Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

abpusēja fibroglanduārā hiperplāzija

 
Reitings 18
Reģ: 24.05.2019
Sveikas vai kādai ir bijis šāds slēdziens -abpusēja fibroglanduārā hiperplāzija - pēc krūšu usg izmeklēšanas. Gaidu vēl asins analīzes un tad dodos pie ārsta. Aiz uztraukuma dakterei tā arī nepajautāju ko tas nozime.
24.02.2020 14:41 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Tās ir pārmaiņas krūšu audos. Vai pie ārsta jau pierakstījies? Galvenais, lai nevelc garumā ar vizīti pie laba speciālista. Lai veicas! ?
24.02.2020 15:08 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Sveika,
Man tikko kā pašai bija pamatīgs pārbīlis! Man jau pusgadu krūtī sāp vienā punktā un visu laiku domāju, ka pāries, jo ik pa laikam viena/abas krūtis pasāp.
Nepārgāja. Aizgāju pie ginekologa, viņa iztaustīja un pateica, lai aizeju uz USG, bet neko ļaundabīgu viņa nesajuta. USG uzrādīja tikai perēkļainas krūtis, daudz saistaudu. Pagāja mēnesis un aizgāju atkārtoti pie ginekologa, jo cmon, nepāriet sāpes. Viņa teica, ka jūt joprojām tikai mīkstu audu tajā pusē, bet nu gan manam, gan savam sirdsmieram nosūtīs uz mammogrāfiju. Un viņa teica, lai pēc rezultātiem aizeju pie speciālistes Baltiņam, ja mani kaut kas turpina uztraukt.Es protams sabijos no tāda vārda, jo man ir 24 gadi. Aizgāju uz mammogrāfiju, saņēmu rezultātus un bāc - secinājumā ir šis te Tavs nosaukums un apzīmējums R2.
Satraukums un neziņa. Aizeju pie šīs te speciālistes Baltiņas, kura izrādās ir pieredzējusi onkoloģe tieši ar krūtīm un viņa pateica skaidri un gaiši - tās ir labdabīgas pārmaiņas krūtī, tas apzīmējums R2 nozīmē, ka nekas ļaundabīgs nav. Un viņa izteica, ka man varētu būt iekaisusi riba. Nu tā kaut kā.
Bet abās procedūrās bija rakstīts, perēkļainas krūtis ar vienādu tauku slāni u.tt, bet tikai mammogrāfijā uzstādīja šo diagnozi!
Lai mierīgs prāts! :)
24.02.2020 16:13 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tas nozīme ka ir ladbabīgi audu veidojumi/mezgliņi.
24.02.2020 16:26 |
 
Reitings 18
Reģ: 24.05.2019
Paldies meitenes, man nedaudz mierīgāka sirds. Pieraksts pie arsta ir.
Varbūt kādai ir info kā šo ārstē, vai arī tikai uzrauga? Jo vienā krūtī ir izteiktāk nekā otrā, līdz ar to krūts ir mazliet lielāka.
24.02.2020 17:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)