Dzēš sarakstes ar meitenēm

 
Reitings 13
Reģ: 27.07.2019
Dzīvoju ar savu vīru sešus gadus kopā un pēdējā laikā redzu, ka viņš dzēš sarakstes ar savām darba kolēģēm. Vienu reizi iegāju viņa facebook un ievēroju arī to, ka viņš dzēš sarakstes ar meitenēm arī tur. Viņš aizbildinās ar to, ka viņš ar viņām runā par dzīvi un nekā tur nav. Man tas liekas stulbs aizbildinājums, kā jūs domājat?
23.02.2020 15:30 |
 
Reitings 59
Reģ: 17.01.2013
Draugu lokā, kur visi pa pāriem, sākās sarunas, par uzticību un krāpšanu. Un viens vīrietis skaidrā tekstā uz jautājumu vai viņs varētu krāpt savu sievieti teica tā ,,vīrieši aiziet un atļaujas krāpt tikai labas sievas. Sliktās krāpt vai aiziet viņi neatļaujas.,
Viņš godīgi atzina, ka neatļautos to darīt. Jo viņam sieva ir kārtīga elles dāma. Viņa zin ko grib, un viņai ir striktas robežas, cieņa pret sevi. Un tas, ka viņa nepiedos! Vienkārši sakrāmēs koferu un pat neidziļināsies sānsoļu iemeslos. Un viņam ir bail pazaudēt tādu sievieti un šo ģimeni kopumā.
Vienmēr es uzskatīju, ka ir iespējama dzīve viens otram! Bet laikam jau dzīve saved kopā tādus cilvēkus no kuriem tikai vienam attiecibas nozīmē vairāk. Parasti jau laikam mēs esam tās. Sievietes kuras grib kā labāk, vertē otra vajadzības augstāk nekā savas. Mēdzam žēlot, uzņemties viriešu pienākumus, un pretī gaidam novertējumu ka esam labas sievas. Kādu brīdi mēs arī esam tās labās. Līdz brīdim kamēr mēs zaudējam cieņu un cenšanos no vīrieša puses, tādas vienpusēji ērtas attiecības. Ir tik viegli pazaudēt savu būtību, vēlmes, laiku kas mums vajadzīgs lai regulāri uzpostos, nopirktu ko skaistu sev, mēs visu pakārtojam viņiem. Un tie cilvēki kas dien dienā ir blakus, pat nepamana to, ka sākam izskatīties sliktāk kā iepriekš. Un vīriešus sāk interesēt citas. Laikam jau tik vienkārši. Mēs vienkārš neļaujam vecim būt vecim. Un viņi sāk lūrēt uz tām, kuras dod šo virišķības sajūtu.
23.02.2020 19:53 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Manuprāt, pareizi dara, ka dzēš. Ja Tev vajadzēs, tad pateiks. Un sarakstes mēdz dzēst arī tādēļ, lai tās neradītu haosu, jo tās var būt arī mazsvasrīgas, kuras nav vērts atcerēties.
Takā es savu epastu arī turu tīru - 1 lapas izklājums un viss. Lai uzreiz redzu, kas man jādara un kas izdarīts tiek izdzēsts vai arhivēts.
23.02.2020 21:40 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Labāk paprasi, man bail ka Tev šeit vienkārši galvā saspraudīs visādas šaubas kādas varbūt vispār nebija un tad varēsi mocīties vēl vairākas dienas, nedēļas.. pajautā vīram un tad arī turi viņu pie vārda un lai miers Tev
23.02.2020 23:56 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Melis
24.02.2020 00:39 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
sla @ 24.02.2020 00:39
Melis
vo vo, tieši tas ko domāju, ka bābas šeit ir galīgi trakas un domā visi vīrieši meļi, sliņķi, nu ļaujies vien lai Tev te vairāk galvu sacakare ignas vecenes
24.02.2020 08:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!