Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grrrr

 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Kaķene piečurāja gultu un draugs viņu izmeta ārā-lai dzīvo ārā!! (dzīvojam mājā). Esmu nikna, bet viņš kategoriski pret.
Ko darīt, kā nesatraukties, viņa pieradusi dzīvot mājās ????
20.02.2020 19:21 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nē, nu normāli! Kaķis svarīgāks par draugu. Es laikam uzreiz aizvērtu pēc kā tāda aiz sevis durvis.
30.03.2020 18:26 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Tweek @ 21.02.2020 22:31
Pats tu atsaucies uz kaut kādiem no nekurienes izrautiem saitiem. Pamato cilvēku tekstus ar no internetā izrautajiem tekstiem. Nu es atsaucos arī uz veselības drošiem saitiem, nevajag tagad otmazkas taisīt.
Manuprāt apvainot cilvēkus internetā par garīgi slimiem ir goda un cieņas aizskārums. Ja tu nevari to pamatot ar faktiem vai uzrādīt ārsta diplomu tad tā ir cilvēka nepatiesa apmelošanu par ko varētu piestādīt pantu.
Manuprāt šis ir interneta trollings un man nav vēlmes ar tevi diskutēt jo es skaidri redzu ka manu pamatojumu par to ka diagnozi var uzstādīt tikai ārsts, sauc par "no kaut kurienes izrautu apgalvojumu" bet pats cilvēku "diagnozes" pamato ar internetā izrautiem tekstiem. Nu loģika tev nav augstā līmenī. Iemācies labāk troļļoties.
Da kaut vai simts Narcisu diagnozes, ko vēl labu pateikšu, man tak vienalga ???
Nesaprotu, kas te šajā forumā notiek un ko administrācija reāli dara, ka nebloķē no foruma cilvēku kas nepamatoti apsaukājas.
Profils nosūdzēts!
Kāpēc tu un citas lietotājas turpinat atbildēt uz tā āksta komentāriem? ? Viss viņa rakstītais VISĀS diskusijās ir tīra provokācija un viņš kaifo, ka jūs visas viņam rejat pretī. Veselīgāk viņu būtu ignorēt. Es viņa komentārus vispār vairs nelasu. Ja viņu ignorēs, viņš meklēs citas vietas, kur internetā anonīmi triggerot un troļļot cilvēkus. ?
21.02.2020 23:42 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Pats tu atsaucies uz kaut kādiem no nekurienes izrautiem saitiem. Pamato cilvēku tekstus ar no internetā izrautajiem tekstiem. Nu es atsaucos arī uz veselības drošiem saitiem, nevajag tagad otmazkas taisīt.
Manuprāt apvainot cilvēkus internetā par garīgi slimiem ir goda un cieņas aizskārums. Ja tu nevari to pamatot ar faktiem vai uzrādīt ārsta diplomu tad tā ir cilvēka nepatiesa apmelošanu par ko varētu piestādīt pantu.
Manuprāt šis ir interneta trollings un man nav vēlmes ar tevi diskutēt jo es skaidri redzu ka manu pamatojumu par to ka diagnozi var uzstādīt tikai ārsts, sauc par "no kaut kurienes izrautu apgalvojumu" bet pats cilvēku "diagnozes" pamato ar internetā izrautiem tekstiem. Nu loģika tev nav augstā līmenī. Iemācies labāk troļļoties.
Da kaut vai simts Narcisu diagnozes, ko vēl labu pateikšu, man tak vienalga ???
Nesaprotu, kas te šajā forumā notiek un ko administrācija reāli dara, ka nebloķē no foruma cilvēku kas nepamatoti apsaukājas.
Profils nosūdzēts!
21.02.2020 22:31 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Tweek teksts @ 21.02.2020 20:29
Illness?
In order to accurately diagnose a mental illness, a professional must be able to recognize concerning symptoms in a client and then differentiate among the wide-ranging possible disorders that could cause those symptoms. A clinician must have enough training and experience to confidently make an assessment that will then lead to treatment actions. Only certain practitioners are qualified to diagnose mental illness, and fewer practitioners are qualified to prescribe the full range of appropriate treatments.
. Gribu uzsvērt, ka precīzu diagnozi var uzstādīt tikai kompetents speciālists-psihiatrs vai psihiatrijā apmācīts psihoterapeits.

Jūs paņēmāt kaut kādu apgalvojumu no kaut kurienes un tagad mēģināt man kaut ko iesmērēt.
Kurš man var aizliegt izteikt viedokli par cilvēka psihiatriskiem traucējumiem? Neviens! Pat likums man neaizliedz paust savu viedokli par jebko.
Diagnoze ir arī mans personīgais viedoklis izteikts publiski šeit forumā. Jūs varat to pieņem vai noraidīt, tas ir jūsu tiesības.
Ja mums pierādītu ka tev ir papīri un esi pietiekami kompetents šajā jomā, tad varbūt mēs tev sāktu ticēt.

Kurš tad saka ka es mēģinu panākt lai jūs man ticētu?
Man vienalga vai jūs man ticējāt vai ne. Ka jau uzrakstīju sev profila es trenējos, līdz ar to daru to priekš sevis.
kas sāk izskatīties pēc goda un cieņas aizskaršanas.

goda un cieņas aizskaršana būtu pateikt ka jūs esat zagle, bez jebkādiem pierādījumiem. Tomēr kad jūs uzrakstījāt kaut ko foruma kas ir izteikti manipulācija, tas jau ir simptoms narcisismam, par ko man ir tiesības paust savu viedokli.
Tas ka Latvijā pants par goda un cieņas aizskaršanu ir kriminalizēts un tiek lietots lai pārējiem aizbāztu mutes, tas jau ir faktiska vārda brīvības ierobežošanā.
Visa civilizētajā pasaulē goda un cieņas aizskaršana, jeb nomelnošana ir civillieta. Piemēram ja jums tika nodarīts finanšu kaitējums.
Tomēr Latvijā tas ir vārda brīvības ierobežošanas instruments.
Ka es jau teicu, manuprāt jūs manipulejat, kas ir narcistiskas personības traucējumu simptoms. Manuprāt, jums jāārstējas pie sertificēta un reģistrēta, ka arī kompetentā ārsta psihiatra.
21.02.2020 21:48 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Tiara ++++
21.02.2020 20:41 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Autore, savāc savu mīļdzīvnieku atpakaļ no āra. Viņam var būt urīnceļu problēmas un jāved pie veta, jo tad kaķi mēdz parādīt uz to čurājot garām kastei. Ja viņa to nav darījusi līdz šim, tas nozīmē, ka kaķis nevienam neriebj, bet gan ir problēma. Pateikt viņš to nevar, tāpec tā norāda uz to. Draugs ir debiliķis, no manis dabūtu konkrēti pa galvu.
21.02.2020 20:37 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
. Illness?
In order to accurately diagnose a mental illness, a professional must be able to recognize concerning symptoms in a client and then differentiate among the wide-ranging possible disorders that could cause those symptoms. A clinician must have enough training and experience to confidently make an assessment that will then lead to treatment actions. Only certain practitioners are qualified to diagnose mental illness, and fewer practitioners are qualified to prescribe the full range of appropriate treatments.

. Gribu uzsvērt, ka precīzu diagnozi var uzstādīt tikai kompetents speciālists-psihiatrs vai psihiatrijā apmācīts psihoterapeits.

Ja mums pierādītu ka tev ir papīri un esi pietiekami kompetents šajā jomā, tad varbūt mēs tev sāktu ticēt.
Kamēr neesi kompetents šajā jautājumā ar sertifikātu uz rokas, tikmēr tā ir vienkārša muldēšana internetā kas sāk izskatīties pēc goda un cieņas aizskaršanas.
21.02.2020 20:29 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Tweek teksts @ 21.02.2020 19:48
Nu gan dīvāna eksperta līmenis

Kurš tad no mums ir dīvānā eksperts, ja jau pati izņemat vārdus no konteksta un pat neizlasat profilu pirms atbildet.
Jums ir vienīgais mērķis uzbrukt un diskreditēt mani? Tā uzvedas narcisisti ?
Bloķēta.
21.02.2020 20:24 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Tweek teksts @ 21.02.2020 19:48
man gan liekas, ka diagnozes var uzstādīt tikai sertificēts speciālists

Jums tikai tā liekas. Diagnozi var noteikt jebkurš. Jo tas ir vienkārši viedoklis par izrādītiem simptomiem. Psihiatrija pēta garīgas saslimšanas ko nosaka pēc tā ko cilvēks runa, vai ka šeit foruma raksta. Proti vēl ir cilvēka uzvedība, kura papildina kopējo ainu. Tas ka cilvēks nevar apstāties atbildet uz maniem ziņojumiem un tam liekas izaicinoši mani teikumi arī parāda cilvēka uzvedību. Un ka cilvēks visu laiku grib apstrīdēt manu viedokli, tas jau ir uzvedība.
Otrkārt, diagnozes uzstādīšanai ir rūpīgi jāpārzina pacienta dzīves gājums, specifiski notikumi.

Lai saprastu psihiatrisko diagnozi, jeb esošo cilvēka stāvokli, ne vienmēr ir jāzina pacienta dzīves gājums. Jo daudzām psihiatriskam diagnozēm ārsti paši nezin cēloņus.
Lai izārstētu pacientu ir gan jāzina pacienta dzīves gājumu, lai parādītu cilvēkam, ka tas ko viņa iedomājusies sev nav taisnība, bet tikai aizspriedumi.
Un tev kā "psihiatram" būtu jāzina, ka nereti psiholoģiskās saslimšanas mēdz pārklāties lol

Nekad nebiju teicis ka esmu psihiatrs, tomēr, ka jūs izlasītu manu profilu pirms atbildētu, jūs tur redzētu šo teikumu: "Ir cilvēki kam ir vairāku veidu personības traucējumi :)"
Tāpēc pirms rakstāt sākuma jāizpēta "pacientu" ???
Treškārt, kāds gan no tevis iznāk tur online psihologs, ja var pateikt ka kaķi jāiemūžina jo viņš piečurājis gultu.

Nekad neesmu teicis ka esmu "online psihologs".
Kurš tad teica ka kaķi ir jāiemidzina dēļ tā ka piečurā gultā? Es gan uzrakstīju, ka jaiemidzina ja nevar atrast citus saimniekus, lai dzīvnieks nestaigātu pa ielām un nemocītos.
21.02.2020 20:20 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Nobriedušas,
Hm..daudzām gan tu izstādi šeit diagnozes ar visādiem traucējumiem :D man gan liekas, ka diagnozes var uzstādīt tikai sertificēts speciālists, uzstādīt diagnozes internetā no diskusijas topika un dažām uzrakstītām rindiņām ir tāda tukša muldēšana kā dīvāna ekspertiem :D
Otrkārt, diagnozes uzstādīšanai ir rūpīgi jāpārzina pacienta dzīves gājums, specifiski notikumi. Un tev kā "psihiatram" būtu jāzina, ka nereti psiholoģiskās saslimšanas mēdz pārklāties lol
Treškārt, kāds gan no tevis iznāk tur online psihologs, ja var pateikt ka kaķi jāiemūžina jo viņš piečurājis gultu. Nu gan dīvāna eksperta līmenis :D
21.02.2020 19:48 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Kiskismau teksts @ 21.02.2020 15:59
Galvenais ka viņš visas foruma lietotājas sauc par narcisistēm, vienalga ko viņas ir pretī atbidējušas. Un arī mēģina to pierādīt liekot iekšā kaut kādus dumjus linkus

Visus nesaucu, saucu tikai tos kam ir simptomi. Tomēr jums vajag mani diskreditēt.
Autorei, ka jau pateicu ir atkarīgas personības traucējumi.
Kiki007 ir paranoidas traucējumi ar piemaisītu narcisismu.
Tas ka jums nepatīk ka publiski paziņoju jūsu diagnozi nemaz nenozīmē ka teicu kaut ko, kas neatbilst patiesībai.
Smieklīgi ka čalis arī mani nobloķēja, bet tā pat vēl lasa manus tekstus un uz tiem atbild. Nē paga tas laikam tomēr ir skumji.

Diemžēl kad jūs neesat ielagojusies jūs varat salasīt visas atbildes. Diemžēl forums neļauj nobloķēt jūs tā, lai jūs nemaz neredzētu manas atbildes citiem un nevarētu uz tiem atbildet. Tad jau viss tas foruma karš jau izbeigtos.
21.02.2020 19:12 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Kiskismau teksts @ 21.02.2020 15:53
Jo tādi lopi kā tu izmet uz ielas nesterilizētu kaķeni, ārā viņa apbērnojas un piedzimst kaķēni.

Ne vienu reizi sava dzīve nebiju izmetis kaķi uz ielu. Esmu atbildīgs cilvēks. Līdz ar to arī neļauju pat atvest vai atnest kaķus sava dzīves vieta. ???
bet nē ir laiks rakstīt sieviešu forumā un saukt visus par narcistēm un ko tik vēl ne.
Ja personīgi sāc uzbrukt cilvēkiem , tad to arī dabūsi preti.

Tiešām? Un ka jūs dabūjāt savu diagnozi? Vai tad jūs nebijāt man pirmā uzbrukusi ar manipulācijām meģinot mani diskreditēt? Kurš jums atļāva man uzbrukt?
Vai jūs jutāties īpaša? Ka jūs drīkstat visiem uzbrukt un nevienam nedrīkst pat vārdu jums pretī pateikt. Es arī nedrīkstu aizstāvēties nosaucot jūsu īsto diagnozi. Vai ne?
Atkal narcistiska muldēšana un mēģinājumi manipulēt.
Un vetārsts to apstiprināja ka ir ap 7-8 mēneši.
Izskatās ka no dzīvniekiem sajēdz tik pat maz kā no vispārējas komunikācijas prasmēm. Labāk paturi savas glupības pie sevis un paskaties kādu incel forumu.

Kārtējā narcistiska muldēšana bez pierādījumiem.
Atsauce uz avotu:
https://www.thesprucepets.com/how-is-a-cats-age-determined-554296
Saturs uz kuru atsaucos:
Typically, all of the adult teeth are in place by 6 months of age, and the growth is no longer useful in determining a cat's age.
Tāpēc kārtējā muldēšana, jo pēc 6 mēnešiem kaķim jau visi zobi vieta un ir grūti noteikt vecumu pēc zobiem.
Kaurš tad nesajēdz neko no dzīvniekiem? Vismaz izdarītu savu mazo pētījumu pirms uz dullo ticēt citiem un pēc tam to visu stāstīt pārējiem.
Izskatās ka no dzīvniekiem sajēdz tik pat maz kā no vispārējas komunikācijas prasmēm. Labāk paturi savas glupības pie sevis un paskaties kādu incel forumu.

Man patīk šeit, jo var trenēties atmaskot tādas manipulatīvas narcisistes ka jūs. Kas tieši arī ir mans mērķis.
21.02.2020 18:52 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

blacke teksts @ 21.02.2020 09:54
Autore izdzēsusi profilu, laikam palika kauns.

Autore izdzēsusi profilu jo viņai palika emocionāli slikti. Jo laikam uztvērusi visu negatīvi.
Proti laikam arī kauns palika, jo visticamāk pateicu patiesību.
Cilvēk mīļais vai Tev maz reālā dzīve ir, ka var tā analizēt katru foruma lietotāja tekstu un rakstīt te tādus penterus?

Man tas sanāk dabiski, jo pamanu un atceros dažādas detaļas par citiem, kas palidz redzēt lielo bildi un izdarīt pareizus secinājumus.
Tieši tāpēc ar mani grūti manipulēt.
Ir vēl kādi jautājumi par manām spriešanas spējam?
21.02.2020 18:28 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Cilvēk mīļais vai Tev maz reālā dzīve ir, ka var tā analizēt katru foruma lietotāja tekstu un rakstīt te tādus penterus?

Galvenais ka viņš visas foruma lietotājas sauc par narcisistēm, vienalga ko viņas ir pretī atbidējušas. Un arī mēģina to pierādīt liekot iekšā kaut kādus dumjus linkus
Smieklīgi ka čalis arī mani nobloķēja, bet tā pat vēl lasa manus tekstus un uz tiem atbild. Nē paga tas laikam tomēr ir skumji.
21.02.2020 15:59 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
skumjai->skumjais
21.02.2020 15:54 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nekas šajā dzīve pats par sevi nenotiek. Jūs tak jau nezināt ka jūsu kaķis nonāca uz ielu.

Zinu jā kā viņš tur nonāca. Jo tādi lopi kā tu izmet uz ielas nesterilizētu kaķeni, ārā viņa apbērnojas un piedzimst kaķēni. Gan jau ka kaķene čurāja ārpus kastes, jo muļķis cilveks nevar uzņemties atbildību par dzīvnieku un aptuveni 50 eiro nosterilizēt, bet nē ir laiks rakstīt sieviešu forumā un saukt visus par narcistēm un ko tik vēl ne.
Ja personīgi sāc uzbrukt cilvēkiem , tad to arī dabūsi preti.
Tas ka jūsu kaķim bija 7 mēneši jūs ka to sapratāt?

LOL, skumjai krāniņa raustītājs pat neko nesajēdz no vienkāršas dzīvnieku būšanas. Kaķēna vecumu var pateikt pēc zobiem. Un vetārsts to apstiprināja ka ir ap 7-8 mēneši.
Izskatās ka no dzīvniekiem sajēdz tik pat maz kā no vispārējas komunikācijas prasmēm. Labāk paturi savas glupības pie sevis un paskaties kādu incel forumu.
21.02.2020 15:53 |
 
Reitings 4
Reģ: 13.10.2019
Viss atkarīgs no vīrieša un kaķa.
Nespēju iedomāties, ka mans cilvēks ko tādu izdarītu ar kaķi, bet ja tomēr būtu tāda situācija, tad censtos visu izrunāt un iemācīt kaķi nečurāt gultā. Vīrieša reakcija ir saprotama, bet neadekvāta un ar cilvēku, kuram īsti nav bremžu, man naebūtu pa ceļam.
Kompromisu noteikti varētu atrast, vai nu kaķi nelaist konkrētajā istabā, vai apmācīt, vai pārcelt kastīti uz citu telpu (biežāk tīrīt, jo kaķi necieš netīras kastes).
21.02.2020 14:19 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Autore izdzēsusi profilu, laikam palika kauns.
21.02.2020 09:54 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Cilvēk mīļais vai Tev maz reālā dzīve ir, ka var tā analizēt katru foruma lietotāja tekstu un rakstīt te tādus penterus?
21.02.2020 09:52 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Kiskismau teksts @ 21.02.2020 07:02
Kaķi ir ļoti tīrīgi dzīvnieki un tāpēc nečurā ārpus kastes jo ir neaudzināti. Pats mans 7 mēnešus vecais no lielās paņemtais kaķis uzreiz saprata, kas ir kaste un čurāja tikai tur. Tāpēc arī šajā gadījumā nav vainīga kaķa audzināšana, bet kaut kas cits.

Nekas šajā dzīve pats par sevi nenotiek. Jūs tak jau nezināt ka jūsu kaķis nonāca uz ielu. Pilnīgi iespējams ka iepriekšējais saimnieks to iemācīja. Vai nu jūsu kaķis, apčura katru stūri kāpņu telpā, ja jūs to laižat ārā. Vai nu piečurā darziña vai apkārt mājai ja dzīvojat māja. Jūs tak tam nesekojat kārtīgi. Jo jūs tak iedomājaties ka kaķi ir kārtīgi dzīvnieki.
Tas ka jūs nekas nerūp sava dzīve izņemot pašu sevi, ka īstai egocentriskas narcisistei, to es jau sapratu.
Atsauce uz avotu:
https://www.animalhumanesociety.org/behavior/preventing-and-solving-litter-box-problems
Saturs uz kuru atsaucos:
Inappropriate elimination in cats is a very common and frustrating problem, and can be caused by many different factors. Most cats require little training to use their litter box, because cats have a natual desire to dig and bury their waste. But once a cat has developed undesirable toilet habits the problem can be very difficult to resolve.
Piemēram veselības problēmas, stress, vide utt. Kaķim nav cita veida kā parādīt kā kaut kas ir vainas.

Tieši ka es arī pateicu, jūs tikai tā domājat par savu kaķi, jo patiesība ir pavisam savādāka. Nevajag piedomāt klāt ka kaķis ir kaut kāds gudrs un tā viņš parāda ka kaut kas nav kārtība.
Tas vienkārši čurā kur pagadās jo nav iemācīts vai nu atriebjas. Kad dzīvniekam kaut kas sāp tad tas ar balsī paradis, nevis netaisna veida kaut ko tur čakares.
Man klasesbiedram bija kaķene kura ar balsī izteica savu neapmierinātību. Sēdēja blakus viņa mātei un sūkstījās vair murminašanu. Un klases biedra māte ar to kaķēni cilvēciska valoda runāja. Viņu kaķiene dzīvojās arī pa ielu, ne tikai mājas.
Ja dzīvniekam būs stress tad tas daudz gulēs un būs visu laiku noguris. Jo stress gan dzīvniekiem gan cilvēkiem izpaužas līdzīgi.
Tāpēc visus dzīvniekus ir nepieciešams pieradināt uzvesties. Bezatbildīgie saimnieki vienmēr ir liela problēma sabiedrībai. Kad kaķis nav audzināts, tad tas apčuras katru stūri kāpņu telpā. Un tad kāpņu telpā visu laiku smird ar kaķu čuram. Līdz ar to nevajag muldēt visu laiku un domāt ka citi dzīvo mežā un neko pavisam nezina. Tā par citiem parasti doma narcisisti, tāpēc arī doma ka gudrāki par visiem un spēs ar viņiem manipulēt.
Tāpēc ka es jau teicu ir nepieciešam audzināt visus dzīvniekus un pieradināt pie kārtīgas uzvedības. Nevis sagaidīt debesmannu un izdomāt sev pasakas ka kaķi ir kārtīgi dzīvnieki.

Vari tālāk spriedelēt par saimniekiem un viņu psihiskājām problēmām, jo tikai tas tev ir svarīgi.

Es izsaku savu viedokli un dalos ar pieredzi. Spriedelējat jūs, ka arī vienmēr smirdat un neļaujiet citiem elpot, ka tā īsta fekalija.
Pats mans 7 mēnešus vecais no lielās paņemtais kaķis

Tas ka jūsu kaķim bija 7 mēneši jūs ka to sapratāt? Tas 7 reizes jums teica mur un mjau?
Ka jau teicu, jūs esat narcisiste, kura visu laiku mulda. Vienreiz jau jāpārtrauc muldēt. Jums pašai neapnīk muldēt visu laiku? Tāda nojauta ka jums kāds maksa lai jūs šeit muldetu.
21.02.2020 09:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits