Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grrrr

 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Kaķene piečurāja gultu un draugs viņu izmeta ārā-lai dzīvo ārā!! (dzīvojam mājā). Esmu nikna, bet viņš kategoriski pret.
Ko darīt, kā nesatraukties, viņa pieradusi dzīvot mājās ????
20.02.2020 19:21 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ja mans draugs izmestu manu kaķi ārā dzīvot tad es pēc tam to draugu izmestu ārā. Malači cilvēki, ņemat vēl dzīvniekus, ko izmest dzīvot ārā. Bravo.
20.02.2020 19:35 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Un atbildot uz jautājumu, ko darīt.. Atrodi lūdzu kaķim citus saimniekus, kas būs gatavi par viņu parūpēties, neatstāj kaķi ārā, neesi tik bezatbildīga. Ieliec facebook sludinājumu un atrodi kādu, kas gribēs uzņemties rūpes par kaķi.
20.02.2020 19:38 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
Ir jāatbild par to ko esi pieradinājis!
20.02.2020 19:41 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
Kā var vispār tā izrīkoties.
Vai audzināt kaķi vispār nav meģināts? Varbūt mincene par kaut ko ieriebj? Varbūt tas pats puisis abižoja un kaķene aizgāja piečurāt to vietu kur ir visvairāk tā cilvēka smarža.
Kaķi tiešām ir atriebīgi.
20.02.2020 19:45 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Es jau arī izmestu ārā vai iemidzinātu. Nevaru ciest kaķus, nav lojāli, doma ka ir gudrāki par citiem, īstie narcisisti. Tāpēc tie parasti patīk narcisistiem. Narcisisti uzskata ka kaķi ir "gudrie".
Kaut gan tā nav, jo re ka sanāca, izmeta uz ielu.
20.02.2020 19:58 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Paņemtu pašu izmestu ārā, lūk ko darītu.
Iespējams kaķim ir veselības problēmas. Iespējams tas ir stress. Bet nēēē uzreiz dzīvnieks jāmet ārā. Viņš runāt nemāk un tāpēc nepateiks kas vainas. Tad jau kad būs bērni viņu arī metis ārā no mājas jo piečurāja bikses vai izdarīja ko nevaig.
Paņem kaķi atpakaļ iekšā un aizved pie vet.
Kaste ir tīra? Draugs uzvedās normāli pret kaķi. Iespējams kamēr esi prom viņš apbižo viņu.
Vispār nesaprotu cilvēkus, kas var būt vardarbīgi pret dzīvniekiem. Tas vienkārši liecina ka viņi ir ar vardarbīgām tieksmēm.
20.02.2020 20:09 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
Kā var vispār dzīvnieku uz ielas izmest ārā kā kaut kādu miskasti ? Citās valstīs uzreiz kāds ziņotu policijai, bet Latvijā tā ir norma.. kā kaut kas ne tā, tā atstāj meža vai izdzen ārā.. murgs kaut kāds
20.02.2020 20:14 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
blacke @ 20.02.2020 19:35
Ja mans draugs izmestu manu kaķi ārā dzīvot tad es pēc tam to draugu izmestu ārā. Malači cilvēki, ņemat vēl dzīvniekus, ko izmest dzīvot ārā. Bravo.

Kam tas kaķis pieder? Autorei, nevis viņas draugam. Draugam pieder māja. Autore, laikam īpaši nav audzinājusi savu dzīvnieku, kas rezultāta radīja problēmas.
Izmest ārā no mājas, manuprāt nav nekāda vardarbība. Manuprāt tas ir labs pagaidu risinājums. Vardarbība būtu tad kad viņš to kaķi saktu sist.
Ka jau šeit rekomende, ir jāatdot tas kaķis kādam citam cilvēkam, kas prot audzināt kaķus un pieradinat pie pareizas uzvedības. Ja neviens nepiekritis paņemt, tad es iemidzinātu, lai dzīvnieks nemocītos. Vetārsts izdarītu letālu injekciju un viss.
20.02.2020 20:38 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Jārunā ar draugu un jāatrod kompromis un kopīga sapratne par to kà izturēties pret dzīvniekiem,tāpat kā bērnu audzināšanā...
Es Tavā situācijā noteikti sēdētu un raudātu par to ,ka kaķītis var pazust un man sāp sirds, līdz vīram sāktos sirdsapziņas pārmetumi, pats atnestu kaķi mājās un solītu tā vairs nedarīt ?
20.02.2020 20:44 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kiki007 @ 20.02.2020 20:44
Jārunā ar draugu un jāatrod kompromis un kopīga sapratne par to kà izturēties pret dzīvniekiem,tāpat kā bērnu audzināšanā...
Es Tavā situācijā noteikti sēdētu un raudātu par to ,ka kaķītis var pazust un man sāp sirds, līdz vīram sāktos sirdsapziņas pārmetumi, pats atnestu kaķi mājās un solītu tā vairs nedarīt ?

Tēlot un izlikties kaut ko, gaidīt, kad vīrietis sapratīs? Tev mutes nav pateikt, ka tā nevar rīkoties. Kas jums sievietēm vainas. Vecis ir kaut kāds noteicējs visai dzīvei? wtf
20.02.2020 20:52 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Nobriedušais @ 20.02.2020 20:38

Kam tas kaķis pieder? Autorei, nevis viņas draugam. Draugam pieder māja. Autore, laikam īpaši nav audzinājusi savu dzīvnieku, kas rezultāta radīja problēmas.
Izmest ārā no mājas, manuprāt nav nekāda vardarbība. Manuprāt tas ir labs pagaidu risinājums. Vardarbība būtu tad kad viņš to kaķi saktu sist.
Ka jau šeit rekomende, ir jāatdot tas kaķis kādam citam cilvēkam, kas prot audzināt kaķus un pieradinat pie pareizas uzvedības. Ja neviens nepiekritis paņemt, tad es iemidzinātu, lai dzīvnieks nemocītos. Vetārsts izdarītu letālu injekciju un viss.

Tu nu gan ātri izzīdi faktus no pirksta, kam kaķis, kam māja, zīlnieks laikam būsi, lasīt gan neproti, es biju tā, kas ieteica kaķim atrast jaunus saimniekus :D
20.02.2020 20:53 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
blacke @ 20.02.2020 20:52

Tēlot un izlikties kaut ko, gaidīt, kad vīrietis sapratīs? Tev mutes nav pateikt, ka tā nevar rīkoties. Kas jums sievietēm vainas. Vecis ir kaut kāds noteicējs visai dzīvei? wtf

wtf ir Tava agresivitāte! Kārto attiecības uzsitot dūri galdā!? Ļoti sievišķīgi...
kaķis,kurš nokārtojās,kur pagadās ir reāla problēma mājās..un ir saprotama vīrieša reakcija.
20.02.2020 21:08 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Agresivitāte? Es mīlu dzīvniekus un riebjas cilvēki, kas pret viņiem izturas kā rotaļlietām. Ok, kaķis piečurāja gultu, meklējat problēmu, kāpēc tā, risināt lietu. Izmest kaķi uz ielas ir neloģiski un bezatbildīgi. Tracina,ka pa mums kurš katrs muļķis var paņemt mājdzīvnieku un pēc tam cilvēki brīnās,ka patversmes ir pilnas, pa ielām klīst kaķi, suņi. Manam prātam nav aptverams, kā vispār ko tādu var pieļaut, ka otrs cilvēks izliek kaķi aiz durvīm, kaķis ir ģimene, bet laikam tikai man ir tādas vērtības, citiem kaķis ir rotaļlieta vai skaistuma lieta, ko nolikt un paņemt kad gribas.
20.02.2020 21:14 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
blacke @ 20.02.2020 19:35
Ja mans draugs izmestu manu kaķi ārā dzīvot tad es pēc tam to draugu izmestu ārā. Malači cilvēki, ņemat vēl dzīvniekus, ko izmest dzīvot ārā. Bravo.
100% piekrītu.
20.02.2020 21:20 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Nobriedušais @ 20.02.2020 19:58
Es jau arī izmestu ārā vai iemidzinātu. Nevaru ciest kaķus, nav lojāli, doma ka ir gudrāki par citiem, īstie narcisisti. Tāpēc tie parasti patīk narcisistiem. Narcisisti uzskata ka kaķi ir "gudrie".
Kaut gan tā nav, jo re ka sanāca, izmeta uz ielu.
Starp citu jā, es esmu 100% kaķu cilvēks!
Diagnoze atbilst!
20.02.2020 21:22 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Meklē iemeslu kāpēc kaķis tā izdarīja.
Kur kaķis nokārtojas? Iekšā vai ārā, ja dzīvojat privātmājā?
Laikus neizlaidāt ārā, ja nokārtojas ārā? Kaste tīra, ja kaķis ir īstabas kaķis? Kaķim var nepatikt arī vieta, kurā kaste ir novietota. (Trokšņainās mēbeles blakus)
Un vispār, ja kaķis ir istabas, kaķiem vajag privātu vietiņu kur darīt savas darīšanas
20.02.2020 22:00 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Es izmestu “draugu”...
20.02.2020 22:38 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

blacke teksts @ 20.02.2020 20:53
Tu nu gan ātri izzīdi faktus no pirksta, kam kaķis, kam māja, zīlnieks laikam būsi

Ne visi cilvēki var redzēt kopainu (bigger picture).
Ievadmainigie ir šādi:
1) Es jau iepriekš pateicu ka autorei ir atkarīgas personības traucējumi. Viņa arī uzsaka tēmu par to ka viņai maz seksa un no tā kritās pašvērtējums (ka saprotu viņas skaistumam). Ka viņai trūkst apliecinājumu. Tas ir īstais simptoms atkarīgai personībai sievietei.
2) Tādi cilvēki nevar paciest vientulību, tāpēc tādi cilvēki dabūji sev suņus vai kaķus. Tāpēc visticamāk kaķis bija jau pirms attiecību sākuma.
3) Tādi cilvēki parasti kārtīgi neaudzina savu dzīvnieku, jo nezin kā. Viņi paši nevar sakārtot savu dzīvi, jau nerunājot par majdzīvnieku. Viņa tak prasa visu laiku padomus šeit.
4) Ja tas būtu drauga dzīvnieks viņš jau zinātu ko darīt un ka audzināt un šāda lieta nenotiktu.
5) Ja autore šeit sūkstās, tad viņa nav nekāda liela noteicēja. Kas noved pie secinājuma ka māja pieder draugam vai vismaz viņš pats apmaksa īri.
6) Iespējams autore nekur īpaši nestrādā un pilnīgi atkarīga no sava drauga, tāpēc neko pretī īpaši nevar pateikt.
7) Viņas draugs ir kategoriski pret kaķi, līdz ar to visticamāk draugs kad saka dzīvot kopā ar autori iedevis tam kaķim iespēju.
8 ) Cik es atceros autore nesen saka dzīvot ar savu to draugu, tajā tēma par seksu viņa to minēja (tāpēc arī sūkstījās ka seksa no sākuma bija OK, bet pēc tam pa maz).
Līdz ar to arī secinājums ka kaķis nepieder draugam, ar lielo varbūtību ir pareizs un ka māja vai nu pieder viņam vai viņš apmaksa īri.
Tas ka es teicu ka māja pieder draugam bija intuīcija. Proti es arī varu kļūdīties. Vienkārši man ir ieradums pasniegt savus pieņēmumus apgalvojumu veidā, jo lielāku daļu laika es apgalvoju un bieži vien man ir taisnība.
Assertion - a confident and forceful statement of fact or belief.
lasīt gan neproti, es biju tā, kas ieteica kaķim atrast jaunus saimniekus

Vai tad es apstrīdēju faktu ka jūs to rekomendējat? Nebiju apstrīdējis. Mana atbilde bija tā kā vairāk autorei, jūsu citātas kontekstā. Atvainojos, ka nebiju pasniedzis to skaidrāk.
21.02.2020 00:00 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
3) Tādi cilvēki parasti kārtīgi neaudzina savu dzīvnieku, jo nezin kā. Viņi paši nevar sakārtot savu dzīvi, jau nerunājot par majdzīvnieku. Viņa tak prasa visu laiku padomus šeit.

Kaķi ir ļoti tīrīgi dzīvnieki un tāpēc nečurā ārpus kastes jo ir neaudzināti. Pats mans 7 mēnešus vecais no lielās paņemtais kaķis uzreiz saprata, kas ir kaste un čurāja tikai tur. Tāpēc arī šajā gadījumā nav vainīga kaķa audzināšana, bet kaut kas cits. Piemēram veselības problēmas, stress, vide utt. Kaķim nav cita veida kā parādīt kā kaut kas ir vainas.
Vari tālāk spriedelēt par saimniekiem un viņu psihiskājām problēmām, jo tikai tas tev ir svarīgi.
21.02.2020 07:02 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

Kiskismau teksts @ 21.02.2020 07:02
Kaķi ir ļoti tīrīgi dzīvnieki un tāpēc nečurā ārpus kastes jo ir neaudzināti. Pats mans 7 mēnešus vecais no lielās paņemtais kaķis uzreiz saprata, kas ir kaste un čurāja tikai tur. Tāpēc arī šajā gadījumā nav vainīga kaķa audzināšana, bet kaut kas cits.

Nekas šajā dzīve pats par sevi nenotiek. Jūs tak jau nezināt ka jūsu kaķis nonāca uz ielu. Pilnīgi iespējams ka iepriekšējais saimnieks to iemācīja. Vai nu jūsu kaķis, apčura katru stūri kāpņu telpā, ja jūs to laižat ārā. Vai nu piečurā darziña vai apkārt mājai ja dzīvojat māja. Jūs tak tam nesekojat kārtīgi. Jo jūs tak iedomājaties ka kaķi ir kārtīgi dzīvnieki.
Tas ka jūs nekas nerūp sava dzīve izņemot pašu sevi, ka īstai egocentriskas narcisistei, to es jau sapratu.
Atsauce uz avotu:
https://www.animalhumanesociety.org/behavior/preventing-and-solving-litter-box-problems
Saturs uz kuru atsaucos:
Inappropriate elimination in cats is a very common and frustrating problem, and can be caused by many different factors. Most cats require little training to use their litter box, because cats have a natual desire to dig and bury their waste. But once a cat has developed undesirable toilet habits the problem can be very difficult to resolve.
Piemēram veselības problēmas, stress, vide utt. Kaķim nav cita veida kā parādīt kā kaut kas ir vainas.

Tieši ka es arī pateicu, jūs tikai tā domājat par savu kaķi, jo patiesība ir pavisam savādāka. Nevajag piedomāt klāt ka kaķis ir kaut kāds gudrs un tā viņš parāda ka kaut kas nav kārtība.
Tas vienkārši čurā kur pagadās jo nav iemācīts vai nu atriebjas. Kad dzīvniekam kaut kas sāp tad tas ar balsī paradis, nevis netaisna veida kaut ko tur čakares.
Man klasesbiedram bija kaķene kura ar balsī izteica savu neapmierinātību. Sēdēja blakus viņa mātei un sūkstījās vair murminašanu. Un klases biedra māte ar to kaķēni cilvēciska valoda runāja. Viņu kaķiene dzīvojās arī pa ielu, ne tikai mājas.
Ja dzīvniekam būs stress tad tas daudz gulēs un būs visu laiku noguris. Jo stress gan dzīvniekiem gan cilvēkiem izpaužas līdzīgi.
Tāpēc visus dzīvniekus ir nepieciešams pieradināt uzvesties. Bezatbildīgie saimnieki vienmēr ir liela problēma sabiedrībai. Kad kaķis nav audzināts, tad tas apčuras katru stūri kāpņu telpā. Un tad kāpņu telpā visu laiku smird ar kaķu čuram. Līdz ar to nevajag muldēt visu laiku un domāt ka citi dzīvo mežā un neko pavisam nezina. Tā par citiem parasti doma narcisisti, tāpēc arī doma ka gudrāki par visiem un spēs ar viņiem manipulēt.
Tāpēc ka es jau teicu ir nepieciešam audzināt visus dzīvniekus un pieradināt pie kārtīgas uzvedības. Nevis sagaidīt debesmannu un izdomāt sev pasakas ka kaķi ir kārtīgi dzīvnieki.

Vari tālāk spriedelēt par saimniekiem un viņu psihiskājām problēmām, jo tikai tas tev ir svarīgi.

Es izsaku savu viedokli un dalos ar pieredzi. Spriedelējat jūs, ka arī vienmēr smirdat un neļaujiet citiem elpot, ka tā īsta fekalija.
Pats mans 7 mēnešus vecais no lielās paņemtais kaķis

Tas ka jūsu kaķim bija 7 mēneši jūs ka to sapratāt? Tas 7 reizes jums teica mur un mjau?
Ka jau teicu, jūs esat narcisiste, kura visu laiku mulda. Vienreiz jau jāpārtrauc muldēt. Jums pašai neapnīk muldēt visu laiku? Tāda nojauta ka jums kāds maksa lai jūs šeit muldetu.
21.02.2020 09:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits