Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Permamentās uzacis - profilakse

 
Reitings 60
Reģ: 29.01.2020
Sveikas! Jautājums - pēc cik ilga laika būtu nepieciešams doties uz profilaksi uzacīm, kuras taisītas pūdertehnikā?
Taisīju tās aptuveni pirms gada. Šobrīd kaut kā liekas, ka tās ir nedaudz pabalējušas, dažreiz iekrāsoju toni ar parasto uzacu zīmuli...
Paldies :)
19.02.2020 19:49 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Man arī tūlīt būs gads pagājis, kopš taisīju uzacis pudertehnikā (ar rezultātu biju/esmu ļoti apmierināta), un meistare teica, ka procedūra jāatkārto pēc 1,5 gada. Bet internetā daudz kur minēts, ja jāatjauno pēc 1 - 1,5 gada. Un jā, es arī pavisam nesen pamanīju, ka ir jau tās uzacis vietiņām nedaudz pabalējušas, tā, ka nav slikti, bet ieskatoties vērīgāk, tomēr prasās to uzacu zīmulīti šur tur piekrāsot. Pie vakara grima to arī daru, bet ikdienā neiespringstu. Domāju augusta beigās procedūru atkārtot, kad tas 1,5 gads būs pagājis, jo nav jau grūti mazliet piekrāsot ar zīmulīti, kad ir vajadzība, jo tas "pabalējums" nu galīgi nav tik uzkrītošs. Tomēr procedūra arī maksā gandrīz 150 eur un labāk to ādu "trobelēt" retāk, nekā biežāk ?
19.02.2020 20:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits