Andele

 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Sveikas!
Es nesen uzzināju par šo mājaslapu/aplikāciju.
Ielādēju telefonā un uzreiz atradu daudz labas lietiņas, bet skatos uz to visu tā nedaudz.. bailīgi (ja tas pat ir īstais vārds).
Tur bieži notiek krāpšana un labāk tomēr ir satikties dzīvē?
Kādi ir jūsu padomi, ja vēlas tur kaut ko nopirkt?
18.02.2020 09:19 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2020
Viss atkarīgs no pārdevēja. Vienmēr jālasa atsauksmes.
Ja tādu nav, pārdevējs tikko/nesen reģistrējies, tad lai kā patiktu prece, bet neriskēju.
Pašai ir gadījušies pāris starpgadījumi, bet meitenes ir bijušas pretimnākošas ☺
18.02.2020 19:57 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es nekad nepirktu tur šampūnus, krēmus, kosmētiku, skaistumkopšanas lietas kuras bijušas atvērtas vaļā. Elektriskās preces pirktu tikai satiekoties dzīve.
Apavus arī vienmēr ir jāmēra.
Lai nopirktu to, kas der tev jāzina savi mēri, jo daudzi norāda mērus apģērbam, lai vieglāk iepirkties, es parasti arī samēru visam garumus, platumus un tad to arī norādu tekstā.
18.02.2020 09:55 |
 
Reitings 89
Reģ: 16.01.2011
Es palasu pārdevēja atsauksmes vienmēr.
Bet līdz šim problēmas nav bijušas. Viss ātri un forši. izmantoju jau vairākus gadus bieži šo vietu. Pārsvarā izmantoju omnivu piegādei, bet ir arī reizes, kad tiekos, ja ļoti tuvu man atrodas. :)
18.02.2020 09:54 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Man nav ko @ 18.02.2020 09:19
Sveikas!
Es nesen uzzināju par šo mājaslapu/aplikāciju.
Ielādēju telefonā un uzreiz atradu daudz labas lietiņas, bet skatos uz to visu tā nedaudz.. bailīgi (ja tas pat ir īstais vārds).
Tur bieži notiek krāpšana un labāk tomēr ir satikties dzīvē?
Kādi ir jūsu padomi, ja vēlas tur kaut ko nopirkt?

Es tur tirgojos jau vairāk kā četrus gadus, esmu vienreiz iepērkoties arī saskārusies aar nekvakitatīvu preci, bet ātri atrisināju situāciju. Pēdējā laikā lasu, ka arvien biežāk ir krāpšanas gadījumi, tāpēc iesaku apskatīties cik ilgi cilvēks ir reģistrēts andele, kādas atsauksmes, pirms skaiti naudu, apskaties cilvēka vārdu uzvārdu google, facebook ir krāpnieku saraksts, tur ari vari paskatīties.
Ir tādi, kš tirgo feikus un krāpjas, bet tie saradušies pēdējā gada laikā baigi, iepriekš tik traki nebij.
Ar to tikšanos dzīve vienmēr būs problēma, es piemēram nekur nevedu, nekādi centri vai lielveikali, var dd vakaros atbraukt pie manis apskatīties, tas parasti nevienam neder un visi pukst, beigās tapat izvēlas omniva sutišanu.
Ja esi noskatījusi kaut ko, kas ir firmas un dārgāks, noteikti lasi atsauksmes, prasi papildus foto utt.
Es tirgojos visus šos gadus, iepērkos tur ļoti reti, bet ja iepērkos tad par tādu summu kuru nebūs žēl pazaudēt ja nu kas.
18.02.2020 09:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!