Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Andele

 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Sveikas!
Es nesen uzzināju par šo mājaslapu/aplikāciju.
Ielādēju telefonā un uzreiz atradu daudz labas lietiņas, bet skatos uz to visu tā nedaudz.. bailīgi (ja tas pat ir īstais vārds).
Tur bieži notiek krāpšana un labāk tomēr ir satikties dzīvē?
Kādi ir jūsu padomi, ja vēlas tur kaut ko nopirkt?
18.02.2020 09:19 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Man nav ko @ 18.02.2020 09:19
Sveikas!
Es nesen uzzināju par šo mājaslapu/aplikāciju.
Ielādēju telefonā un uzreiz atradu daudz labas lietiņas, bet skatos uz to visu tā nedaudz.. bailīgi (ja tas pat ir īstais vārds).
Tur bieži notiek krāpšana un labāk tomēr ir satikties dzīvē?
Kādi ir jūsu padomi, ja vēlas tur kaut ko nopirkt?

Es tur tirgojos jau vairāk kā četrus gadus, esmu vienreiz iepērkoties arī saskārusies aar nekvakitatīvu preci, bet ātri atrisināju situāciju. Pēdējā laikā lasu, ka arvien biežāk ir krāpšanas gadījumi, tāpēc iesaku apskatīties cik ilgi cilvēks ir reģistrēts andele, kādas atsauksmes, pirms skaiti naudu, apskaties cilvēka vārdu uzvārdu google, facebook ir krāpnieku saraksts, tur ari vari paskatīties.
Ir tādi, kš tirgo feikus un krāpjas, bet tie saradušies pēdējā gada laikā baigi, iepriekš tik traki nebij.
Ar to tikšanos dzīve vienmēr būs problēma, es piemēram nekur nevedu, nekādi centri vai lielveikali, var dd vakaros atbraukt pie manis apskatīties, tas parasti nevienam neder un visi pukst, beigās tapat izvēlas omniva sutišanu.
Ja esi noskatījusi kaut ko, kas ir firmas un dārgāks, noteikti lasi atsauksmes, prasi papildus foto utt.
Es tirgojos visus šos gadus, iepērkos tur ļoti reti, bet ja iepērkos tad par tādu summu kuru nebūs žēl pazaudēt ja nu kas.
18.02.2020 09:52 |
 
Reitings 89
Reģ: 16.01.2011
Es palasu pārdevēja atsauksmes vienmēr.
Bet līdz šim problēmas nav bijušas. Viss ātri un forši. izmantoju jau vairākus gadus bieži šo vietu. Pārsvarā izmantoju omnivu piegādei, bet ir arī reizes, kad tiekos, ja ļoti tuvu man atrodas. :)
18.02.2020 09:54 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es nekad nepirktu tur šampūnus, krēmus, kosmētiku, skaistumkopšanas lietas kuras bijušas atvērtas vaļā. Elektriskās preces pirktu tikai satiekoties dzīve.
Apavus arī vienmēr ir jāmēra.
Lai nopirktu to, kas der tev jāzina savi mēri, jo daudzi norāda mērus apģērbam, lai vieglāk iepirkties, es parasti arī samēru visam garumus, platumus un tad to arī norādu tekstā.
18.02.2020 09:55 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2020
Viss atkarīgs no pārdevēja. Vienmēr jālasa atsauksmes.
Ja tādu nav, pārdevējs tikko/nesen reģistrējies, tad lai kā patiktu prece, bet neriskēju.
Pašai ir gadījušies pāris starpgadījumi, bet meitenes ir bijušas pretimnākošas ☺
18.02.2020 19:57 |
 
Reitings 17
Reģ: 18.12.2019
Neiesaku pirkt zīmolu somas (pēc manas pieredzes saku), vai arī vienmēr pārliecinies, ka oriģināls! :)
19.02.2020 09:39 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Es pēdējās dienās sāku aktīvi tirgot šajā lapā, bet nesaprotu vienu. Ja rindā sastājas daudzas meitenes uz vienu preci, bet tā kura 1.rindā bremzē pasākumu, jo Rīgā būs piektdien vai nez kad. Tad taču normāli, ja pārdodu tai, kura pirmā gatava atbraukt pakaļ vai grib lai sūtu caur pakomātu? Vispār saprotu, ka ar to tikšanos utt. baigi sarežģīti, vieglāk vienā piegājienā aizbraukt uz pakomātu un nosūtīt visu.
19.02.2020 09:56 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Esmu tur kā pārdevējs tā pircējs.
Ir bijušas labas preces un galīgi sūdīgas, tā ka atdodu labdarībai lai gan bildē šķita ok
19.02.2020 09:57 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Raise @ 19.02.2020 09:56
Es pēdējās dienās sāku aktīvi tirgot šajā lapā, bet nesaprotu vienu. Ja rindā sastājas daudzas meitenes uz vienu preci, bet tā kura 1.rindā bremzē pasākumu, jo Rīgā būs piektdien vai nez kad. Tad taču normāli, ja pārdodu tai, kura pirmā gatava atbraukt pakaļ vai grib lai sūtu caur pakomātu? Vispār saprotu, ka ar to tikšanos utt. baigi sarežģīti, vieglāk vienā piegājienā aizbraukt uz pakomātu un nosūtīt visu.

Ļoti maz cilvēku skatās pēc tā kurš pirmais piesakās, arī es uz to neskatos, es pārdodu tam ar ko visātrak un vieglāk ir vienoties par tikšanos vai sūtīšanu. Pamatā sūtu ar omniva, jo es netērēju laiku un naudu ceļam - ja kāds grib var atbraukt pie manis pakaļ, ja negrib - omniva.
19.02.2020 10:21 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Nu es pirms pērku, vienmēr pārjautāju vai nav kādu defektu. Protams nekad jau Tu nevari zināt, vai pārdevējs būs godīgs, jāuzticas. Es parasti arī skatos kā prece ir nobildēta, lai nav tā ka vienkārši uzmesta kaut kur, vai foto ir kvalitatīvs, lai bilde nav miglaina. Protams ir svarīgas arī atsauksmes, bet ir taču arī pārdevējas, kas nesen sākušas tirgoties, un varbūt atsauksmju nav tik daudz.. un no pieredzes saku, ka daudzi pircēji nemaz neatstāj atsauksmi, mani tas kaitina?
19.02.2020 10:24 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Pormifē @ 19.02.2020 10:24
Nu es pirms pērku, vienmēr pārjautāju vai nav kādu defektu. Protams nekad jau Tu nevari zināt, vai pārdevējs būs godīgs, jāuzticas. Es parasti arī skatos kā prece ir nobildēta, lai nav tā ka vienkārši uzmesta kaut kur, vai foto ir kvalitatīvs, lai bilde nav miglaina. Protams ir svarīgas arī atsauksmes, bet ir taču arī pārdevējas, kas nesen sākušas tirgoties, un varbūt atsauksmju nav tik daudz.. un no pieredzes saku, ka daudzi pircēji nemaz neatstāj atsauksmi, mani tas kaitina?

Mani arī kaitina, kad neatstāj atsauksmes un tā tiešām dara ļoti daudzi.
19.02.2020 10:25 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
blacke @ 19.02.2020 10:21

Ļoti maz cilvēku skatās pēc tā kurš pirmais piesakās, arī es uz to neskatos, es pārdodu tam ar ko visātrak un vieglāk ir vienoties par tikšanos vai sūtīšanu. Pamatā sūtu ar omniva, jo es netērēju laiku un naudu ceļam - ja kāds grib var atbraukt pie manis pakaļ, ja negrib - omniva.

Mani kaitina, ka piesakās, pajautā kaut ko, un tad vienkārši stāv tas pieteikums, meiča neliekas ne zinis. Nu ja preci neņemsi, atsakies. Citreiz nesaprotu - ņems vai neņems tad??‍♀️
19.02.2020 10:26 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Pormifē @ 19.02.2020 10:26

Mani kaitina, ka piesakās, pajautā kaut ko, un tad vienkārši stāv tas pieteikums, meiča neliekas ne zinis. Nu ja preci neņemsi, atsakies. Citreiz nesaprotu - ņems vai neņems tad??‍♀️

Tāpēc man ir vēl viens noteikums kurš norādīts manā info - ja piesakies uz preci un trīs dienas nedod ziņu, es pati dzēšu pieteikumu.
19.02.2020 10:31 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Andele izdevigi sutit ar pasta staciju, jo iegadajoties kodu tikai 1,85 sutisana. Ieperkos pati bernam un pati daudz ko pardodu. Protams, ka japardod pirmajam nemejam nevis tas kurs pieteicas, jo ir tadi kuri pec tam neliekas ne zinis.
Perkot vienmer parbaudu atsauksmes, izcekoju, ko pats pircis. Jo reizem raksta apraksta, ka pilnigi jauni utt vai maz vilkts, bet reali ir pircis ieprieks no cita pardeveja andele. Parjautaju par defektiek vai tiesam jauns utt..
19.02.2020 12:51 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Man tie pieteikumi nekaitina. Reizem ta ir, ka tas tiesi pievilina pirceju, interese lieta.. bet doma, k bus letak. Redz, ka ir pieteikumi, tad ashi megina paspet pieteikties pats nopirkt!
19.02.2020 12:53 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Skatoties reizēm par kādām naudām pārdod reāli “lupatas”, gribas pat uzrakstīt, vai nepāršauj par strīpu.? Bet nu protams neesmu rakstijusi..
19.02.2020 13:05 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Pormifē @ 19.02.2020 13:05
Skatoties reizēm par kādām naudām pārdod reāli “lupatas”, gribas pat uzrakstīt, vai nepāršauj par strīpu.? Bet nu protams neesmu rakstijusi..

Es gan esmu komentējusi komentāros par to. Mani tracina, ka ir cilvēki, kas nesaprot lietu vērtību, tak jau iznesot preci no veikala viņa zaudē savu vērtību, nu un ka tikai 2x uzvilki vai ka tikai neredzams defektiņš, nu nevar likt par pilnu cenu atkal tirgot tālāk. Nē, nu var, bet tas man šķiet debīli(sorry).
Vai kad 2000. gada firmas drēbes tirgo par nez kādam summām, veiksmi. :D
19.02.2020 13:10 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Leora @ 19.02.2020 12:53
Man tie pieteikumi nekaitina. Reizem ta ir, ka tas tiesi pievilina pirceju, interese lieta.. bet doma, k bus letak. Redz, ka ir pieteikumi, tad ashi megina paspet pieteikties pats nopirkt!

Man ir otrādāk - ja redzu daudz pieteikumus tad nemaz nepiesakos uz to preci.
19.02.2020 13:12 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
blacke @ 19.02.2020 13:10

Es gan esmu komentējusi komentāros par to. Mani tracina, ka ir cilvēki, kas nesaprot lietu vērtību, tak jau iznesot preci no veikala viņa zaudē savu vērtību, nu un ka tikai 2x uzvilki vai ka tikai neredzams defektiņš, nu nevar likt par pilnu cenu atkal tirgot tālāk. Nē, nu var, bet tas man šķiet debīli(sorry).
Vai kad 2000. gada firmas drēbes tirgo par nez kādam summām, veiksmi. :D

Ir jau cilvēki, kas brīnumainā kārtā pērk tādas lietas.? Manuprāt andelē pašu velnu var notirgot, vajag tik mācēt.?
Un kā Tev šķiet, vai cilvēki spiež like bildēm arī tāpēc, ka vnk patīk kā nobildēts (skaists foto) ?
19.02.2020 13:13 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
Esmu jau tur gadus divus. Daudz kas ir pārdots ( populārās fb grupās negribu likt, jo tur praktiski visi paziņas, man nepatīk ka visi redz ko es pērku/pārdodu un pa cik), ir izdevīgi iegādāti oriģinālas brendu rotaslietas un vēl šādi tādi sīkumi. Jā, ar cilvēkiem mēdz būt problemātiski- ir bijis ka pircējs neierodas norunātā laikā vai nu sākumā grib saņemt preci un tikai tad naudu pārskaitīt. Bet kopumā viss daudzmaz droši, jo var atsauksmes, parādās ziņojumi par konkrētas personas krāpšanos, tāpēc turpinu aktīvi to portālu izmantot
19.02.2020 13:21 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Protams, māksla tirgot ir svarīga :D
Hmm, es nezinu, es spiežu sirsniņu tikai ja man kaut kas iepatikās un domāju, ka varētu kaut kad iegādāties piemēram.
Esmu ievērojusi, ka ir arī tādi cilvēki, kas nelasa sludinājuma tekstu.
Es norādu visus mērus, garumus, platumus, ar ko sūtu, ar ko nesūtu, kur tiekos utt. Bet tai pat laikā nāk pieteikumi ar jautājumiem cik tas vai šitas garš, kur varam satikties. Nu bāc, tiešām vairs nemāk lasīt cilvēks. :D
19.02.2020 13:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits