Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Savilkti sejas muskuļi

 
Reģ. 16.10.2016
Kā lai tiek vaļā no šo?
Pēdējā laikā jūtos diezgan slikti, jo stresa dēļ seja visu laiku ir savilkta, sejas muskuļi visu laiku šķiet "darbībā". Bieži sevi pieķeru, ka atkal seja savilkta, cenšos atslābināties, bet tas pa lielam neko nedod.. Varbūt iet uz kādām sejas masāžām, varbūt pašai vakaros kaut kā mēģināt relaksēt seju, galvu? Varbūt vienkārši kādai ir kādi labi zināmi vakara rituāli, lai atslābinātu?
Zinu, ka tas laikam ir stresa dēļ, jo šobrīd esmu jaunā darbā vietā, tas gan jau tā būs vēl kādu laiku, bet šī problēma man jau uzpeld ilgi ik pa reizei un liek justies tiešām nelabi. Kādreiz man pret to palīdzēja pagulēšana, bet tagad tas tik vienkārši nesanāk. Tas ir diezgan mokoši. Koo darīt?
17.02.2020 22:43 | Saite
 
Reģ. 30.01.2020
Mmm?
https://www.google.com/search?q=facial+tension
18.02.2020 00:28 | Saite
 
Reģ. 23.10.2019
Multivitamīni kā tādi vispār ir sava veida atkritums, bet ir daži atsevišķi vitamīnu kopumi, kas patiešām var mainīt veselības stāvokli un pāssajūtu. Svarīgākais faktors būs dozas lielums un tas kādā formā tas uzņemts.
Tādēļ D3 vitamīns ir vajadzīgs, ja dzīvo ziemeļos, jo mums nepietiek saules un mēs jūtamies saskābuši, viegli aizkaitināmi, ar nepareizu hormonālo stāvokli, kas arī var ietekmēt miega kvalitāti, imūnsistēmu, vielamaiņu, artrītu utt.
D3+K2+omega3 . Bez K2 D3 vitamīns nevar tikt uzņemts tādā apjomā. Lopā ar K2 5000UI deva nav nekas pārāk liels. Arī 10000Ui var nebūt nekas, jo 15minūtes sauļojoties mēs iegūstam 20000UI. Tik tas nav iekšķīgi...Var dzert pirmo nedēļu 10000UI ikdienas un tad jau pēc nedēļas sajutīsi, ka oma ir laba...tad var samazināt normu uz 6000UI.
D3 vitamīns ir hormons, kas veidots no holoesterīna, kas ietekmē daudzu citu uzturvielu absorbciju.
Jābilst, ka D3 vitamīna lietošanas fāzē nevajadzētu papildus lietot A vitamīnu. Ja tas tomēr tiek darīts, tad arī tas jālieto lielās dozās, jo ir tāda lieta kā vitamīnu mijiedarbība un lielākoties ir tā, ka organismam vajag tieši ēdienu, nevis izolētu vitamīnu.
Lai nu kā tur būtu, D3 vitamīns ir tas vitamīns, kas mums nepieciešams ziemas periodā, lai mēs varētu funkcionēt, but pozitīvi un neslimotu.
A vitamīna lietošana, mazās devās var radīt D vitamīna hipervitaminozi un otrādi, bet ja abi vitamīni 50/50, tad iedarbība ir apmierinoša. Dabā D vitamīns un A vitamīns 50/50 ir sastopams mencu aknās, turpat blakus ir arī omega3.

Var arī mēģināt šo recepti:
1. Vajag izkopt miega higiēnu. Neēst ogļhidrātus vakarā. Neēst pārāk daudz vakarā un neēst 3h pirms gulētiešanas. Aptumšot telpas. Nelietot elektroniku stundu pirms gulētiešanas. Man telefonam un PC ir uzstādītas programmas, kas pēc 8 vakarā ekrāna toni nomaina no zilgana uz siltu. Saucās Flux un Samsung telefoniem jau tas ir iebūvēts sistēmā.
2. Meditācija. Ir jauki, ja ir Bluetooth austiņas un telefons uz kura var ieslēgt meditācijas APP. (Man patīk Insight timer) un tad arī katru dienu pirms gulētiešanas var veltīt laiku, lai sevi nomierinātu, atslābinātu ar vienkāršu elpošanu. Pēcāk jau var izmantot telefonu un uz Insight timer app ieslēgt kjlusu relaksējošu mūziku (60-90min) garumā un doties gulēt. Tas fakts vien, ka tā mūzika skan liks koncentrēties tiesi uz to mierīgo mūziku, nevis kaķi vai satiksmes trokšņiem aiz loga. Youtube ir arī tādas mūzikas 8h garumā! Tik tad uz telefona vajag uzstādīt tādu app, kurš ļauj lietot youtube izslēgtu ekrānu. Ir tāds Ymusic(kas izmantot youtube) un Vanced app.
3. Fiziska slodze liks ķermeniem iegrimt dziļākā miegā, jo miegs pats par sevi nav vajadzība. Ķermenim vajag tikai atpūtu. Var būt tā, ka tiek uzturā lietotas barojošas lietas, bet fiziskas slodzes nav, tad nu arī tas miegs var būt vajadzīgs tik 4 stundas un piedevām tas nav nekāds dziļais.
4. Kopumā to visu var attiecināt uz hormoniem un pareizi, ēdot, meditējot, sportojot var panākt pareizu hormonu stāvokli.

Arī magnijs vakaros var palīdzēt, ja tas jau netiek lietots. Pēc kādiem 3 mēnešiem var būt, ka tas vairs neko nemainīs, bet kopumā tas ir minerālis, kas nomierina. Mg+B6
18.02.2020 09:05 | Saite
 
Reģ. 17.09.2019
Putns oriģinālas atbildes vairāk nevar izdomāt. 😂
Ir dažādi sejas masāžas rullīši. Var pat no aliexpress pasūtīt. Vai gadījumā nav sēdošs darbsypie datora? Tad pie vainas varētu būt kopējā ķermeņa pozīcija kura ir nepareiza un tāpēc dod slodzi uz muguru, kakla daļu un tad tālāk uz seju. Ieteiktu pavērot kā sēdi.
Palīdzēt var vakaros siltas kompreses kuras izmērcētas kumelīšu tējā. Vai arī ja uz ādas ir pumpas tad siltu neiesaka un var izmantot tādas kuras ir atstās ledusskapī.
Viens no vienkāršākajiem veidiem kā relaksēties ir iekāpt gultā pēc smagas darba dienas izslēgt mierīgu mūziku un pagulēt ar gurķiem vai sejas masku uz sejas.
Protams, ir jāmazina kopējais stresa līmenis.
18.02.2020 09:34 | Saite
 
 
Reģ. 03.07.2019
Pareizi Putns saka par to D vitamīnu. Tiešām mums, ziemeļniekiem, tas gada tumšajos periodos ir kritiski zems, un no tā arī rodas visādi nepārvarami stresi un ar tiem saistītas izpausmes.
Tev vajag normālu D vitamīna trieciendevu, ja esi tādā stāvoklī. Pajautā ģimenes ārstam, lai iedod recepti uz bombīgajiem no Krievijas (LV aptiekās ienāk bieži , bet ātri izķer). Būsi cits cilvēks.
19.02.2020 02:02 | Saite
 
Reģ. 23.10.2019
Jābilst vēl, ka ar to D vitamīnu domāju tā, ka cilvēkam, kam ir laba oma un ir atslābinājies nav arī problēmu ar sejas muskuļiem un gulēšanu.
19.02.2020 10:12 | Saite
 
Reģ. 16.10.2016
Kiskismau @ 18.02.2020 09:34
Putns oriģinālas atbildes vairāk nevar izdomāt. ?
Ir dažādi sejas masāžas rullīši. Var pat no aliexpress pasūtīt. Vai gadījumā nav sēdošs darbsypie datora? Tad pie vainas varētu būt kopējā ķermeņa pozīcija kura ir nepareiza un tāpēc dod slodzi uz muguru, kakla daļu un tad tālāk uz seju. Ieteiktu pavērot kā sēdi.
Palīdzēt var vakaros siltas kompreses kuras izmērcētas kumelīšu tējā. Vai arī ja uz ādas ir pumpas tad siltu neiesaka un var izmantot tādas kuras ir atstās ledusskapī.
Viens no vienkāršākajiem veidiem kā relaksēties ir iekāpt gultā pēc smagas darba dienas izslēgt mierīgu mūziku un pagulēt ar gurķiem vai sejas masku uz sejas.
Protams, ir jāmazina kopējais stresa līmenis.

Jā.. darbs ir pie datora. Bet ne intensīvs. Vienkārši šajā darbā dators ir iesaistīts.
Krēsls vispār ir visparastākais bāra krēsls, jo tajā vidē īsti arī neiederas nekāds baigi ērtais un lielais, līdz ar to arī poza sēžot ir kāda ir.
Par gurķiem labi, ka atgādināji, biju jau piemirsusi. Tā ir viena laba lieta.
Kaut arī neesmu darbā, nezinu, bet brīvajās dienās arī ir šī pati problēma. Kā kuru reizi, kā kuru dienu. Es neesmu no tiem, kuri labi veic novērojumus, īpaši attiecībā uz sevi, tāpēc pat nezinu, kas šim visam par iemeslu. Nu stress gan jau pamatā
20.02.2020 13:33 | Saite
 
Reģ. 23.10.2019
Pietiek jau ar nekvalitatīvu miegu, lai veicinātu nepareizu ēdiena izvēli, sagurumu jau no rīta, skumjas un arī frustāciju.
Pirms gulētiešanas var ari iedzert melatonīnu kādu mēnesi...
20.02.2020 13:59 | Saite
 
Reģ. 07.11.2019
Iesaku pamēģināt - https://youtu.be/6_YAy-s6SHI
Sāpīgi, bet pēc tam tiiiik labi! Man pašai ļoti palīdz.
20.02.2020 14:01 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (2)