Auto.

 
Reitings 105
Reģ: 12.02.2017
Čau! Šobrīd esmu sava pirmā auto meklējumos. Galīgi nav nejausmas, uz kādiem modeļiem skatīties, tāpēc būtu forši, ja jūs padalītos ar to - kādas markas un modeļa auto jums ir? Un aptuveni cik patērē degvielas? Jo skatos uz ekonomisko pusi. ? un budžets ap 2000 eiro.
Būšu priecīga par ieteijumiem, jo pati neko nejēdzu no auto un arī tuvinieku lokā nav neviena ar auto, kas kaut ko saprastu. ?
15.02.2020 21:30 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
E, ekonomiskākais sērijveida auto ar šķidrumu bākā ir VW Lupo 3L, nākamais ir Audi A2 ar to pašu dzinēju.
Ar 1.9SDI esmu braucis uz Kauņu, virs 110 pa lietuvas ātrgaitas šoseju ātrāk braukt neriskēju.
16.02.2020 01:09 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Nobriedušais @ 16.02.2020 01:08

Te laikam pieslēgušies veco auto tirgotāji. Baigie spečuki ???
No šitiem 1000 punkti neko labāk neklausīties. ???
Viņi tak Jums iesmērēs visu kaut ko, jo viņiem ir personīga interese ?

Personīgā pieredze ir tāda, ka, tu nopērc auto un tikai nobraucot 1000 km sāc saprast ko esi nopircis, vai tas rij eļļu vai nesāk kaut kas grabēt, kas notiek ar savirzi vai sāk ēst riepas. Pirmā eļļas maiņa ir reālākais mīziens, ja kāds ir iegāzis kaut ko karterī, lai nekas netirkšķ vai negrab, tad tas būs darbs motoristam.
Vēl būs argumenti ? Reālus argumentus, nevis man bija Mitsubishi Spacewagoons ar vecu automātu, bija zajebis, mazliet rūsēja. Rūsa ir kategorisks nē, tas ir aplams padoms uztraukties tikai par dzinēju un aizmirst par virsbūvi, auto nopūs. Te izriet vēl viens secinājums, ja motoru tu vari nomainīt dienas laikā, tad virsbūvi - nē.
Es auto netirgoju, par savām zināšanām vairāk nekomentēšu, bet iespējams, ka tu pat uzgriežņu atslēgu neesi turējis rokās. Sēdi biksiņās, es pat nepalīdzētu meitenei nopirkt auto, jo jebkurā gadījumā es būtu vainīgs, ja auto sāktu pisties, tā ir daļēji veiksmes spēle, tu neko par to grabažu nezini.
16.02.2020 01:23 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Nobriedušais @ 16.02.2020 01:08

Te laikam pieslēgušies veco auto tirgotāji. Baigie spečuki ???
No šitiem 1000 punkti neko labāk neklausīties. ???
Viņi tak Jums iesmērēs visu kaut ko, jo viņiem ir personīga interese ?

?Man nemaz nav ko iesmērēt ?Nav plānots pārdot savu dīzelsuudu.
Labāk taču ir paņemt kredītu un plēst matus no galvas, kur lai dabū papildus kredītu remontam.
16.02.2020 01:24 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Maxxxiii @ 16.02.2020 01:24

?Man nemaz nav ko iesmērēt ?Nav plānots pārdot savu dīzelsuudu.
Labāk taču ir paņemt kredītu un plēst matus no galvas, kur lai dabū papildus kredītu remontam.

maxii, paņemt jaunu Opelīti vai KIA līzē nemaz nav sliktākā doma, auto ir garantija un tu maksā tikai būtībā līzingu, standarta apkopes ik pa 10 000 - 20 000 - 30 000 km kā kuram ražotājam, un lej degvielu. Viss.
Vecs auto ir izdevīgs tikai tādam cilvēkam kā man, kas pats kaut ko spēs savest kārtībā, vai tādiem kā tev, piemēram, brālis strādā servisā, tevi neuzmetīs.
16.02.2020 01:26 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Arī draugs taisa, lai par katru sīkumu, nav jatraucē brālis.
No 1-5dienai jābrauc uz darbu, 72km.
Man vairāk patīk variants ģimenes auto un darba auto.
16.02.2020 01:38 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Maxxxiii @ 16.02.2020 01:38
Arī draugs taisa, lai par katru sīkumu, nav jatraucē brālis.
No 1-5dienai jābrauc uz darbu, 72km.
Man vairāk patīk variants ģimenes auto un darba auto.

Vislabākais auto ir darba auto un visātrākais auto ir nomas auto. ;)
16.02.2020 01:55 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
lielabeta @ 15.02.2020 21:30
Čau! Šobrīd esmu sava pirmā auto meklējumos. Galīgi nav nejausmas, uz kādiem modeļiem skatīties, tāpēc būtu forši, ja jūs padalītos ar to - kādas markas un modeļa auto jums ir? Un aptuveni cik patērē degvielas? Jo skatos uz ekonomisko pusi. ? un budžets ap 2000 eiro.
Būšu priecīga par ieteijumiem, jo pati neko nejēdzu no auto un arī tuvinieku lokā nav neviena ar auto, kas kaut ko saprastu. ?

Jūs droši varat apskatīt man profilu, tur kur sadaļā sekoju, tur apakša būs arī bloķētie. Es bloķēju visus ar paranoju un muldetajus.
Ja cilvēks mulda tāpat vien, tas muldes arī kad svarīga lieta būs. Tas pats ar paranoidaliem. Visu laiku ieteiks kaut ko kas patiesība nestrādā, vai būs ļoti neefektīvs, vai neizdevīgs, jo cilvēkam ir irracionsla domāšana un tas nesaprot ko pats runa.
Līdz ar to ka jūs redzat to profilu mana nobloķētos sarakstā, tad droši ignorējat tos cilvēkus, jo neko jēdzīgu viņi jums neieteiks.
16.02.2020 02:53 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Tieši tāpēc es arī trenējos šeit foruma atpazīst manipulatīvus muldetajus un paranoidus idiotus, lai nevajadzētu būt kompetentam konkrētas lietas, tomēr viegli saprast kuru nav jāklausās.
Tas ir tik vienkārši. Ik tikko jūs sapratāt par viņu psihiatriskiem traucējumiem uzreiz var izslēgt viņus no sava kontaktu loka. Šeit foruma var vienkārši nobloķēt.
16.02.2020 03:17 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
1shade @ 16.02.2020 01:26

maxii, paņemt jaunu Opelīti vai KIA līzē nemaz nav sliktākā doma, auto ir garantija un tu maksā tikai būtībā līzingu, standarta apkopes ik pa 10 000 - 20 000 - 30 000 km kā kuram ražotājam, un lej degvielu. Viss.
Vecs auto ir izdevīgs tikai tādam cilvēkam kā man, kas pats kaut ko spēs savest kārtībā, vai tādiem kā tev, piemēram, brālis strādā servisā, tevi neuzmetīs.
2k auto būs daudz x izdevīgāks par jaunu izmaksu ziņā.
16.02.2020 06:43 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kamēr nebūšu nobraucis vismaz 6 mēnešus nezināsi ko nopirki un ar kādām problēmām.
Kad mēs pirkām skatījāmies lai nav rūsa, nobraukums zem 100k. Vienīgais mums budžets bija 3 reizes lielāks.
Uzzini vai kādam paziņām nav serviss zināms. Mums bija. Pirms pirkām aizvedām uz servisu un pacēla augšā paskatījās galvenās lietas par kurām pārdevējs varētu čakarēt. Viens bija tāds kas saka rūsas nav utt. Servisa paskatās ka visas sliekšņa apakšas izrusējušas un ir bijis sists. Cenu prasa par tādu 5500, 2005 gada mašīnai. Vai nu saimnieks saspiedies vai grib uz kādām iesmērēt.
Ņem tādu kārbu kā tev patīk. Neviena ne otra nav ideāla. Mūsu mašīnaj pagāja gads un automātam jāmaina sajūgs kurs izmaksā ļoti dārgi.
Pirms pērc mašīnu aprēķini vai tev pietiks nauda remontiem, tehniskajai, ziemas riepām un to nomaiņai. Protams, ideāli ja ģimenē ir kāds kurš var tas riepas nomainīt. Ja nē tad rēķini ar 300 eiro servisiem gada laikā un skate,nodokli un vēl octa. Ja tā ir tava pirmā mašīna tad octa būs dārga.
16.02.2020 07:52 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kā arī ja tev nav paziņu kuri strādā servisā, tad neklausies ko internetā raksta ka remonti baigi lēti. Labāk to cenu ko raksta paņem sareizi ar 3 un tad rēķinies ar tādus summu remontiem. ?
Es par mašīnām zinu diezgan maz(tik cik palīdzēju tētim žiguli labot), bet man galvā vienīgais ir finanses un ja tev budžets mašīnai ir mazs tad pieņemu ka tev tas naudiņas nav tik daudz.
16.02.2020 07:56 |
 
Reitings 105
Reģ: 12.02.2017
Paldies par atbildēm. Man te jau bija tāds mazs saraksts uzmests ar auto, ko varētu varbut iegādāties:
skoda fabia
mitsubishi colt
seat
honda jazz
opel meriva
opel corsa
Apspriedu arī 4 golfa iegādi, bet man tas dizains baigi nepatīk un bail, ka ziemā nevarēs palaist. ?
Vēl patīk peugeot un citroen, tiem laba cena, bet nezinu, vai detaļas varēs atrast, tāpēc tie šobrīd laikam malā atlikti.
16.02.2020 10:39 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
lielabeta @ 16.02.2020 10:39
Paldies par atbildēm. Man te jau bija tāds mazs saraksts uzmests ar auto, ko varētu varbut iegādāties:
skoda fabia
mitsubishi colt
seat
honda jazz
opel meriva
opel corsa
Apspriedu arī 4 golfa iegādi, bet man tas dizains baigi nepatīk un bail, ka ziemā nevarēs palaist. ?
Vēl patīk peugeot un citroen, tiem laba cena, bet nezinu, vai detaļas varēs atrast, tāpēc tie šobrīd laikam malā atlikti.

Skoda, Seat tie ir VAG grupā, neinteresanti auto un nošaut greizi nevarēs pa lielam.
Coltu ar 1.5 dīzeli.
Hondai un Mitsubishi jāskatās rūsa.
Opelim konkrētāk, kura gada Merivu vai Corsu, tur var normāli ieberzties uz Merivu A, konkrēti ar 1.7cdti dzinēju, un neņem robota kārbu.
16.02.2020 13:31 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Nobriedušais @ 16.02.2020 02:53

Jūs droši varat apskatīt man profilu, tur kur sadaļā sekoju, tur apakša būs arī bloķētie. Es bloķēju visus ar paranoju un muldetajus.
Ja cilvēks mulda tāpat vien, tas muldes arī kad svarīga lieta būs. Tas pats ar paranoidaliem. Visu laiku ieteiks kaut ko kas patiesība nestrādā, vai būs ļoti neefektīvs, vai neizdevīgs, jo cilvēkam ir irracionsla domāšana un tas nesaprot ko pats runa.
Līdz ar to ka jūs redzat to profilu mana nobloķētos sarakstā, tad droši ignorējat tos cilvēkus, jo neko jēdzīgu viņi jums neieteiks.

Tev jau tur viss forums sabloķēts. Lohiem lohu problēmas. :D
16.02.2020 13:34 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
1shade @ 16.02.2020 13:34

Tev jau tur viss forums sabloķēts. Lohiem lohu problēmas. :D
Beigās pats ar sevīm varēs runāt :D
16.02.2020 13:49 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Es arī esmu savas pirmās mašīnas meklējumos, budžets +/- tas pats :) kādas atsauksmes par toyota mašīnām, piemēram, corola?
16.02.2020 13:58 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Yaris/corolla der
16.02.2020 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Viena lieta,ko nevajag darīt,ir prasīt padomu formumā, kur ir novākušies dīvānā eksperti, kuri dzīvo citā dimensijā peridosiki līdz ar mēness fāzēm ,u know?
Pa 2k var dabūt tīri pat ok pirmo mašīnu,PIRMAJAI mašīna vispār nevajag būt dārgai ,lai nav bail nolocīt ziemā, shit happens. Ieteikums ņem populāru marku un modeli,kam šortā daļas var dabūt 5 e par spaini, ja protams tev pašai nav nekādu zināšanu par auto. Primitīvāks par primitīvu būs kāds vw passerati b5, tikai ņem līdz 2004, vēlams atrast cinkoto,jo tas ir tanks, bet ekspluatācijas nodoklis šķiet bija 147e gadā,neatceros vairs.
Ja gribi mazu ekspluatācijas nodokli,tad var ņemt mazlitrāžnieku ar vieglu virsbūvi, bet rūsa būs mega problēma.
16.02.2020 15:10 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Nu bet protams ir jāklausās tos kam ir savi (vai brāļiem, draugam) lietoto auto servisi.
Pie ka tad jūs nāksiet labot savu salūzušo lietoto auto?
Kurš tad pēc tam jums iesmērēs vēl kaut ko?
Viņiem tad pavisam nav savas intereses, šajā jautājuma, vai ne?
Ne viens no viņiem neteica ka jāiziet CSDD apskati.
Kāpēc? Jo viņi tak zina ka CSDD mērķis ir piekasīties cik vien iespējams. Viņi tak zina ka CSDD neļaus jums braukt ar grabažām pa Latvijas ceļiem.
Ja jūs darīsiet tā ka viņi jums teiks tad jūs uzreiz pēc pirkuma sāksiet remontēt savu lietoto auto. Kur jūs meklēsiet kur remontēt jūsu auto? Šeit fotumā. Jums tak nav nekādu zināšanu. Kas sāks piedāvāt savus pakalpojumus?
Tiešie tie kas šobrīd rekomendē jums pirkt to kas jums salūzis.
Domājiet logiski un neklausiet šos te "auto servisu" īpašniekus vai auto atslēdzniekus, viņi vienkārši meklē sev jaunus klientus, jo neviens normāls cilvēks pie šitiem šmaucejiem savu auto remontēt negrib.
16.02.2020 17:18 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Ai, uzrakstīju tik garu komentāru, bet pazuda :D
Īsumā - es nekad neuzdotu jautājumu "iesakiet auto līdz 2K', katram ir tik dažādas prasības no auto, vienmēr interesanti palasīt diskusijas.
Neko neieteikšu, bet varu padalīties ar savu pirmo auto. BMW e46 (3. sērija). Nopirku tajā laikā pa 1800 eur, galvenais kritērijs bija dzīva virsbūve, ilgi meklējām, bet atradām tiešām sterilu. Ja neskaita uzlabojumus manu untumu dēļ (ielikām ādas salonu un nopirku jaunus diskus), prasīja maz ieguldījumu. Detaļas kopumā lētas, izskatās labi, brauc patīkami, neēda kosmosu (1.8 benzīns), bet nu arī ar to jaudu bija kā bija. Nobraucu 2 gadus bez problēmām, tad pārsēdos uz jaunāku brāli.
16.02.2020 17:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits