Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Miegs jaunajā dzīvoklī

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Pirms kādām 2 nedēļām pārvācāmies uz citu dzīvokli.
Ņemot vērā ka dzīvoklis pirmkārt ir pēc kapitālā remonta un sienās ir vate. Tas nozīmē Skaņas izolācija ir nenormāli slikta. Var sarunāties pat ja stāv viens vienā galā, otrs otrā dzīvokļa galā.
Otrkārt, mums ir kaķis. Pa nakti kaķis ir nenormāli nemierīgs. Iet uz kasti, švīkā grīdu, švīkā durvis, taisa trokšņus.
Es nevienu nakti šeit neesmu normāli gulējusi. Naktī pamostos vismaz reizes 5cas. No rīta galva sāp un sajūta ka būtu smagi dzerts iepriekšējā vakarā.
Esmu pieradusi pie vecā dzīvokļa, kurš bija nenormāli liels ar 3 istabām kkādā pirms kara mājā kur sienas bija nenormāli biezas un kaķi nedzirdēju jo kaste bij' otrā dzīvokļa galā un kaķis pa nakti pārsvarā atradās arī otrā galā.
Jaunais dzīvoklis teiksim tā ir paliels vienistabas dzīvoklis.
Vienkārši sajūta ka sajukšu drīz prātā. ?
Esmu mēģinājusi gulēt ar ausu aizbāžņiem, tāpat visu var cauri dzirdēt un visbiežāk pa nakti viņi kaut kur izkrīt
Lieki piebilst, ka pirmajās naktīs pēc pamošanās bija savilkta un cieta spranda tik ļoti, ka spieda pat uz aci
15.02.2020 16:15 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Nu, man tevi ir ļoti žēl, gulēt ir svarīgi, klusums un miers ir svarīgi. Kā Tu nokļuvi tādā dzīvoklī? Es izvāktos pie pirmās iespējas. Protams, man ir vienmēr bijis grūti gulēt jaunās vietās. Ko tu plāno darīt?
15.02.2020 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Ņemot vērā ka dzīvoklis pirmkārt ir pēc kapitālā remonta un sienās ir vate. Tas nozīmē Skaņas izolācija ir nenormāli slikta.
Man kā reiz likās, ka vati starpsienās liek dēļ skaņas izolācijas
15.02.2020 18:29 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Nu ja kaķis pie vainas, tad liec viņu gulēt kādā istabā vai vannas istabā un aiztaisi ciet durvis. ??‍♀️
15.02.2020 18:46 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka dzīvoklis vēl nav apdzīvots, ja tik labi vada skaņu.. Piepildi to, ieklāj paklāju istabā.
15.02.2020 19:43 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Varbut nav istie ausu aizbaznji vai nemakat tos pareizi ievietot ausis? Es ar ausu aizbaznjiem gulju jau 10 gadus,jo mostos no vismazaka trokshnja. Man tie nekad nekrit no ausim ara un vienigais troksnis,ko dzirdu ar tiem,ir modinatajs telefona no rita. Varu ieteikt labakos ausu aizbaznjus.
15.02.2020 22:29 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ziemeljmeita @ 15.02.2020 22:29
Varbut nav istie ausu aizbaznji vai nemakat tos pareizi ievietot ausis? Es ar ausu aizbaznjiem gulju jau 10 gadus,jo mostos no vismazaka trokshnja. Man tie nekad nekrit no ausim ara un vienigais troksnis,ko dzirdu ar tiem,ir modinatajs telefona no rita. Varu ieteikt labakos ausu aizbaznjus.

Es tieši šo pašu vakar gribēju rakstīt, bet neuzrakstīju, ka aizbāžņus jāmāk pareizi ielikt, arī es ik nakti guļu ar ausu aizbažņiem un man nekas nekrīt ārā un neko nedzirdu. Kādus tu lieto?
16.02.2020 11:15 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Scandinavian @ 15.02.2020 19:43
Izklausās, ka dzīvoklis vēl nav apdzīvots, ja tik labi vada skaņu.. Piepildi to, ieklāj paklāju istabā.

Tā ir viena lieta, bet nākamā būtu iemācīties gulēt pie skaņām, jo tur neko nevar mainīt. Vienmēr būs kāds skaļš auto vai vīrs, kas iet uz WC. Ausu aizbāžņi nav risinājums. Arī dzīvošana bunkurā zem zemes nav.
To visu var risināt ar 3 lietām:
1. Vajag izkopt miega higiēnu. Neēst ogļhidrātus vakarā. Neēst pārāk daudz vakarā un neēst 3h pirms gulētiešanas. Aptumšot telpas. Nelietot elektroniku stundu pirms gulētiešanas. Man telefonam un PC ir uzstādītas programmas, kas pēc 8 vakarā ekrāna toni nomaina no zilgana uz siltu. Saucās Flux un Samsung telefoniem jau tas ir iebūvēts sistēmā.
2. Meditācija. Ir jauki, ja ir Bluetooth austiņas un telefons uz kura var ieslēgt meditācijas APP. (Man patīk Insight timer) un tad arī katru dienu pirms gulētiešanas var veltīt laiku, lai sevi nomierinātu, atslābinātu ar vienkāršu elpošanu. Pēcāk jau var izmantot telefonu un uz Insight timer app ieslēgt kjlusu relaksējošu mūziku (60-90min) garumā un doties gulēt. Tas fakts vien, ka tā mūzika skan liks koncentrēties tiesi uz to mierīgo mūziku, nevis kaķi vai satiksmes trokšņiem aiz loga. Youtube ir arī tādas mūzikas 8h garumā! Tik tad uz telefona vajag uzstādīt tādu app, kurš ļauj lietot youtube izslēgtu ekrānu. Ir tāds Ymusic(kas izmantot youtube) un Vanced app.
3. Fiziska slodze liks ķermeniem iegrimt dziļākā miegā, jo miegs pats par sevi nav vajadzība. Ķermenim vajag tikai atpūtu. Var būt tā, ka tiek uzturā lietotas barojošas lietas, bet fiziskas slodzes nav, tad nu arī tas miegs var būt vajadzīgs tik 4 stundas un piedevām tas nav nekāds dziļais.
4. Kopumā to visu var attiecināt uz hormoniem un pareizi, ēdot, meditējot, sportojot var panākt pareizu hormonu stāvokli.
Nevajag arī aizmirst, ka D3 vitamīns ir vajadzīgs, ja dzīvo ziemeļos, jo mums nepietiek saules un mēs jūtamies saskābuši, viegli aizkaistināmi, ar nepareizu hormonālo stāvokli, kas arī var ietekmēt miega kvalitāti...
D3+K2+omega3(vai ev olīveļļa). Bez K2 D3 vitamīns nevar tikt uzņemts 5000UI deva nav nekas. Arī 10000Ui var nebūt nekas, jo 15minūtes sauļojoties mēs iegūstam 20000UI. Tik tas nav iekšķīgi...Var dzert pirmo nedēļu 10000UI ikdienas un tad jau pēc nedēļas sajutīsi, ka oma ir laba...tad var samazināt normu uz 6000UI
16.02.2020 12:30 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Arī magnijs vakaros var palīdzēt, ja tas jau netiek lietots. Pēc kādiem 3 mēnešiem var būt, ka tas vairs neko nemainīs, bet kopumā tas ir minerālis, kas nomierina. Mg+B6
16.02.2020 12:43 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Magnijs palīdz. Paklājus var uzkarināt arī uz sienas, sajutīsi nostaļģiju kā 90tajos. Bez remonta par skaņas izolāciju vari aizmirst, paklāji palīdzēs, bet vajadzēja izolēt ar korķi sienas un grīdu. Iespējams patukšas telpas uzlabo akustiku, tapēc arī dzirdi kaķi. Katrā ziņā pieradīsi, tā pat kā cilvēki pierod pie tikšķošā pulksteņa, laukos pierod pie aromāta.
16.02.2020 13:09 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
blacke @ 16.02.2020 11:15

Es tieši šo pašu vakar gribēju rakstīt, bet neuzrakstīju, ka aizbāžņus jāmāk pareizi ielikt, arī es ik nakti guļu ar ausu aizbažņiem un man nekas nekrīt ārā un neko nedzirdu. Kādus tu lieto?
Shobrid HANSAPLAST Protections en mousse. Apalja karbinja 6 cappuccino krasas aizbaznji. Esmu lietojusi tada tipa citu razotaju aizbaznjus,bet Hansaplast ir vislabakie. Razoti Vacija.
16.02.2020 20:52 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
1shade @ 16.02.2020 13:09
Magnijs palīdz. Paklājus var uzkarināt arī uz sienas, sajutīsi nostaļģiju kā 90tajos. Bez remonta par skaņas izolāciju vari aizmirst, paklāji palīdzēs, bet vajadzēja izolēt ar korķi sienas un grīdu. Iespējams patukšas telpas uzlabo akustiku, tapēc arī dzirdi kaķi. Katrā ziņā pieradīsi, tā pat kā cilvēki pierod pie tikšķošā pulksteņa, laukos pierod pie aromāta.
Nu es nekad nepierastu pie tikshkjosha pulkstenja.
16.02.2020 20:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits