Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

svešinieki

 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
kādreiz,kad biju maza atceros ... mana vecoma bieži teica man , ' vienmēr ,kad satiec kādu svešinieku,esi pieklājīga. Tu nezini,kas Viņš ir - labs vai ļauns. Citreiz,kad Tev ir slikti un Tu ej pa ielu,kāds augstāks spēks mēdz nosūtīt lejā kaut ko īpašu,lai tieši tajā brīdī Tev ko iemācītu,pateiktu,parādītu vai uzvirzītu uz pareizā ceļa,vai kaut vai vienkārši- tajā brīdī likt justies,ka neesi viens pats šajā pasaulē'. Protams,ka tikpat daudz un pat vēl vairāk... pasaulē mēdz būt arī ļaunas būtnes. Bet šobrīd par gaišajām. Vai Jums pašiem ir bijusi kādreiz kāda līdzīga pieredze?
13.02.2020 15:17 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Mana vecoma daudz stāstīja par šiem 'svešiniekiem',ko satiec,kas akurāti izskatās pēc cilvēkiem,bet patiesībā uz to brīdi viņi ir kaut kas nedaudz vairāk par parastu cilvēku,es tiešām nezinu vai sapratāt manu domu.
13.02.2020 15:21 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Pašai ir bijusi pieredze un atklāti sakot,to nebija viegli piefiksēt uzreiz,pašai pagāja savs laiks,līdz sāku lietas redzēt savādāk-istajas vietās,īstajos brīžos.
13.02.2020 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits