Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Cosmo.lv vecās e-pastu adreses - izmantotas izdevniecības "Lilita" spamam?

Reģ. 14.08.2015
Sveikas.
Labi sen nebiju te bijusi un īsti negrasījos atgriezties, bet pēkšņi ieinteresēja 21. gadsimta aktuālais jautājums - kas notiek ar maniem, pirms sazin cik gadiem cosmo.lv nodotajiem datiem? Ieinteresēja, jo saņēmu e-pastu no izdevniecības "Lilita" ar piedāvājumu abonēt žurnālus. Neesmu to darījusi vispār nekad, tāpēc uzreiz jautāju, no kurienes mans e-pasts parādījies viņu "subscribtions" un vai tas saistīts ar iepriekšējo Cosmo forumu. Nekādu atbildi nesaņēmu, tik vien kā solījumu vairs e-pastus nesaņemt. Vakardien saņēmu vēl vienu, pēc kura, protams, "atrakstījos" no jaunumu saņemšanas. :D
Smieklīga "problēma", protams, bet varbūt šeit administrācija tomēr pakomentēs, kāpēc tā un kāda saistība šim portālam ir ar izdevniecību "Lilita"?
12.02.2020 15:41 | Saite

Reģ. 15.01.2020
Kā,kā, ļoti vienkārši. Cosmo pārtapis par lilit un visus datus izmanto tālāk. Ja jau tu biji šajā platformā,un portals vienkārši maina nosaukumu,kas tur tāds ir. Par to,ka nebiji paraksījusies,ok, saprotams, laikam automātiski visiem sāka sūtīt piedāvājumus. Atrakstījies un miers.
12.02.2020 15:59 | Saite

Reģ. 14.08.2015
Seina @ 12.02.2020 15:59
Kā,kā, ļoti vienkārši. Cosmo pārtapis par lilit un visus datus izmanto tālāk. Ja jau tu biji šajā platformā,un portals vienkārši maina nosaukumu,kas tur tāds ir. Par to,ka nebiji paraksījusies,ok, saprotams, laikam automātiski visiem sāka sūtīt piedāvājumus. Atrakstījies un miers.

Es neesmu stulba, es saprotu, kas ir noticis, vēl jo vairāk tāpēc, ka Anda Bīriņa, bijusī cosmo.lv vadītāja, šobrīd strādā izdevniecības "Lilita" reklāmas daļā. Tas nemaina faktu, ka tos datus šādi "apstrādāt" ir nelikumīgi. Postu izveidoju nevis tāpēc, ka man būtu kognitīvi traucējumi, vai problēmas atrasktīties no jaunumiem, bet gan tāpēc ka man vienkārši tracina šādi gājieni. Protams, ja par datu drošību nedomā, tas nebūs aktuāli, bet man tas ir saistoši kā mārketinga speciālistam, par tādām lietām domāt.
12.02.2020 16:07 | Saite

Reģ. 27.03.2011
Varbūt varēji piezvanīt un noskaidrot nevis cepties ne par ko. Tad nu gan problēma. 🤦‍♀️
12.02.2020 16:09 | Saite

Reģ. 26.01.2020
Vispār jau ir problēma, jā, jo īsti pēc pamatprincipiem GDPR tas nav.
Kurā brīdī tika dota personas atļauja Cosmo datus nodot apstrādei LILIT?
12.02.2020 16:38 | Saite

Reģ. 18.10.2014
Jā, tas ir pārkāpums, par kuru mūsdienās daudzi ziņo:
https://www.dvi.gov.lv/lv/
12.02.2020 16:55 | Saite

Reģ. 29.01.2009
Agrāko Cosmo.lv, kas pārtapa par Lilit.lv nopirka Dieviete.lv.
Dieviete.lv un izdevniecība Lilit nav savstarpēji saistīti uzņēmumi. No Dieviete.lv puses mēs neesam sūtījuši nevienu epastu foruma datubāzei, lai gan lietošanas noteikumi šādu iespēju paredz.
Jums ir tiesības prasīt savu privāto datu dzēšanu no datubāzes.
13.02.2020 12:28 | Saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!