Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Māte - iznēsātāja

 
Reitings 2
Reģ: 12.02.2020
Sēžot pie viskija glāzes un pārdomājot dzīvi prātā nejauši ieklejoja doma, ka kādam jau visas tās zināšanas un pieredzi vajadzētu atstāt.
Savu sievieti, kas vēl varētu dzemdēt sātans viens zin vai izdosies atrast, tāpēc laicīgi domāju par "Plānu B".
Esmu lietas kursā par to, ka ir iespēja citai sievietei iznēsāt apaugļotu olšūnu, bet kā ar laba ģenētiskā materiāla atrašanu maniem pārcilvēka vīrieša gēniem? Reāli būtu žēl, to lietu palaist zudībā. Saknes ir jau nezin cik gadsimtus senas. Zilās asinis (augstdzimusi dzimta ar visādiem pribambasiem).
Ar cieņu,
XY
12.02.2020 00:12 |
 
Reitings 154
Reģ: 27.11.2019
Dorians Grejs?
12.02.2020 10:19 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
ķeries no sākuma pie 'plāna a',nevis pārlec jau uz 'b'. savādāk beigās liktenis izspēlēs,ka ne pie viena plāna netiksi. un vispār es necienu un neiesaku neko cilvēkiem,kuri pārdomā lietas pie viskija glāzes. un vēl pietam tādas tēmas,ja tas protams vispār bija nopietni. Cilāt sātana glāzītes... ja tas ir veids,kā liec sev atslābināties un fokusēties uz nopietnām lietām,labi,ka neesam pazīstami,dzīvē es šādas iezīmes necienu.
12.02.2020 10:30 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Dorians Grejs...filma gan mani pievīla,godīgi sakot. Grāmata mani vairāk uzrunāja.
12.02.2020 10:31 |
 
Reitings 2
Reģ: 12.02.2020
hiacinteburkā @ 12.02.2020 10:30
ķeries no sākuma pie 'plāna a',nevis pārlec jau uz 'b'. savādāk beigās liktenis izspēlēs,ka ne pie viena plāna netiksi. un vispār es necienu un neiesaku neko cilvēkiem,kuri pārdomā lietas pie viskija glāzes. un vēl pietam tādas tēmas,ja tas protams vispār bija nopietni. Cilāt sātana glāzītes... ja tas ir veids,kā liec sev atslābināties un fokusēties uz nopietnām lietām,labi,ka neesam pazīstami,dzīvē es šādas iezīmes necienu.

Atvainojos par vulgaritāti, bet, kur es na# prasīju Jūsu viedokli par manām attiecībām ar alkoholu vai ko citu. Tēma bija konstruktīvi veidota, bet padomijas brni jau tālāk par savu sādžu nevar aizdomāties.
Ar cieņu,
XY
08.03.2020 12:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!