Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Supernovas rezultāti

 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 170
Reģ: 15.04.2019
65.Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā maijā Nīderlandes pilsētā Roterdamā Latviju šogad pārstāvēs Samanta Tīna ar dziesmu “Still Breathing”, kas sestdienas vakarā uzvarēja Latvijas Televīzijas rīkotajā konkursā “Supernova 2020”. ⚡
Kuri bija tavi favorīti? Kādus rezultātus prognozē lielajā Eirovīzijas dziesmu konkursā? ?
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/222063-latviju-starptautiskaja-eirovizijas-dziesmu-konkursa-parstaves-samanta-tina-video/
Video
10.02.2020 12:46 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Nekas atmiņā paliekošs nebija.
10.02.2020 13:03 |
 
Reitings 10
Reģ: 10.02.2020
Pirms Samantas bija viena apaļīga dziedātāja. Neatceros vārdu, tā mazliet izcēlās uz pārējo fona. Samantu iebalsoja fani, ne jau par dziesmu kāds tur balsoja.
10.02.2020 13:44 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Samanta tīna ir sieviešu Markus Riva. Beidzot tika un cerams nākošajā gadā vairāk nepiedalīsies, jo ir apnicis uz viņu skatīties.
Dziesma vedmodīga un loti meh. Cenšas atdarināt Beyonce.
10.02.2020 14:11 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man patika tā Annna, bet kā pa rādžiņu klausāmā dziesma, ne konkursam.
Samanta spēcīga balss un var just, ka ir skatuves pieredze, bet piekritīšu, ja dziesma ir pat ļoti vecmodīgā ?
Pārējie bija mehhh... Labi ka netika tā resnā ??? šoreiz pat ne resnumā bija vaina, bet pilnīgi VISĀ, nesaprotu kā tika līdz 2 vietai, kas latviešiem gaume galīgi pazudusi? Viņai, kājas tajā kleitā izskatījās, kā resni runkuļi un slāja kā slaucēja. Dziesma arī atbaidoša un kad viņu intervēja, šausmas tas prastais runasveids ? + izskatījās, ka ir šmigā ??? ( neheitojat mani par heitošanu ? ir apaļi cilvēki, kuri prot sevi iznest un būt eleganti, bet ne šī dāma?)
10.02.2020 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
watchingandtalking @ 10.02.2020 14:46
Man patika tā Annna, bet kā pa rādžiņu klausāmā dziesma, ne konkursam.
Samanta spēcīga balss un var just, ka ir skatuves pieredze, bet piekritīšu, ja dziesma ir pat ļoti vecmodīgā ?
Pārējie bija mehhh... Labi ka netika tā resnā ??? šoreiz pat ne resnumā bija vaina, bet pilnīgi VISĀ, nesaprotu kā tika līdz 2 vietai, kas latviešiem gaume galīgi pazudusi? Viņai, kājas tajā kleitā izskatījās, kā resni runkuļi un slāja kā slaucēja. Dziesma arī atbaidoša un kad viņu intervēja, šausmas tas prastais runasveids ? + izskatījās, ka ir šmigā ??? ( neheitojat mani par heitošanu ? ir apaļi cilvēki, kuri prot sevi iznest un būt eleganti, bet ne šī dāma?)

Nu šis gan ir heita komentārs ??
Nuu nebija tik traki. Man gan patika dziesma, bet ne priekš Eirovīzijas. Manuprāt, kleita nepiemērota, apaļi cilvēki nevar vilkt kuplas kleitas. ?‍♀️
Man šķiet, ka vispar eirovizijas vadītāji bija galīgi ne pa tēmu saģērbusies. ? un frizūras arī nekādas. Kas bija ar Betas matiem? Pati taisīja vai mamma? ?
10.02.2020 14:57 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Es neko sliktu nesaku par Samantas balsi, vai viņu kā mākslinieci. Priekš mūsu mazās valsts ar viņu viss ir kārtībā, lielisks cilvēks. Nesen uzstājās Jelgavā, patika.
Bet kas ir ar producentiem? Kas ir ar dziesmu autoriem? Kas tās par trīs bekvokālistēm ar maskām kā no Kailijas klipa, ar logu mazgātājamo šķidrumu? Kas tas par murgu pirms pāris gadiem Aišas izpildījumā bija? Mazgāt veļu? Vīrieši balsos par saskumušu mājsaimnieci, kura mazgā veļu? Nopietni?
Spilgtākās uzstāšanās sieviešu versijā cik mana atmiņa atcerās ir
Nina Zilli - L'Amore È Femmina. Lieliska harizma, lieliska sieviete un itāļu valodā viss skan labi. Sarkanās kurpes, sarkanās austiņas un tie auskari, jā. Occidentali's Karma bija ļoti līdzīga dziesma vīrieša izpildījumā. Ļoti harizmātiskas uzstāšanās, ļoti patika.
https://www.youtube.com/watch?v=v0kGpDEvtbQ
Lena - Satellite. Tas pats. Lielisks, miniālistiska uzstāšanās, valoda pilna ar akcentu, bet tas smaids, kustības un miers, ko viņa uz skatuves izstaro, aizveda taisni līdz uzvarai. No viņas staro ļoti spēcīgs meitenīgums pozitīvā nozīmē un tas daudzus pievelk.
https://www.youtube.com/watch?v=7pL9vdpSvnY
Hanna Pakarinen - Leave Me Alone. Šeit ļoti spēcīga balss, tas viņas skatiens, tā harizma, kas nāk no cilvēka ārā. Perfekti.
https://www.youtube.com/watch?v=3ibC5pps0dA
Visām šīm trim dāmām ir viena kopīga lieta - viņas ir ģērbušās kā sievietes. Vienkāršās kleitās, skaistās kurpēs un ar perfektu matu sakārtojumu.
Samanta? Tērps kā mērkaķim. Nekā sievišķīga. Harizma uz skatuves nedaudz lielāka kā manam putekļusūcējam. Lai es par tādu balsotu? Noteikti nē.
10.02.2020 15:33 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Ārprāts, Latvija atkal apkaunos sevi pasaules mērogā.
Mums nav tādu resursu (talantīgu producentu, dziesmu autoru utt.). Turklāt, paanalizējot skatītāju balsojumu, var redzēt, ka Latvijas auditorijai nav nekādas izpratnes, par to, kāda dziesma vispār būtu cienīga Eiropas auditorijai. Krievijai, piemēram, ir resursi un skatītājiem balsot vispār neļauj.
Paklausoties tās dziesmas, kas parasti sacenšās, liekas, ka mūziķiem vispār nav nekādas paškritikas. Jēga tur vispār piedalīties.
10.02.2020 17:43 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Samantai Tīnai vajadzētu pieslīpēt dikciju, bekvokāls dzied šķībi. Dziesma ir garlaicīga, neviens viņu līdz galam neklausīsies.
Apsveicu ar pēdējo vietu.
10.02.2020 17:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits