Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studiju darbiņi

 
Reitings 14
Reģ: 31.01.2020
Rakstu dažādus vidusskolas augstskolas darbiņus ,ja radusies nepieciešamība ko uzrakstīt ,nav laika vai tuvojas darba nodošanas termiņš
droši rakstiet vienosimies par jums izdevīgāk laiku un cenu...
08.02.2020 09:17 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.02.2020
Sveiki, izskatās pēc krāpniecības vai cilvēka maldināšanas.
Nosūtīju otrdien 4 darbiņus, viņa apskatījās, un pateica, ka darbus izpildīs 2 stundu laikā, pēc naudas ieskaitīšanas. Sarunājām pa 15 euro naudiņām, aizdomīgi lēti, bet ja nu tomēr, cilvēks grib nopelnīt, kāpēc nē. Nav darbiņu ne trešdien, nedz ceturdien. Piektdien atnāca ēpasts, ka jāparskaita vēl 10 euro naudiņas, un tad atsūtīs visus darbiņus, uz ko es atbildēju, atsūtiet 2 darbiņus, tad pārskaitīšu 5 euro, un pēc tam atsūtiet pārējos, un tad samaksāšu atlikušo. Kaut gan, mēs sarunājām pa 15euro nevis 25euro, bet tas tā. Šodien ir jau svētdiena, un neviena darba nav, šeit jau izskatās arī, ne tikai krāpniecība, bet arī izspiešana. Žēl, ka tādi cilvēķi ir, deadline tiešām bija 5dien, nu nekas. Karma jau viņu nepametīs.
Ja līdz vakaram nebūs atbildes, ievietošu sudzibas.lv un atklāšu vārdu un uzvārdu, lai citi cilvēki neuzķerās, ierakstot šo vārdu/uzvārdu veicot pārskaitījumu uz kontu.
16.02.2020 10:56 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.02.2020
P.S. Un te nav runa, par to ka es varēju pati pildīt, bet par to, ka cilvēks ir krāpnieks. Protams, daudzi gudri cilvēki, tagad pateiks, ka nevajag maksāt, un mājasdarbi jāpilda pašiem. Bet, kā jau minēts autoras rakstā, nav laika un tuvojas darba nodošanas termiņš.
16.02.2020 10:59 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Šis ir koks ar diviem galiem, pati esmu maksājusi cilvēkam, kas palīdzēja ar darbu izpildi, tas gan bija vidusskolas laikā un vēl krietni mazāk maksāju kā tev te meitene prasīja, bet nu jā, es maksāju pēc darbu saņemšanas un reāli pāris eiro par vairākiem darbiem. Varu mēģināt atrast meitenes kontaktus ja nepieciešams, iespējams var palīdzēt.
16.02.2020 11:10 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Šeit jāmeklē cilvēks ar pozitīvām atsauksmēm no citiem :) un nevajag maksāt summu sākumā. Bet nu jau par velu
16.02.2020 11:59 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.02.2020
Krāpnices info: Sintija Elena Serdane
Tik nožēlojami, ka centās izkrāpt vēl 10eur, noteikti ka darbi nemaz nav sākti.
16.02.2020 22:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits