Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

The Ordinary produkti

 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nesen pasūtīju sejas krēmu. Atsauksmes būs pēc laika.
Gribas pasūtīt arī citas lietas, kas ir piedāvājumā.
04.02.2020 10:00 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.01.2020
Man ļoti patīk AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution un Lactic Acid 10% +HA, tas arī ir viss ko no viņiem esmu mēģinājusi un neesmu arī vīlusies, domāju kaut ko vēl iegādāties ar laiku.
04.02.2020 11:12 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Es personīgi nesen iegādājos 100% Cold Pressed Rose Hip Seed Oil, jo biju dzirdējusi labas atsauksmes, kā arī muļķu drošs produkts?
Man ir kombinēta āda (T zona un zods ļoti ātri paliek taukaini), bet vaigi diezgan pasausi + deguns un vaigu daļa tuvāk pie deguna mēdz būt ar apsārtumu. Un it kā šķiet, ka ar to palīdz tikt galā, jo gan zods, gan T zona mazāk taukojas, varētu pat teikt, ka netaukojas vispār. Arī vaigi nav tik apsārtuši, sejas tonis šķiet līdzenāks. Un, vēl ievēroju, ka no rīta, kad tikko pamostos, mana seja neizskatās tik aizpampusi...tā liekas možāka?
Kā arī, tieši tajā dienā, kad pirku to eļļu, man vakarā uzmetās, jeb kārtējo reizi iekaisa tāds bumbulītis, kas parasti dzīvojas zem ādas, bet šad tad viņš izdomā iekaist. Un parasti tas diezgan ilgi dzīst, bet šoreiz tas pārgāja 2 dienu laikā. Varbūt sakritība, bet varbūt eļļa kaut ko tur tomēr ietekmēja, par to man grūti spriest.
04.02.2020 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Esmu nopirkusi pāris viņu līdzekļu, bet pagaidām šie līdzekļi vēl gaida “rindā” , jo neesmu izlietojusi iepriekšējos . Ceru , ka būs labi , jo sien produktiem ir diezgan patīkamas cenas .
04.02.2020 19:42 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Mans must have ir Niacinamide+Zinc, reāli uzlabo ādas izskatu, var lietot gandrīz ar jebkādu citu līdzekli, pasūtīšu vēl un vēl;
Patīk Marine hialuronics, viņš kā ūdentiņš, bet mitrina - der taukainai ādai, lieku zem krēma, arī kad lūpu kaktiņi plaisā, pēc vienas nakts ir jūtami labāk;
Buffet savai cenu kategorijai ir ļoti labs anti-age līdzeklis, uzlabo ādas tekstūru;
dārgāko buffet with copper peptides atdevu mammai, viņai patīk;
Lactic Acid 10% + HA ir maigs, patīkams pīlings, bet manai ādai vajag arī BHA;
Meh ir glikolskābes toniks, izlietoju visu lielo pudeli, bet efektu nejūtu, plus smaržo dīvaini (daudzi the ordinary produkti smaržo dīvaini un ir dīvainas konsistences, nav nekāds luksuss, ar to jāreķinās);
Izlietoju retinoīdu emulsiju, retinoīdiem ir long-term efekts, grūti saprast, varbūt atkārtošu;
No tūlītēja efekta līdzekļiem:
Slavenais sarkanais pīlings aha 30% + BHA 2% ir iespaidīgs, ja pirms tam kārtīgi pīlingi nav lietoti, āda pēc viņa gluda un spīdīga kā lampiņa, bet kož, neiesaku jutīgai ādai, bet tā iesaku pamēģināt;
Alpha Lipoic Acid - arī kož, var pat dedzināt, šis nav jāmazgā nost, āda nākamajā dienā tiešām ir "atdzīvināta". Nelikt uz sejas, ja plānots bučoties, partnerim garša ļoti nepatiks :D Man pašai lēni lietojas, jo grūti iekļaut rutīnā, nesader gandrīz ne ar ko.
04.02.2020 20:46 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Cik dzirdu, ļoti daudzi pērk Niacinamīdu + Cinku. Ir tik labs? Ir rezultāti?
Kā arī, kā ar tām skābēm? Piemēram, Mandelic Acid vai Lactic Acid? Nesabeidz seju? Ir vērts noriskēt un lietot?
Uz to sarkano pīlinga masku pagaidām pat neskatos, jo vēl nezinu, kā mana seja uz tādām lietām reaģēs?
06.02.2020 08:57 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Mežone @ 06.02.2020 08:57
Cik dzirdu, ļoti daudzi pērk Niacinamīdu + Cinku. Ir tik labs? Ir rezultāti?
Kā arī, kā ar tām skābēm? Piemēram, Mandelic Acid vai Lactic Acid? Nesabeidz seju? Ir vērts noriskēt un lietot?
Uz to sarkano pīlinga masku pagaidām pat neskatos, jo vēl nezinu, kā mana seja uz tādām lietām reaģēs?

Jā, Niacinamīds ir labs. Un mandeļskābe ir 10%, kas nav daudz un ir maiga pat jūtīgai ādai. Ļoti maiga āda pēc tās. Pienskābe so so, šobrīd lietoju, īsti neredzu efektu. Tomēr vislabākā ir azelaīnskābe, ja āda ir problemātiska un tendence uz apsārtumiem.
06.02.2020 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Glycolic acid 7% toneris ir mans Holy grail produkts no viņiem, Mandelic acid 10% ir arī.
Šos divus es pamīšu lietoju rezultāti fantastaiki, ok,mana āda problemātsika nav bijusi nekad, bet mēdz uzmesties pumpas un reizēm ļoti sāpīgas aukatumpumpas uz MR laiku, kopš sāku šos lietot nekas tāds nav bijis vairs.
09.02.2020 18:07 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
pacelšu Ordinary diskusiju, jo vēlos pajautāt meitenēm, kas dzīvo Latvijā - kur vēl izņemot Douglas var atrast Ordinary produktus? vai ir kāds ārzemju eveikals, no kura ēsrti un ātri var pasūtīt?
daudz populāru produktu, ko man iesaka Douglasā nemaz nav vai vienmēr ir out of stock ?
27.07.2020 18:04 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
akaroa @ 27.07.2020 18:04
pacelšu Ordinary diskusiju, jo vēlos pajautāt meitenēm, kas dzīvo Latvijā - kur vēl izņemot Douglas var atrast Ordinary produktus? vai ir kāds ārzemju eveikals, no kura ēsrti un ātri var pasūtīt?
daudz populāru produktu, ko man iesaka Douglasā nemaz nav vai vienmēr ir out of stock ?

Jā, ar šito mani Douglas reāli izbesija. Liek Internet veikalā, bet kad pasūti, samaksā, izradas ka nemaz nav. Tagad sūtu pa taisno no Deciem (viņu oficiālā lapa), atnāk pa kādu 1.5 nedēļu un nekādu problēmu, pieejams viss sortimets.
27.07.2020 21:12 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ordinary ir viņu pašu mājaslapā, asos un cult beauty, bet visur vairāki produkti ir izpārdoti.
Man pašai patīk Squalene Cleanser, skvalēna serums un patika līdzeklis pret matu izkrišanu ar peptīdiem.
Dārgais NIOD sērijas līdzeklis pret pigmentāciju tikai padarīja ādu drausmīgi jutīgu, bet pigmentāciju necik nemazināja. Hialuronskābes serums arī bija absolūti bezjēdzīgs. Ir daži līdzekļi vēlmju sarakstā, bet tie visu laiku out of stock.
27.07.2020 21:35 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Jā, man arī sāpīga pieredze ar Douglas, salasījos atsauksmes par Niancimide+zink. Ilgu laiku pētīju Douglas internetveikalā un nebija. Veikalos arī tieši šāda nebija,tad vienā dienā e veikalā Douglas parādījās un ātri pasūtīju 2gab. Protams atnāca tikai viens, bet rēķinā samaksāju par abiem diviem. Un kad zvanīju ka nav un samaksāts par abiem, kāpēc neatsutīja, tad pateica, ka neesot noliktavā. Tad kāda jēga pieļaut, ka es pasūtu vairāk, ja noliktavā viņu nav? Vaitad nevada ienākošos un neredz cik paliek noliktavā? Zvanu jau kuro reizi un sola ka būs, vēl nekas nav atsūtīts.. Domāju ka nebūs. Bet arī Asos nav visu veidu, arī meklēju tur pirms Douglas. Kā ir ar piegādes maksu no The Ordinary mājas lapas?
30.07.2020 00:25 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Lol, meitenes. Papētiet taču kārtīgāk. The Ordinary šobrīd vispār ir problēmas ar produktu izgatavošanu, jo trūkst sastāvdaļu. Tur tak nav Douglas vainīgs, kas ir tikai izplatītājs. Un tos lētos produktus visi ķer kā traki, nav brīnums, ka tie izbeidzas un ar tiem ir čakars. Ja sūta sakarīgu preci, tad vispār nav aizķeršanās nekad bijusi, jāpriecājas, ka viņi vispār Ordinary pārdod lv.
30.07.2020 00:48 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Starp citu, nesen parādījās zīmols The Inkey List ar līdzīgu konceptu un cenām. Bet nu arī ejošākas preces visu laiku izpārdotas. Pieejams asos
30.07.2020 10:11 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Es lietoju The Ordinary Retinol 0.5%
30.07.2020 10:46 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es izmēģināju The Ordinary pašu jaudīgāko 2% retinolu. Jēgas nekādas. I klāt nestāv citu zīmolu ražojumiem! Cenas, protams, arī atšķiras, bet, ja jēgas nav...
30.07.2020 11:15 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
Esmu lietojusi to sarkano pīlingu, Lactic acid pīlingu un zinka niacimīda serumu. No visiem šiem patika tikai sarkanais pīlings! Zinka serums man seju padarīja taukainu un pumpainu (lai gan sola pretējo), lactic acid šķita bezjēdzīgs! Taču sarkanais pīlings patīk ļoti!
30.07.2020 12:46 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.12.2014
Es ikdienas rutīnā izmantoju gandrīz tikai the Ordinary produktus. Man ir sausa āda.
Izmantoju:
1) Squalane cleanser
2) Reizēm (ne katru dienu) Glycolic Acid 7% Toning Solution
3) Reizēm Niacinamide 10% + Zinc 1%
4) 100% organic Cold-pressed rose hip seed oil (šo tiešām iesaku!!)
5) Natural Moisturizing Factors + HA
6) Vienreiz nedēļā uz 10 min izmantoju AHA 30% BHA Peeling Solution- nekad no neviena skrubja nav bijis tik labs rezultāts kā no šī.
Apmēram 3 mēnešu laikā es beidzot esmu atbrīvojusies no sausuma pleķiem un ir pazudušas nelielās pumpiņas, kas pirms tam bija uz pieres.
30.07.2020 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Bordo @ 30.07.2020 12:46
Esmu lietojusi to sarkano pīlingu, Lactic acid pīlingu un zinka niacimīda serumu. No visiem šiem patika tikai sarkanais pīlings! Zinka serums man seju padarīja taukainu un pumpainu (lai gan sola pretējo), lactic acid šķita bezjēdzīgs! Taču sarkanais pīlings patīk ļoti!

Ar tām pumpām (īpaši no niacinamide+zinc) ir tā, ka lielākoties tas ir normāli, ka tādas parādās. Tas ir tā saucamais purge periods. Arī viņu mājaslapā tāda info ir. Āda nav pieradusi pie šī produkta un sākotnēji uzmetas pumpas, kas ilgts ap 2 nedēļām. Man bija tieši tā pat. Biju mazliet ielaidusi ādu, parādījās dažas pumpas, nopirku šo līdzekli un pirmās 2 ned pumpas bija apmēram uz pusi vairāk. Pēc 2 nedēļām viss sāka iet nost un nujau vairs nav, lietoju šo līdzekli regulāri.
Vēl lietoju Glycolic acid toniku, bet ļoti skumji, ka nevienas šīs skābes nevar lietot vasarā :///// toniks manai ādai bija vnk super.
Un kāds efekts ir no tā sarkanā pīlinga? Tur jau arī aha un bha, lietojat vasarā tapatas?
30.07.2020 15:26 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.12.2014
keegan @ 30.07.2020 15:26

Ar tām pumpām (īpaši no niacinamide+zinc) ir tā, ka lielākoties tas ir normāli, ka tādas parādās. Tas ir tā saucamais purge periods. Arī viņu mājaslapā tāda info ir. Āda nav pieradusi pie šī produkta un sākotnēji uzmetas pumpas, kas ilgts ap 2 nedēļām. Man bija tieši tā pat. Biju mazliet ielaidusi ādu, parādījās dažas pumpas, nopirku šo līdzekli un pirmās 2 ned pumpas bija apmēram uz pusi vairāk. Pēc 2 nedēļām viss sāka iet nost un nujau vairs nav, lietoju šo līdzekli regulāri.
Vēl lietoju Glycolic acid toniku, bet ļoti skumji, ka nevienas šīs skābes nevar lietot vasarā :///// toniks manai ādai bija vnk super.
Un kāds efekts ir no tā sarkanā pīlinga? Tur jau arī aha un bha, lietojat vasarā tapatas?

Es pēc lietošanas uzreiz varu pamanīt, ka seja ir maigāka, izlīdzinās ādas tonis. Šķiet mazāk redzamas poras un agrāk baigi cīnījos ar melnajiem punktiņiem uz deguna, tagad vairs nav tik uzkrītoši. Es viņu izmantoju vakarā, pirms gulētiešanas un kā jau katru dienu, nākamajā rītā uzklāju SPF krēmu, kas pasargā no saules. Kad izmantoju pīlingu, vēlāk nelieku neko ekstra uz sejas, tikai krēmu un eļļiņu. Bet jābūt ļoti uzmanīgai, it īpaši, ja ir jūtīga āda, Varbūt pirmās reizes neatstāt uz tām 10 minūtēm, bet īsāku laiku.
30.07.2020 16:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits