Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Profesionāla basketbolista- miljonāra- sieva.

 
Reitings 42
Reģ: 03.02.2020
izvēlejos tēmu vīrieši, jo tēmas sievietes nebija - sieviešu portālā. OK... nepiekasīšos ... tātad esmu diezgan satriekta un pārsteigta. Šodien kā bieži to daru staigāju pa veikaliem un iepriecināju sevi ar jauniem zābaciņiem. Kurpes un vēl vairāk zābaciņi ir mana vājība. Ja man ir slikts noskaņojums, pietiks ar jauniem labas kvalitātes zābaciņiem, lai man vairs negribētos raudāt un visu postīt sev apkārt. Baigi noveicās atrast vēl vienus sapņu apavus izpārdošanu laikā. Teikšu atklāti es nāku no mazpilsētas vidusšķiras ģimenes. Un mans atalgojums ir vidusšķiras līmenī. Un sabiedrībā, kurā es uzaugu bija pieņemts iegādāties kvalitatīvu apģērbu un nemaz nerunājot par apaviem. Izņēmums varētu būt 1990. tie gadi kad tiešām man kā bērnam pa mājām nēsājamais apgērbs pa lielam tika tiešām iegādāts second hend veikalos, un tikai uz bērnudārzu un skolu ejamās drēbes tika iegādāts jaunas. Un tikai 90. to gadu beigās situācija mainījās. Tomēr manā sabiedrības daļā, kaut kā ir ļoti negatīva nostāja uz visādiem sūdiem un nekavalitatīvu apģērbu, kur nu vēl runājot par apaviem vai zābakiem. Šobrīd dzīvoju noplukušā miteklī, jo finanses neatļāuj neko labāku. Tomēr mantas, kuras sev atļāujos iegādāties nevar saukt par nekvalitatīvām. Protams gribētos to un to, tā un tā dzīvot. Esmu arī instagram un sekoju visām tām krutajām un bagātajām... jo nu man kā sievietei patīk salīdzināt.... un atklāti sakot ... apskaudu visas tās sievietes kas skaisti ceļo visu laiku... kurām ir super figūra... kuras ļoti skaisti ģerbjas ... un kuras var atļauties labāko firmu apģērbu un aksesuārus.....
vienai tādai sievietei sekoju īpaši... un kamēr iepriekš nedaudz apsakaudu .... par dzīves līmeni... kāds ir viņai ... un kāda nav man ... par mantām kādas viņai ir utt...šodien mani pārņēma šoks ... ka tas viss .... ir pilnīgi ...pilnīgi fake...
nezinu pat ko teikt ... atklāti sakot... ja zinātu, ka tas viss ir tāds fake... nebūtu nemaz viņai tā sekojusi
šodien ejot pa veiklaiem atrodu mats matā tādus zābaciņus, kādi ir viņai ... un tādas kvalitātes apavus pēdējo reizi ieģādājos kad ārzemēs pa man saplīsa sandales, un vienkārši uz to uz to brīdi nācs iegādāties kaut kādus apavus staigāšanai un ņēmu lētākos. Ar lētiem sūdiem ir tā, ka viņus pirkt nemaz nav lēti. Vis izdevīgākās mantas ir vidušķiras .. vidēji dārgās... kuras maksās krietni dārgāk.. bet kuras tu varēsi ilgi jo ilgi nēsāt... un tāpēc no nēsāšanas skatapunkta ir visizdevīgākās (lētākās). Un lēti apavi ... nu tas ir vispār... jo kājas jau mums ir tikai 2 un tām būs jānokalpo līdz mūža galam .. un pirkt visādus sūdus ar ko kājas bojāt ... nu var tikai krīzes situācijā. Tā ka jā... no vienas puses esmu šokā ... kā tā sanāk .. ka es viņu apsakužu par viņas dzīvi un mantām ... a īstenībā tas viss ir pilnīgs fake ... bet tad no citas puses...
... tomēr mani moka jautājumi... varbūt Jūs varat man šajā ziņā paīdzēt?
kā tad sanāk... ka viņas vīrs ir miljonārs... bet sievu pat piņemami apģerbt nevar? Kas viņam naudas žēl normālām drēbēm un apaviem? Un kāpēc tad visa šī feikošana ... ar visiem loubutaniem un chaneliem .. kad sievai pat normālu zābaku nav.
Jautājums foruma sievietēm. Kāpēc dāma izliekas ka viņai ir sapņu dzīve, vēl pieraksta living dream life... sabildējas ar visām savām feikajām kurpēm un somiņām ...bet pašai .. pašai nav pat normālas kvalitātes apavu. Kāpēc šīm sievietēm ir tik svarīgi izlikties? Ko tas viņām dod? Kam ir šī izlikšanās? Draudzenēm? Vai arī copē jau sev labāku vīrieti...
Un jautājums faruma vīriešiem no vīrieša skatapunkta. Kāpēc kāds, kur itkā ir miljonārs un ar to lielās visur šādi izturas pret savu sievu. Kas ir nepieņemami pat vidusšķiras ģimenēs.
Nevar atrast iepēju pat sievai normālus apatvus nopirkt. Nu kur tas redzēts. Kas ir par pamatu vīrietim būt tik skopam... un pret savu tuvāko cilvēku. Tā ir bērnības trauma, uzaugšanu trūcībā... kas cits. Kas izveido šādus vīriešus?
03.02.2020 21:43 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
oooooo, ķirsis ir atpakaļ! čau!
03.02.2020 22:40 |
 
Reitings 42
Reģ: 03.02.2020
Ibmetīns @ 03.02.2020 22:40
oooooo, ķirsis ir atpakaļ! čau!

Sveiks Ibuetīn! Ir biežas galvassāpes ja izvēlējies šādu nikname? :D tikai joks...
kas ir ķirsis? Neesmu es gan nekāds ķirsis ... bet īstenībā ķirši garšo ...īpaši saldie :)
03.02.2020 22:44 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Mani atkal izbrīna, kā var sarakstīt šitādu palagu pilnīgi par neko. Labrīt, no kāda jumta tu nokāpi, loģiski, ka tas ir radīts fake, viss instagrams ir viens liels feiks. Tur redzamais no realitātes ir ļoti tālu.
03.02.2020 22:58 |
 
Reitings 42
Reģ: 03.02.2020
Aleksandrs @ 03.02.2020 22:58
Mani atkal izbrīna, kā var sarakstīt šitādu palagu pilnīgi par neko. Labrīt, no kāda jumta tu nokāpi, loģiski, ka tas ir radīts fake, viss instagrams ir viens liels feiks. Tur redzamais no realitātes ir ļoti tālu.

jā bet tas taču nebija jautājums :(
... lūdzu izlasi beicas akurātāk ... jautajumi bija pavisam citi ...
03.02.2020 23:05 |
 
Reitings 42
Reģ: 03.02.2020
Aleksandrs @ 03.02.2020 22:58
Mani atkal izbrīna, kā var sarakstīt šitādu palagu pilnīgi par neko. Labrīt, no kāda jumta tu nokāpi, loģiski, ka tas ir radīts fake, viss instagrams ir viens liels feiks. Tur redzamais no realitātes ir ļoti tālu.

P.S. Tu arī uzturi fake instagram kontu kur lielies ar dzīvi, kuras tev nav?
03.02.2020 23:06 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Nelielos un tāpēc man arī neseko tūkstošiem sekotāju, un pat pieļauju, ka gan jau arī kādam redzot tur, liktos, ka man dzīve ir labāka / skaistāka / interesantāka.
Un par jautājumiem, pirmkārt, nemēri visu pēc sevis, ne visām sievām tās tupeles būs tik lielā mērā svarīgas kā tev. Turklāt, miljonāri lielakoties ir skopuļi, staigā visparastākajās drēbes un viņiem par to ir vienalga, nabagu domāšana ir tā, ka obligāti vajag visu uz āru, Gucci, Cucci un brendos apkārties no galvas līdz kājām. Tā teikt katram savs.
03.02.2020 23:17 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
To palagu bija ļoti grūti lasīt, bet kaut kā sameklēju galveno domu - uzrakstīšu pārējiem, kuriem asiņo acis, šo lasot - autore atrada veikalā tādus pašus zābakus, kādi ir instagramā miljonāra sievai. Autores atrasto zābaku kvalitāte ir zem katras kritikas, un seko jautājums, vai miljonāra sievas dzīve ir fake.
Tagad autorei - tu nemaz nestaigā pa tādiem veikaliem, uz kuriem iet tā sieviete, viņas zābaki droši vien ir pazīstama brenda, dārgi un tādas kvalitātes, kāda tev pat sapņos nav rādījusies, tu tos oriģinālā nemaz neesi redzējusi.
03.02.2020 23:18 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Daži cilvēki ir ļoti nabadzīgi. Viss, kas viņiem pieder, ir nauda.
Tas par tevi, autorīt. Sīkāk nepaskaidrošu.
03.02.2020 23:50 |
 
Reitings 42
Reģ: 03.02.2020
meitenes un puiši savas negācijas ir jāatstāj pie sevis. Nevis visi nesmukumi jārāda uz āru. Nepiekrītu. Mana draudzene no bankas kuras hobijs ir psiholoģija un cilveku novērošana pateiks tev tā- dārgos un firumu apģērbos staigā cilvēki kuriem ir lieli ienākumi un vēl lielāki uzkrājumi. Vienkāršos, bet dārgos apģērbos. Lētos apģērbos, kas izskatās dārgi, ir nepamatoti svinīgi staigā ''modernā' vidusšķira, kas nevar savilkt galus kopā, bet kurai vajag izkstīties dārgi (apģērbs ir lēts, bet teiksim kostīm vienmēr izskatīsies dārgāk), bet patiesībā ienākumi ir zemi un parādi augsti. Piekrītu, ka cilvēki ar augstiem ienākumiem nav muļķi un nepārmaksās. tas Aleksandram.
Šokolāde? Par kādiem veikaliem, ka kuriem es nestaigāju tu konkrēti runā? Chanel ... YSL a kā tu zini a nestaigāju? Ir muļķīgi pieņemt, ka šajos veikalos neesmu bijusi. Protams ka esu bijusi, un tas laikam ir par ikvienu, kas ir gan staigājis pa visiem šiem veikaliem, jo gribas jau redzēt kā tad tur viss ir... kaut gan zini, ka neatļausies sev tur neko nopirkt. Tas ir 1. Un otrs šo veikalu nemaz Rīgā nav. Jebkurš kaut cik informēts cilvēks Tev pateiks ka LV nav nemza to brendu veikalu, par attiecīgo kvalitāti nemaz nerunājot. Citāts ''Latvijā no brendiem ir tikai nosaukums''. Saprati? Tā kā LV nemaz to veikalu nav ... nu ja vien tu neuzskati Tērbatas ielas un Podium veikalus par kaut kādu tur Lux. ... vai varbūt vēl kādu Elkor vai Spici? :D saulīt, mēs taču visas pa vieniem veikaliem staigājam, tāpēc es nesaprotu tava izteiciena jāgu. Jā Rīgā nevienā second hand veikalā tiešām neesmu bijusi... bet pa cietiem veikaliem.. nu man ļoti patīk staigāt...
04.02.2020 08:34 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Instagram ir fake
04.02.2020 09:24 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Doublechoco @ 03.02.2020 23:18
To palagu bija ļoti grūti lasīt, bet kaut kā sameklēju galveno domu - uzrakstīšu pārējiem, kuriem asiņo acis, šo lasot - autore atrada veikalā tādus pašus zābakus, kādi ir instagramā miljonāra sievai. Autores atrasto zābaku kvalitāte ir zem katras kritikas, un seko jautājums, vai miljonāra sievas dzīve ir fake.
Tagad autorei - tu nemaz nestaigā pa tādiem veikaliem, uz kuriem iet tā sieviete, viņas zābaki droši vien ir pazīstama brenda, dārgi un tādas kvalitātes, kāda tev pat sapņos nav rādījusies, tu tos oriģinālā nemaz neesi redzējusi.

Paldies! ❤️?
Jā, lielie modes nami nosaka tendences un pāreja pasaule tiem seko ? tapec lēti pakaļdarinājumi ir normāla,saprotama lieta!
04.02.2020 10:08 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Wow kas tad tas hany sany ir atpakaļ. ? Kāds pārsteigums.
04.02.2020 10:10 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Tas ir bezcerīgi, bet nu... iedomāties, ka miljonāri staigā pa tiem pašiem veikaliem, pa kuriem wannabe middle class pārstāve, ir ļoti naivi. Tu pat neesi nosaukusi nevienu luksus veikalu, un Rīgā arī tādi ir (kāpēc vispār domā, ka viņa iepērkas Rīgā?)
04.02.2020 12:48 |
 
Reitings 42
Reģ: 03.02.2020
Doublechoco @ 04.02.2020 12:48
Tas ir bezcerīgi, bet nu... iedomāties, ka miljonāri staigā pa tiem pašiem veikaliem, pa kuriem wannabe middle class pārstāve, ir ļoti naivi. Tu pat neesi nosaukusi nevienu luksus veikalu, un Rīgā arī tādi ir (kāpēc vispār domā, ka viņa iepērkas Rīgā?)

khmm es īsti tevi nesaprotu.
Nu es pērku apgerbu un apavus tur kur dzīvoju un ceļoju un protams starptautiskajos internetveikalos. Tāpēc iedomājos, ka kāda cita tā darītu.
Ā .. nu tad vēl viņu redzēju dzīvajā. Sieviete izskatījās ļoti labi... viņas basketbolists... noplucis un neglīts padomāju, ka ja dzīvē tādam nekad uzmanību nepieveŗstu. Nu izskatījās pilnīgs pretstats instagram akautnatam. Redzēju saldo pārīti es Alfā.. ieejam Zara veikalā.. vēl domāju ko tāda sabiedrības dāma darīs šajā veialā. Bet nu ko es zinu.
Kāpēc uzsati mani par wannabee middle class? Un kas manis teiktajā tevi tik ļoti aizskāra ka tā jāuzbrūk. Tev jādodas uz agresijas savaldīšanas kurisem. Es tavu nelīdzsvarotību un agresiju jūtu pat caur internetu!
04.02.2020 13:36 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Elie Saab @ 04.02.2020 13:36

khmm es īsti tevi nesaprotu.
Nu es pērku apgerbu un apavus tur kur dzīvoju un ceļoju un protams starptautiskajos internetveikalos. Tāpēc iedomājos, ka kāda cita tā darītu.
Ā .. nu tad vēl viņu redzēju dzīvajā. Sieviete izskatījās ļoti labi... viņas basketbolists... noplucis un neglīts padomāju, ka ja dzīvē tādam nekad uzmanību nepieveŗstu. Nu izskatījās pilnīgs pretstats instagram akautnatam. Redzēju saldo pārīti es Alfā.. ieejam Zara veikalā.. vēl domāju ko tāda sabiedrības dāma darīs šajā veialā. Bet nu ko es zinu.
Kāpēc uzsati mani par wannabee middle class? Un kas manis teiktajā tevi tik ļoti aizskāra ka tā jāuzbrūk. Tev jādodas uz agresijas savaldīšanas kurisem. Es tavu nelīdzsvarotību un agresiju jūtu pat caur internetu!

Daudzas sabiedrības dāmas iepērkās Zarā,kas tur tāds? ?
04.02.2020 14:25 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Ok es nerēķinājos ar to ka esi stalkere. Nu tad tev tiešām labāk zināms, ir viņas dzīve fake vai nav. Varbūt tev savam sirdsmieram labāk domāt ka ir fake, lai neaizrītos ar savu žulti.
04.02.2020 14:48 |
 
Reitings 47
Reģ: 31.01.2020
Vispār ļoti turīgiem cilvēkiem, kuri paši naudu nopelnījuši, ne viegli ieguvuši - svarīgāk par brendiem ir ērtums. Jaunākos I/Phone pērk tikai tie, kam pazīmēties vajag.
04.02.2020 15:22 |
 
Reitings 42
Reģ: 03.02.2020
Daudzas sabiedrības dāmas iepērkās Zarā,kas tur tāds?

Kavalitāte ir šāda tāda un nekāda lielākoties. Un to sau es kas pēr videjas kvalitātes mantas. Tas ir viens. Otrs- tas ir fast fashion brends. Ja tu lielies ar luksus brendiem, tad kāda iepirkšanās fast fashion? ... pret kuru tagad tik daudz negāciju internetā.
Un tā bija atbilde uz citas komentētājas teikto, ka šī sieviete nemaz nestaigā pa veikaliem, kuros es vartu būt bijusi.
To ka šī sieviete ir viens liels fake esmu sapratusi. Tomēr jautajums bija cits, kāpēc tas viss tiek darīts?
Un otrs- kā nakas, ka bagātais vīrs kuram tā patīk izrādīties sievu ved iepirkties uz nestrādājošo studentu veikaliem? Piepērk klāt nelegalo kontrfraud izstrādājumu un lielās par to instagram. Kāpēc tāda attieksme pret šo sieveiti un kāpēc sieviete vēl nav atstājusi viņu? (tiešām izskatās labi, sev citu atrastu)
05.02.2020 09:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits