normāls čalis pēc 27

 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Čau, čau.
Pēdējā laikā uzmācās tēma, par kuru gribētos padiskutēt.
Cik reāli ir atrast normālu čali, ja Tev jau ir 27??
Ar ''ČALI'' domāts puisis, kurš gatavs nopietnām attiecībām un dzīvē ir nostājies uz kājām.
Šķiet, ka šī kategorija ir aizņemta un palikuši tikai brunču mednieki vai loši, kas tusējās vēl 30 gados pa klondaikām.
Piekrītat, nē?
03.02.2020 14:26 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Satiekoties pirmo reizi, galvenais ir parādīt to, ka esi labs un patīkams cilvēks.

Tas ir tik svarīgi? Man liekas, ka labs un patīkams lielos vilcienos neko neizsaka, ja tas ir labs un patīkams visiem: respektīvi - vai šī nav tā vieta, kur daudzreiz nākas vilties, jo gribi būt patīkams visiem, bet tādējādi pazaudē sevi un galu galā paliec pa vidu, kaut gan gribētos iet līdz galam un pārbaudīt robežas?
04.02.2020 00:38 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 03.02.2020 23:58

Severstaļ šefs ēd sievas pagatavotos makaronus ar gaļu, bet melnstrādnieki ir tie, kuri blakus esošajā kafūzī atdod visu savu algu lai tikai paspīdētu kolēģiem, ka var atļauties lasi ar dārzeņiem.

Vienu piemēru zini,tāpēc var teikt,ka visos gadījumos tā!?? Kas,starp citu, ir tāda stilā 99.8% Tavu ierakstu šeit ?
Mana uzņēmuma šefs un citi valdes locekļi, un viņi, Draudziņ, ir miljonāri, iet tuvākajā restorānā pie darba ēst! Jūti atšķirību-restorāns vai pusdienu piedāvājums Sia Pipapriņš!? ?
Sorry,Bulta, Tu esi kā mazs puišelis... saullēkti purvā!? Man ir pilnīgi saprotams,kādēļ esi viens... un nē, tas nav tāpēc,ka esi super, dzīvesgudrs vīrietis un sievietes ir ne tādas ?
04.02.2020 06:52 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
bulta tomēr gribētos vēl piebilst, ka ar pirmo randiņu NEKAD nav skaidrs, kas Tev pretim par cilvēku, jo visi pārsvarā izliekas labāki nekā ir. ?
Un pirmo randiņu arī nespētu iedomāties uzreiz pa nakti ar puisi vienalga kur un kādos apstākļos. Tad jau tiešām kafejnīca vai pastaiga skan labāk, jo pirmajam randiņam nevajadzētu ilgt vairak par 2 stundām, pēc randiņa jau tā jāapsmadzeņo daudzas lietas. :D
Un par to ''īstā'' satikšanu visādos gudros pasākumos vai sporta zālē. MEITENES! Atdzīstaties:
1) Cik bieži Jūs mūsdienās uz ielas uzrunā svešinieks?
2) cik bieži Jūs viņa sarunai atbildat?
Ar mani pa visu vasaras sezonu , pieņemsim, var uzsākt uz ielas sarunu vismaz 5 vīrieši. Atšuju es visus, jo sķiet dīvaini iepazīties uz ielas. Skan stulbi varbūt, bet tā tāda pirmā reakcija. Man pat vienreiz pa kāpnēm viens ļoti simpātisks puisis skrēja pakaļ uzaicināt uz tēju. Es no tā visa tā samulsu, ka pateicu, ka nevaru... pēc tam nožēloju, bet varbūt tas saistīts ar mentalitāti, ka meklē klupšanas akmeņus, a čatojot internetā ir laiks visu apdomāt.
Tikai gribu ar to teikt, ka, protams, skaistāk ir iepazīties dzīvē, bet tas pat ir nedaudz sarežģītāk.
04.02.2020 09:39 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
ToBeFree @ 04.02.2020 09:39
bulta tomēr gribētos vēl piebilst, ka ar pirmo randiņu NEKAD nav skaidrs, kas Tev pretim par cilvēku, jo visi pārsvarā izliekas labāki nekā ir. ?
Un pirmo randiņu arī nespētu iedomāties uzreiz pa nakti ar puisi vienalga kur un kādos apstākļos. Tad jau tiešām kafejnīca vai pastaiga skan labāk, jo pirmajam randiņam nevajadzētu ilgt vairak par 2 stundām, pēc randiņa jau tā jāapsmadzeņo daudzas lietas. :D
Un par to ''īstā'' satikšanu visādos gudros pasākumos vai sporta zālē. MEITENES! Atdzīstaties:
1) Cik bieži Jūs mūsdienās uz ielas uzrunā svešinieks?
2) cik bieži Jūs viņa sarunai atbildat?
Ar mani pa visu vasaras sezonu , pieņemsim, var uzsākt uz ielas sarunu vismaz 5 vīrieši. Atšuju es visus, jo sķiet dīvaini iepazīties uz ielas. Skan stulbi varbūt, bet tā tāda pirmā reakcija. Man pat vienreiz pa kāpnēm viens ļoti simpātisks puisis skrēja pakaļ uzaicināt uz tēju. Es no tā visa tā samulsu, ka pateicu, ka nevaru... pēc tam nožēloju, bet varbūt tas saistīts ar mentalitāti, ka meklē klupšanas akmeņus, a čatojot internetā ir laiks visu apdomāt.
Tikai gribu ar to teikt, ka, protams, skaistāk ir iepazīties dzīvē, bet tas pat ir nedaudz sarežģītāk.

Tas ir atkarīgs,protams, no cilvēka spējas komunicēt. Introvertam ar svesinieku uzturēt sarunu būs grūtāk.
Esmu iepazinusies Rimi pie kases, kad aiz manis savus pirkumus lika simpātisks vīrietis, viņa pirkumi bija pelmeņi,alus utt., es pakoju,ka viņam ir vecpuiša pirkumi...tā iesākām sarunu ?
Vienreiz pēc ārsta apmeklējuma, izgāju no kabineta un ārsts( jauns puisis) pa trepēm skrēja lejā, apstādināja mani, it kā,aizmirsa pateikt kko...es sāku smieties un viņš pajautāja vai drīkst uzaicināt uz kafiju! ?
Esiet vienkārši, atvērti, draudzīgi un cilvēki nebaidīsies Jūs uzrunāt ?
04.02.2020 09:49 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Ehh, es osta iebraucu zem 20. Lai starts nakotnes buvejamais butu vienads.

Prātīgs skatījums uz attiecībām.
ņemot vērā, ka vīriešu smadzenes aug līdz 30 gadiem, tad tieši pēc 30 arī ir tie sakarīgākie.
Sieviete 28 gados, bez bērniem, ar karjeru, jau arī nav nezcik laba kandidatūra, jo tas jau demonstrē vērtības un uzskatus. Es gan nevēlētos svešus bērnus, bet visas sastaptās, kas jau metās vecas ir ar savām galvas problēmām. Sieviešu uzdevums ir notirgot sevi pēc iespējas dārgāk, taču ir tādas, kas, acīmredzot, vienmēr ir sapņojušas pārāk daudz. Nevar novecot, noresnēt + pastāvīgi kāpināt prasības. Mācēt tik pāris zilbes un pirmajā randiņā pateikt, ka gribu privātmāju pierīgā. Man kā vīrietim ir vienlaga cik prestižš tas ofisa darbs, ne jau tajā slēpjas dzīves jēga un prieks. Karjera ir izdomāta lieta... Ir man stabilitāte, pielūdzējas, bet tik daudz laika, lai visu laiku čatotu un satiktos gan nav.
04.02.2020 10:42 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Rudens @ 04.02.2020 00:38

Tas ir tik svarīgi? Man liekas, ka labs un patīkams lielos vilcienos neko neizsaka, ja tas ir labs un patīkams visiem: respektīvi - vai šī nav tā vieta, kur daudzreiz nākas vilties, jo gribi būt patīkams visiem, bet tādējādi pazaudē sevi un galu galā paliec pa vidu, kaut gan gribētos iet līdz galam un pārbaudīt robežas?

Jā, tas sievietēm ir ārkārtīgi svarīgi, jo viņas bieži nedomā tik dziļi tieši tā iemesla dēļ arī baņiki var mierīgi piemuļķot. No sākuma meitenes attīstās straujāk, bet beigās atpaliek....
04.02.2020 10:51 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kika savā elementā - vienā sarunas tematā dāma ar labutēniem vincentā koļī bankas akcionārus, otrā tēmā jau veikala kasē flirtē ar peļmeņščiku. Atgādinu, ka tēma ir 27+, nevis 50+.
Dzīvē iepazīties ir grūti tā iemesla dēļ, dzīvē sastaptas meitenes, it kā sarunu uzsāk jauki, bet tiklīdz piedāvā, teiksmim, teātra izrādi vai izrādīt pilsētu, tad sanāk atteikums kāda iemesla dēļ. Tie puiši, kuri Tevi uzrunājuši, viņi, ļoti iespējams, ir ļoti jauki puiši un labs attiecību materiāls. Saņēmās, uzrunāja Tevi, bet Tu devies savās gaitās pat nepievēršot uzmanību. Un tad nu viņi, iespējams, citu reizi paies garām, jo nav taču forši saņemt šādu attieksmi. Visi mēs esam tikai cilvēki.
Un kāpēc tad tapa šis ieraksts, ka nevarot atrast puišus? Tu taču pati pagāji garām! Nevis es, nevis tante ļuba, bet Tu pagāji garām. Nevajag norakstīt to uz mentalitāti, mēneša īpašajām dienām vai horoskopa zīmēm. Ja es kaut ko neizdaru, es to nenorakstu uz mentalitāti, es to norakstu uz to, ka es tajā brīdī esmu bijis muļķis un man ir jādara viss, lai tas neatkārtotos.
04.02.2020 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
bulta Es pagāju garām, jo esmu intraverta. Bet es jau arī neprasu iepazīties šajā diskusijā.))
04.02.2020 12:11 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Es arī esmu intraverts, bet ja man skaista dāma paietu garām un dotu kādu nepārprotamu zīmi, es uz to brīdi varētu būt kā Robijs Viljamss uz Nebvortas skatuves dziedot Come Undone.
04.02.2020 12:20 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Redzi, ir tādas kā Ketija, kurām ir komunikācijas problēmas. Tās ir tās, kuras randiņa laikā skrien uz tualeti zvanīt draudzenei. Skaidri pateikt džekam - paldies par rītu, Tu esi lielisks, bet zini, man ir nedaudz cita gaume/redzējums uz pasauli/etc. Var, protams, piespēlēt kādu draudzeni, kurai šāds džeks varētu patikt.

Mans uzskats atšķiras no tava un tad uzreiz tu piedēvē man kaut kādas problēmas? Man nav nekādu komunikācijas problēmu, bet gan es esmu sevi cienoša sieviete, kura neziedos savu laiku visas nakts garumā pavadīšanai ar vīrieti, kurš mani acīmredzami neinteresē. Iedomājies pats: Tinderī saraksties ar meiteni, liekas it kā sakarīga, bilde smuka, un tu viņu uzaicini uz kopīgu saullēkta sagaidīšanu. Viņa piekrīt, jūs satiekaties, viņa iekāpj tavā mašīnā, sākat sarunāties un tu saproti, ka nē, nu nav Tavs cilvēks, galīgi nesaista ne runas stils, ne vērtības, plus izskats atgrūž. Vai tiešām būsi tajā brīdī laimīgs, ka parakstījies uz kopā būšanu daudzu stundu garumā ar nakšņošanu tevis iztēlojā romantiskajā atmosfērā? Ja jā, tad laikam esi pateicīgs par jebkādu sabiedrību. Man tā nav. Es tad labprātāk to laiku pavadītu ar draugiem.
Protams, cilvēkam iespēja ir jādod, bet ieteiktu tev iejusties arī meitenes ādā. Man ir bijis tā, ka aizeju uz aklo randiņu, un jau pa gabalu redzu, ka nu nē, nav mans vīrieša tips (bildē izskatījās krietni citādāk), bet es nebēgu prom, tas būtu necienīgi. Piesēdu, papļāpājām, iedzērām tēju. Viņš jau pēc brīža aicināja turpināt vakaru pie sevis mājās ar vīnu. Bija piektdienas vakars, man 20 gadi, citu plānu nebija, un es arī būtu piekritusi, ja šis vīrietis saistītu. Bet nesaistīja. Šermuļus uzdzina doma, ka man visu nakti vajadzēs viņā klausīties un nedod dies mīlēties. Ja es piekristu, tas būtu izmisums vai necieņa un gluži vai vardarbība pašai pret sevi. Tā kafejnīca ar vienas tējas tases izdzeršanu tomēr iedod kādu atkāpšanās ceļu atšķirībā jau no iepriekš norunātā scenārija ar norunu kopā pavadīt visu nakti vietā ārpus pilsētas.
Tiešām uzskati sevi par tik universālu vīrieša tipu, ka patiksi ikvienai, vai arī tev vienalga kā sieviete jūtas?
04.02.2020 12:32 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Ketija. Pirmkārt, neviens nav piedāvājis nakšņošanu. Tikties 6:30, lai 8:15 sagaidītu saullēktu un 10:00 katrs būtu savās mājās/darbā klausoties Westlife vai Pink Floyd, kas nu kuram tuvāks, nav nakšņošana daudzu stundu garumā.
Virtuāli iepazīstoties ar meiteni es vienmēr izveicu due diligence sava mīļā miera labad. Kā jau minēju, pat ja raksturs vai politiskie uzskati atgrūž, tas nenozīmē, ka man ar šo cilvēku nav patīkami pavadīt laiku. Ja cilvēks ir jauks un pieklājīgs, mani neinteresēs, ka viņš, piemēram, ir vegāns, lai mums veidotos jaukas sarunas. Jā, es nespētu būt kopā ar šādu cilvēku, bet es nespēju būt kopā ar daudziem cilvēkiem, kuri ir manas ikdienas sastāvdaļa, tas nenozīmē, ka es nevēlos šos cilvēkus savā dzīvē.
Pat ja meitene tiek uzaicināta pie manis, tas nenozīmē, ka ir jāparakstās uz seksu. Man ir istaba viesiem un to iepriekš varam atrunāt, uzrakstīt uz papīra un iedot saviem advokātiem izskatīt, lai neviena no pusēm nebūtu vīlusies.
Es esmu inženieris, es katram randiņam varu uzzīmēt blokshēmu hronoloģiskā secībā, bet zini, es labprātāk blokshēmu zīmēšanas vietā pavadītu laiku ar kādu jauku būtni nesarežģījot ballīti, bet ļaujoties atmosfērai, sarunām un mirklim.
Mēs nekad nezinām, kas būs rīt. Piemērus, šķiet, presē piemin regulāri. Jā, es pats esmu pieradis pie ērtībām, par to nav runas, bet zini, ātrās un spontānās idejās dzimst visforšākās atmiņas un piedzīvojumi. Un kamēr vēl kaulos ir palikušas kaut kādas jaunības paliekas, tikmēr tās ir jāizmanto.
Ketija, jā, man ir ļoti svarīgi kā sieviete jūtas. Taču atkārtojos - es esmu strādājis ilgi un smagi, lai es savu laiku varētu pārdot pēc iespējas dārgāk. Tāpēc es ļoti cienu arī otra cilvēka laiku un to, ka otrs cilvēks šo laiku velta man. Esmu bijis uz tikšanos ar cilvēku, kurš man nesaista, bet es neskriešu uz tualeti zvanīt draugam un atkratīties no šī cilvēka. Nē. Cilvēks ir man veltījis laiku un es darīšu visu, kas ir manos spēkos, lai šī cilvēka laiks būtu pavadīts pēc iespējas kvalitatīvāk. Pat ja man ar šo cilvēku nebūs vēlme uzsākt attiecības.
04.02.2020 13:55 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 04.02.2020 11:39
Kika savā elementā - vienā sarunas tematā dāma ar labutēniem vincentā koļī bankas akcionārus, otrā tēmā jau veikala kasē flirtē ar peļmeņščiku. Atgādinu, ka tēma ir 27+, nevis 50+.
Dzīvē iepazīties ir grūti tā iemesla dēļ, dzīvē sastaptas meitenes, it kā sarunu uzsāk jauki, bet tiklīdz piedāvā, teiksmim, teātra izrādi vai izrādīt pilsētu, tad sanāk atteikums kāda iemesla dēļ. Tie puiši, kuri Tevi uzrunājuši, viņi, ļoti iespējams, ir ļoti jauki puiši un labs attiecību materiāls. Saņēmās, uzrunāja Tevi, bet Tu devies savās gaitās pat nepievēršot uzmanību. Un tad nu viņi, iespējams, citu reizi paies garām, jo nav taču forši saņemt šādu attieksmi. Visi mēs esam tikai cilvēki.
Un kāpēc tad tapa šis ieraksts, ka nevarot atrast puišus? Tu taču pati pagāji garām! Nevis es, nevis tante ļuba, bet Tu pagāji garām. Nevajag norakstīt to uz mentalitāti, mēneša īpašajām dienām vai horoskopa zīmēm. Ja es kaut ko neizdaru, es to nenorakstu uz mentalitāti, es to norakstu uz to, ka es tajā brīdī esmu bijis muļķis un man ir jādara viss, lai tas neatkārtotos.

Aizej uz Spices vai Alfas rimi un paskaties cik dažādi cilvēki tur iepērkās. Sakarīgi,gudri un pat turīgi vīrieši ir visur, arī rimī-pērk pelmeņus un pat toletes papīru,iedomājies!? ?
Tev ir šaurs skatījums uz dzīvi,pilns ar stereotipiem. Centies radīt iespaidu, ka Tev piemīt lieliskas aplidošanas prasmes,bet tas,ko Tu saki ir banāli, kā pēc šablona. Kāda velna pēc sievietei braukt 6 no rīta uz purvu,pie tam ar nepazīstamu vīrieti, no Tindera!?
Attteikums šādam uzaicinājumam ir saprātīgs sievietes lēmums.
04.02.2020 14:23 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ketija. Pirmkārt, neviens nav piedāvājis nakšņošanu. Tikties 6:30, lai 8:15 sagaidītu saullēktu un 10:00 katrs būtu savās mājās/darbā

Ak tā. Man šķita, ka runa ir par palikšanu pa nakti līdz pienāk saullēkts.
Pat ja meitene tiek uzaicināta pie manis, tas nenozīmē, ka ir jāparakstās uz seksu.

Bet ir vīrieši, kuriem tas tieši to nozīmē, un daudzas sievietes ar to rēķinās. Ja pirmajā randiņā piekrīti palikt pa nakti, ir diezgan liela iespējamība, ka tādējādi vīrietim dod signālu, ka piekrīti seksam. Ja mani vīrietis pirmajā randiņā aicinātu palikt pa nakti un apgalvotu, ka seksa nebūs, es neredzētu īsti jēgu, kāpēc viņš vēlas, lai palieku pie viņa pa nakti. Kāpēc tad vienkārši nepavakariņot, nepastaigāties utt. un tad katrs pa savām mājām?
Esmu bijis uz tikšanos ar cilvēku, kurš man nesaista, bet es neskriešu uz tualeti zvanīt draugam un atkratīties no šī cilvēka. Nē. Cilvēks ir man veltījis laiku un es darīšu visu, kas ir manos spēkos, lai šī cilvēka laiks būtu pavadīts pēc iespējas kvalitatīvāk. Pat ja man ar šo cilvēku nebūs vēlme uzsākt attiecības.

Tad jau Tu esi labdaris. Bet vai esi iedomājies, ka tādā veidā sievietei dod veltas cerības? Varbūt viņa sāk jau Tevī iemīlēties, jo Tu taču dari visu, kas Tavos spēkos, lai vakars būtu izdevies. Tādu centību sieviete var maldīgi iztulkot kā vīrieša degsmi pēc viņas. Bet patiesībā izrādās, ka Tev nemaz nav vēlme uzsākt attiecības. Man personīgi labāk patiktu tieša valoda. Nu ok, satikāmies, nu ok, tomēr nav simpātiju vienam/otram/abiem, tāpēc darām to zināmu (pietiks kaut vai ar kādu taktiski izmestu, bet saprotamu frāzi). Mani negrauztu, ja vīrietim es pirmajā randiņā neiepatiktos. Mani grauztu, ja viņš šo randiņu padarītu ideālu, slēpjot savas patiesās jūtas, nodomus pret mani, jo vēlētos pasaulei pierādīt savu pieklājīgo dabu.
04.02.2020 14:29 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Kāda velna pēc sievietei braukt 6 no rīta uz purvu,pie tam ar nepazīstamu vīrieti, no Tindera!?

Es domāju, ka būtu tādas sievietes, kas uz to parakstītos. Tādas, kuras vīlušās attiecībās, kuras ir neglābjamas romantiķes, bet līdzšinējās attiecībās piedzīvojušas pretējo un ir izslāpušas pēc kā tāda. Daudzām tas varētu šķist romantiski, lai pēc tam, darbā atrodoties, kolēģēm sapņaini stāstītu, cik valdzinoši rīts iesācies, un nav jau svarīgi, ka vīrietis varbūt nav sirsniņā iekritis, jo "meitenes, iedomājieties, kādā romantiskā piedzīvojumā mani šorīt aizveda". Kādai tas iedotu dzīvē krāsas pavisam noteikti. Es gan tajā laikā labprātāk gulētu. Celtos tikai tad, ja mans mīļotais vīrietis būtu aizvedis palikt pa nakti kādā skaistā vietā, nākošā diena būtu brīva, bez steigas, un ārā valdītu silts un patīkams pavasaris/ vasara. Svešinieka dēļ tā neupurētos.
04.02.2020 14:41 |
 
Reitings 59
Reģ: 17.01.2013
Es arī piekrītu Ketijai, svarīgi būtu pirmajā randiņā izrādīt, to vai šeit būs nakamais randiņš, vai arī nē! Savadāk otrs sadomājas diez zin ko, un beigās, kārtējā raudošā sirds, vai ieraksts forumā? Kas nogāja greizi!
Un par nakšņošanu ari uzskatu, ka priekš pirmā randiņa tas nav īsti nepieciešams, ja vien protams kāds nedzīvo otrā Latvijas malā, un pēctam nekādi nav iespējams nonākt mājas!
Man randiņošanai patiktu modelis, kādas pastaigas, nelielas uzkodas (kafija) vai jebkas, ko interesantu var sadarīt pāris stundās, varbūt pat nedaudz vairāk, bet paliekot pie iespējas katram doties uz savām mājām, lai pārdomātu randiņu, un saņemtu kādu ziņu no otras puses! ??
04.02.2020 14:52 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki, es nedzīvoju Rīgā, neinteresē mani Rīgas piebāztie lielveikali un strādniekpilsētas sastrēgumi. Pelmeņus vairāk pirku kad biju attiecībās, tagad pelmeņi manā iepirkumu grozā ir ārkārtīgi reti. Alu nepērku vispār.
Kā jau minēju sākumā, dažādiem cilvēkiem ir dažādi piedāvājumi. Ar kādu tas būs randiņš pie tējas ar kūciņu, ar kādu, iespējams, mēs dosimies lekt gumijā no Siguldas vagoniņa. Katrs cilvēks ir savādāks un tas padara šo pasauli tik brīnišķīgu.
Ketija, ja cenšos būt pozitīvs un jauks pret visiem, kāpēc Tu liec būt nejaukam pret kādu tikai tāpēc, ka nav vēlmes uzsākt attiecības?
Tu neticēsi, bet dažas meitenes, ar kurām pirms 10 gadiem esmu ticies, bet man nav bijusi vēlme ar viņām uzsākt attiecības tagad ir manas klientes.
Par to aicināšanu bez seksa - man ir vēlme noskatīties filmu sev(un, cerams, arī meitenei) ērtā vidē ar otru cilvēku. Sarunāties brīvi, bez liekām ausīm. Man ir vēlme izbraukt ar ričuku vai pastaigāties pa mežu. Iedomājies? Bez seksa ir daudz citu lietu, ko darīt. Sekss ir foršs, nepārproti mani, bet kopējās emocijas, sarunas un attieksme no otra cilvēka ir svarīgākas.
04.02.2020 14:53 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Shy, pirmais randiņš ar nakšņošanu tiešām nav labākais variants, bet neredzu iemeslu lai tāds nebūtu otrais, ja abiem cilvēkiem ir abpusējas simpātijas.
Protams, pirmajā randiņā kāda garāka pastaiga ārpus ikdienas maršruta, nosalušiem degungaliem un nelielu pasēdēšanu kādā kafejnīcā ir ļoti labs pirmais randiņš "pasu pārbaudei", bet kā jau minēju, cilvēki ir dažādi, pirmie randiņi ir dažādi un abiem ir jāvienojas un jāizrunā piemērotākā randiņa scenāriju lielos vilcienos. Šeit ir jāatgādina, ka runa ir par cilvēkiem ap 30 gadiem, kuri zin, ko vēlas no randiņa, otra cilvēka un dzīves in general, tāpēc ir normāli visu izrunāt iepriekš.
04.02.2020 15:02 |
 
Reitings 59
Reģ: 17.01.2013
Bulta piekrītu 100%, man patīk tavs domāšanas veids!
04.02.2020 15:07 |
 
Reitings 42
Reģ: 03.02.2020
Pirmkārt 6:30 uz saullēktu nav jāceļās... lai 8:15 to izbaudītu ... kas par ***** man liekas ka pat šobrīd saulēkts ir vēl pirms 8:15 ... a vasarā .. vasarā saullekts kaut kur Augustā vēl bija no kādiem 5:30 līdz 6:30 tas tā ... tiem kas savos murgos sapinušies precizēšanai ... un ko tad tik ildi darīs .. brauks uz to purvu tik tālu vai uzskati ka uz šadu pasakumu jāuzkrāsojas... :D .... ja saulēkts ir no 5:30 tad jāceļas vēlākas 5:00 ja tālu nebrauc... tāda romantika... katra par tādu sapņo :D interesanti kura tam piekritīs :D ... un nepārdomās no rīta nozvanot modinātājam :D
.... un kas tur rakstīts... pēc tam uz darbu? khmm neko sev... laikam kāds nestrādā... ja var pus gulējis darbā ierasties un visādus sūdus nesavārīt .... kā var iedomāties ka sieveitei nebūtu pretenziju darba dienā tā ākstīties.... un man lai sataisītos uz darbu aiziet vismaz stunda .. un daru es visu skriešus ... nu jo tālāk, jo slimāki murgi
04.02.2020 15:09 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019

Kā jau minēju sākumā, dažādiem cilvēkiem ir dažādi piedāvājumi. Ar kādu tas būs randiņš pie tējas ar kūciņu, ar kādu, iespējams, mēs dosimies lekt gumijā no Siguldas vagoniņa. Katrs cilvēks ir savādāks un tas padara šo pasauli tik brīnišķīgu.

Izklausās pēc žurnāla "Sīrups" ievada rakstā par tēmu "Vaicājām jauniešiem: ko darīt pirmajā randiņā", un tad aptaujātie iesniedz savas atbildes, cenšoties oriģinalitātē vai apzinātā pieticībā pārspēt viens otru. Kas Tev īsti ir svarīgi randiņā - iepazīt sievieti, lai saprastu "ir vai nav jēga turpinājumam", vai tēlot izklaides aģentūru?
Ketija, ja cenšos būt pozitīvs un jauks pret visiem, kāpēc Tu liec būt nejaukam pret kādu tikai tāpēc, ka nav vēlmes uzsākt attiecības?

Nejaukam?! To nesauc par nejauku izturēšanos. To sauc par godīgumu un cieņu, kuras ietvaros neliec otram lolot veltas cerības (liec saprast, ka otra randiņa nebūs).
04.02.2020 15:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits