Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīstoties online- kam pievēršat uzmanību?

 
Reitings 103
Reģ: 14.08.2019
Čau!
Te noteikti ir meitenes kuras ir pamēģinājušas iepazīšanās portālus/aplikācijas tādās kā flirts, tinder, badoo, utt .
Jautājums - kādam vīriešu profilam Jūs pievērsāt uzmanību, lai dotu viņam "iespēju"?
Jums Ir svarīgi redzēt vairākas, dažādas bildes, lai saprastu kas pa cilvēku, kāds statuss, vai tomēr pietiek ar vienu selfiju mājās?
Kas Tev ir svarīgi?
03.02.2020 09:31 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Izskatam, un talak, vai ir par ko parunat
06.04.2020 11:24 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.04.2014
Isseyy @ 05.04.2020 03:29
Šķiet ka Latviešu valodā vārds ‘pielliboja’ arī nav. ?

Ir atšķirība no pārrakstīšanās un neeksistējoša vārda lietošanas. K un L atrodas blakus.
06.04.2020 01:12 |
 
10 gadi
Reitings 26
Reģ: 30.10.2009
Beidzot sanāca te piereģsitrēties? ilgi mēģināju tik iekšā, bet kautkā nesanāca iedraudzēties ar šo portālu?
Runājot par Iepazīšanos internetā! Esmu portāla badoo cienītāja! Protams esmu apmeklējusi un apskatijusi arī citus portālus! Bet secinājums viens- vīrieši tur reti mainās! Parasti pievēršu uzmanību tiem puišu profiliem kurus neesmu redzējusi! Neesmu cacīšu cienītāja, tapēc pievēršu uzmanību Latvijas pelēko puišu profiliem?
Pieredze šajos portālos ļoti raiba?
05.04.2020 21:35 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Vēlmes nesakrīt...
Vīrieši grib gultas priekus.
Sievietes grib princi glābēju baltā zirgā.
05.04.2020 19:58 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
To pašu attiecinu uz vīriešiem. Par sieviešu kontingentu nemāku spriest, nemeklēju sava dzimuma pārstāvi. Arī skatoties uz vīriešiem, tur atrodas lielākoties vīrieši, kas vēlas sakarus gultai, tādi, kas dzīvei padevušies, depresijā, šķirteņi, tad vēl pat zināmi cilvēki, kam jau ir sieviete, bet tur atrodas un meklē ko citu, un neaizmirsīsim tādus, kas melo jau pirmajos trijos teikumos vai stāsta lietas, kas meitenēm, kas nav materiālistes, pilnīgi un galīgi neinteresē. Pieredze katram dažāda. Droši vien tāpat ir ar sievietēm, cik man vismaz stāstīts. Kā reiz manējais teica - starp kājām jau visām kaut kas ir, bet starp ausīm reti tur kurai kaut kas.
05.04.2020 18:20 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.01.2020
Normālas sievietes tajos iepazīšanās saitos ar ir retums, ko es domāju ar vārdu normālas no vīriešu skata punkta? nu vecuma ziņā 22-28 , jābūt obligāti bez bērniem, vēlams ar minimālu attiecību bagāžu, izglītībai ir maza nozīme, jo galvenais ka seksīga, rakstura ziņā nedrīkst būt pārāk cimperlīga, kas daudz nečīkstētu un nepīkstētu par katru sīkumu, jābūt pieticīgai un pakļāvīgai, ko vēl nepieminēju? ā bez buļļa gredzeniem degunā ? tagad tādi modē es skatos...
nu vot tā pa lielam?
Bet tai vietā mums ko piedāvā tas pats Tinderis vai Badoo ?
pārsvarā padzīvojušas, dzīves nomocītas sievietes, kuras meklē balto princi, kurš atjās savā spožajā zirgā un atrisinās visas viņu problēmas, tad ir sievietes kuras ieslīgušas kredītos, tad ir vientuļās mātes, tad ir sievietes, kuras atrodās vēl attiecībās, bet meklē labāku variantu. Jā, tā kā viss nav tik rožaini... un sievietes nav tik baltas un pūkainas.
05.04.2020 17:51 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Esmu kādu salīdzinoši īsu brīdi gājusi cauri tieši badoo. Pieredze dažāda. Tiešām, pēc bildēm var izsecināt, kas tas ir par cilvēku. Pāris sarakstes, ja tomēr izlem dot iespēju, un tu jau nojautīsi, vai tev ir interesanti ar to cilvēku komunicēt vai tomēr nē. Es atlasīju galvenokārt pēc vizuālā izskata bildēs. Tālāk sekoja komunikācija sarakstēs. Un tā nu tagad esmu teju pus gadu kopā tieši ar cilvēku, ko satiku badoo. Līdz nonākšanai vienam pie otra bija saludzinoši interesants ceļš, jo normāli domājoši vīrieši tur tiešām ir retums.
Galīgi nepiekritīšu komentāram par pircēja un pārdevēja lomu. Ja esi par sevi pārliecināts cilvēks un otrs tieši tāds pats, nevienam nebūs sajūta, ka ir ko pārdevis vai nopircis.
05.04.2020 11:30 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Prokurors @ 05.04.2020 03:10

Interpunkcija pielliboja :D. Un to saka cilvēks, kurš lieto latviešu valodā neeksistējošu īpašības vārdu hipokrāte.
Šķiet ka Latviešu valodā vārds ‘pielliboja’ arī nav. ?
05.04.2020 03:29 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.04.2014
1shade @ 07.02.2020 08:25
Īsumā par iepazīšanos internetā, daudzām jānolaiž savi ķirbīšino debesu augstumiem. Uzrāvos tinderī uz Loretu (vārds mainīts) uzreiz ieinteresēja profila apraksts, bez augstākās nerakstiet man. Papētu tālāk, ooo, apraksts iztulkots diezgan pabēdīgā angļu valodā. Nice! Ne tikai pīzda, bet arī hipokrāte, visticamāk. Matchs ir, bet nav jau ko zaudēt,jo man ir neiesākta augstāka. Proceed.
Vārds pa vārdam, nonāku pie superinteliģentajiem jautājumiem, prasu kāda ir pēdējā grāmata ko ir izlasījusi?
Cilvēks atsmērējās, ka neesot laika, jālasa daudz darba literatūra. Toties saņēmu komplimentu, ka man esot potenciāls, jo intelekts esot "bikiņ klātesošs".
Meitenei tā tīri starp citu ap 30, izskatījās simpātiska, bet kā redzams kaut kas nav kārtībā. Nav bērnu. Interpunkcija arī piekliboja. Nu, kaut kā tā. Un ticiet man, tas nav viens gadījums. Tas te forumā arī visas skatos pūkainas, gan jau ka dzīvē atklātos kaut kas cits. Pagaidām mans favorīts ir Kiki007, dirš pa melno trakāk nekā tā zobārste/rakstniece, kas bliež augšā tos Greja nokrāsu plaģiātus.

Interpunkcija pielliboja :D. Un to saka cilvēks, kurš lieto latviešu valodā neeksistējošu īpašības vārdu hipokrāte.
05.04.2020 03:10 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Īsumā par iepazīšanos internetā, daudzām jānolaiž savi ķirbīšino debesu augstumiem. Uzrāvos tinderī uz Loretu (vārds mainīts) uzreiz ieinteresēja profila apraksts, bez augstākās nerakstiet man. Papētu tālāk, ooo, apraksts iztulkots diezgan pabēdīgā angļu valodā. Nice! Ne tikai pīzda, bet arī hipokrāte, visticamāk. Matchs ir, bet nav jau ko zaudēt,jo man ir neiesākta augstāka. Proceed.
Vārds pa vārdam, nonāku pie superinteliģentajiem jautājumiem, prasu kāda ir pēdējā grāmata ko ir izlasījusi?
Cilvēks atsmērējās, ka neesot laika, jālasa daudz darba literatūra. Toties saņēmu komplimentu, ka man esot potenciāls, jo intelekts esot "bikiņ klātesošs".
Meitenei tā tīri starp citu ap 30, izskatījās simpātiska, bet kā redzams kaut kas nav kārtībā. Nav bērnu. Interpunkcija arī piekliboja. Nu, kaut kā tā. Un ticiet man, tas nav viens gadījums. Tas te forumā arī visas skatos pūkainas, gan jau ka dzīvē atklātos kaut kas cits. Pagaidām mans favorīts ir Kiki007, dirš pa melno trakāk nekā tā zobārste/rakstniece, kas bliež augšā tos Greja nokrāsu plaģiātus.
07.02.2020 08:25 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Nobriedušais @ 07.02.2020 01:47

Jūs tak tikko atzinaties ka esat pasīvais gejs ?
Kāds jums sakars ar siviešu dzimumorgāniem.
Jūms jau tā ka jāizvēlas vienu vai otru. Savādāk sanāk, ka jūs melojat.
Esmu biseksuālis.
07.02.2020 01:53 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Redpill @ 07.02.2020 01:07
Tu domā ka es nezinu kur atrodās klitors?

Jūs tak tikko atzinaties ka esat pasīvais gejs ?
Kāds jums sakars ar siviešu dzimumorgāniem.
Jūms jau tā ka jāizvēlas vienu vai otru. Savādāk sanāk, ka jūs melojat.
07.02.2020 01:47 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Nobriedušais @ 07.02.2020 01:01

Tas ka jūs zināt to vārdu pavisam nenozīmē, ka jūs zināt ka tas izpildāms ? Uzreiz pateikšu, izpildīšanas laika sievietes ķermenī (iekšā) nevajag neko bāzt.
Tu domā ka es nezinu kur atrodās klitors?
07.02.2020 01:07 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Redpill @ 06.02.2020 19:44
Man kunilings arī patīk, nav problēmas apmierināt arī šādi, es tikai par!

Tas ka jūs zināt to vārdu pavisam nenozīmē, ka jūs zināt ka tas izpildāms ? Uzreiz pateikšu, izpildīšanas laika sievietes ķermenī (iekšā) nevajag neko bāzt.
07.02.2020 01:01 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
Ja pa temu,tad pievershu uzmanibu:
-bildem (kadas, kur, ar ko);
-rakstibai laikam jau ari (no gramatiska viedokla), lai gan bijushie un esoshais draugs raksta ar shadam tadam kljudam (bet pati ari neesmu gramatikas un interpunkcijas guru);
-tekstam ka tadam - cik ljoti cilveks ir ieinteresets/neienteresets; ka pasniedz pats sevi
06.02.2020 22:56 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
Bulta, Tu gadijuma nebiji te ieprieksh ar niku SimpleMan?
06.02.2020 22:48 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Es negribu tās sasodītās nopietnās attiecības, precības/bērni/atbildība/nauda/rutīna
Gribu tikai fun times/rozā brilles
06.02.2020 19:57 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Man kunilings arī patīk, nav problēmas apmierināt arī šādi, es tikai par!
06.02.2020 19:44 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Redpill @ 06.02.2020 17:56
Es arī fantazēju par tādu draudzeni kurai no manis vajag tikai seksu un kompāniju. :(
Es nēsmu baigais donžuāns kas māk aplidot un dabūt ātri gultā iekšā, nēsmu tāds tips kam patīk/padodās čakarēt cilvēkus.

Vēl viens narcisists? Mēģināt pateikt ka es fantazēju? Respektīvi mēģinājums mani diskreditēt.
Pie teorijas:
https://blogs.psychcentral.com/psychology-self/2017/09/narcissistic-projection/
Whenever a narcissistic person feels threatened, they will call you the things that they themselves are as or are afraid that others see them as. And then they will try to stalk you, slander you, or discredit you.
Šeit par sevi jūs pateicāt patiesību. Atkal skatāmies teoriju:
Be preoccupied with fantasies about success, power, brilliance, beauty or the perfect mate
Pirmkārt sievietēm navajag seks. Sievietēm, kas vismaz vienreiz izbaudījušas to orgasmu par ko es stāstu nevajag jūsu dzimumorgāns. Ka es jau pateicu.
Jo proti jebkura godīga sieviete, kura nebaidās ka viņu sauks par frigidu, jums pateiks kad jūs ievietojat savu mazo draugu viņas privātajā daļa labāka gadījumā viņa neko nejutīs. Bet parasti sievietes jūt diskomfortu.
To sievietes apmierināšanas veidu ko es aprakstīju neietilpst vīrieša dzimumuorgana izmantošana. Respektīvi vīrietis nesaņem nekādu baudu.
Argriežamies pie jūsu narcisisma. Tā ka jūs esat narcisists jūs izmantojat cilvēkus savam vajadzībām. Līdz ar to manipulējot ar sievietes jūtam, mēģināt ielikt viņu gultā.
Un vēl papildus:
https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/narcissistic-personality-disorder/symptoms-causes/syc-20366662
Take advantage of others to get what they want.
Ta ka jūs esat narcisists jūs tomēr uzskatāt sevi par baigo mačo un aplidojat sievietes lai dabūtu seksu. Līdz ar to šis teikums ir pilnīgie meli:
Es nēsmu baigais donžuāns kas māk aplidot

Ik tikko jūs sapratāt ka cilvēkam ir narcistiskas tieksmes, jūs uzreiz varat saprast visas pārejas viņu rakstura īpašības un ko viņi dara vai darīs vai pat ko viņi doma un varat pareizi sevi aizsargāt no viņu uzbrukumiem. Tas pavisam ir tik vienkārši.
Vēl kāds grib diagnozi? ?
Nāciet klāt ? Dabūsiet ?
06.02.2020 18:44 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Nobriedušais @ 06.02.2020 01:34

Kiki, tie cilveki kas interesejas par Jums vini vienkarsi megina ielist jusu galva lai saprastu ka ar jums manipulet lai aizvest jus lidz gultai vai kadai citai vietai kur tas cilveks apmierinas savas seksualas vajadzibas un pec tam ies talak. Proti vins varbut ari atgriezisies, jo vinam tak seksu vajag.
Man kadreiz bija attiecibas ar tadu meiteni ka Jus (vinai tolaik bija ap 25, jus varbut bisku vecaka spriezot pec jusu dzives pieredzes ar ko jus dalaties šeit foruma).
Vina bija loti tieva, bet to tievumu vina panaca ar badosanos (ar badajosam dietam). Pirms attiecibam mes ar vinu sarakstijamies kadus 6 menesus skype. Es vinu uztveru ka draugu un man pat neienaca prata kaut kadas atticibas veidot. Vienkarsi paplapat un viss. Tomer vina gribeja lai es uzaicinu vinu uz randinu. Viena momenta vina man ta ari pajautajai: Kas ar tevi nav kartiba? Kapec tu negribi uzaicinat mani randina? Nu labi es vinu uzaicinaju uz pirmo randinu. Pec tam vina mani aicinaja sava brivaja laika pati. Faktiski vina mani pavedinaja lidz gultai.
Mes tiekamies 2 nedelas, divreiz nedela. Katru reizi es paliku pa nakti. Mes gulejam ar vinu gulta pa nakti pilgi kaili un respektivi, pirms iet gulet es vienmer vinu apmierinaju. Lai jus neparprastu, mans dzimumorgans procesa nepiedalijas. Es apmierinaju vinu savadak. Lai but vel skaidrak nebiju neko vinas kermini bazis :D Savi es nebiju apmierinajis. Vina mani apmierinat negribeja, laikam domaja ka seks, tas ir kad kads izmanto vinas kermeni savam seksualam vajadzibam, nevis kad abi partneri viens otru apmierina. Nu labi, pec divam nedelam es saku izmantot vinas kermeni laikam ta ka vina to domaja. Pec tam es par vinu ari rupejos, piemeram gatavojot edienu, bet nekadas atdeves vispar nebija. Vina laikam domaja ka attiecibas, tas ir kad vina atlauj izmantot savu kermeni partnera seksualo vajadzibu apmierinasanai un pec tam partneris apkalpo vinas vajadzibas. Vina proti ari dizojas visam savam draudzenem ar to ka es vinu seksuali apmierinaju. Es vinu piekeru aiz ta, kad vina savai draudzenei stastijusi to skypa. Es sedeju vinu gaidiju, bet vina bija pie datora. Atnacu paskatities ko vina tur dara un saradzeju vinas saraksti. Pie ta vina izmantoja tadus vardus, ka man pasam pretigi bija to lasit (vemjosais smaidinš)
Man attiecibas svarigi, lai otrs cilveks macetu mani iedvesmot manam darbam utt. ka ari neskalo man smadznes (lai nebutu manipulativs). Kad es pa taisno vinu paludzu un ari paskaidroju, ka tas vinai jadara vina atteicas to darit, jo vajag tak smadzenes pielietot :D Nu es ar vinu izskiros pec 3 menesiem, jo es ieguldijos attiecibas un devu vinai to ko vinai vajadzeja (vismaz tas kas vinai patika), bet man nebija ta ko man vajag. Kad esmu viens es pats maku sevi iedvesmot. Bet kad man kads blakus, man ir nepieciesama papildus iedvesmosana, jo otrs cilveks faktiski man atnem energiju un ir ka papildus nasta.
Vina man pec tam rakstija, ka man no vinas tikai seksu vajadzeja :D Nu bet protams, tiesi tapec es no vinas izkiros pec 3 menesiem, pec tam kad vina atteicas mani iedvesmot :D Dzelzaina logika.
Kas ir kopigs vinai un jums? Tas ka jums ir paranoidas peronibas traucejumi. Respektivi jus needat labi, varbut slikti gulejat, rezultata namakat logiski domat un izdarit pareizus secunajumus, jo nepieversat uzmanibu visam sikam detelam un pec tam jums sanak absurdas idejas un domas.
Visu dzivi jus busiet nabaga un ir varbutiba, ka vientula. Vai nu ar cilveku kam ir narcistiskas personibas traucējumi, kurs jus visu dzivi kraps un skalos jums smadzenes, bet jums liksies ka visi viriesi tadi :D
Proti, šo manejo atbildi jus uztversiet ka personigo uzbrukumu, nevis ka iespeju uzlabot sevi. Jo tadi cilveki ka jus domajat ka esat ideali, citi vienkarsi jums uzbruk. Tas ir par jums: "Are hypersensitive and take criticism poorly." Vairak par sevi lasiet seit: https://my.clevelandclinic.org/health/diseases/9784-paranoid-personality-disorder
Par savu nakotnes dzives biedru lasiet seit: https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/narcissistic-personality-disorder/symptoms-causes/syc-20366662
Es arī fantazēju par tādu draudzeni kurai no manis vajag tikai seksu un kompāniju. :(
Es nēsmu baigais donžuāns kas māk aplidot un dabūt ātri gultā iekšā, nēsmu tāds tips kam patīk/padodās čakarēt cilvēkus.
06.02.2020 17:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits