Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā jūs domājat?

 
Reitings 10
Reģ: 01.02.2020
Sveiki!
Man ir tāds jautājums, ko jūs darītu šādā situācijā?
Man ir 22 gadi un attiecībās esmu jau gandrīz 2 gadus, taču man ir sajūta ka attiecības ir neveselīgas. Ir bijis ļoti daudz nepamatotas greizsirdības pret mani, kaut gan vienīgais kur es eju uz mācībām uz veikalu un mājas. Regulāri tiek pārbaudīts mans telefons. Jūtos kontrolēta. Esmu par to runājusi jau, neskaitāmas reizes. Nu šobrīd jau uzlabojumi ir,bet domāju ka atkal ne uz ilgu laiku. Jo pēc laika atsākas viss tas pats. Kad viņš par kaut ko dusmojas uz manis ir 2 varianti, vai nu klusēs un tad gāzīs visu virsū, vai gāzīs uzreiz virsū, kaut vai naktī kad guļu. Vienā strīdā nosauca mani sliktā vārdā, ko es uzskatu par necieņu, jo viņš pat neatvainojās. Un tādi vārdi kas mani aizskar nav bijuši vienu vien reizi. Esmu arī to visu uzrunājis, viņš tikai pārfrāzē teikto citādāk,ka tas neaizskar mani. Esmu nogurusi arī no trauku kaudzes pie gultas un izmētātajām drēbēm. Taču ir grūti izbeigt attiecības jo tā cilvēks ir mīļš, izrāda rūpes,gādīgs, jauks un man ir žēl viņa. Varbūt to visu var paciest un turpināt attiecības vai tomēr labāk nē? Kā jūs domājat? Vai ir bijusi līdzīga pieredze? Ceru uz sapratni :)
02.02.2020 13:31 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Šķiries. Noteikti viņš skries pakaļ, bet ignorē to.
02.02.2020 13:35 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Neizn gan kurā vietā viņš tev mīļš, jauks un gadīgs. Vai cilvēku kurš apsaukājas un ir tāds var tādos vārdos saukt.
Protams šķiries. Pati jau jūti ka rozā brilles krīt nost un ar prātu saproti ka nav viņš tev īstais.
Gan jau viņš tev skries pakaļ un atvainosies, bet neklausies tajā un pamet, jo vai vēlies visu dzīvi ar tādu būt kopā?
02.02.2020 13:38 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.02.2020
Jā, jums ir noteikti taisnība, jo man šķiet ka vienīgais kas mani velk pie viņa ir pieradums. Pieradums būt samīļotai, pieradums ka blakus ir otrs. Bet ar to pašai būs tagad jātiek galā. Kā arī nedaudz žēl, jo ja pasaku iespējamību ka iešu prom,viņam ir tāda sejas izteiksme ka man raudāt gribas, un tomēr atceros arī visus labos brīžus kopā.
02.02.2020 14:05 |
 
Reitings 40
Reģ: 11.01.2020
Ir bijusi līdzīga situācija,pat trakāka! Puisis bij apsēsts ar manī,pirmā mīlestība(viņam). Kopā bijām 2 gadus! Sākuma,kā jau visiem viss labi. No viņa jau izskanēja frāzes: mēs būsim kopā uz mūzu,mums būs tik un tik bērni,precēsimies. Taču es neko tādu negribēju,es zināju,ka tas nav cilvēks ar kuru es vēlos iet kopā pa dzīvi. Šķiet,ka viņš sāka sajust,ka es nošķīros no viņa. Palika ļoti greizsirdīgs,arī sāka izteikt aizvainošus vārdus,tālāk jau sekoja arī pļaukas sadzirdot,ka gribu šķirties! Neskaitāmas reizes teica,ka bez manis nevarēs dzīvot. Es sāku no viņa bēgt! Pie vecākiem,draugiem pat uz citu pilsētu visur viņš vienmēr man sekoja,vienmēr meklēja mani! Tas bija tīrākais murgs. Es jūtos iesprostota,ar varu vilka mašīna un veda atpakļ pie sevis!!! Nu jau,kā 11 šķīrusies un viņš vēl projām mēdz braukt pie maniem vecākiem,vecāki ir dzinuši viņu prom bet viņš tāpat turpina braukt. Es Tev ieteiktu mukt prom tur tāpat nekas nebūs! Ir daudz citi labāki vīrieši un kad atradīsi savu īsto negribēsi ne Tu viņu kontrolēt,ne viņš tevi!
02.02.2020 14:14 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Greizsirdīgs = vārgulis
02.02.2020 14:19 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Vai mīļš cilvēks tevi apsaukātu sliktos vārdos? Vai godīgs cilvēks atstātu tev entās trauku kaudzes un vai tev viņa vietā būtu jāvāc izmētātās drēbes? Un vai jauks cilvēks tev brauktu virsū tikai par savām "aizdomām"?
Noteikti puisim ir/ bijušas kādas problēmas, bērnības trauma vai kāds viņu ir pamatīgi sāpinājis. Vari mēģināt palīdzēt, un vari arī šķirties. Tas jāizlemj tev. Es tavā vietā salasīt mantas un pirms iešanas prom pateiktu "veido attiecības tad kad esi gatavs"
02.02.2020 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vai mīļš cilvēks tevi apsaukātu sliktos vārdos?

+
Labāk nepaliks, paliks tikai sliktāk un ar laiku un būs grūtāk šo murgu izbeigt.
02.02.2020 16:24 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.02.2020
Tweek, jā, ir minējis ka iepriekšējās attiecībās ir bijis piekrāpts, tādēļ tā neuzticas un tāpēc es arī teicu, ka nevajag salīdzināt mani ar savu bijušo un ka varbūt viņam būtu jātiek galā ar to un tikai tad jāveido jaunas attiecības. Uz šo protams viņš sapsihojās.
02.02.2020 17:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits