Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā "uztaisīt savu vārdu" ap 30 gadiem?

 
Reitings 104
Reģ: 14.08.2019
Noteikti, ka izlasīji virsrakstu un neko nesaprati. :) Paskaidrošu.
Varbūt arī Jums vecāki, vecvecāki, skolotājas, bērnībā vislaik klārēja, ka "vajag ar kaut ko nodarboties, citādi šajā dzīvē neizaugsi ne par ko." Tad protams man bija vienalga.
Ap gadiem 20-25, sāku saprast šī teikuma jēgu un pieķēru sevi pie domas, ka man ir spēcīgas tieksmes sevi kaut kādā veidā apliecināt sabiedrībā. Domāju, ka tas nav slikti, ja tā nav kaut kāda "izlēkšana no biksēm". Vienkārši gribas kļūt par kaut ko, darot to, kas padodas, vai patīk. Vēl labāk, ja tādā veidā vari palīdzēt citiem cilvēkiem.
Skaidrs, ka kļūt par sportistu, mūziķi ir par vēlu. Ar to jānodarbojas no agras bērnības, lai tur kaut kas sanāktu.
Kas atliek? Blogeri kuru ir tūkstošiem jau? Man tas nešķiet īsti nopietni.
Bizness?
Interesē Jūsu komentāri :)
31.01.2020 17:56 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Blogeri interesē sabiedrības nabadzīgajam slānim. Pajautā jebkuram turīgam cilvēkam populārākos latviešu blogerus un instagram "zvaigznes", domāju, ka viņiem nebūs ko teikt. Es uzzināju ka mums tādas "zvaigznes" ir, tikai pateicoties "vakariņas četratā". Bija ļoti liels bija mans pārsteigums, ka kaut kādiem sīkiem perdeļiem, kuri nazi paņemt rokā nemāk, tik daudz cilvēki seko soc. tīklos.
Visādas modeles, kuras lien no biksēm laukā lai tikai tiktu pie bezmaksas eko jogurta paraudziņiem? Nopietni?
Ja Tu vēlies savu vārdu, izveido savu uzņēmumu, dari, runā ar cilvēkiem, esi labākā tajā, ko Tu dari.
31.01.2020 18:59 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kļusti par mediķi. Piemēram māsa, jo tur jāmacas tikai 3 gadi( var arī 4 lai tiktu pie bakalaura) un būs darbs kurš palīdzēs cilvēkiem, dos gandarījumu. Protams par to alga ir smieklīgi maza, bet tādā veidā būsi noderīgs sabiedrībai. Tagad arī māsām dod apbalvojumus- sirdsmāsiņa, gada māsa. Vai arī ārsts. tur gan jāmācas vismaz 8 gadi, bet arī ir paveicams.
Vēl vari kļūt par skolotāju. Varēsi audzināt bērnus un justies noderīga. Iespējams iegūsi balvu par gada skolotāja titulu vai ko tādu. Arī daudz nemaksā.
Pēdējā iespēja ir kļūt par politķi. Iesaisties kaut kadās poltiskāš grupās un veido karjeru tā. Dažiem pietiek ar vidusskolas izglītību un knapām latviešu valodas zināšanām lai tiktu tur iekšā.Tik jāmāk pareizajiem ielīst pakaļā vai iedot kukuli.
Manā uzskatā Blogeris nav nekas tāds ar ko varētu lielīties un teikt re kā es tagad esmu kaut kas kruts. Drīzāk tā ir tāda lieta ar ko varētu jebkurš nodarboties, bet citiem sanāk labāk ietekmēt savus lasītājus nekā otram.
31.01.2020 20:57 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.12.2019
bulta @ 31.01.2020 18:59
Blogeri interesē sabiedrības nabadzīgajam slānim. Pajautā jebkuram turīgam cilvēkam populārākos latviešu blogerus un instagram "zvaigznes", domāju, ka viņiem nebūs ko teikt. Es uzzināju ka mums tādas "zvaigznes" ir, tikai pateicoties "vakariņas četratā". Bija ļoti liels bija mans pārsteigums, ka kaut kādiem sīkiem perdeļiem, kuri nazi paņemt rokā nemāk, tik daudz cilvēki seko soc. tīklos.
Visādas modeles, kuras lien no biksēm laukā lai tikai tiktu pie bezmaksas eko jogurta paraudziņiem? Nopietni?
Ja Tu vēlies savu vārdu, izveido savu uzņēmumu, dari, runā ar cilvēkiem, esi labākā tajā, ko Tu dari.

!!!
31.01.2020 20:59 |
 
Reitings 104
Reģ: 14.08.2019
Varbūt vēl viedokļi? :)
03.02.2020 09:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits