BESTSECRET internetveikals

 
Reitings 14
Reģ: 31.01.2020
Hei, man ir 7 ielugumi uz veikalu Bestsecret.
Personigi esi tur perku visus savus apgerbus, apavus un somas, arī viram un bernam.
Daudz dažadu firmu un noteikti letak kā veikalā. Ātra piegāda pie durvim, un atgriesana, bez maksas.
Varbut kādam interese, man ir sakrajušies jau 7ielugumi. Ja kadu jautajumi par internetveikalu , droši!
31.01.2020 14:59 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Sveikas,
Cik Jums pēdējā laikā ilgi nāk pasūtījumi no BestSecret? Vai ir bijis ka kāds pasūtījums neatnāk?
Mans pirmais pasūtījums šobrīd izskatās ļoti "veiksmīgs" :/ Pasūtīju 11.04. un vēl nav. Pie "Track your order" rāda "Scanned at carrier's hub" 12.04. un viss. Rakstīju viņiem vēstuli pāris dienas atpakaļ, viņi atbildēja ka 14 dienu laikā mēģinās sameklēt kur pasūtījums ir.
Varbūt vēl kādai ir līdzīgi gadījies?
01.05.2021 14:52 |
 
Reitings 4658
Reģ: 06.11.2019
Jadyn @ 01.05.2021 14:52
Sveikas,
Cik Jums pēdējā laikā ilgi nāk pasūtījumi no BestSecret? Vai ir bijis ka kāds pasūtījums neatnāk?
Mans pirmais pasūtījums šobrīd izskatās ļoti "veiksmīgs" :/ Pasūtīju 11.04. un vēl nav. Pie "Track your order" rāda "Scanned at carrier's hub" 12.04. un viss. Rakstīju viņiem vēstuli pāris dienas atpakaļ, viņi atbildēja ka 14 dienu laikā mēģinās sameklēt kur pasūtījums ir.
Varbūt vēl kādai ir līdzīgi gadījies?

Biji norādījusi numuru ne tikai telefona numura sadaļā, bet arī kaut kur pie adreses? Tā ir BS specifika, jo Itellas kurjeri neredzot telefona numurus, ja tie nav ierakstīti adresē.
Man kā kurš sūtījums, maksimums bijušas 3 nedēļas, pārsvarā nedēļas laikā piegādā.
01.05.2021 23:30 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
themoon @ 01.05.2021 23:30

Biji norādījusi numuru ne tikai telefona numura sadaļā, bet arī kaut kur pie adreses? Tā ir BS specifika, jo Itellas kurjeri neredzot telefona numurus, ja tie nav ierakstīti adresē.
Man kā kurš sūtījums, maksimums bijušas 3 nedēļas, pārsvarā nedēļas laikā piegādā.

Nē, norādīju visu informāciju tikai tai paredzētajās vietās. Domā tur varētu būt vaina? Jo sūtījums pat nerādās ka būtu LV. Mēģināšu zvanīt Itellai, varbūt viņi palīdzēs. Man jau 3 nedēļas pagājušas, tūlīt ies ceturtā.
P.S. Kurā tieši ailītē vislabāk papildus ierakstīt savu tel. numuru, lai nebūtu problēmu turpmāk? Tur kur ir ielas nosaukums un numurs? Ja tur ierakstu, tad pēc tam skatoties Contact information man tel nr. rādās lauciņā virs ielas nosaukuma un numura -additional adress (optional)
02.05.2021 09:15 |
 
Reitings 42
Reģ: 30.04.2020
Hello, here is your personal invitation link to become a member of the exclusive fashion community BestSecret. Simply click to register and start shopping!
https://invite.bestsecret.com/VCN-T3C-FGC?c=lv&utm_campaign=app_invitation&utm_medium=app&utm_source=invitation&utm_content=registration
Ielūgums 🌸
05.05.2021 20:09 |
 
Reitings 849
Reģ: 05.05.2021
Nē, norādīju visu informāciju tikai tai paredzētajās vietās. Domā tur varētu būt vaina? Jo sūtījums pat nerādās ka būtu LV. Mēģināšu zvanīt Itellai, varbūt viņi palīdzēs. Man jau 3 nedēļas pagājušas, tūlīt ies ceturtā.
P.S. Kurā tieši ailītē vislabāk papildus ierakstīt savu tel. numuru, lai nebūtu problēmu turpmāk? Tur kur ir ielas nosaukums un numurs? Ja tur ierakstu, tad pēc tam skatoties Contact information man tel nr. rādās lauciņā virs ielas nosaukuma un numura -additional adress (optional)

Man tikko pasūtījums atnāca 12 dienu laikā ( domāju tik ilgi dēļ svētkiem).
Telefona numuru rakstu Mobile lodziņā.
05.05.2021 20:56 |
 
Reitings 4658
Reģ: 06.11.2019
Jadyn @ 02.05.2021 09:15

Nē, norādīju visu informāciju tikai tai paredzētajās vietās. Domā tur varētu būt vaina? Jo sūtījums pat nerādās ka būtu LV. Mēģināšu zvanīt Itellai, varbūt viņi palīdzēs. Man jau 3 nedēļas pagājušas, tūlīt ies ceturtā.
P.S. Kurā tieši ailītē vislabāk papildus ierakstīt savu tel. numuru, lai nebūtu problēmu turpmāk? Tur kur ir ielas nosaukums un numurs? Ja tur ierakstu, tad pēc tam skatoties Contact information man tel nr. rādās lauciņā virs ielas nosaukuma un numura -additional adress (optional)

Jā, citām ar to ir problēmas, jo kurjers nevar sazināties. Varbūt šis nav pie vainas, bet man Itella kurjere lika norādīt telefona numuru sūtījumiem no BestSecret arī adresē. Šķiet, ka pie Rīgas norādīju.
05.05.2021 21:03 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.04.2021
Šeit būs links uz 5 ielūgumiem:
https://invite.bestsecret.com/VVN-L7K-9K7?c=lv&utm_campaign=app_invitation&utm_medium=app&utm_source=invitation&utm_content=registration
06.05.2021 01:24 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Zvanīju uz Itellu, jā, viņiem nebija mans tel. Nr., bet šoreiz šis nav pie vainas, jo mans pasūtījums nemaz vēl nav LV. Un no BestSecret arī jau pāris dienas gaidu atbildi uz manu atkārtoto epastu, bet nav nekādas ziņas. 11. datumā būs tieši mēnesis bet pasūtījums nezin kur ir :( Būtu baigā škrobe ja neatnāktu, diezgan liela summa tomēr. Tur ir daudz foršas lietiņas, bet šis kaut kā, vismaz pagaidām, nosit vēlmi kaut ko vēl pasūtīt :(
06.05.2021 10:54 |
 
Reitings 4658
Reģ: 06.11.2019
Jadyn @ 06.05.2021 10:54
Zvanīju uz Itellu, jā, viņiem nebija mans tel. Nr., bet šoreiz šis nav pie vainas, jo mans pasūtījums nemaz vēl nav LV. Un no BestSecret arī jau pāris dienas gaidu atbildi uz manu atkārtoto epastu, bet nav nekādas ziņas. 11. datumā būs tieši mēnesis bet pasūtījums nezin kur ir :( Būtu baigā škrobe ja neatnāktu, diezgan liela summa tomēr. Tur ir daudz foršas lietiņas, bet šis kaut kā, vismaz pagaidām, nosit vēlmi kaut ko vēl pasūtīt :(

Neizklausās diez ko patīkami, jā. Paskatījos e-pastā: man arī reiz pasūtījums bija 12 dienas iesprūdis "at carrier's hub", aizrakstīju e-pastu, uzreiz tajā pašā dienā atbildēja (atbilde bija aptuveni "uz Baltijas valstīm prasa ilgāku laiku nosūtīt"). Neatrodu gan, cik ātri beigās atnāca.
06.05.2021 11:11 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
themoon @ 06.05.2021 11:11

Neizklausās diez ko patīkami, jā. Paskatījos e-pastā: man arī reiz pasūtījums bija 12 dienas iesprūdis "at carrier's hub", aizrakstīju e-pastu, uzreiz tajā pašā dienā atbildēja (atbilde bija aptuveni "uz Baltijas valstīm prasa ilgāku laiku nosūtīt"). Neatrodu gan, cik ātri beigās atnāca.

Ja es zinātu, kur precīzi ir mans pasūtījums un man kāds atbilētu, ka viss ok, nedaudz kavēs piegāde, būtu mierīgs prāts, jo zinātu, ka agrāk vai vēlāk saņemšu. Bet šobrīd jau sāk mākt šaubas, ka vispār saņemšu. Bet nu cerēšu uz to labāko un gaidīšu kad man kāds varēs kaut ko pateikt. Nekas cits jau neatliek.
06.05.2021 12:25 |
 
Reitings 4
Reģ: 26.01.2015
Ielūguma kods: VX5-DUE-NQP
06.05.2021 14:03 |
 
Reitings 6
Reģ: 09.03.2021
V63-CHB-MNX
Ielūguma kods sudraba biedra statusam.
06.05.2021 14:11 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Nupat saņēmu atbildi no BestSecret :
"thank you for your message.
Unfortunately, your shipment could not be found so far. We are happy to have initiated an investigation for you.
We ask for your patience until our logistics partner has located your shipment.
The processing time can take up to 14 days. If we have not received a positive response from our colleagues by then, we will contact you again."
Sanāk tagad 14 dienas jāgaida kad viņi sniegs kaut kādu atbildi. Un man jau sāk likties ka pateiks ka nevar vēl joprojām atrast. Vārdu sakot, varu aizmirst par savu pasūtījumu :(
06.05.2021 15:20 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
No pasūtītā visvairāk žēl par vasaras kurpītēm. Smukas, un skatos, ka mans izmērs jau vairs nav, tā ka, atkrīt iespēja viņas nopirkt, ja nesaņemšu pasūtījumu un ļoti ceru, ka naudu atmaksās.
06.05.2021 15:29 |
 
Reitings 4658
Reģ: 06.11.2019
Jadyn @ 06.05.2021 15:29
No pasūtītā visvairāk žēl par vasaras kurpītēm. Smukas, un skatos, ka mans izmērs jau vairs nav, tā ka, atkrīt iespēja viņas nopirkt, ja nesaņemšu pasūtījumu un ļoti ceru, ka naudu atmaksās.

Tur ļoti bieži papildina izmērus, vismaz cik es skatos kādas lietas, dienā pat vairākas reizes var tikt papildināts, vismaz tādā ziņā es cerības neatmestu, ja ļoooti gribētu kurpes. Bet kopumā izklausās traģiski - kā var pazust sūtījums warehousā?
06.05.2021 15:45 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
themoon @ 06.05.2021 15:45

Tur ļoti bieži papildina izmērus, vismaz cik es skatos kādas lietas, dienā pat vairākas reizes var tikt papildināts, vismaz tādā ziņā es cerības neatmestu, ja ļoooti gribētu kurpes. Bet kopumā izklausās traģiski - kā var pazust sūtījums warehousā?

Es arī uz to ļoti ceru, bet šodien skatījos, ka kurpītēm vairāki izmēri vispār izņemti ārā, tātad nebūs. Manējais itkā vēl rādās, ka ir out of stock, tātad kaut kāda cerība ir.
Jā, man arī liekās dīvaini, kā tā vienkārši var pazust sūtījums. Taču jābūt kādai informācijai :/ tracking informācijā vēljoprojām redzu - Scanned ir carrier's hub.
06.05.2021 15:58 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.05.2021
Ielūgumi :)
https://invite.bestsecret.com/V8R-D2M-5SV?c=lv&utm_campaign=app_invitation&utm_medium=app&utm_source=invitation&utm_content=registration
06.05.2021 18:08 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Sveikas, nezināju kurā diskusijā šo jautājumu pajutāt - varbūt varat pateikt, vai atbildēt šeit. Varbūt kāda zin vai ir kāds pandora veikals, kurš ir atvērts kādā no lielajiem T/C ?
08.05.2021 16:05 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Vārdu sakot, ar manu pasūtījumu, kā arī ar naudu izskatās bezcerīgi :(
Pagājušas 14 dienas, kopš brīža, kad solīja noskaidrot, kāpēc mans pasūtījums mēneša laikā nav atnācis. Nekas nav noskaidrots. uz e-pastiem atbild lēni - 2 dienas un ar standarta tekstiem, kas liek saprast, ka neviens pat īsti neiedziļinās problēmā.
Ja godīgi, nožēloju, ka tur pasūtīju. Citus apavus vasarai jau noskatīju un pasūtīšu citur, par naudu ko iztērēju Best Secret žēl.
Un, skatos, ka neesmu vienīgā, kurai tādas problēmas, ka pasūtījums pazudis un neviens neko nezin un nevar atrast:
https://www.trustpilot.com/review/www.bestsecret.com
Ļoto ceru, ka nevienai negadīsies tā pat kā man
14.05.2021 15:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits