Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

CityBee atsauksmes, kas braucis?

 
Reitings 96
Reģ: 18.09.2018
Nekur neatradu cilvēku atsauksmes, par CityBee auto nomu.
Kā tad ir? Iesakāt?
Kā ar sodu sankcijām? Vai par skrāpējumiem nepiesienas? Vai ko tamlīdzīgu?
Tīras mašīnas?
Pirms un pēc brauciena jāfočē mašīna?
30.01.2020 00:15 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
1x izmēģināju, sanāk lētāk kā ar taksi, ļoti ērta aplikācija, ar 2 klikšķiem tiec pie auto, Rīgas robežās viņi visās malās mētājās. Liels + ka var Rīgas teritorijā atstāt kur gribi un centrā/vecrīgā nav jamaksā par stāvvietu.
Nav jāmaksā par iztērēto degvielu, tas īstenībā vecina diezgan sportisku braukšanu, jo tu maksā par patērēto laiku + nobrauktie kilometri, jo ātrāk aizbrauksi jo mazāk būs jāmaksā.
Braucu ar 500 fiatu, bija tikai 4k noskrējiens, mašīna kā jauna, bet viegla dzīve viņā nebūs, jo daudzi viņas speciāli moca, dragā pa visām bedrēm u.c netaupot.
Manuprāt noderīga štelle, ja savu auto atstāj kaut kur servisā Rīgā, vai kādu citu iemeslu dēļ esi bez auto un jātiek mājās, noteikti izmantošu citybee/carguru pakalpojumus, sanāk dārgāk kā ar sabiedrisko, bet nesalīdzināmi ērtāk/foršāk.
30.01.2020 01:10 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Man ļoti patika, izmantojam gan carguru, gan citybee, carguru labāk patīk:)
30.01.2020 09:01 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.12.2019
blacke @ 30.01.2020 09:01
Man ļoti patika, izmantojam gan carguru, gan citybee, carguru labāk patīk:)

Car sharing vispār ļoti laba lieta ! Noteikti iesaku, ja nav savs auto pieejams vai negribas izmantot sabiedrisko transportu .
Esmu apmaksājusi arī sodu par auto atstāšanu neatļautā vietā ?, ko atsūtīja kādu laiku pēc brauciena . Sodu saņem firma un pēc tam man piestāda rēķinu .
Man arī Carguru arī patīk labāk nekā Citybee .
30.01.2020 19:39 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Citybee priekšrocība ka viņiem zona lielāka, (īpaši pieRīgā) Carguru es varu atstāt tikai blakus ciemā un tad jāpaiet ar kājām ~15min, Citybee ea varu nomest pie mājas durvīm.
Carguru labākas mašīnas, bet arī mazliet dārgāk tamdēļ.
30.01.2020 23:03 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Redpill @ 30.01.2020 23:03
Citybee priekšrocība ka viņiem zona lielāka, (īpaši pieRīgā) Carguru es varu atstāt tikai blakus ciemā un tad jāpaiet ar kājām ~15min, Citybee ea varu nomest pie mājas durvīm.
Carguru labākas mašīnas, bet arī mazliet dārgāk tamdēļ.

Man tieši otrādāk, arī dzīvoju Pierīgā, bet citybee nekur tuvumā mājai nevaru atstāt, carguru gan tieši aiz stūra varu nolikt.
30.01.2020 23:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)