Skopākais vīrietis ar kādu ir bijusi darīšana?

 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Kāds ir bijis skopākais vīrietis, ar kuru Jums ir bijusi darīšana? Varbūt kādai pat ir nācies uzķerties uz alfonsu?
29.01.2020 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Es bieži esmu domājusi - nu kā cilvēkā rodas tas skopums? Mamma un tētis tak (vairumā gadījumu droši vien) nemāca - tu tikai nedalies, visu paturi sev, visi tikai grib tevi izmantot! Bet tās laikam infantīlas pārdomas, tāpat jaukiem vecākiem mēdz maniaki izaugt.
Gandrīz par tēmu - par vīriešiem nevaru neko interesantu atcerēties, bet ir man draudzene sieviete, kura ļoti skaita līdzi katrai kapeiciņai. Pat tā, ka atdodamā summa 1.21 ar konta numuru tiek darīti zināmi. No vienas puses man tas šķiet šausmīgi skumji, no otras - zinu sievieti, kas šādi skaitot un žmogojoties sev ļoti lieliem pirkumiem sakrājusi.
Bet nu nē, nē, nē, skopums ir absolūti neglīts.
01.07.2020 09:06 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
pride and prejudice @ 01.07.2020 09:06
Es bieži esmu domājusi - nu kā cilvēkā rodas tas skopums? Mamma un tētis tak (vairumā gadījumu droši vien) nemāca - tu tikai nedalies, visu paturi sev, visi tikai grib tevi izmantot! Bet tās laikam infantīlas pārdomas, tāpat jaukiem vecākiem mēdz maniaki izaugt.
Gandrīz par tēmu - par vīriešiem nevaru neko interesantu atcerēties, bet ir man draudzene sieviete, kura ļoti skaita līdzi katrai kapeiciņai. Pat tā, ka atdodamā summa 1.21 ar konta numuru tiek darīti zināmi. No vienas puses man tas šķiet šausmīgi skumji, no otras - zinu sievieti, kas šādi skaitot un žmogojoties sev ļoti lieliem pirkumiem sakrājusi.
Bet nu nē, nē, nē, skopums ir absolūti neglīts.

nu un man kursā kursabieedrene visu laiku sev jaunas MK somiņas pirka un kafijoja, bet kad vajadžeja ko nokopēt tad prasīja arī tos 11 centus atpakaļ no visiem.... un ... tāds cilvēks... kā cilveks viņa man nepatika... bet ne tā dēļ ... svešam cilvekam nekas nav jāizmaksā un jādāvina... tā ir mana pārliecība.... tāpēc brīnos, ka kāds brīnās, ka 1,21 prasa atdot. Man personīgi ļoti nepatīk cileki, kuriem visu kaut ko vajag un vajag izmaksāt, un pie kases tev pasaka, vari lūdzu aizdot vai vai lūdzu samaksāt. Kas? a kurš teica, ka es pati šobrīd neesmu situācijā, ka man ir jāprasa kādam aizdot, vai knapi nevaru samaksāt pati par sevi. Un esmu pamanījusi, ka ir tādi cilveki, kuriem visu vajag uz citu rēkina un kad pats studē par maksu un nestrādā tad nāk no tevis aizņemties 10 , kaut gan pati strādā .... jo nav atstāta pat nauda ēšanai, kad iepriekšējā dienā nāca prasīt kā izskatās jaunās airmax par 149. .. Un cilēki, kuriem kas jāizmaksā, jāiedod utt. ir vieni un tie pāši... tās epizodes visu laiku atkārtojas... tikmēr kamēr tie, kuri neko neparasa, un visu atdod un kuriem neko no tevis nevajag... viņiem tad arī visu aliku neko nevajag. Tāpat arī pirmajai grupai nekad nav iespējams Tev palīdzēt vai aizdot, ja tiešām vajag. Tikmēr otrā grupa, ja kaut kas notiek tiešām var izpalīdzēt, un nav nekādas brēkas par to.
Ļoti patīk modelis, ka ar draudzenēm neko neizmaksājam un visu atdodam. Vēlos tādas attiecības draudzībā un tā arī daru. Ja, kaut kā sanāca, ka par mani samaksāja- pārskaitu atpakaļ, un internetbankā ir ļoti ērti visu pārskaitīt precīzi. Un 1,21 pat nav 11 centi, ko atprasīt un pat neteici, ka tā meitene būtu ļoti labi situēta.
01.07.2020 09:52 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
Man bijušais ar bija tāds žīds. Man bija rozā brilles, varēju pēdējo kreklu novilkt un atdot, un to vins zināja ... pagāja laiks, man sāka daudz kas riebties viņā... sapratu, ka mani naturāli izmanto. Veikalā vienmēr visu pirku es, kaut tajā brīdī nestrādāju, māte mani nodrošināja tajā brīdī.. viņš to zināja , a viņam vienalga. Klubos šad tad notēloja , ai man man maz naudas, maza alga, bračkam kredīti jāmaksā bla blaaa... pats gan klubos individuāli naudu notrieca !!! Pēc tam žēlabainu seju sēdēja, cik grūta dzive, maz naudas.. izšķiros, tas arī bija viens no iemesliem. Un fināla pateicu visu, arī par to naudu. Un man tik viegli palika. Un džeks uz pauzes bija , ka es tā pret viņu. Pagājusi jau pāris gadi ir... man joprojām žēl sevis, ka tā varēju pret sevi ļaut izrīkoties! Ilgi bija viens ka pirksts, tagad kkada meitene parādījusies , bet nu vai uz ilgu laiku.. nezinu, kura sieviete tādu žīdu var uzturēt!!
01.07.2020 11:44 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Meitenes izlasīju Jūsu stāstus, ka pilnīgi pašai žēl palika,ka nav ar ko padalīties :D
01.07.2020 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
laimoni, laimoni... ?
Jā, es no sava troņa noskatos un vaikstos, ka draudzene, kura knapi maizes kukulītim var sakasīt, prasa atdot 1.21.
Es nevienam nekad neesmu likusi par sevi maksāt un neesmu arī no "aizmirstulītēm", kuras ērti neatceras par atdodamo, bet redzams, ka te ir lieki detalizēti ko paskaidrot.
Galvenā ideja ir - dienā, kad es draudzenei jautāšu atdot eiriku, es būšu vai nu briesmīgā nabadzības un bada situācijā vai arī vienkārši izkūkojusi prātu. Filmas beigas.
01.07.2020 14:35 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
pride and prejudice @ 01.07.2020 14:35
laimoni, laimoni... ?
Jā, es no sava troņa noskatos un vaikstos, ka draudzene, kura knapi maizes kukulītim var sakasīt, prasa atdot 1.21.
Es nevienam nekad neesmu likusi par sevi maksāt un neesmu arī no "aizmirstulītēm", kuras ērti neatceras par atdodamo, bet redzams, ka te ir lieki detalizēti ko paskaidrot.
Galvenā ideja ir - dienā, kad es draudzenei jautāšu atdot eiriku, es būšu vai nu briesmīgā nabadzības un bada situācijā vai arī vienkārši izkūkojusi prātu. Filmas beigas.

nu un kas tad tur tāds.... pati ar to draudzeni draudzejies... pati izvēlējies ar ko draudzēties ... ko draudzejies ar tādu, kuri citas vērtības? tā bija tava izvēle... un tad te sūksties forumā ... draudzene ne paziņa...
Man gan veicas, jo man nav jāpasa.... man paprasa atsūtīt konta numuru.... a no tām kam klubā jāizmaksā un tad izliekas ka neko neatceras un man ir jāprasa lai atdod ... no tām esmu veiksmīgi atkratījusies...
a kas tu pati par sievietei, ka pirmā neuzrakstīji uz kādu kontu pārskaitīt? fuj ciest nevaru tādas.... no tādām atkratos ... interesanti... par mani arī tā runā... ka prasu atdot 5 eirikus par dzērienu... kad pašai nebija naudas par ko sev nopirkt un nedzēru klubā ... bet ''draudzenīte'' paprasa aizdot ... un tad neliekas ne zinis vairākas dienas ... laikam jau jā... esat tāda suga....
01.07.2020 15:08 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
man diezgan skops bija bijušais, ar ko kopā nodzīvoju trīs mēnešus. strādājām vienā darbā, un dzīvojām abi darba devēja dzīvoklī tajā laikā. viņš bija pieradis, ka visu pērk un atved mamma. un mamma lauku tantuks, pirka tiešām visu viss leetaako, arī viņš ja kādreiz pirka, tad tieši to pašu. kad es pa savu naudu pirku normālus ēdienus, jo lētās desas, makaronus un pelmenus tiešām nevaru ieēst, viņš skandinaja cik es esmu izlutināta, izšķērdīga, kā tā var utml. tā arī dzīvojām, ka pārsvarā gatavojām atsevišķi ? izklaidēm, cik nu tādas bija, arī pārsvarā maksāju es. pelnījām palielam vienādi. Bet vissmieklīgākais bija, kad pasūtīju viņu ratā. no darba uzreiz viņš aizgāja, dzīvoklis palika man vienai, kad biju darbā, šis savāca savas mantas, un savāca arī sudraba ķēdīti, ko bija man dāvinājis dzimšanas dienā ???
01.07.2020 16:06 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Man īstenībā ir ko uzrakstīt tikai, šo puišu lomā sanāca netīšām būt man.
Savos jaunības gados, kad šķīros no sava pirmā puiša. Lai nebūtu skandālu, es izlēmu, ka savākšu savas mantas pa kluso kamēr viņš uz īsu laiku aizgāja līdz darbam(pa kluso nācās darīt, jo viņš bija neparedzams un ej Tu sazin kā viņš tanī momentā būtu uzvedies). Lai viss noritētu ātrāk paņēmu līdzi draudzeni, kas man palīdzēja vākt mērkaķa ātrumā. Pēc tam izrādījās, ka viņa bija no virtuves salikusi VISU, pat makaronus. Mans bijušais par tiem makaroniem vēl ļoti ilgu laiku pieminēja. Un, protams, manī neklausījās, kad teicu, ka nebiju domājusi ņemt.
Tad nu arī viņš varētu padalīties ar stāstu kā viņa bijusī savāca pat makaronu pačku :D
01.07.2020 17:02 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
???
Ooohhhhh snap!
01.07.2020 18:11 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Ja jau te aizgājām pat līdz draudzenēm, tad man arī ir ko pastāstīt. Ir man tāda viena īpatnēja draudzene, kura no mums visām kompānijā pelna visvairāk, bet ir vissssskopākā ? reiz svinējām pie manis jauno gadu un šī man raksta, vai pietikšot, ja paņems līdz čipšu paku. Es, protams, atbildu, ka ja vēlas visu jaungada nakti grauzt čipšus, tad lai ņem, bet mums pārējām būs normāls ēdiens ? nu neko, paņēma kaut kādus tur pīrādziņus un savu alkoholu. Vēl palika pie manis pa nakti, bet no rīta savus atlikušos pīrādziņus savāca un pa kluso aizlaidās. Pēc 2 nedēļām man bija dzimšanas diena, kad atkal uzņēmu pie sevis ciemiņus un šī man prasa vai no jaungada nakts vēl nav palicis viņas sprite, kurš 2L pudelē bija nu pašā, pašā apakšiņā ??? Es vienkārši nesaprotu, viņa tiešām gaidīja, ka 2 nedēļas glabāšu viņas kripatiņu sprite, līdz atkal satikšu? Viņš tak sen būtu tur atšālējies ? Un diemžēl situācijas līdzīgas šīm, atkārtojas tik bieži, ka man vairs negribas draudzēties. Es vienmēr, kur dodos, ņemu līdz normālu ciema kukuli un pat prātā nenāk mājas saimniekam prasīt atpakaļ manu sulu vai pīrāgus ?
01.07.2020 20:45 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Pastāstīšu arī no savas puses. Cilvēks vnk laba draudzene/paziņa no skolas laikiem, bet ar skopumu reizēm izceļas.
Kad kādreiz ir kāds tusiņš, kur ir gan viņa, gan es, alkohols viņai it kā ir pašai līdzi savs, bet vienmēr prasa man. Kādā vasaras pasākumā pirms pāris gadiem saskrējāmies, parunājām un šī vēl lielās, ka pati nekādus dzērienus nepērkot, bet visu laiku satiek kādus pazīstamos un no katra paprasa padzerties. Tovakar, tai pašā pasākumā tā draudzene visu laiku Stella, es no tevīm padzeršos. Mēs ar manu puisi izdomājām aiziet līdz veikalam un piedāvājām arī tai draudzenei nākt līdzi, lai kaut ko sev paņem. Viņa negribīgi piekrita un vēl negribīgāk nopirka sev vienu lēto alus pudeli. Vakars/nakts vēl priekšā bija gara, tāpēc loģiski, ka drīz vien atsākās diedelēšana. Un ko būtu vērts piebilst, tā draudzene jau ilgus gadus strādā labi apmaksātā darbā, pelna stipri virs 1000 eur, dzīvo vecāku mājās (kaut ko no komunālajiem maksā, bet ne visu), nekādi kredīti arī nav, pat automašīnas savas nav un nav arī otrās pusītes, kura varētu būt tas alfonsa tips un slaukt viņu. Viņai ar saviem apstākļiem reāli pieklātos man kādu kokteiļvakaru uzsaukt, nevis diedelēt man.
01.07.2020 23:43 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Turpinot par draudzenēm. Jā, man arī tāda gadījusies. Viņa mācījās, es jau strādāju. Pārsvarā meitenes viņas vecumā vasarā atrada darbu uz sezonu, bet šī gan nē. Strādāt neesot priekš viņas. Veikalā vienmēr paņēma kādu šokolādi, bulciņu, limonādi un pie kases piegruda klāt manam pirkumam. Ja sarunājām draudzeņu lokā iedzert, tad dzēra tikai uz mūsu rēķinu un protams izvēlīga bija. Kad gājām uz kafejnīcu, nekad neko nepasūtīja, vienmēr kautko nolasīja no mūsu šķīvjiem. Cigaretes prasīja, lai gan smēķēja tikai 2-3 dūmus un izmeta.
Kad vecāki atskaitīja naudu, uzreiz pie manikīra, skropstas uzlikt, drēbes sapirkt. Tagat dzīvo ārpus LV un priecājas par dzīvi esot golddigger. Tā kā viņai ir neadekvāta māte, tā sadzērusies Facebook live stāstīja, ka meita uzdzīvo ar precētiem vīriem un tie viņām abām sponsorē dzīvesvietu un bezrūpīgu dzīvi. Katra diena kā svētki, nav darba-nav stresa.
02.07.2020 00:05 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Tādas "draudzenes" vajadzētu 'izsijāt'.
Tāpat kā reizēm liekas, visi aizņemas naudu utt. Bet kad tev kādreiz vajag aizņemties -nekad nevienai nav.
02.07.2020 08:40 |
 
Reitings 9
Reģ: 19.06.2020
Man arī līdzīgs gadījums ar draudzeni. Viņa mani uzaicināja pie sevis ciemos uz vienu nakti. Vakarā ejam pa mežu, vedam viņas suni, un šī ieminās:” mums mājās nav nekā izņemot tavas atvestās zemenes. Ja tu gribēsi kaut ko ēst vakariņās, mums jāaiziet uz veikalu un tev pašai jānopērk”. Es maku uz mežu neņēmu, tad nu pieticīgi paņēmu veikalā tikai jogurtu, lai viņa nedomā, ka es mēģinu iedzīvoties uz viņas rēķina.
Nonākam viņas mājās, “atceries, tu man tagad esi parādā 2 eiro!”
Lieki piebilst, ka ikreiz, kad viņa ciemojās pie manis, es viņu sagaidu ar siltām vakariņām, speciāli gatavojot to, kas patīk viņai, jo mums ļoti atšķirās ēdienkarte, un viņa neēd neko, kur ir salātlapas vai svaigi dārzeņi. Pati nekad nenāk ar cienastu.
02.07.2020 12:12 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Man tādā ziņā ar draudzenēm viss ok, lielākoties, neskaitot to vienu īpašo gadījumu. Ja taisām tusiņu savā starpā, katra paņemam kaut ko no ēdamajiem, reizēm arī pat sarunājam, ko katrs ņems, lai visas nesanes čipsus. Dzeramie katram savi, cik kura ko vēlas, neko nemetamies, ja nu vienīgi pārīši savā starpā abi savus dzērienus malko. Uz bāriem ejot arī katra pati par sevi, nevis Tu maksā šoreiz, es nākošreiz. Vispār nesaprotu tos, kuri tā dara gan restorānos, gan bāros. Ja rēķinu dala, tad katrs maksā par savu, nevis kaut kāds mistiskais "uz pusēm" (nekas, ka viena pasūta grauzdiņus ar siera mērci un otra pilnu pansiju ar karbonādi, piedevām un vēl saldo).
02.07.2020 18:11 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Es dzirdēju stāstu, kurā puisis uzaicina meiteni uz randiņu, vakars iesākas kafejnīcā, kinoteātris (biļetes, popkorns, saldumi, kola). Visu protams apmaksā puisis, jo tā taču pieņemts. Kurš aicina tas taču maksā.
Pienāk nākamā reize. šoreiz inicators ir meitene, vakars iesākas jau pie kinoteātra kases un brīdī, kad laiks apmaksāt biļetes, puisis ironiski pasaka: "Tagad tava kārta." nākas šoreiz maksāt meitenei. Vakars noslēdzās, bet tā arī bija pēdējā reize, kad abi tikās ?
03.07.2020 00:12 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Ziemeļrietumi @ 03.07.2020 00:12
Es dzirdēju stāstu, kurā puisis uzaicina meiteni uz randiņu, vakars iesākas kafejnīcā, kinoteātris (biļetes, popkorns, saldumi, kola). Visu protams apmaksā puisis, jo tā taču pieņemts. Kurš aicina tas taču maksā.
Pienāk nākamā reize. šoreiz inicators ir meitene, vakars iesākas jau pie kinoteātra kases un brīdī, kad laiks apmaksāt biļetes, puisis ironiski pasaka: "Tagad tava kārta." nākas šoreiz maksāt meitenei. Vakars noslēdzās, bet tā arī bija pēdējā reize, kad abi tikās ?
Ziemeļrietumi @ 03.07.2020 00:12
Es dzirdēju stāstu, kurā puisis uzaicina meiteni uz randiņu, vakars iesākas kafejnīcā, kinoteātris (biļetes, popkorns, saldumi, kola). Visu protams apmaksā puisis, jo tā taču pieņemts. Kurš aicina tas taču maksā.
Pienāk nākamā reize. šoreiz inicators ir meitene, vakars iesākas jau pie kinoteātra kases un brīdī, kad laiks apmaksāt biļetes, puisis ironiski pasaka: "Tagad tava kārta." nākas šoreiz maksāt meitenei. Vakars noslēdzās, bet tā arī bija pēdējā reize, kad abi tikās ?

Puika prātīgs, ar labu sijāšanās mehānismu. Skops nav, bet tiek vaļā no skopām meičām.?
03.07.2020 00:21 |
 
Reitings 7
Reģ: 06.06.2020
Ziemeļrietumi @ 03.07.2020 00:12
Es dzirdēju stāstu, kurā puisis uzaicina meiteni uz randiņu, vakars iesākas kafejnīcā, kinoteātris (biļetes, popkorns, saldumi, kola). Visu protams apmaksā puisis, jo tā taču pieņemts. Kurš aicina tas taču maksā.
Pienāk nākamā reize. šoreiz inicators ir meitene, vakars iesākas jau pie kinoteātra kases un brīdī, kad laiks apmaksāt biļetes, puisis ironiski pasaka: "Tagad tava kārta." nākas šoreiz maksāt meitenei. Vakars noslēdzās, bet tā arī bija pēdējā reize, kad abi tikās ?

Ja jau meitene aicināja, tad tas ir pašsaprotami, ka viņai jāmaksā. Nesaprotu, kā var uzaicināt uz randiņu un gaidīt, lai vīrietis apmaksā rēķinu. Man personīgi būtu kauns, tad jau labāk neaicināt vispār vai uzaicināt tikai uz pastaigu.
Uzskatu ka, aicinātājs izmaksā.
Cits variants ir ja, vīrietis uzstāj, ka vēlas samaksāt.
03.07.2020 10:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits