Skopākais vīrietis ar kādu ir bijusi darīšana?

 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Kāds ir bijis skopākais vīrietis, ar kuru Jums ir bijusi darīšana? Varbūt kādai pat ir nācies uzķerties uz alfonsu?
29.01.2020 13:13 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Mans bijušais izvācoties, kad izškīrāmies savāca visu, bet pats labākais - pańēma beramos rīsus, kur bija palikusi apmēram 1/5 no pakas un iebēra burkā sev līdzi ńemt ?
28.06.2020 18:26 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tie stāsti! ?
Man jau likās tā ne īpaši normāli, ka viens, ar ko tikos, svētkos dāvināja diezgan lētas un tādas.. nepārdomātas dāvanas. No sērijas, ieskrēju veikalā pēc rafaello un vīna (kāds man negaršo). Toties ikdienā laboja manu auto, pa kluso lēja tajā benzīnu (pa kluso, jo man arī pierasts savas lietas pašai pirkt un rēķinus uz maiņām maksāt), veikalos u.c. vienmēr gribēja maksāt. Ja man būtu jūsu situācijas, kur dzīvo kopā, bet vecis nemaksā neko... Nuuuu, man nebūtu tādas situācijas. Trakās.
28.06.2020 19:56 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Apathy @ 28.06.2020 15:28
Ak jel atceros vienu gadījumu ?
Bijām ar vienu čali restorānā, sēžam, viesmīlis pienāk klāt un prasa vai dzersim ūdeni, un čalis pajautā vai tas par brīvu?! ??

Pati kad biju kafejnīcā, tas tur ( un tā ir tikai Alfa, parasts iekrietuvju tipa ''restorāninš") Un tur uz galda saliktas ūdens pudeles, ūdens glāzes. Tas protams dārgāks nekā pasūtot no ēdienkartes. Un tiešām piemēram, kad tā salikts varētu arī šķist ka par brīvu (īpaši, ja LV īspaši nestaig un bijis citās valstīs, kur par brīvu ir šoti, kaut kādas uzkodu tipa maiztes utt) ... te nav jau skaidrs kāda tiesi ir situācija... varbūt līdzīga šai.
28.06.2020 20:06 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
laimonis @ 28.06.2020 20:06

Pati kad biju kafejnīcā, tas tur ( un tā ir tikai Alfa, parasts iekrietuvju tipa ''restorāninš") Un tur uz galda saliktas ūdens pudeles, ūdens glāzes. Tas protams dārgāks nekā pasūtot no ēdienkartes. Un tiešām piemēram, kad tā salikts varētu arī šķist ka par brīvu (īpaši, ja LV īspaši nestaig un bijis citās valstīs, kur par brīvu ir šoti, kaut kādas uzkodu tipa maiztes utt) ... te nav jau skaidrs kāda tiesi ir situācija... varbūt līdzīga šai.

Nu nē, te vnk jau sākumā viesmīlis pienāca ar jautājumu par ūdeni, bet čalim tikai interesēja vai tas par brīvu.. grozies kā gribi, bet tas nav ok. Kāda starpība pa brīvu vai pa maksu..
Tu aicini uz restorānu.. tad arī maksā par visu. Ja skaiti kapeikas, nu tad vajadzēja uz bistro vest meiteni.
Es vairāk domāju par pieklājību un džentelmeniskumu un tā..
29.06.2020 04:33 |
 
Reitings 75
Reģ: 03.01.2018
Nu man bija gadījies tāds indivīds , kuram aizdevu naudu mašīnai , pēctam teica ka neatdošot , jo esmu notērējusi to benzīnā , kaut gan braukuši kopā bijām tikai dažas reizes :D nu ok.
29.06.2020 10:42 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 03.11.2012
laimonis @ 28.06.2020 13:59

Piekrītu Tevis teiktaam. Bet gribu vēl papildināt, ka pie vainas nav gluži tas, ka nebija tēva, bet tas ka redzēja, ka māte skrien dienu un nakti un ar pilnīgi visu tiek galā. Un māte, respektīvi sieviete, bija tā, kas uzturēja un visu nokārtoja. Tādi neuzskata, ka tas ir normāli, ka sieviete ir vāja, netiek galā, vai ka dievs nedod sievietei būtu kaut kas jāizmaksā, vai kaut kā jāpalīdz. Pati tiks galā. Pazīstu itkā normālus cilēkus, bet tuvak iepzaīstot, parādās šī attieksme, ka sievietei pašai viss jāvar, un kāda vēl tur paīdzēšana utt.
Tāpat arī ir ar vīriešiem no itkā pilnajām ģimenē, bet tādām, kur māte bija tā, kas par visu rūpējās mājās, tā, kas bija galvenā pelnītāja utt. Pilnīgi uzreiz var redzēt, no kādas ģimenes nāk pēc uzvedības, attieksmes un gaidām no sievietes. Vienreiz ar tādu satiekoties makāsju gan par dzērieniem gan uzkodām (ties pirkām veikalā un gājām uz pasēdēt), bet uzreiz redzams, kādā bija lietu kārtība mājās. Un itkā no labas ģimenes :D.

Tas gan ir ļoti diskutējami.
Ir bijuši puiši, kuriem ir pilna ģimene, daudz naudas pašiem + vecāki turīgi, bet ļoti taupīgi un puisim tas ir ieaudzinājies. Ir bijuši tādi, kuriem ir tikai mamma, bet ir ļoti “dāsni”, jo atskatījušies, ka mamma viņu bētnībā, vienmēr visu pati velk un uzskata, ka tas nav ok.
Tā pat arī savā ziņā ir kā trauma, ka puisis pieaugot grib būt labāks vīrietis nekā viņa tēvs vai vīrieši ar ko mamma tikusies.
Visādi varianti :)
29.06.2020 12:17 |
 
Reitings 15
Reģ: 25.05.2010
Pasen satikos vairākis mēnešus ar puisi. Viņš principiāli man neko neizmaksāja, jo, viņaprāt, neesot jēgas. Skaidroja, ka iepriekšējām divām meitenēm esot kaut ko uzdāvinājis, bet beigās tāpat esot izšķīries. Tāpēc vairs nevienai neko nepirkšot. Bieži ēdām ārpus mājām, katrs par sevi maksājām. Pēc veikala ņēma ārā telefonu un ar kalkulatoru rēķināja, cik man jāatdod. Līdz pēdējam santīmam. Par kondomiem arī prasīja maksāt uz pusēm precīzi. Viņš tam laikam un savam vecumam pelnīja ļoti labi, savukārt, es studēju un naudu deva vecāki. Viņš visu laiku lielījās, ka neesot,kur likt naudu un nevarot to notērēt. Braucu pie viņa uz otru Latvijas galu ar autobusu, bet nekad ceļam nepiemeta. Vienreiz uzdāvināja auskarus par 6 latiem, pasniedza man to ar asarām acīs kā kaut ko tik vērtīgu no viņa. Tāpat stāstīja, ka esot nosapņojis, ka dāvinājis sapnī man dārgu dāvanu. No rīta paziņoja, ka esot priecīgs, ka tas ir tikai sapnis bijis :D
29.06.2020 12:33 |
 
Reitings 15
Reģ: 25.05.2010
Jāpiebilst, ka pāris reizes ļāva man kopējam rēķinam iedot par vienu latu mazāk (jo tad nebija man skaidrā naudā) un ar lepnumu pozicionēja, ka attiecībās taču naudu neskaitot :D
29.06.2020 18:09 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
baiba_m @ 29.06.2020 12:33
Pasen satikos vairākis mēnešus ar puisi. Viņš principiāli man neko neizmaksāja, jo, viņaprāt, neesot jēgas. Skaidroja, ka iepriekšējām divām meitenēm esot kaut ko uzdāvinājis, bet beigās tāpat esot izšķīries. Tāpēc vairs nevienai neko nepirkšot. Bieži ēdām ārpus mājām, katrs par sevi maksājām. Pēc veikala ņēma ārā telefonu un ar kalkulatoru rēķināja, cik man jāatdod. Līdz pēdējam santīmam. Par kondomiem arī prasīja maksāt uz pusēm precīzi. Viņš tam laikam un savam vecumam pelnīja ļoti labi, savukārt, es studēju un naudu deva vecāki. Viņš visu laiku lielījās, ka neesot,kur likt naudu un nevarot to notērēt. Braucu pie viņa uz otru Latvijas galu ar autobusu, bet nekad ceļam nepiemeta. Vienreiz uzdāvināja auskarus par 6 latiem, pasniedza man to ar asarām acīs kā kaut ko tik vērtīgu no viņa. Tāpat stāstīja, ka esot nosapņojis, ka dāvinājis sapnī man dārgu dāvanu. No rīta paziņoja, ka esot priecīgs, ka tas ir tikai sapnis bijis :D

Ārprāts, šis ir tik smieklīgi :D :D liek mesties prezervatīviem uz pusēm, vnk ko ???‍♀️
29.06.2020 18:26 |
 
Reitings 18
Reģ: 05.03.2020
Satikos ar puisi pus gadu, bija uzdāvinājis diezgan ekskluzīvu ķēdīti ar kuloniņu, pēc šķiršanās pajautāja atpakaļ, nē nu man jau bijusi nebijusi tā ķēdīte, bet pēc jautājuma vai uz lombardu nesīs sarkans kā biete palika.
Nu un tad velviens pusotrs gads attiecībās, teica ka nekad nav naudas, kaut gan es zināju ka tā nauda ir, gandrīz par visu es savos 17 gados toreiz maksāju, vīrietim bija jau 23 - 24 gadi. ? nu tas gan bija lupata ne vīrietis, puķes ne reizes neuzdāvināja, jo tak novītīs.
Pašlaik jau gandrīz 3 gadus esmu attiecībās, budžets mums ir kopīgs, abi strādājam, viņš pārsvarā rēķinus maksā, es par visu “pārējo” , regulāri randiņi, pikniki, laukā saplūktas puķes nes mājās, pārsteigumi. Tieku nolieta ar mīlestību no galvas līdz kājām. :)
29.06.2020 18:52 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Mjausene @ 29.06.2020 18:52
Satikos ar puisi pus gadu, bija uzdāvinājis diezgan ekskluzīvu ķēdīti ar kuloniņu, pēc šķiršanās pajautāja atpakaļ, nē nu man jau bijusi nebijusi tā ķēdīte, bet pēc jautājuma vai uz lombardu nesīs sarkans kā biete palika.
Nu un tad velviens pusotrs gads attiecībās, teica ka nekad nav naudas, kaut gan es zināju ka tā nauda ir, gandrīz par visu es savos 17 gados toreiz maksāju, vīrietim bija jau 23 - 24 gadi. ? nu tas gan bija lupata ne vīrietis, puķes ne reizes neuzdāvināja, jo tak novītīs.
Pašlaik jau gandrīz 3 gadus esmu attiecībās, budžets mums ir kopīgs, abi strādājam, viņš pārsvarā rēķinus maksā, es par visu “pārējo” , regulāri randiņi, pikniki, laukā saplūktas puķes nes mājās, pārsteigumi. Tieku nolieta ar mīlestību no galvas līdz kājām. :)

Šis man konkrēti atgādināja par manu bijušo, kurš vairākkārt teicās, ka saderināšanās gredzenu atstāšot piemiņai par kopīgi pavadīto laiku. Pazīstot viņu likās dīvaini, bet tad kaut kā nodomāju, ka tomēr esmu pirmā nopietnā un 2 gadi jau nav arī īss attiecību laiks. Pēc tam kolēģe parādīja sludinājumu ar to pašu gredzenu. Nezināju, smieties vai raudāt.
Turklāt jā, puķes tāpat vien bija tikkai 3x visu attiecību laikā, jo ziedi domāti tikkai svētkiem. ?
29.06.2020 19:24 |
 
Reitings 15
Reģ: 25.05.2010
Runa aizgāja par dāvanām.šeit. Atceros, ka dzimšanas dienā uzdāvināja to, ka kopējā braucienā ar draugiem (mašīna bija citam puisim), man nevajadzēja piemesties benzīnam. Un vārda dienā paziņoja, ka dāvina kopābūšanu. Vienu reizi uzdāvināja pusvītušu rozi, redzams, ka bija mazākā un lētākā veikalā.
29.06.2020 20:45 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Pasen satikos vairākis mēnešus ar puisi. Viņš principiāli man neko neizmaksāja, jo, viņaprāt, neesot jēgas. Skaidroja, ka iepriekšējām divām meitenēm esot kaut ko uzdāvinājis, bet beigās tāpat esot izšķīries. Tāpēc vairs nevienai neko nepirkšot. Bieži ēdām ārpus mājām, katrs par sevi maksājām. Pēc veikala ņēma ārā telefonu un ar kalkulatoru rēķināja, cik man jāatdod. Līdz pēdējam santīmam. Par kondomiem arī prasīja maksāt uz pusēm precīzi. Viņš tam laikam un savam vecumam pelnīja ļoti labi, savukārt, es studēju un naudu deva vecāki. Viņš visu laiku lielījās, ka neesot,kur likt naudu un nevarot to notērēt. Braucu pie viņa uz otru Latvijas galu ar autobusu, bet nekad ceļam nepiemeta. Vienreiz uzdāvināja auskarus par 6 latiem, pasniedza man to ar asarām acīs kā kaut ko tik vērtīgu no viņa. Tāpat stāstīja, ka esot nosapņojis, ka dāvinājis sapnī man dārgu dāvanu. No rīta paziņoja, ka esot priecīgs, ka tas ir tikai sapnis bijis

Ak Dievs! Un šie arī ir tie, kurus pamet un kuri pēc tam sludina, ka LV normālas sievietes nevar atrast, jo visām vajag tikai naudu, un tāpēc visu mūžu dzīvo vieni. Vīrieši, kas nesaprot attiecību būtību un savstarpēju dalīšanās prieku kā tādu.
29.06.2020 21:04 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
cutiecutie @ 29.06.2020 18:26

Ārprāts, šis ir tik smieklīgi :D :D liek mesties prezervatīviem uz pusēm, vnk ko ???‍♀️

Tas tiešām ir smieklīgi! Bet izskatās, ka meitenes spēlē līdzi un parāda, ka tā darīt ir ok, tā vietā būtu pati nopirkusi un miers. Džeks vēl kaunu noķertu un būtu mācība! :D
29.06.2020 22:46 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Man vienmer bija-nav preža, nav seksa. Loti labi stradaja!
29.06.2020 22:50 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Man bijušais puisis bija ļoti skops, vienreiz šis man uzdāvināja MK somu ( viltotu ) es tāda nopriecājos, ka tāda laba dāvana no puiša :D bet pēc nedēļas atklājas, ka tā soma ir galīgakais viltojums kvalitāte bija šausmīga x1 izgāju āra ar viņu, pēc tā viņu izsviedu miskastē kur bija īstā viņa dāvanai esam ari gājuši uz restorāniem vairākas reizes pat nevēlejas maksāt par mani un par sevi, vienreiz nācas skriet uz tuvāko bankomātu lai apmaksātu rēķinu, jo šis esot '' aizmirsis maku mājas '' samaksāju par rēķinu 55 eur, solijās man viņus atdod, bet tā arī neatdeva :(
Nožēloju, ka vispār tikos ar viņu, tās bija galvas sāpes nevis kaut kādas labas attiecības es pati sev nopirku MK somiņu un lepojos ar to! :D
29.06.2020 23:09 |
 
Reitings 15
Reģ: 25.05.2010
Biju uz vienu vienīgo randiņu ar puisi. Gājām uz koncertu. Aizgājām un uzzinājām, ka viena biļete maksājot 3 latus. Puisis teica, ka tas ir par dārgu un jāiet prom. Aizgājām uz kafejnīcu, solījās izmaksāt, taču ļāva man izvēlēties tikai tēju. Man bija kauns, kad apsēdāmies, jo atverot vaļā dzērienu karti, nobļāvās, ka viss esot te tik šausmīgi dārgs (patiesībā vidēju cenu kafejnīca).
30.06.2020 17:49 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Akdv. ???? tik smiekliigi, bet nu skumji arī.
30.06.2020 23:07 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Atcerējos vienu gadījumu no kursa biedrenes pieredzes. Viņa dzīvoja kojās un satikās ar 5 gadus vecāku puisi kuram pašam savs dzīvoklis. Vienu reizi paliekot pie viņa pa nakti viņai beidzās cigaretes un prasīja vai var paņemt no viņa, jo ir vakars negribas iet ārā utt. Nākamajā rītā viņš bija izrēķinājis cik maksā viena cigarete un atsūtījis SMS ar ar to cik viņai jāmaksā par izpīpētajam tajā vakarā. Vēlbija pielicis klāt konta nr. ?
01.07.2020 07:31 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Kiskismau @ 01.07.2020 07:31
Atcerējos vienu gadījumu no kursa biedrenes pieredzes. Viņa dzīvoja kojās un satikās ar 5 gadus vecāku puisi kuram pašam savs dzīvoklis. Vienu reizi paliekot pie viņa pa nakti viņai beidzās cigaretes un prasīja vai var paņemt no viņa, jo ir vakars negribas iet ārā utt. Nākamajā rītā viņš bija izrēķinājis cik maksā viena cigarete un atsūtījis SMS ar ar to cik viņai jāmaksā par izpīpētajam tajā vakarā. Vēlbija pielicis klāt konta nr. ?

Bija pāris gadus atpakaļ, kas līdzīgs. Mums gan nebija attiecības, bijām vairākus gadus labi draugi. Vienmēr sevi lielīja par turīgo, mans dzīvoklis, mana mašīna, mana daacha, lai gan tas viss piederēja vecākiem. Toreiz aizdeva man pāris cigaretes, jo negribēju iet augšā uz 5to stāvu pēc sava maka. Nākošajā dienā atsūtīja SMS, vai varēs vakarā atdod tās 6cigaretes,lai gan zināju, ka paņēmu tikai 3.
01.07.2020 07:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits