Skopākais vīrietis ar kādu ir bijusi darīšana?

 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Kāds ir bijis skopākais vīrietis, ar kuru Jums ir bijusi darīšana? Varbūt kādai pat ir nācies uzķerties uz alfonsu?
29.01.2020 13:13 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
*Bella* @ 05.06.2020 14:07
Nav gadījies būt kopā ar skopuli, bet bija viens randiņš pēc kura nezināju kā uzvesties. :D
Vīrietis par mani vecāks, respektīvi, itkā jābūt gudrākam. Visu vakaru no plkst. 17:00 pavadījām kopā, pēc tam aizbraucām pie viņa u.t.t, pulkstenī rāda 3:00 naktī, viņš tāds: "Varbūt Tu vēlies tēju vai kaut ko padzerties, es uzsildīšu paēst?" Es protams tikai par, jo reāli gribējās ēst. :D Tālāk viņš ieslēdz filmu, iedod man tēju ar šokolādi un apsēžas ēst. Man nepiedāvājot. Es tāda "Ko tu tur labu uztaisīji?" , viņš "Ai, vakardienas sautējumu". Nu loģiski, tagad droši vien būtu rīkojusies savādāk, bet tad vienkārši paliku uz mutes. Nezinu vai to var definēt kā skops, bet nepieklājīgs un man nesaprotams tas gājiens bija. ?
Bet viņš jau arī teica, ka uzsildīs paēst!!!!! ??? Šitā laba tēma par skopumu - esmu pārsmējusies ?
05.06.2020 15:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4935
Reģ: 03.11.2012
graytea @ 05.06.2020 15:59
Bet viņš jau arī teica, ka uzsildīs paēst!!!!! ??? Šitā laba tēma par skopumu - esmu pārsmējusies ?

aaa nu jā, piedāvaja jau tikai tēju, ne ēst ???
un tikai painformēja, ka uzsildīs ēdienu
05.06.2020 16:07 |
 
Reitings 774
Reģ: 14.03.2014
Tagad man pašai smiekli nāk, toreiz gan ne. ?Tas tā kā manai draudzenei, pastaigājās ar vīrieti, karsta vasaras diena, viņš piedāvāja ieiet nopirkt saldējumu, viņa piekrita, beigās viņš nopirka tikai sev, viņai neko. ?Pat vafelīti nepiedāvāja.?
05.06.2020 16:19 |
 
Reitings 54
Reģ: 17.05.2020
*Bella* @ 05.06.2020 14:07
Nav gadījies būt kopā ar skopuli, bet bija viens randiņš pēc kura nezināju kā uzvesties. :D
Vīrietis par mani vecāks, respektīvi, itkā jābūt gudrākam. Visu vakaru no plkst. 17:00 pavadījām kopā, pēc tam aizbraucām pie viņa u.t.t, pulkstenī rāda 3:00 naktī, viņš tāds: "Varbūt Tu vēlies tēju vai kaut ko padzerties, es uzsildīšu paēst?" Es protams tikai par, jo reāli gribējās ēst. :D Tālāk viņš ieslēdz filmu, iedod man tēju ar šokolādi un apsēžas ēst. Man nepiedāvājot. Es tāda "Ko tu tur labu uztaisīji?" , viņš "Ai, vakardienas sautējumu". Nu loģiski, tagad droši vien būtu rīkojusies savādāk, bet tad vienkārši paliku uz mutes. Nezinu vai to var definēt kā skops, bet nepieklājīgs un man nesaprotams tas gājiens bija. ?

Tā nosmējos! :D
Ja jau par tādiem gadījumiem, kad tiešām nezini kā reaģēt, tad padalīšos ar vēl vienu stāstu. Sāku tikties ar foršu puisi. Salīdzinot ar iepriekšējo, šis tiešām atstāja iespaidu kā tāds, kurš nebūs nekāds "uz kakla sēdētājs". Līdz brīdim kad sākās otra galējība. Biju pie viņa ciemos, kad šis sāka mani vadāt apkārt pa savu milzīgo 4 istabu dzīvokli (kuru viņam bija uzdāvinājuši vecāki) un burtiski izrādīja visas viņam piederošās lietas: "paskaties, šis šampūns ir dārgs, bet labs, es viņu vienmēr lietoju!", "es redzēju, ka tev ir lētas austiņas, šausmas! Paskaties, šīs maksāja 50eur, bet viņas ir labas, tev arī derētu nopirkt tādas!", "paskaties, es dzeru tikai šitādu kafiju!", "paskaties, šis vīns ir ļoti dārgs, bet es lētākus nemaz nedzeru!". Nu, tādā garā. Beigu beigās es jau sāku justies kā kaut kāda nožēlojama neveiksminiece, jo nu man nebija tik daudz naudas, lai pirktu dārgas lietas un, pat ja būtu, es vienkārši neredzu vajadzību pirkt kaut ko dārgu, ja ir lētākas alternatīvas, kuras ne vienmēr ir ar kaut ko sliktākas par dārgajām. Visa randiņa garumā viņš uzsvēra tikai naudu, naudu, naudu. Kad gājām uz veikalu iepirkties, pie kases viņš izvilka telefonu un kalkulatorā sarēķināja cik katram jāmaksā, lai pirkuma summa būtu sadalīta tieši uz pusēm. Tas likās tik smieklīgi, ka čalis, kurš tik drausmīgi lielījās ar savu naudu, varēja reizē būt tik sīkumains žmoga. Vēl jo vairāk, viņš bija tas, kurš izvēlējās visdārgākos produktus, neteikdams, ka beigās liks man maksāt pusi no pirkuma cenas, ko es tā arī atteicos darīt, jo es nebiju tā, kura izvēlējās tos dārgos sierus, gaļas un vīnus. Tas bija mūsu pēdējais randiņš. Kad šis pēc tam rakstīja un bija neizpratnē par to kur esmu pazudusi, atbildēju, ka man viņu ir žēl, jo viņš ir ļoti nabadzīgs - viss, kas viņam pieder, ir nauda.
05.06.2020 17:15 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Otrajā randiņā devāmies pusdienās. Beigu beigās pusdienoju tikai es,jo puisis acīmredzot nosprieda, ka ja neèdīs tad arī rēķins nebūs jāatmaksā?
Varbūt viņš tiešām nebija izsalcis,bet likās jocīgi,jo sarunājām pusdienot,bet beigās pats nemaz need.
Un nebija tas restorāns no dārgākā gala?
05.06.2020 17:25 |
 
Reitings 59
Reģ: 10.03.2020
Es satikos ar puisi kurš, pusgada laikā, pilnīgi neko neuzdavinaja, nu tā ka pilnīgi neko necik, pasutiju dirst, un šis nesaprata ko tā.. pagājuši 11 gadi un šis vēl aizvien viens, nebrīnos pat kāpēc..
05.06.2020 17:28 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Tas, ka vīrietis vēlas un izrāda iniciatīvu izmaksāt, tas ir ļoti forši un seksīgi. Ir tak skaisti, ka pat pirmajā randiņā viņš pasaka kategorisku nē uz to, ka sieviete grasās vērt vaļā maku.
Piekrītu. Angliski tas saucas "check dance" un tā, manuprāt, elementāra randiņošanas etiķete. Savukārt, ja sieviete izliekas, ka atnestais rēķins uz viņu neattiecas, tā, manuprāt, ir elementrāra nepieklājība. Godīgi sakot, nesaprotu, kas nav tā ar to vīriešu pašapziņu, kuri parakstās uz nopietnu turpinājumu ar šādām būtnēm.
06.06.2020 11:06 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Man nekādu stāstu interesantu nav, bet radās jautājums - kas īsti ir alfons? ?? Nekad neesmu saskārusies ar šādu izteicienu.
06.06.2020 11:45 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
kay @ 06.06.2020 11:45
Man nekādu stāstu interesantu nav, bet radās jautājums - kas īsti ir alfons? ?? Nekad neesmu saskārusies ar šādu izteicienu.

Tas , kurš dzīvo uz sieviete rēķina ?
06.06.2020 11:46 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katiņa @ 05.06.2020 17:25
Otrajā randiņā devāmies pusdienās. Beigu beigās pusdienoju tikai es,jo puisis acīmredzot nosprieda, ka ja neèdīs tad arī rēķins nebūs jāatmaksā?
Varbūt viņš tiešām nebija izsalcis,bet likās jocīgi,jo sarunājām pusdienot,bet beigās pats nemaz need.
Un nebija tas restorāns no dārgākā gala?

Man liktos dīvaini maksāt par ēdienu, lai gan neesmu neko ēdusi vai pasūtījusi. ??‍♀️
06.06.2020 14:47 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Eksperte @ 06.06.2020 14:47

Man liktos dīvaini maksāt par ēdienu, lai gan neesmu neko ēdusi vai pasūtījusi. ??‍♀️

Es jau protams pati samaksāju šo rēķinu un nemaz negaidīju,ka viņš par mani maksās!?
Vienkārši man likās,ka viņš speciāli neko nepasūtija,lai beigās nav jāmaksā kopīgais rēķins.
06.06.2020 14:59 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tik ilgi rakstīju un viss pazuda! :(
“Treknajos gados” strādāju būvniecībā. Kolēģis - galvenais inženieris, pelnīja ~3-4 k uz rokām (kopā darbojāmies un nodevām objektus, tāpēc zinu ciparus). Bet gāja ēst uz pašu lētāko apkārtnes ēstuvi, kur pat strādnieki( kas visu vienu fiziski norukā), teica, ka esot baigi trekni un negaršīgi. Kad viens cits kolēģis prasīja kur ies pusdienās un tas kolēģis teica, ka uz to tizlo vietu, prasīja kāpēc? Tur taču trekni un negaršīgi. Tas kolēģis teica, ka toties punci piesitīsi tāpat.
Tad vienu dienu atnāk saplīsušajos apavos, saka, ka brīvdienās izstaigāja apavu veikalus un sauc: eiropas apavi, apavu nams, gabi...un visur baigi dārgi! Es saku, ka ja jau tev tajos veikalos dārgi, es uz Maximu! Nākamajā dienā atnāk jaunos apavos un baigi laimīgs saka paldies par padomu! Nopirku Maximā! (facepalm)
Par restorāniem. Teica, ka vakarā uzaicināja meiteni vakariņās pēc darba uz restorānu. No rīta prasu kā gāja randiņā. Izrādās, ka restorāns bija kaut kāda picērija (ķipa Lulu, precīzi neatceros, un šamējais pirms tam kārtīgi paēda. Meitenei uzreiz teica, ka viņš neko negribot, bet viņa lai sūta ko gribās. Un tā arī nesaprata kāpēc meitene, kas pirms teica, ka baigi izbadējās, pasūtīja tikai tēju un visu vakaru sēdēja ar nelaimīgu sejas izteiksmi :D un pēc tam vairs klausuli necēla :D
06.06.2020 17:16 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Danni @ 05.06.2020 00:15
Biju jauna un naiva. Studēju, paralēli strādāju un biju tā, kura maksāja par VISU. Par īri, komunālajiem pakalpojumiem, ēdienu, vēl dāvanas viņam dzimšanas dienās pirku, bet pretī nesaņēmu neko un nekad, neskatoties uz to, ka viņš strādāja pilna laika darbu un saņēma ļoti nesliktu algu. Staigāju ar rozā brillēm, taču, par laimi, ar laiku tās sāka krist nost un sāku saskatīt reālo situāciju. Kad viņš kārtējo reizi pārradās mājās un viņam pietika nekaunība sākt cilāt pannu un katlu vākus, lai redzētu vai neesmu pagatavojusi vakariņas (tā kā biju vienīgā, kura pirka pārtiku, ēdienu gatavoju tikai sev, jo apnika izdot naudu, lai vēl ēdinātu pieagušu vīrieti), neizturēju un pateicu, lai vācās prom. Cik zinu, viņš uzreiz pārcēlās pie citas meitenes, vēl pēc kāda laika pie citas un tā uz priekšu. Tā teikt, meklēja meitenes uz kuru rēķina iekārtoties.
o
Pačukstēsi vārdu?
Ir zināms eksemplārs.
14.06.2020 22:21 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Man liktos dīvaini maksāt par ēdienu, lai gan neesmu neko ēdusi vai pasūtījusi. ??‍♀️

man liekas diezgan nepieklājīgi vispār ierosināt vai piekrist iet uz kafejnīcu vai restorānu un neko nepasūtīt. tad piedāvā iet pastaigāties vai skatīties filmu :D un ne tikai vīriešiem, besī arī, ja draudzenes tā dara, piemēram, bija situācija, ka uznāk lietus, kkur jāpaslēpjās, ieejam kafejnīcā, apsēžamies un viņa neko neņems, jo neko negrib. es arī neko negribu, bet tā pat vien mēs te sēdēt nevaram :D
14.06.2020 23:11 |
 
Reitings 44
Reģ: 01.11.2016
Par tiem skopajiem vīriešiem, man ir novērojums, ka bieži viņi ir auguši bez tēva un redz, ka sieviete var pati tikt galā, tāpēc uzskata par normu, ka sievietei ir jāmaksā viss uz pusēm, pat, ja viņš pelna ievērojami vairāk.
Man arī jaunības gados tāds trāpījās, visu uz pusēm maksāt, degvielai jāmet, ja ved uz randiņu.Visu laiku skatījās līdzi cenām un tā kapeiku pi*ana bija pārāk kaitinoša. Man mērs bija pilns, kad sāka teikt,ka viņa mamma viņu uzskata par sponsoru(pat meatceros ko palūdza viņam nopirkt), bet pats pie viņas dzīvoja, tad viņam bija vismaz 24 gadi.
Gandrīz 10 gadi riņķī un man draugi stāstīja, ka vēljoprojām viens, neviena meitene neesot laba, jo visas meklējot tik sponsorus. Ja nezinātu viņu, domātu, ka nabadziņš uzraujas uz tādām, bet patiesībā neviena, sevis cienoša sieviete, neizturētu, ka viss tiek dalīts ar kalkulatoru uz pusēm, nekādus liekus pasākumus utt. Pats sev grib tādas skaitules blakām, bet ieguldīt viņu skaitumā gan negrib.
27.06.2020 22:05 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Man ir pašai sava nauda, es vīrieti "skopuma līmeņos" nemēru, man pat nav idejas kā to dara. Ja man kaut ko vajag, es to nopērku, pričom tur vīrietis
28.06.2020 12:24 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Par tiem skopajiem vīriešiem, man ir novērojums, ka bieži viņi ir auguši bez tēva un redz, ka sieviete var pati tikt galā, tāpēc uzskata par normu, ka sievietei ir jāmaksā viss uz pusēm, pat, ja viņš pelna ievērojami vairāk.

Piekrītu Tevis teiktaam. Bet gribu vēl papildināt, ka pie vainas nav gluži tas, ka nebija tēva, bet tas ka redzēja, ka māte skrien dienu un nakti un ar pilnīgi visu tiek galā. Un māte, respektīvi sieviete, bija tā, kas uzturēja un visu nokārtoja. Tādi neuzskata, ka tas ir normāli, ka sieviete ir vāja, netiek galā, vai ka dievs nedod sievietei būtu kaut kas jāizmaksā, vai kaut kā jāpalīdz. Pati tiks galā. Pazīstu itkā normālus cilēkus, bet tuvak iepzaīstot, parādās šī attieksme, ka sievietei pašai viss jāvar, un kāda vēl tur paīdzēšana utt.
Tāpat arī ir ar vīriešiem no itkā pilnajām ģimenē, bet tādām, kur māte bija tā, kas par visu rūpējās mājās, tā, kas bija galvenā pelnītāja utt. Pilnīgi uzreiz var redzēt, no kādas ģimenes nāk pēc uzvedības, attieksmes un gaidām no sievietes. Vienreiz ar tādu satiekoties makāsju gan par dzērieniem gan uzkodām (ties pirkām veikalā un gājām uz pasēdēt), bet uzreiz redzams, kādā bija lietu kārtība mājās. Un itkā no labas ģimenes :D.
28.06.2020 13:59 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Ak jel atceros vienu gadījumu ?
Bijām ar vienu čali restorānā, sēžam, viesmīlis pienāk klāt un prasa vai dzersim ūdeni, un čalis pajautā vai tas par brīvu?! ??
28.06.2020 15:28 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Apathy @ 28.06.2020 15:28
Ak jel atceros vienu gadījumu ?
Bijām ar vienu čali restorānā, sēžam, viesmīlis pienāk klāt un prasa vai dzersim ūdeni, un čalis pajautā vai tas par brīvu?! ??

Tas, starp citu, ir normāls jautājums.
Es varu samaksāt par vīnu, bet es nekad par ūdeni glāzē vai pudelē neesmu maksājis.
28.06.2020 15:42 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
bulta @ 28.06.2020 15:42

Tas, starp citu, ir normāls jautājums.
Es varu samaksāt par vīnu, bet es nekad par ūdeni glāzē vai pudelē neesmu maksājis.

Varbūt normāls jautājums, bet vnk viņš par daudzām lietām teica "pa brīvu, pa brīvu", tur tā lieta, un tāpēc šis man jau vairs nelikās ok :) Tad jau nav ko uz restorānu meiteni aicināt, ja pat ūdeni nevar nopirkt.
28.06.2020 16:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits