Skopākais vīrietis ar kādu ir bijusi darīšana?

 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Kāds ir bijis skopākais vīrietis, ar kuru Jums ir bijusi darīšana? Varbūt kādai pat ir nācies uzķerties uz alfonsu?
29.01.2020 13:13 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Šie stāsti mani šokē, es arī visādas kļūdas esmu jaunības dullumā pieļāvusi, bet uzturēt vīrieti, pašai esot jaunai un skaistai... wow, tās ir reālas problēmas ar pašapziņu.
Ja puisis 1. randiņā neuzstāja samaksāt par manu kafiju/tēju, 2. randiņš nebija - vienkārša, bet efektīva metode neiegrābties .
05.06.2020 00:46 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Man bija grabeklis, vairak ka 15 gadus atpakal, macijos vidusskola, pie manis un maniem vecakiem dzivoja mans draugs, vasara bija aizbraucis stradat uz Norvegiju, man atveda trusenes!!! Tas pasas nopirka, jo vieteja veikala vini vareja pa firmas naudu iepirkties paiku un tur uz firmas rekina vareja tas nopirkt. Kad atbrauca atpakal, sev nopirka dargako telefonu, kads bija taja laika, laikam 550 lati. Bet man trusenes! Tas bija briesmigas attiecibas kopuma. Bet biju jauna un mulke.
05.06.2020 00:52 |
 
Reitings 8
Reģ: 03.11.2019
Lasu un smejos ? No kurienes tādi rodas..īstenībā bēdīgi, jo, man liekas, šādi idioti ir vairums Latvijas vīriešu..
05.06.2020 01:44 |
 
10 gadi
Reitings 4007
Reģ: 02.01.2011
Mani vairāk pārsteidz tas, ka tādi kaut kādā veidā tiek pie attiecībām! Kā meitenes to neredz randiņu periodā un tiek pie kopdzīves ar tādiem?
Stāsts par apenēm vispār... Iedomājos to kaunu- kāds pajautā, ko tev cienītais no Norvēģijas atveda? Trusenes.... :D :D
05.06.2020 09:05 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
cilvēki, kuri strādā, lai nopelnītu šādu naudu, parasti nemēdz atpūsties, tie strādā. Atpūsties mēdz tie, kuriem naudas nav.
Pārfrāzējot -jo bagātāks, jo mazāk spējīgs noteikt prioritātes. Ģimene, bērni, hobiji -kas vēl nebūs? Nav laika, nauda jāpelna! Bērni paši izaugs!
05.06.2020 10:02 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Es nedaudz atšķiršos viedoklī, bet neuzskatu, ka vīrietim ir pienākums man pirkt dāvanas, neatkarīgi no viņa finansiālā stāvokļa.
Protams, ir patīkami, ka uzdāvina ziedus ikdienā, vai kādus auskarus, bet, ja vīrietis to nedara, tad neuzskatu to par skopumu vai kaut kādu nemīlestību. Iespējams, viņš šo pieķeršanos/patikšanu/mīlestību izrāda pavisam citādā veidā.
Tāpat, arī ejot uz pasākumu, vai randiņu, pilnīgi noteikti ņemu savu naudu līdzi ar pārliecību, ka varu 'nosegt' savus izdevumus, nemaz nedzīvojot ekspektācijās, ka vīrietis par mani maksās. Protams, ja vīrietis piedāvā izmaksāt tas ir visnotaļ patīkami, bet ja dala rēķinu uz pusēm, neuzskatu to par kaut kādu mīnusu.
Palasot stāstus, gan sasmējos. Kur tādi eksemplāri rodas, jo tur daži varianti ir episki. Bet, laikam to visu var norakstīt uz naivumu un jaunību...
05.06.2020 11:44 |
 
Reitings 602
Reģ: 13.03.2020
mrth.kj @ 05.06.2020 11:44
Es nedaudz atšķiršos viedoklī, bet neuzskatu, ka vīrietim ir pienākums man pirkt dāvanas, neatkarīgi no viņa finansiālā stāvokļa.
Protams, ir patīkami, ka uzdāvina ziedus ikdienā, vai kādus auskarus, bet, ja vīrietis to nedara, tad neuzskatu to par skopumu vai kaut kādu nemīlestību. Iespējams, viņš šo pieķeršanos/patikšanu/mīlestību izrāda pavisam citādā veidā.
Tāpat, arī ejot uz pasākumu, vai randiņu, pilnīgi noteikti ņemu savu naudu līdzi ar pārliecību, ka varu 'nosegt' savus izdevumus, nemaz nedzīvojot ekspektācijās, ka vīrietis par mani maksās. Protams, ja vīrietis piedāvā izmaksāt tas ir visnotaļ patīkami, bet ja dala rēķinu uz pusēm, neuzskatu to par kaut kādu mīnusu.
Palasot stāstus, gan sasmējos. Kur tādi eksemplāri rodas, jo tur daži varianti ir episki. Bet, laikam to visu var norakstīt uz naivumu un jaunību...

Es pilnībā piekrītu, man pašai patīk būt neatkarīgai, un tas, ja vīrietis kaut ko uzsauc vai patīkami pārsteidz, ir tikai bonuss, bet tas noteikti nav pamatnosacījumus
05.06.2020 11:49 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Ir ,manuprāt,atšķirība tajā vai tu pati sev vari nopirkt kafiju un pusdienas, vai tomēr ilgtermiņa attiecības maksā pilnīgi par visu... ?
Man ,personīgi, arī nepatīk kad man visu grib izmaksāt,jo pati spēju samaksāt par sevi. Ìpaši ,ja ej uz randiņiem ar nepazīstamiem cilvēkiem - nekad neesmu uzskatījusi,ka viņam jāapmaksā mana kafija utt. Un tas noteikti nav rādītājs turpmākām attiecībām.
Bet otrs ir tas,ka ,ja esi attiecībās tos paśus 3 vai 4 gadus un puisis ,kā te viena teica,liek atdot kapeikas par sulas paku veikalā, sev pēerk visu kruto,lai gan esot JĀTAUPA. Tur galīgi loğiki neredzu. Ja taupi,tad taupi. Un uzdāvināt savai meitenei puķi ,lai kaut kā izrādìtu ,ka tomēr tev viņa rūp - tas nav daudz prasīts.
Man draugs puķes arì nedāvina, BET viņś vienmēr uzñemas ,pat neprasot, visu samaksāt veikalos, izklaidēs utt. Un arì attiecīgi es viņu iepriecinu ar mazām dāvaniņām
05.06.2020 12:14 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Visas, kas saka, ka patīk būt neatkarīgai un maxāt par sevi- tas ir bullshit.
Tu vari būt neatkarīga ar saviem iekrājumiem bankas kontā, un ļaut vecim par sevi maksāt. Patiesībā, tas veicina tavu neatkarību un drošības spilvenu.
Gadījumos, kad sievietes tā runā, uzskatu, ka neatkarības arguments ir tikai “otmazka”, jo ar jums kkas nav kārtībā- esat neglītas, nemākat komunicēt ar vīrieti, zems pašvērtējums utt.
Ir tikai normāli, ka vīrietis sedz primāros izdevumus par jums (īre, komunālie utt.) un kopīgās iziešanas, un sieviete kādreiz kko nopērk (ēdiens, piemēram, bet ne visu laiku). Īstam vecim būs kauns, ja sieviete restorānā dod 50%/visu summu.
Liela daļa gadījumu šeit ir jaunības muļķības dēļ, bet 20+ gados būtu jāsaprot, kas ir pieņemami, un kas - nē.
05.06.2020 12:16 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Un dāvanas vecim ir jāpērk, ja ne- skopulis 100%!!!
05.06.2020 12:17 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
Man bija viens smieklīgais. Pelnīja ļoti labi, 4-5 tūkstoši mēnesi. Dāvināja man visādas somas, smaržas, veda ceļojumos, utt. Bet tāpat skaitīja katru centu, visur skatījās, kā kaut ko ietaupīt, katru izdoto eiro pārdomāja 3 reizes. It kā dāsns, bet iekšēji skaitīja savu naudu it kā kapā paņems līdzi. Viņš pat dažreiz etiķetes veikalā mainīja no dārgākas uz lētāku. Tas bija pilnīgs pazors. Pats labākais bija, kad viņš teica, ka nopirks man jaunu iPhone (es viņam neprasīju), ja es nometīšu 10kg. Tā arī bija pēdējā pīlīte, šādus ultimātus neļāvu sev uzstādīt. Lai jau aizrijas ar savu naudu ?
05.06.2020 12:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Didi_xcx @ 05.06.2020 12:16
Visas, kas saka, ka patīk būt neatkarīgai un maxāt par sevi- tas ir bullshit.
Tu vari būt neatkarīga ar saviem iekrājumiem bankas kontā, un ļaut vecim par sevi maksāt. Patiesībā, tas veicina tavu neatkarību un drošības spilvenu.
Gadījumos, kad sievietes tā runā, uzskatu, ka neatkarības arguments ir tikai “otmazka”, jo ar jums kkas nav kārtībā- esat neglītas, nemākat komunicēt ar vīrieti, zems pašvērtējums utt.
Ir tikai normāli, ka vīrietis sedz primāros izdevumus par jums (īre, komunālie utt.) un kopīgās iziešanas, un sieviete kādreiz kko nopērk (ēdiens, piemēram, bet ne visu laiku). Īstam vecim būs kauns, ja sieviete restorānā dod 50%/visu summu.
Liela daļa gadījumu šeit ir jaunības muļķības dēļ, bet 20+ gados būtu jāsaprot, kas ir pieņemami, un kas - nē.

Piekrītu!
Piemēram, kad stāstīju savam vīram par savu ex un mūsu attiecībām (man nācās to darīt, jo vīrs sāka uzdot jautājumus, kāpēc es vienmēr gribu maksāt par sevi utt., kad sākām tikties, jo viņam uzreiz bija aizdomas, ka man ir slikta pieredze no iepriekšējām attiecībām), tad viņš šausmās saķēra galvu :D
Atceros vēl pusaudžu gadus, kad ar savu vīru tikai tikāmies kā draugi, jo esam pazīstami no bērnības, arī tad viņš man izmaksāja kino un citus sīkumus, jo viņam tā bija audzināts, ka ja uzaicini meiteni un tiecies, tad aiz cieņas pret viņu to vajag izdarīt. Un mūsu dēlam arī to mācam.
Un pievienojos tam, ka tās, kas aizbildinās ar savu neatkarību ir kaut kādā ziņā traumētas. Es arī esmu neatkarīga, lai gan nestrādāju, bet iekrājumi man ir. Viss slēpjās tajā, cik pati esi gudra un kā rīkojies ar naudu, izdomā kā iekrāt vai atrodi veidus kā nopelnīt pat sēžot mājās ar bērnu.
05.06.2020 12:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Un ziniet, tas joks, kurs klīst internetā, ka vecis bez naudas - tā ir draudzene, tā tiešām ir :D
Esmu sapratusi to, ka ja vīrietis spēj parūpēties par savu sievieti jau no pirmās dienas, tad cilvēkam ir nopietni nolūki un pats par sevi ir stabils dzīvē.
Pieredze rāda, ka tieši tādi vīrieši prot iziet gan no grūtāk situācijām, gan atrast veidu kā sapelnīt naudu, viņiem ir atbildības sajūtu ne tikai pret sevi, bet arī pret otru.
05.06.2020 12:58 |
 
Reitings 1
Reģ: 24.04.2020
Didi_xcx @ 05.06.2020 12:17
Un dāvanas vecim ir jāpērk, ja ne- skopulis 100%!!!

Diezgan sekls uzskats. Izklausas, ka gribi tik parazitēt uz vīriešu rēķinu.
Mums gan kopdzīvē ir pilnīgi viss savādāk. Rēķinus maksāju gan es, gan vīrietis, degvielu pati leju, mašīnu pati remontēju, kautgan vīrietis bieži paņem manējo un aizbrauc uz servisu apkopes veikt. Pārtiku arī bieži es pērku un savu mīļoto arī bieži iepriecinu ar dāvanām un izbraukiem. Un viņš man arī bieži iepriecina, ceļojumi, izbraukumi utt. Pati esmu neatkarīga un pelnu stipri vairāk kā vidusmēra latvietis, bet neuzskatu, ka vīrietim ir par visu jāmaksā - īre, komunālie, pārtika, dāvanas.
Mums viss ir balansā un jūtamies abi divi laimīgi. Kā reiz mani vecāki teica, mūsdienās uztvere ir maksimāli sačakarēta, tikai un vienīgi materiālisms, agrāk bija galvenais, lai ir darbs, lai ģimenē nav vardarbība un alkohols, nebija tur prioritātes dāvanas, brendu drēbes utt. Bet nu mūsdienu sievietes sevi ir uztaisījušas par princesēm, ka pildīs mēbeles funkciju.
05.06.2020 13:12 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Visas, kas saka, ka patīk būt neatkarīgai un maxāt par sevi- tas ir bullshit.
Tu vari būt neatkarīga ar saviem iekrājumiem bankas kontā, un ļaut vecim par sevi maksāt. Patiesībā, tas veicina tavu neatkarību un drošības spilvenu.

Īstenībā tā ir. Tas, ka vīrietis vēlas un izrāda iniciatīvu izmaksāt, tas ir ļoti forši un seksīgi. Ir tak skaisti, ka pat pirmajā randiņā viņš pasaka kategorisku nē uz to, ka sieviete grasās vērt vaļā maku. Bet stāsti ir dažādi, un lai cik tas stulbi neskanētu, ir vīrieši, kurus var izmācīt, pieradināt pie noteikta modeļa. Kad es sagāju kopā ar savējo, viņš bija pieradis, ka sieviete nekad ne par ko nemaksā. Man tas likās jocīgi, un es negrasījos tikai parazitēt uz viņa rēķina, jo tolaik pelnīju pat biški vairāk nekā viņš. Nu tad es arī sāku uzstāt, ka šoreiz samaksāšu es. Tagad jau ir tā, ka viņš to ir pieņēmis kā normu, un reizēm pat pajautā, tā, tu maksāsi, ja, man maks palika mašīnā (ne jau speciāli, bet ir tāds čils pret šo faktu). Un tad es aizdomājos, ka, ja es būtu tāda pati kā viņa bijušās un nekad, nekad savu maku nevērtu vaļā, tad būtu izveidojusi normālus iekrājumus ? bet es tāda neesmu, jo tomēr mūsu attiecībās ir princips, ka abi esam vienlīdzīgi, un arī dzīvi (pārtika, ceļojumi, izklaides utt) baudām kopā. Man liktos negodīgi, ja viņš visu savu naudu tērētu mums, bet es, strādājoša, turētu visu naudu sev zeķē.
05.06.2020 14:06 |
 
Reitings 774
Reģ: 14.03.2014
Nav gadījies būt kopā ar skopuli, bet bija viens randiņš pēc kura nezināju kā uzvesties. :D
Vīrietis par mani vecāks, respektīvi, itkā jābūt gudrākam. Visu vakaru no plkst. 17:00 pavadījām kopā, pēc tam aizbraucām pie viņa u.t.t, pulkstenī rāda 3:00 naktī, viņš tāds: "Varbūt Tu vēlies tēju vai kaut ko padzerties, es uzsildīšu paēst?" Es protams tikai par, jo reāli gribējās ēst. :D Tālāk viņš ieslēdz filmu, iedod man tēju ar šokolādi un apsēžas ēst. Man nepiedāvājot. Es tāda "Ko tu tur labu uztaisīji?" , viņš "Ai, vakardienas sautējumu". Nu loģiski, tagad droši vien būtu rīkojusies savādāk, bet tad vienkārši paliku uz mutes. Nezinu vai to var definēt kā skops, bet nepieklājīgs un man nesaprotams tas gājiens bija. ?
05.06.2020 14:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
*Bella* @ 05.06.2020 14:07
Nav gadījies būt kopā ar skopuli, bet bija viens randiņš pēc kura nezināju kā uzvesties. :D
Vīrietis par mani vecāks, respektīvi, itkā jābūt gudrākam. Visu vakaru no plkst. 17:00 pavadījām kopā, pēc tam aizbraucām pie viņa u.t.t, pulkstenī rāda 3:00 naktī, viņš tāds: "Varbūt Tu vēlies tēju vai kaut ko padzerties, es uzsildīšu paēst?" Es protams tikai par, jo reāli gribējās ēst. :D Tālāk viņš ieslēdz filmu, iedod man tēju ar šokolādi un apsēžas ēst. Man nepiedāvājot. Es tāda "Ko tu tur labu uztaisīji?" , viņš "Ai, vakardienas sautējumu". Nu loģiski, tagad droši vien būtu rīkojusies savādāk, bet tad vienkārši paliku uz mutes. Nezinu vai to var definēt kā skops, bet nepieklājīgs un man nesaprotams tas gājiens bija. ?

Varbūt sautējums bija palicis tikai vienai porcijai? ???
Bet vismaz šokolādi iedeva ???
05.06.2020 14:10 |
 
Reitings 774
Reģ: 14.03.2014
vivii
Nu smieklīgākais bija tas, ka viņš sēdēja pie letes un ēda, bet es uz dīvāna grauzu šokolādi. Kad viņš pabeidz ēst, piedāvāja mani aizvest mājās. ? Var jau būt, ka rūpējās par manu figūru un iedeva tikai, starp citu, melno šokolādi, kura man negaršo. ?
05.06.2020 14:15 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ājā, es tikko atcerējos, ka 17 gados biju uz randiņu ar puisi, 3 gadus vecāku, kurš aicināja uz kafejnīcu. Viņa brālis bija tikko sācis tikties ar manu labāko draudzeni. Kefejnīcā es pasūtīju saldējumu, jo bija neērti ņemt ko vairāk. Viņš ēda otro un dzēra kaut kādu kokteili. Tad, kad bija jāmaksā, es pat nevilku maku ārā, jo man nemaz nebija naudas līdzi. Viņš tā jocīgi noskatījās, bet samaksāja. Pēc gājām prom, viņš nāca mani pavadīt līdz pieturai, un tad sāka izzinoši un kauninoši prašņāt, vai tava draudzene arī tāda ir, ka nekad nemaksā par sevi? Es nomurmināju, ka, manuprāt, tas ir normāli, puisis aicina uz kafejnīcu, puisis arī maksā.. Lai gan es labprātāk būtu pati samaksājusi par to saldējumu, jo man randiņš nepatika, skaidri zināju, ka netikšos vairāk ar viņu, taču man nebija naudas līdzi. Viņš gan pēc tam gribēja vēl tikties, bet es atšuvos.
05.06.2020 14:33 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
mūsdienās uztvere ir maksimāli sačakarēta, tikai un vienīgi materiālisms, agrāk bija galvenais, lai ir darbs, lai ģimenē nav vardarbība un alkohols

Ak šī vienkāršā sievietes laime - pietiek ar to, ka nesit un nedzer, tātad labs vecis, zelts, jāturās pie tāda! ?
05.06.2020 15:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits