Skopākais vīrietis ar kādu ir bijusi darīšana?

 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Kāds ir bijis skopākais vīrietis, ar kuru Jums ir bijusi darīšana? Varbūt kādai pat ir nācies uzķerties uz alfonsu?
29.01.2020 13:13 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Kiskismau @ 30.01.2020 18:48
Kas tie tagad te par uzbraukumiem no vīriešu profilu puses... Baigi smieklīgie domājat esat...
Nekā smieklīga patiesībā, vīrieši ir tieši tādi paši aprēķinātāji. Ja nebūs izdevīgi es neiešu iespringt dēļ tevīm?
30.01.2020 23:18 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Redpill @ 30.01.2020 23:12
No manīm tu neko ($$$) nedabūsi, kaut vai plika man bāztos virsū, es varu tikai savu locekli piedāvāt.

hahah, Tu ar savu locekli, vari tikai sapņot par to,ko Tu varētu vai nevarētu dot ?
31.01.2020 08:42 |
 
10 gadi
Reitings 272
Reģ: 07.11.2010
Man ir nācies 3 gadus paciest alfonsu
31.01.2020 08:49 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Kiki007 @ 31.01.2020 08:42

hahah, Tu ar savu locekli, vari tikai sapņot par to,ko Tu varētu vai nevarētu dot ?
Es varu iedot, a tu nevari :p
31.01.2020 09:09 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Es laikam neesmu tā vērta, lai man kaut ko pirktu vai dāvinātu. Manās attiecībās drīzāk ir otrādi. ?
Reizēm klusībā esmu cerējusi, ka kādreiz uzdāvinās kaut vai šokolādi, bet nu jau esmu atmetusi ar roku.
04.06.2020 12:58 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Interesanti palasīt Jūsu dažādās pieredzes! ?
Manā dzīvē nav gadījušies skopi vīrieši. Vienīgais gadījums ko atceros, bija tāds, ka puisis uzaicināja uz randiņu, piedāvāja atbraukt man pakaļ uz mājām (biju 15km no viņa), piekritu. Tad kad bijām ceļā uz kādu kafējnīcu, viņš visādīgi centās man dot mājienus, ka man jāielej viņa mašīnā degviela, bet tieši un konkrēti to neprasīja, tikai deva mājienus, daudz reizes pieminēja, ka bāka tūlīņ būs tukša, cerams mani līdz mājām varēs aizvest, tad pieminēja, ka daudz nevar braukāt utt. Ja jau nevar ieliet degvielu tad priekš kam piedāvā atbraukt pakaļ, es taču pati varētu aizbraukt un konkrēto vietu. ? Es izlikos, ka nesaprotu ko viņš grib no manis. Otrajam randiņam nepiekritu, pirmo un pēdējo reizi viņu redzēju.
04.06.2020 13:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Nepateikšu, vai vaina bija skopumā, bet briesmīga tikšanās gan. Sarakstoties viss bija ļoti ok, man sasolīja vakariņas, attiecīgi uzposos, man atbrauca pakaļ, bet netikām tālāk par manu māju.
Kad dzīvē sākām runāt, es jau pirmajās 5min sapratu, ka tas cilvēks internetā nebija īsts, un dzīvajā man viņš JAU krīt uz nerviem. Viņam gan tā nelikās, turpināja sarunu. Palūdzu, lai aizved mani pāris kvartālus tālāk un es izkapu :D
04.06.2020 13:32 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ar skopu man bija ilgstošas attiecības ! :D nekādas izklaides, pat ne kino, restorāni, kafejnīcas, dāvanas svētkos.. ziedi -NEKAS.
tas viss esot lieki, labāk sēdēt mājās, skatīties tv. :D OK
04.06.2020 13:33 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Dzīvojām kopā, pusis diezgan bieži pie kases pēc tam, kad produkti jau sakrauti, pēdējā brīdī jautāja "samaksāsi?". Bijām jauni, viena vecuma, es strādāju pilnā slodzē paralēli studijām, viņš tikai studēja un vecāki stutēja pakaļu. Ļoti taupīja savu naudu, krāja vai arī pirka mantas individuāli sev. Bieži vien attiecībās tērēju daudz vairāk naudas kā tad, ja dzīvotu viena. Biju jauna un dumja, ļoti ilgi neko nevarēju pateikt, bet iekšā sāpe un dusmas.
04.06.2020 13:44 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Taas, kuras grib, lai vinas palutina - tachu pasakiet to savam otrajam pusem. Attiecibas tachu svariga komunikacija.
Man nav gadijushies skopulji dzive, bet es esmu no tiem cilvekiem, kuriem nepatik, ka viniem kko perk. Man ir neerti - jutos parada, esmu introverta un labakais randins prieks manis ir pashtaisita pica majas un kada filma/serials.
Esmu ilgstosas attiecibas, tad nu musu randini ta ari paiet - es/vins uztaisam picu un kadu gardumu un skatamies serialu.
Ar alfonsiem ir ta, ka vini ilgi nemak slept savu butibu un tadus var tachu atkost viens un divi! :D
04.06.2020 14:37 |
 
Reitings 13
Reģ: 04.06.2020
Iepriekšējās attiecībās laikam biju ar skopuli ? Vienmēr skaitīja, cik iztērējis brīvdienās, viss viņam mūždien likās dārgi, staķikā kafiju arī nekad nepirka, jo uzskatīja par naudas izšķiešanu, bet kāpēc gan nē, ja vien tas nav katru dienu. Maksājām visu uz pusēm, dāvanas bija, bet tikai svētkos gan. Puķes šad tad arī, bet nekādi dižie pušķi, tīri simboliski pāris rozes. Mums pilnībā atšķīrās uzskati par naudas tērēšanu, nekad neesmu ar to šķiedusies, bet uzskatīju, ka izklaidēm, restorāniem un sevis/otras puses lutināšanai ir jābūt. Viņš galīgi tā neuzskatīja. Jāpiebilst, ka priekš mazpilsētas, viņš pelnīja diezgan labi un daudz arī iekrāja. Ar savu šī brīža vīrieti šis jautājums ir daudz ne sāpīgāks un esmu sapratusi, ka tā tam arī jābūt. Jau pašā attiecību sākumā viņš uzreiz pēc savas iniciatīvas uzņēmās maksāt lielāko daļu maksājumu, kad ievācās pie manis. Šobrīd tā tas arī ir palicis. Dāvanas ikdienā nesaņemu, bet toties zinu, ka finansiāli uz viņu varu paļauties. Kā arī, no savas algas dabūju samaksāt niecīgas summas, kā piemēram, telefona rēķinus, internetu, šad tad pārtiku (lielākas iepirkšanās maksā viņš) un atliek nauda sev vai kaut ko iekrāt. Atšķirībā no iepriekšējām attiecībām, jūtos tiešām lieliski ?
04.06.2020 14:41 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.06.2020
Bijām ļoti jauni - vidusskolas/studiju periodā, līdz ar ko abiem naudas bija kā bija, lai gan kaut kādas kapeikas vienmēr mētājās. Bet nu sanāca tā, ka vienmēr taisījām ēst pie manis, vienmēr ēdienu pirku es un viņš pat nekad nepiedāvāja nopirkt vai nekad neko neatnesa. Ar vecāku mašīnu arī vadāja, bet vienmēr vajadzēja "piemest" degvielai kopār ar čomiem. Atceros, kad biju pie viņa ciemos un kautrējos aiziet paēst, tad mani neviens pat i neiedrošināja un gaidīju, kad viņš paēdīs, kamēr es gaidu. Savukārt, pašam bija hobiji un tiem nauda taupīta nebija NEKAD (un summas nebija mazas - tām gan vienmēr nauda bija sataupīta)! Uz kino gājām - nekad man nenopirka biļeti, pat ja pats izvēlējās filmu... atceros, ka klusēju līdz pēdējam, bet beigās pie kases pajautāja naudu.... sēdēju kincī klusi birdināju asaru, skatoties kaut kādus veču bojevikus...Bet jauna biju - stulba! :D
04.06.2020 14:43 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Skolas laikā ir bijis fantazetajs. Vienmēr ar viskautko lielījās, mašīnām, māju utt... Bet patiesībā pat zeķes viņam pirka oma, jo nekad nestrādāja. Pāris reizes izmaksāju, lai saprastu ka nav vērts.
Arī šobrīd ir paziņa, kas neko vairāk par lielīšanās nemāk, bet viss ar ko vinjs lielaas un sauc par savu pieder vecākiem un vecvecākiem. Vienmēr prasīja, lai iepazīstinu ar kādu draudzeni, taču aizvedot draudzeni uz kafejnīcu pasūtīja tikai teju par kuru nācās samaksāt viņai pašai. Par vienas tika brīdināts, ka pēc pasēdēšanas būs jāaizved mājas 22km,iebrauca pie DUS un lika viņai samaksāt ar piebildi ka ieleja vairāk, lai nepaliktu ar pustukšu bāku ?Laikam jau tāpēc vēljoprojam ir viens. Labāk atzīsti, kads ir tavs matrealais stāvoklis, nevis sasoli un tad meitenei tikko iepazīstoties nākas rēķināties, ka būs jāmaksā.
04.06.2020 15:27 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Lija lietus/slapjš sniegs, bija jaunais gads, man papēži un es nedaudz šampi iedzērusi. Satikāmies pēc pusnakts (viņš vecgada vakarā strādāja), lai kopā dotos mājās. Es teicu, ka vajag izsaukt taxi, bet viņš kategoriski atteicās, jo uzskatīja, ka tā ir izšķērdība. Vēl sabļāva virsū, ko esmu uzvilkusi tik spicu papēžu kurpes, ka nevaru paiet. Tad nu gājām ar kājām no Vecrīgas līdz Grīziņkalnam, kur dzīvojām. Es skaisti sapucējusies, bet pēc brīža visa slapja, augstos papēžos... klusībā aizvainota un skumja. Muļķe biju. Un tā bija ar daudzām lietām, līdz nejēdzībai taupīgs jeb skops tas vīrišķis bija.
04.06.2020 16:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4938
Reģ: 03.11.2012
Īsi un konkrēti, pie šķiršanās ar manu ex, viņš paņēma pat visus pagarinātājus un citus, sīkos sadzīves priekšmetus, kurus bija pircis. :D
Nemaz nerunājot par citām lietām.
Dzīvojām kopā , manā dzīvoklī un viņš nekad nebija maksājis komunālos ???
Bet labākais ir tas, ka viņš bija turīgs un viņam pašam bija māja.
Mums bija kopīgi iegādāta viena liela un dārga manta, kuru viņš paņēma sev un iedeva man 1/4 daļu no naudas, jo uzskatīja, ka man nepienākas puse, jo bijām kopā lietojuši to lietu ???
04.06.2020 17:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4938
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 04.06.2020 17:36
Īsi un konkrēti, pie šķiršanās ar manu ex, viņš paņēma pat visus pagarinātājus un citus, sīkos sadzīves priekšmetus, kurus bija pircis. :D
Nemaz nerunājot par citām lietām.
Dzīvojām kopā , manā dzīvoklī un viņš nekad nebija maksājis komunālos ???
Bet labākais ir tas, ka viņš bija turīgs un viņam pašam bija māja.
Mums bija kopīgi iegādāta viena liela un dārga manta, kuru viņš paņēma sev un iedeva man 1/4 daļu no naudas, jo uzskatīja, ka man nepienākas puse, jo bijām kopā lietojuši to lietu ???

Un pārtiku pirkām katrs savu, nedod dievs es apēdu viņa sieriņu vai jogurtu, bija skandāls :D
Kopā dzīvojot , tā par to neaizdomājos, bet kad izšķīrāmies, tad gan sapratu kāds skopulis viņš ir.
Un cik zinu, viņa tagadējā draudzene arī visu laiku par to besās ??
04.06.2020 17:41 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Bijušais tāds skopulis bija.
Kad pirkām pārtiku, lai gan kopā nedzīvojam, bet tolaik pie viņa mammas maksājam uz pusēm. Un ja apēdu vairāk, skatījās sākumā greizi, pēc tam nagļikā prasīja lai pie maksāju par to ko apēdu vakariņās. Totāls žīds. Tagad viņam cita meitene, nabadzīte, nezinu kā viņa viņu pacieš, viņš reāli kaitinošs pa dzīvi... ?
Topošais vīrs gan tāds nav, dāvanas dāvina svētkos, ziedus uzdāvina arī tāpat vien bez iemesla. Ja vēlos iet uz skaistumkopšanas saloniem saka - paņem naudu un ej,ja reiz gribi un vajag. Nav centu pisējs,atvainojos.
04.06.2020 18:30 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Akdievs, lasu un brīnos. ??
Man laikam nav īsti gadījies tāds izteikti skops vīrietis dzīvē.
Domāju, ka nevarētu ar tādu ilgstośi attiecībaaas buut ?
04.06.2020 18:51 |
 
Reitings 864
Reģ: 03.01.2013
Bijušais bija skops, lai gan nauda bija daudz un acu priekšā skaidro naudu vienmēr pārskaitīja. Tobrīd piederēja savs bizness+paralēli vēl piestrādāja. Ja bijām ēst ārpus mājas, tad arī bāza acīs, ka cik labi, ka viņam tāds labs darbs un alaga, ka var atļauties ēst ārpus mājām.Vienīgais, ko man nopirka, bija auskari un tie paši no plastmasas, gan jau maksāja eiro. Pats braukāja ar krutām mašīnām riņķī.
Atceros, kad vācos ārā, uz kumodes bija atstāts maks ar žūksni naudas..mani viņš izmeta pliku un nabagu uz ielas. Neko nepaņēmu, bet vēlāk man bija dusma uz sevi, ka vajadzēja paņemt tos pašus £50 ko maksāt par benzīnu šoferim.
Kad mēģināja dabūt atpakaļ, tad arī tukšām rokām braukāja. Nezinu, kā viņam iet tagad, gan jau nekas nav mainìjies
04.06.2020 23:32 |
 
Reitings 54
Reģ: 17.05.2020
Biju jauna un naiva. Studēju, paralēli strādāju un biju tā, kura maksāja par VISU. Par īri, komunālajiem pakalpojumiem, ēdienu, vēl dāvanas viņam dzimšanas dienās pirku, bet pretī nesaņēmu neko un nekad, neskatoties uz to, ka viņš strādāja pilna laika darbu un saņēma ļoti nesliktu algu. Staigāju ar rozā brillēm, taču, par laimi, ar laiku tās sāka krist nost un sāku saskatīt reālo situāciju. Kad viņš kārtējo reizi pārradās mājās un viņam pietika nekaunība sākt cilāt pannu un katlu vākus, lai redzētu vai neesmu pagatavojusi vakariņas (tā kā biju vienīgā, kura pirka pārtiku, ēdienu gatavoju tikai sev, jo apnika izdot naudu, lai vēl ēdinātu pieagušu vīrieti), neizturēju un pateicu, lai vācās prom. Cik zinu, viņš uzreiz pārcēlās pie citas meitenes, vēl pēc kāda laika pie citas un tā uz priekšu. Tā teikt, meklēja meitenes uz kuru rēķina iekārtoties.
05.06.2020 00:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits