Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viņa pagātne

 
Reitings 4
Reģ: 29.01.2009
Pagājušajā gadā iepazinos ar patīkamu vīrieti, šobrīd jau praktiski dzīvojam kopā. Viss baigi labi, forši, protams, gadās arī kādas domstarpības par sadzīviskam lietām, bet tas tā- sīkums. Un tagad viņš mani nošokē, pirms padsmit gadiem esot bijis Tvaika ielā, stacionārā, šobrīd katru dienu jālieto tabletes. Kopš viņš man šo pastāstīja, esmu galīgi ne savā ādā, visu laiku laiku domāju, kāda mums būs nākotne utt, jo pa šo laiku esmu viņu ļoti iemīlējusi. Galīgi nezinu kā to visu uztvert, jo galvā pilns ar pretrunīgām domām. Nav arī ar ko apspriest šo tēmu.
29.01.2020 09:51 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2020
Viss baigi labi, forši,

Kas traucē turpināt dzīvot ar patīkamo vīrieti tā, lai viss būtu baigi labi, forši?
29.01.2020 09:54 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.01.2009
dievietis2 @ 29.01.2020 09:54

Kas traucē turpināt dzīvot ar patīkamo vīrieti tā, lai viss būtu baigi labi, forši?

Neziņa, kas var notikt pēc 5, 10 gadiem. Varbūt es šo ziņu uztveru pārāk saasināti.
29.01.2020 09:58 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Gan jau tas, ka kādu dienu čalis varētu aizmirst iedzert tabletes un nomušīt autori.
29.01.2020 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Noskaidroji, kāpēc ir bijis?
Man draudzene arī tur ir bijusi, jo viņai ir bipolārie traucējumi un jādzer zāles, lai kontrolētu savu garastāvokli, emocijas. Tur jau ir dažādas nodaļas. Tvaika iela nenozīmē, ka ir iespundēts baltās sienās be nekā un ir bīstams sabiedrībai.
Un nekas tas tāds nav. Draudzenei ir augstākā izglītība tiesību zinātnēs, strādā Air Baltic, ļoti gudra sieviete.
29.01.2020 09:58 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Jāskatās kāds ir ikdienā, kāds ir, ja kādu dienu neiedzer tableti, kāds ir, ja kādreiz kādu dienu iedzer tableti un izdomā pa virsu rumu iedzert. Jāizpēta vai kaite var pārdzimt bērniem un kas īsti viņam kait.
Labi, ka godīgi pateica par to.
Man bija līdzigi. Sāku satikties ar vīrieti. Viņš jauks, iejūtīgs, sarunas ilgas stundas.. Kad kādreiz iedzēra bija tāds diez gan dīvains, bet norakstīju vienkārši uz dzērienu iedarbību, kaut gan parasti cilvēki tā neizturas, ja iedzer.
Kādu dienu, kad jau sāku domāt vai ar šo vīrieti, ko nopietnāku veidot atklāja ar slimību. Bija šoks, nezina, iekšējs kāpēc tā.. Tik forš puisis un tāds slikts atklājums. Tajā dienā gan nepametu, jo bija izturēšanās no viņa puses ok, nekas īsti neliecināja par to, ka slimība traucē ikdienā, rada būtisku ietekmi, bet pēc kāda laika sāka mēģināt manipulēt, draudēt ar nāvi ,būt bezsakarīgs, ja nenotika pēc viņa prāta, ja tajā pašā dienā iedzēra rumu un zāles, vai arī izdomāja nelietot zāles. Tad es viņu pametu.
29.01.2020 10:29 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.01.2009
sniegpulksteniite @ 29.01.2020 10:29
Jāskatās kāds ir ikdienā, kāds ir, ja kādu dienu neiedzer tableti, kāds ir, ja kādreiz kādu dienu iedzer tableti un izdomā pa virsu rumu iedzert. Jāizpēta vai kaite var pārdzimt bērniem un kas īsti viņam kait.
Labi, ka godīgi pateica par to.
Man bija līdzigi. Sāku satikties ar vīrieti. Viņš jauks, iejūtīgs, sarunas ilgas stundas.. Kad kādreiz iedzēra bija tāds diez gan dīvains, bet norakstīju vienkārši uz dzērienu iedarbību, kaut gan parasti cilvēki tā neizturas, ja iedzer.
Kādu dienu, kad jau sāku domāt vai ar šo vīrieti, ko nopietnāku veidot atklāja ar slimību. Bija šoks, nezina, iekšējs kāpēc tā.. Tik forš puisis un tāds slikts atklājums. Tajā dienā gan nepametu, jo bija izturēšanās no viņa puses ok, nekas īsti neliecināja par to, ka slimība traucē ikdienā, rada būtisku ietekmi, bet pēc kāda laika sāka mēģināt manipulēt, draudēt ar nāvi ,būt bezsakarīgs, ja nenotika pēc viņa prāta, ja tajā pašā dienā iedzēra rumu un zāles, vai arī izdomāja nelietot zāles. Tad es viņu pametu.

Alko viņš kategoriski nelieto, jo ar šīm zālēm kategoriski aizliegts. Viņa uzvedība vispār neliecina par kaut kādām novirzēm. Ārsta slēdzienu/diagnozi/ iedzimts/pārmantojams -nezinu. Viņš to nolēma pateikt, jo tiešām grib ar mani nākotni, lai viss pa nopietno
29.01.2020 10:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
No sākuma noskaidro par ko viņš tur bija un kāda ir tagadējā diagnoze. Tikai tad izdari secinājumus.
Protams, ja viņam ir maniakālās tieksmes vai šizofrēnija un nedzerot tabletes aiziet ciet tad ir vērts izsvērt vai palikt ar viņu kopā.
Ja pie vainas ir tādas lietas kā bipolārie traucējumi, fobijas(jā, ja ir izteiktas bailes tad par tām arī dažkārt sūta uz tvaika ielu), postraumatiskā stresa sindroms, tad ja aizmirst iedzert vienu tableti nekas slikts nebūs. Šie cilvēki dzīvo normālu dzīvi ir jauki un mīļi, tieši tādus kā apraksti.
Diagnoze nav tas, kas nosaka kāds cilvēks tu esi. Ar to jāmacas sadzīvot. Protams, ja nevari tad šķiries.
Mana pamatskolas draudzene arī bija tā laika bērnu psihoneiroloģiskajā klīnikā par to ka gribēja izdarīt pašnāvību. Tagad viņa ir normāls cilvēks, zāles dzer, kad uznāk depresīvas domas un ikdienā strādā par skolotāju. Viņa arī ir teikusi ka grūti atrast vīrieti dēļ pagātnes. Tagad viņai vairāk neesot tādu domu, jo dzer zāles.
29.01.2020 10:40 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Kas tās vispār par šausmām ko te rakstāt? Nopietni? Pdomju laiki beidzās 1991.gadā ... dzīvo pec padomju laikie kā pēdējās slampas ... a par psihenēm attieksme tāda kā padomju laikos... Nu ko tad arī jūsu bērnus jāsauc par bastardiem un jārāda ar pirkstiem ... un cik te no jums tādā kaunā dzīvo kā kopdzīve bez laulības? Tiešām vienas tumsoņas! Nezinu cilveku kurma būtu nopietnas problmēmas, bet psihiatrikās slimnīcas pacienti parasti ir cilveki ar nervu darbības tracējumiem. Izmanto iespēju reizi gadā aizbraukt atpūsties un sakārtot savus nerviņus.. un stresaino un nervozo profesiju pārstāvjes respektablā vecumā regulāri. vispār nav nekas tāds... slepkavas un maniaki jums uz psihinēm nebrauks .... ha ha ha .. ja nu vienīgi lai tiktu atzīti par nepieskaitāmiem un izairītos no soda.... par to vai nav noziedznieks gan vajag noskaidrot.... un Breivisks bija norvēģis ne latvietis. ... tāpat arī ja tiešām ir kadas problēmas tad jau ne psihologs ne psihiatrs nepalīdzēs cik dizirdēju .... nu dāmu stulbums un mutes vēršana vaļa par visām tēmām parādot cik stubas esat laikam nebiegs mani pārsteit ... LV vispār ir Eiropa... un skaļi izteikt savu šādu viedokli ir likuma pārkāpums .. par ko dažās valstīs tiešām jūs skodītu ... un tiešām PSRS sabruka pirms 28 gadiem .... un būt ar tādu veidokli joprojām .. vāks.. un galveinais ka negatīvo paņēmāt līdzi a pozitīvo ... teiksim nebūt par ''padscilkām'' un slampām ... un bērniem nebūt nevienam neavjadzīgiem bastardiem .. a šo pozitīvo piemēru kas bija baidais kauns un tāpec PSRS bija tik daudz retāk sastopams ... kāpēc šo nepaņēmāt līdzi ... šausmas kas darās .... starp citu visām foruma lielajām ielenēm un un gudrajām spriedelētājām kāds silikons ir labāks.. tajā pašā laikā nezinot vispār neko, par ko jebkurš izglītots eiropietis zin ... a jūs zinājāt ka vīrieši īstenībā ienīst sievietes ielenes.. tas tā ... man to draudzene, kas interesējas par psihiloģiju vēl kādā 2007. stāstīja. Un drīz vien dzirdu kā dažs labs runā par kadu ar ko pats guļ saucot viņu par mauku ...un mēģina vietot attiecības ar ''pereizo''. skolas laikā. un tajā pašā dienā dzirdu kā kāda nosauktā ''mauka'' ... tik laimīga stāsta par savām ''attiecībām'' ar šo puisi .. apbrīnoju jūsu silikona pupus un tukšās smadzenes... varbūt ielieciet vienreiz smadzeņu implantus? Noderētu!
29.01.2020 11:21 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Par jums dāmas!
https://www.youtube.com/watch?v=xdLDFQT94MY
29.01.2020 11:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3721
Reģ: 31.10.2010
Ja cilvēks lieto medikamentus un spēj dzīvot normālu, pilnvērtīgu dzīvi, neredzu problēmu. Tikpat labi var jautāt, vai turpināt attiecības, ja viņam būtu kāda cita nementāla, bet hroniska, neizārstējama slimība.
29.01.2020 11:29 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2020
Tvaika iela ir padsmit gadu senā pagātnē, gana ilgs laiks, lai viņš pats spētu novērtēt, to cik labi spēj ar savu slimību sadzīvot. Lai autore to spētu novērtēt, jārunā ar viņu. Cilvēks taču nav norakstāms uzreiz. Cik apkārt staigā tādu, kam ir reālas mentālās veselības problēmas, kas traucē normālām attiecībām ar citiem, bet nav sanācis atzīmēties slimnīcā, un ignorē šo lietu paši vai no citiem slēpj. Šis cilvēks taču atklāti pateica. Un līdz šim taču nekas cits par problēmām nav liecinājis, ja jau viss ir baigi labi abiem kopā. Kāpēc liegt iespēju sev un otram?
Kopīgi bērni jau ir cits jautājums atkarībā no iedzimtības, bet risināms tikai savā starpā.
29.01.2020 15:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits