Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smaguanu atkāpšanās jaunā vecumā.

 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Zinu, kad šeit diemzel auditorija tada, kas tā vietā, lai rūpētos par savu veselīgu to gandē ar silikonu un visādiem filleriem, bet tomēr.. kā saka cerība mirst pēdējā....
Vatbūt kādai kas tāds ir bijis, pati/ radi ir zobārsts utt.
Ļoti priecājos, ka man ģenētiski ir iedzimta cita zobu emalja un gudrības zobi normāli izauga. Līdz vinu vasaru atvaļinājuma laikā sēķejot sāka reāli sāpēt zobi ( smēķējo ļoti ļoti reti ). Un viss sākās ar to ka visi 4 gudrības zobi bija beigt... kuru izrāvu ... kuru varēja vēl salabot ... bet tas tā ... zobārste kā iespējamo zobu jūtības iemeslu minēja šo... bet tiekot galā ar gudrības zobiem zobu jūtība sagalabājās... un par iemeslu galu galā atklājā ka ir smaganu atkāpšanās. Un tas ir jau diezgan daudz.... .. tā arī tā zobārste man neko nevarēja pateikt nedz no kā, tā smaganu atkāpšanās varēja parādīties tik agrā vecumā ... nedz ko man tieši iesākt kā ārstēt tās smaganas un zobus tagad. Reāli šobrīd tikai lietoju speciālo zobu pastu un nomainīju arī zobubirstes kas labāk derētu manā gadījumā. Bet pastas darbība principā ir nomāk simptonums, nu laikam stiprināt emalju... tātad neko nedar....
internetā tā arī neko prātīgu neatradu... un atradu visādas šausmas par smaganu audu izriezšanu no vienas vietas mutes dobumā un pārstādīšanu zobu rajonā... kaut kādas šausmas....
... ar tām smaganām ir jau ne tikai tā zobu jūtība... atsegtajai zobu daļai nav emaljas (citas emaljas) tātad zobi bojājas ... un tatad .. varu gatavoties uz ātru vai nedaudz lēnāku zobu sabojāšanos ... un palikšanu bez zobiem....
... šausminājos šausminājos... padomaju nu labi.. neko darīt ... izaudzēsu jaunus....
nepietiek ka tas sāp... tatd tas maksatu kadus 10 un vairak tūkstošus.... un tad vēl uzzinu ... ka tie zobi var nemaz neiegaug ... nemaz nav uz visu laiku ... un tas ka pec dažim gadiem jāaudze par jaunu ... tas vispār tā ir ... biju totālakājā šoka ....
.. lieki pieminēt ka pirms tam vispār taisījos balināt zobus, kā tās visas cacas....
.. par to tagad protams nedomāju.....
... tomēr ir situācijua .... ka šobrīd man zobi bojājas un īsti nezinu ko varu vēst situāciju par labu.. varbūt kādai pašai/ paziņai ir bijusi šāda situācija... vai arī ir zobārste un var ieteikt ko ir iespējams darīt šādā gadījumā?
- paldies jau iepriekš-
28.01.2020 12:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits