NEPIEDODAMA VĪRIEŠA RĪCĪBA

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sveiki!
Kas ir tādas lietas, kuras jūs nespējat tolerēt vīrietī?
Alkohols, slinkums, neuzticība, nodevība, higiēnas problēmas, brutalitāte, nemākulība gultā? Tie ir daži piemēri.
Par sevi varu teikt, ka spēju diezgan daudz pieciest, taču ir viens tabu- nodevība, neuzticība. No sava pirmā vīra šķīros tieši šī iemesla dēļ. Jā, manam vīram bija viss, ko sieviete var vēlēties - gudrība, labi ienākumi, zelta rokas, elegance, spēja izteikt komplimentus, lieliskā, nevienai citai tautai nepiemītošā latvieša humora dzirksts un izjūta, māka pagatavot ēdienu, ļoti kupls un skaists sēklinieku maisiņš, ass prāts. Bet ko tas dod, ja viņš mani vīla ar citu sievieti. To nekas nevar atsvērt. Un es nebiju spējīga to piedot. Pieprasīju šķiršanos.
28.01.2020 11:40 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2020
Blanche @ 29.01.2020 18:05

Hany Sany izdzesta ??

Pareizi ir, laikam jēlības runāja?
29.01.2020 18:08 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Tu tur iekšā vienmēr esi tīra?

Es cenšos, protams. Kā jau katrai no mums, man arī kādreiz ir bijusi piena sēne tur un nelaba smarža, bet to vīrietis pieņem un sadzīvo, bet ne jau tā, ka regulāri.
29.01.2020 19:34 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiskismau @ 29.01.2020 18:00
Normaļna izdzeš bultas komentārus ar hany sany. nepaskatījos tik vai pats bulta nav izdzēsts.

Esmu kā bohemian rhapsody, jūsu sirdīs uz mūžīgiem laikiem
29.01.2020 21:02 |
 
Reitings 870
Reģ: 03.01.2013
Ir daudzas lietas, kas nav pienemamas, bet tikpat daudzas, kuras var izrunāt un pielāgoties.
Lasu te komentārus un tas man liek atcerēties dažādus notikumus un līdzi tiem bijušos draugus vai vnk randiņus.
Viens man reiz pateica - "Tev jau laikam tās prasības par augstu, tā Tu nevienu neatradìsi." (Biju nesen kā izbeigusi attiecības ar citu puisi)
Un tad man žoklis atkārās- vai ir par daudz prasīts arī otram cilvēkam piedalīties attiecībās, nevis sēdēt uz soliņa un lakt divci ar drauģeļiem. Visu naudu notriekt, nekur neiet, izņemot, to slaveno soliņu, tikai nauda dvuļai no sms kredīta paņemta, dzīvot pie vecākiem uz kakla, bez interesēm- tik vien kā tas pats soliņš un dvuļa???
Tās attiecības nomira dabīgā nāvē, izrādījās, ka krāpa arī.
Melošana, krāpšana, izmantošana - man galīgi nav pieņemami.
Izmētātas zeķes-tas ir sīkums salīdzinājumā nodevību
29.01.2020 22:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits