Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

NEPIEDODAMA VĪRIEŠA RĪCĪBA

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sveiki!
Kas ir tādas lietas, kuras jūs nespējat tolerēt vīrietī?
Alkohols, slinkums, neuzticība, nodevība, higiēnas problēmas, brutalitāte, nemākulība gultā? Tie ir daži piemēri.
Par sevi varu teikt, ka spēju diezgan daudz pieciest, taču ir viens tabu- nodevība, neuzticība. No sava pirmā vīra šķīros tieši šī iemesla dēļ. Jā, manam vīram bija viss, ko sieviete var vēlēties - gudrība, labi ienākumi, zelta rokas, elegance, spēja izteikt komplimentus, lieliskā, nevienai citai tautai nepiemītošā latvieša humora dzirksts un izjūta, māka pagatavot ēdienu, ļoti kupls un skaists sēklinieku maisiņš, ass prāts. Bet ko tas dod, ja viņš mani vīla ar citu sievieti. To nekas nevar atsvērt. Un es nebiju spējīga to piedot. Pieprasīju šķiršanos.
28.01.2020 11:40 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Noteikti neuzticība, nodevība, slinkums, higiēnas neievērošana. Man ļoti nepatīk tie vīrieši kuriem ieraugu kaut kur veikalā, vai transportā piem. ja ir netīri nagi/pirksti, tik pretīgi šķiet. Noteikti nekad nebūtu ar cilvēku kuram nav cieņas vai respekta pret mani. Nespēju arī izturēt, ja nemāk aiz sevis savākt vai vismaz nolikt vietā lietas, ko paņem.
Piemēram, ja izņēmi šķeres no atvilktnes tad arī pēc tam noliec viņas turpat atpakaļ, nevis pēc nedēļas prasi "a kur šķeres". Nepatiktu arī cilvēks kurš par mani vai mūsu attiecībām runā apkārt, stāsta citiem privātas lietas utt.
28.01.2020 11:56 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ļoti kupls un skaists sēklinieku maisiņš
:D
28.01.2020 12:13 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Vienigais kam es varētu pievērt acis ir alkohols un slinkums, bet ja tas nav pārspīlētā veidā un vis sit normas robežas.
Ar pārējo es sadzīvot tiešām nevarētu, tīrība man pašai ir ļoti svarīga, nodevība vispār nepiedodama.
28.01.2020 12:21 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Nepatiktu arī cilvēks kurš par mani vai mūsu attiecībām runā apkārt, stāsta citiem privātas lietas utt.
Par šo pilnībā piekrītu. Tā jau arī faktiski ir kā nodevība.
28.01.2020 12:25 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Par higiēnu es, protams, domāju pietiekami nopietnas prasības. Pieņemu par pašsaprotamu, ka neviena no mums nespētu pieciest vīrieti, kurš pamatīgi smirdētu, netīrītu zobus, nenotīrītos pēc defekācijas. Tās ir pašsaprotamas lietas.
28.01.2020 12:33 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Melošana, krāpšana, atkarības. Visu pārējo var pateikt lai izlabo. Gultas problēmas var kopīgi atrisināt, ja nabv higēnas to var uzlabot, visu var izrunāt.
Piemēram, ja izņēmi šķeres no atvilktnes tad arī pēc tam noliec viņas turpat atpakaļ, nevis pēc nedēļas prasi "a kur šķeres".

:D :D :D es tā daru, bet manam draugam tas netraucē, jo viņš tā pat nekad nezin kur kas mājās stāv un tapēc meklējam abi kopā.
28.01.2020 13:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3735
Reģ: 31.10.2010
Papildus visam jau iepriekš minētajam - nepatīk neizglītoti un sekli vīrieši, kuri savā mūžā nav izlasījuši nevienu grāmatu un ar kuriem nav, par ko parunāt.
28.01.2020 14:00 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Es neko neesmu gatava paciest vīrietī ? Dzīve ir viena,kāpēc to pavadīt ciešot!?
Bet jāsaka, ka es nekad nevērtētu negatīvi cilvēku dēļ šķērēm,kuras nav noliktas it kā pareizajā vietā! Tas ir tāda teicamnieces sindroms. Vēlme dzīvot pēc noteikumiem. Galvenais,lai viss ir pareizi,smuki un ko cilvēki padomās!? Tā dzīvojot cilvēks nespēj neko just sev apkārt, viņš pats sevi nejūt. Nekādas laimīgas attiecības tādā vidē neveidojās...
Es neesmu Dievs,lai noteikti kā ir pareizi. Tāpēc dzīvoju pēc sajūtām. Viss ir labi-lieliski! Nav labi- domāju, ko darit,lai būtu lieliski ?
28.01.2020 15:51 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Nevarētu pieciest smēķetāju.
Katru nedēļas nogali neballējos un nedzeru- nevarētu pieciest ja regulāri ballētos, izdzertu un tad nākamajā dienā līdz dienas vidum gulētu.
Nevarētu pieciest tādu, kurs būtu ļoti neakurāts un nekārtīgs. Tāpat nevarētu pieciest arī tādu kurš visu laiku visu tīrītu vai vēl labāk gaidītu ka es iešu un uzturēšu visu kārtībā. Man labāk patīk tā pa vidu.
Laikam nevarētu izturēt pārāk ekxtravertu cilvēku.
Nevarētu izturēt kādu, kurš būtu ļoti holeriks (izteikts holeriķis) ...viena izturēšana dzīvē jau ir varoņarbs kuru atkārtoti nevēlos veikt.
Nevarētu izturēt vīrieti kurš vienmēr mani labotu un mācītu ''kā darīt pareizi''.
Nevarētu izturet vīrieti kurš nepieņemtu mani ar visām manām negatīvajām iezīmēm, bet mēģinātu izmanīt manas nagatīvās rakstura puses.
Nevarētu pieņemt iedomīgu vīrieti.
Nevarētu pieņemt stulbu vīreiti. Vēl vairāk stulbu, kurš īstenībā domā, ka ir baigi gudrs vai mēģina man parādīt cik tad īsti''gudrs'' viņš ir.
Nevarētu pieņemt vīrieti kurš visu laiku '' vijabivlsa''.. un izliktos par '' baigi kruto''.
Nevarētu pieņemt vīrieti kuram būtu svarīga mans materiālais stāvoklis vai tas cik es pelnu vai pelnīšu. Vienkārši tīri emocionāli. ( Laikam pašsaglabāšanās instinkts).
Nevarētu pieņemt vīieti Alfonsu.
Nevarētu pieņemt vīreiti kuram nekas neinteresē un neaizrauj dzīvē.
Nevarētu pieņemt vīreiti kuram nav cieņas pret sieviešu dzimumu.
Nevarētu pieņemt kādu kurš visiem ir un vēlas būt labs.
Nevarētu pieņemt vīreiti kurš ir ''māte terēza''.
Nevarētu pieņemt vīrieti, kurs regulāri būtu bez darba.
Nevrētu sadzīvot ar vīreiti aprēķinātāju (laikam es pati esmu ļoti liela aprēķinātāja :) )
Nevarētu dzīvot ar izšķērdīgu vīrieti.
Nevarētu pieņemt nepraktisku vīrieti.
Nevarētu pieņemt vīrieti kuram es nebūtu prioritāte.
28.01.2020 16:07 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Meitene tak pilnīgā taburetē!
Pirms Tu uzstādi tādus noteikumus, aizej pie psihologa un saved kārtībā sav prātiņu. Pirms neilga laika Tu te pašnāvību grasījies taisīt, Tev ne tas, ka vīrieti vajag, Tevi pie darba pielikt vajag, lai glupības galvā nenāk!
28.01.2020 18:00 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Pirms laika viņa sūdzējās ka ar ārzemēs iegūtu izglītību nevar darbu dabrūt ar labu algu, tad vēlāk gribēja pašnāvību taisitī, tagad grib bērnu, bet tik no kāda vīrieša ja ir tādas prasības. Tur jau vajag kaut kādu vaislinieku nevis vīrieti.
28.01.2020 18:04 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Mana pieredze rāda, ka man pilnīgi kā slēdzis izslēdzas tikko es manu, ka vīrietis ir alkoholiķis. Es pieņemu, ka man jebkādas agresivitātes izpausmes ir deal-breaker, bet man nav bijis pieredzes ar tādiem. Emocionāla šantāža, vēlme manipulēt vai uzstādīt man kādus noteikumus - tas ir arī automātisks "uz redzēšanos". Mani pat neuzticība vai nodevība tā neaizskar, man prioritāte ir justies droši un nedzīvot nervos un bailēs. Viss pārējais ir dzīves sīkumi.
28.01.2020 18:37 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Jupiter,
Saki, ka pārējais ir sīkumi. Bet kā, piemēram, ar higiēnu? Ja vuruetim regulāri smird kājas pēc siera vai tualetē pēc "pa lielam" netiek nolaists ūdens un netiek mazgātas rokas? To Tu varētu pieciest?
28.01.2020 19:44 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Jupiter @ 28.01.2020 18:37
Mana pieredze rāda, ka man pilnīgi kā slēdzis izslēdzas tikko es manu, ka vīrietis ir alkoholiķis. Es pieņemu, ka man jebkādas agresivitātes izpausmes ir deal-breaker, bet man nav bijis pieredzes ar tādiem. Emocionāla šantāža, vēlme manipulēt vai uzstādīt man kādus noteikumus - tas ir arī automātisks "uz redzēšanos". Mani pat neuzticība vai nodevība tā neaizskar, man prioritāte ir justies droši un nedzīvot nervos un bailēs. Viss pārējais ir dzīves sīkumi.

pilnīgi piekrītu par emocionālu šantāžu un jebkādu manipulēšanu .... pilnīgi tā atstumj .... nekad nespēt pavadīt laiku kopār ar mainpulatoru
28.01.2020 19:46 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Lauma07 @ 28.01.2020 19:44
Jupiter,
Saki, ka pārējais ir sīkumi. Bet kā, piemēram, ar higiēnu? Ja vuruetim regulāri smird kājas pēc siera vai tualetē pēc "pa lielam" netiek nolaists ūdens un netiek mazgātas rokas? To Tu varētu pieciest?

izkalusās pēc manas vecmāmiņas... bet tu te ieslīgsti tajā, ko neviens pat neiedomājas ka tā var darīt ... nu kā kāds kuram nav ne 5 ne 85 gadi var nenolais ūdeni aiz sevis toletē? es personīgi par to vispār kā variantu neidomājos ...tās ir elementāras normas
tāpat kā pieņemt ka vīrietim būs 2 rokas vai viņam būs smadzenes ... ne neināk prātā uzrakstīt ko sagaidi no vīrieša to ka viņam būs 2 rokas un 10 roku pirksti ...zini...
28.01.2020 19:49 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Lauma07 @ 28.01.2020 19:44
Jupiter,
Saki, ka pārējais ir sīkumi. Bet kā, piemēram, ar higiēnu? Ja vuruetim regulāri smird kājas pēc siera vai tualetē pēc "pa lielam" netiek nolaists ūdens un netiek mazgātas rokas? To Tu varētu pieciest?

Tu tādus bieži satiec? Man tādu pat nav uz radara
28.01.2020 20:15 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Sameklējiet un palasiet Maija1988 tēmas, tad sapratīsiet, ap ko lietas grozās. Šis ir tikai sīkums, salīdzinājumā ar porolona veci un fekālijām visās malās.
28.01.2020 20:27 |
 
Reitings 10
Reģ: 03.12.2019
Neciešu slinkus mājās sēdētājus, kurš vienmēr jābaksta un jābīda, lai kaut kas vispār ietu uz priekšu
28.01.2020 21:32 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Madde @ 28.01.2020 21:32
Neciešu slinkus mājās sēdētājus, kurš vienmēr jābaksta un jābīda, lai kaut kas vispār ietu uz priekšu

Tu tikko aprakstīji praktiski visas sievietes. Šo ar čomiem nesen pārrunājām.
Iepazīstoties meitenēm NEKAD nekam nav laika. Mācības, darbs, kaut kādas necilas atrunas.
Tad, kad abi ir kopā, tad sieviete vīrietim zāģē "Tev nekad nav man laika".
;)
28.01.2020 21:43 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2020
Ja neņem vērā viena otra ne sevišķi apdāvināta foruma lietotāja viedokļus, tad skatos, kopumā pavisam normālas lietas, par kurām nevienam puslīdz ok čalim baigi satraukties nevajadzētu. Nu, vienīgi par tām šķērēm var nākties kkā vienoties atsevišķi ?
28.01.2020 22:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)