Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LOCO (Trench Mafia)

 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
Sveiki! Vai kāds no Jums ir dzirdējis par šo cilvēku? Kādas ir Jūsu domas? Instagrams pilns ar šo personu -it kā 10-15 gadīgiem jauniešiem “slavē” narkotikas, kā arī daudzās pilsētās aizliegti koncerti!
Vai jums ir dzirdēts par šo jaunieti?
2. Kādus preventīvos pasākumus jūs varat ieteikt, lai bērns neiesaistās sādās “sektās”. Jo tas ir internets,proti, pieejams visām vecuma grupām!
27.01.2020 21:50 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Ļoti besī viņš, teikšu atklāti.
1. Man viņa mūzika galīgi greizi skan. Tie vārdi neiet kopā un izklausās pēc tipiskās latviešu repa dziesmas.
2. Sēžot instagram, var pamanīt, ka ir jaunieši, kuri speciāli šēro Locco un narkotikas. Es pat nesaprotu.. kas viņā ir tāds?
Nesen vēl plūda ziņas, ka kāds ir nodevis Locco un policija uzķēra viņa zāles fermu. Visi mazie uzreiz publicēja internetā, lai nomirst tas, kas nodeva Locco.
Izskalotas smadzenes.
Varbūt man vienīgajai tāda nepatika pret viņu, bet nevaru ciest, ka 10-15 gadīgi bērni aizstāv narkomānu un paši tēlo “krutos”.
Ugh... ?
27.01.2020 23:18 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
Apskatijos dziesmu klipus.. jaunieši-appīpēti, ar sarkanām acīm..kaut ko tur gorās.. LOCCO ir laikam, ka 19 gadi! Starpcitu, ja tu “pavedini uz tadam lietam” nepilngadigos, der ari sods!
Par to zales fermu..ar to ari Es to “LOCCO” narkomanu pamanīju-vins bija visur?
27.01.2020 23:53 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es par šo personu uzzināju no youtube šova interneta akadēmija kurā piedalās tie saucamie influenceri un viņš bija vienā epizodē kopā ar citiem tik pat man nesaprotamiem latviešu reperiem. Pameklēju sīkāku info, lai saprastu kas viņš ir, dziesmas man šķiet galīgi garām, bet par to zāles lietu, tas bija storijs viņam instagramā no ciemošanās laikam Anglijā, to storiju kāds nosūtīja policijai, viņi viņu nopratināja, bet nekas nebija, jo tas nekas nepiederēja viņam un nebija Latvijā filmēts. Gadi gan viņam ir vairāk kā 19, nezinu precīzi cik. Vispār man viņš liekas ļoti dīvains, nesaprotu par ko tur tie jaunieši fano.
28.01.2020 00:23 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
blacke @ 28.01.2020 00:23
Es par šo personu uzzināju no youtube šova interneta akadēmija kurā piedalās tie saucamie influenceri un viņš bija vienā epizodē kopā ar citiem tik pat man nesaprotamiem latviešu reperiem. Pameklēju sīkāku info, lai saprastu kas viņš ir, dziesmas man šķiet galīgi garām, bet par to zāles lietu, tas bija storijs viņam instagramā no ciemošanās laikam Anglijā, to storiju kāds nosūtīja policijai, viņi viņu nopratināja, bet nekas nebija, jo tas nekas nepiederēja viņam un nebija Latvijā filmēts. Gadi gan viņam ir vairāk kā 19, nezinu precīzi cik. Vispār man viņš liekas ļoti dīvains, nesaprotu par ko tur tie jaunieši fano.

Vins dzied (ja to tā var nosaukt) galīgu bezsakaru?‍♀️, un “Merkjauditorija” ir vecumā no 10-16,kuri dzīvo pėc principa “Pohuj,YOLO”utt ..?‍♀️
28.01.2020 02:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits