Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu pieaudzesana

 
Reitings 46
Reģ: 11.09.2019
Vēlējos uzzināt cik izmaksā matu pieaudzēšana apmēram cenas kādas ir? Pluss friziera pa darbu? Tam kuram ir pieaudzētie matiņi kādi tomēr ir mīnusi?
27.01.2020 07:43 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Nu aptuveni materiāli + darbs ap 200Eur uz vienu vai otru pusi.
Vienreiz uztaisīju pa 100Eur mati ar darbu, biju ļooooooti vīlusies.
Mīnusu varu minēt, ka sabiedriskā vietā ķemmējot matus pēkšņi var izkrist šķipsna. :D
27.01.2020 09:19 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Varbūt kādai ir pieredze ar riņķīšu metodi? Cik bieži jāiet atjaunot.? Negribas tā lai ik pēc 2 mēnešiem jāiet tur ņemties ar matiem
27.01.2020 10:26 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Skatoties, cik biezi ir pašas mati. Man, piemēram, ir ļoti biezi mati, tādēļ arī izmaksas bija augstas, jo, lai izskatītos skaisti un kvalitatīvi, šķipsnu vajadzēja daudz, kā arī izvēlētais matu garums ir noteicošais. Es pieaudzēju uz kapsulām - galvā bija aptuveni 260 kapsulas, kas tiešām ir ļoti daudz. Citām meitenēm pietiek aptuveni ar 120.
Citas meistares matus iepērk pašas, tas vismaz atvieglo procesu, kad pašai nav jāmeklē mati un jāmēģina izdomāt, cik tad īsti vajadzēs.
Neko ļoti sliktu nevaru minēt, ja vienīgi, ka mati jāmazgā galvu atlieciet uz aizmuguri, lai tos nelauztu, kā arī jāķemmē ar speciālu suku, kurai galos nav bumbulīši, kas plēš kapsulas vai plāksnes. Nekādus speciālus šampūnus neizmantoju.
Vienīgi neieteiktu matus stipri ielokot, jo man, personīgi bija lielas problēmas ar atpiņķerēšanu, jo tie mazgājot stipri savēlās.
Kā arī, kad mati ataugs, tad var būt pinkas pie galvas dažās vietās, bet tas ir normāli.
Profilaksi veicu ik pēc 3 mēnešiem
27.01.2020 21:40 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Mati + darbs man izmaksāja ap 220€ (uz plāksnēm, jo man ir smalki mati, kuriem kapsulas kategoriski nav ieteicamas)
Plusi ir tādi, ka ir skaisti, biezi mati? Pie mīnusiem varētu minēt izmaksas, nepieciešamību pēc regulāras profilakses, nedaudz grūtāk izmazgāt un ilgāk žūst. Pirmo nedēļu pēc profilakses mazgāju matus, stāvot dušā, jo pielecot galvu uz leju, liekas, ka plēš. Vēlāk jau var mazgāt arī vnk pieliecot galvu pie vannas (man tā ērtāk)
27.01.2020 21:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)