Friziere apčakarēja vai nē?

 
Reitings 14
Reģ: 25.01.2020
Hei!
Pirms nedēļas biju pie frizieres Līga Luna un mani nepamet sajūta, ka no manis paprasīja pārāk lielu samaksu par sniegto pakalpojumu.
Nācu ar prasību nedaudz apgriezt galus un izbalināt šķipsnas. Pirms pus gada biju pie šīs meitenes un samaksāju 50€, taču šoreiz 100€!
Pati Līga jau kopš paša sākuma teica - kāpēc neteici, ka gribi balayage uz ko es neko neatbildēju, jo godīgi sakot neko daudz no tiem stiliem nesaprotu, ņemot vērā, ka prasu tieši to pašu, ko iepriekš, domāju, lai nu saka, ka balayage, ea jau nezinu, varbūt iepriekš bija tas pats. Kad meitene nosauca maksājamo summu, es apstulbu un neko nemaz arī nepajautāju, taču dienas gaitā aprunājoties ar dažādām personām, visas kā viena saka, ka tāda cena var būt tikai super stilīgā salonā un, ka šī cena ir vienkārši kosmoss. Un tas man lika justiea vēl stulbāk. Uzrakstīju meitenei IG, kāpēc tad šoreiz tik dārgi. Ļoti veiksmīgi izdzēstā sarakstē man paskaidro, ka balinātājs maksāja ~13€, tonējums x€, griezums x€ un pats balayage 40€. Prasīju ar ko tad atšķiras balayage no šķipsnu balināšanas, jo procesa bija tieši tāds pats kā iepriekš, tad nu uz šo man atbild, ka balayage ir pavisam citādāka tehnika... Tad nu vēlējos dzirdēt vēl papildus viedokļus, vai tiešām 100€ par prasīto ir ok?
25.01.2020 18:18 |
 
Reitings 90
Reģ: 18.01.2020
Sierakūka @ 25.01.2020 22:50

Cik gari Tev mati un vai vienā tonī ?

Man mati gandrīz līdz gurniem un vienā tonī tumši brūni, tur nevarētu būt nekas sarežģīts.?
25.01.2020 23:22 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nu, ņemot vērā, ka laika ziņā procedūra aizņema trīs stundas un ne tikai balināja, bet arī tonēja...es teiktu, ka Rīgā ir ok cena. Jā, laukos būtu lētāk, bet arī algas laukos citas. Var jau braukt pāris stundas turp un atpakaļ, lai ietaupītu. Noteikti arī Jelgavā vai Salaspilī būtu lētāk, bet jāatrod meistars, kurš sasniegs vēlamo rezultātu un tāpat vismaz stundas turp un stunda atpakaļ jāpavada ceļā.
25.01.2020 23:23 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
dievietis2 @ 25.01.2020 22:55
Es kā čalis neko nesaprotu no šīm lietām - cik bieži jāveic šāda procedūra, par kuru ir runa?

nu cik skaists vēlies būt ... tāpat kā ar vaksāciju ... jāveic atkarībā no matiņu agušanas ātruma... un var arī staigāt ar ataugušām spalviņām uz kājām
var uztaisīt vienereiz ...... pastaigāt simpātiskiem matiem... un tad gaidīt kad ataugs... un kamēr gaidīt staitāgāt nesmukiem ...
var taisīt regulāri ... bet te arī atšķiras no matu augšanas ātruma un stāvokļa.... un viespār īsti nezinu...
zinu ka mati jāgriež reizi mēnesī un ja krāso tad parasti meitenes arī piekrāso tās saknes reizi mēnesī ... ... parasti LV meitenes negriž matus tik bieži ... augsto fizētavu pakalpojumu cenu dēļ ....un tāpēc ka audzē garus matus... un staigā tad ar tām salmu kulēm sev uz galvas....
es arī tāpat daru ... negrižu matus....
25.01.2020 23:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!