Negrib

 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Ar ko tādu es saskaros pirmo reizi mūžā. Es esmu tā, kas varētu mīlēties kaut 3x diena2, puisim vispār negribas. Attiecības ir ļoti labas, viņš mani mīl un es 100 p zinu, ka citas viņam nav. Pirmajā kopdzīves nedēļā bija 1x dienā, šobrīd (un nedzīvojam kopā ilgi) 2 ned nav bijis. Vienreiz ieminējos, ka jūtos negribēta un man pašapziņa no tā cieš - viņš teica, ka šobrīd lielu stresu uzdzen naudas grūtības un savā ziņā ir depresija, sekss nav ne prātā.
Bet es jūtos skumji un kaut kā galīgi beeee. Sekss ir ļoti labs un atraisīts, neviens no abiem neesam pasīvs, bet uzmākties un saņemt atteikumus es negribu.
Jau esmu aizdomājusies, ka varbūt vispār jāšķiras. Man tas neliekas ok, tas liek justies ļoti slikti. Kādai no jums tā ir bijis?
Interneta dzīlēs diezgan daudz par to raksta, ka tā ir mūsdienu sērga, dzimumi pamainījušies vietām. Man jau liekas, mana pašapziņa būs nulle drīz.
Tā nu es vispār nelienu. Kļūst bail, ka tad drīz sekss izzudīs pavisam.
25.01.2020 11:02 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Pormifē @ 25.01.2020 19:14
Kā jau te minēja, jāskatās kā būs tālāk.
Man liekas jocīgi vīrieši kuri negrib seksu. ? Laikam radies tāds steriotips, ka vīrieši ir gribuļi, bet sievietes nē.

Tas nemaz nav jocīgi. Jocīga ir izvirtusī mūsdienu pasaule,kas tā liek domāt. Tagad viss tiek būvēts Tikai uz seksu,galvenokārt. Neviens jau neteica,ka cilvēks nekad negrib,visticamāk tāds posms uznācis. Tas viss ir galvā.
12.02.2020 09:21 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Vajag bikiņ savu gribuli apturēt un uzzināt,kas otram notiek galvā. Ja Viņu , kas nomāc tiešām un tā tas arī tur paliek pie Viņa...nekā labāk nebūs. Un gorīšanās skaistā veļā,kā arī šampis ar druškām ir jauki,bet problēmu šis nerisina. Atnākot mājās var flirtēt,ne-flirtēt,ja cilvēkam nebūs sakārtota galva...tāpat nav jēgas. Un kā Tev tā ideja zem seksa-Tev vispār ir svarīgi kas otram galvā gan ikdienā,gan vispār? Jo piedod čikita,bet tas,ka uzreiz gribi tik viegli šķirties un laist vaļā...liecina nu..pati saprati. Galu galā kā mana vecoma teica-viss slēpjas labā sarunā. Tu pārāk fokusējies uz situāciju kā tādu nevis uz pašu situācijas sakni. Un ieteiktu pārliecināties vai nav cita izklaide,ja saprati. Hey,es nevēlējos aizvainot,bet jā...ja Tev tas ir pietiekami svarīgi,tad jau izcilāsi visus iemeslus.
12.02.2020 09:35 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
v35 teksts @ 25.01.2020 11:13[/quot kāda nafig nimfomānija? laikam maz zini par šo vai arī Tev vienkārši patīk savā sarunā iestarpināt gudrus jēdzienus. Tādiem cilvēkiem par ko Tu runā un domāji,kad rakstīji šo ,tādiem attiecību nav kā tādu - vismaz ne nopietnu attiecību. Fanātiski nespēt dzīvot bez seksa (bieži vien ar dažnedažādiem noluukiem apakšā) un vienkārši gribēt un iekārot savu vīrieti..veselīgā veidā,ir divas nesalīdzināmas lietas. Tātad,ja es esmu traka pēc sava vīrieša un bieži gribu seksu,jo es Viņu mīlu un gribu - es tad esmu nimfomāne uzreiz? ? Kā saka 'slimie domā ,ka visi pārējie arī ir slimi'
12.02.2020 09:46 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Nē nu protams,ka tas nav OK ilgtermiņā,bet vai tai pašā laikā Tik traģiski,lai šķirtos ja nav bijis 2 nedēļas?
12.02.2020 09:49 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
mīļo sirsniņ,par pirmajām kopdzīves nedēļām vispār var nerunāt,tad viss ir savādāk. Nekad vairs nebūs tieši tā. Vai nu Tikai labāk vai sliktāk. Vai arī mēs visi esam muļķi un vairs nespējam neko izbaudīt un novērtēt...nu tā...pa īstam-kā sākumā!
12.02.2020 09:53 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

AngelaAndrea teksts @ 12.02.2020 08:45
Kapēc tu vienmēr jūti vēlmi cilvēkus diagnosticēt ar psihiskām saslimšanām?

Vai tad es teicu ka es "jūtu vēlmi" diagnoscēt cilvēkus psihiatriskas traucējumiem vai jūs to pati pielikāt klāt?
jo izskatās, ka vienīgā vieta, kur esi sagrābstījis šīs pārsvarā maldīgās zināšanas ir google.

Izskatās ka čekojat manu profilu un dalību foruma, jo rakstāt par google jo es norādu atsauces uz informācijas avotus.
Vai tad jūsu neargumentēts apgalvojums par "pārsvarā maldīgās zināšanas" bez atsaucēm uz pārbaudītiem zināšanas avotiem nav manipulācija ar mērķi mani diskreditēt?
Vai tad jūsu apgalvojums ielikts jautājumā, ka es "jutu vēlmi" neizskatas par manipulāciju ar mērķi diskreditēt ar ņemot vērā ka jūs jau pačekojat manu profilu un zināt ko es te daru?
Vai tad ka īsta narcisiste šobrīd neesat sacešaties ar mani lai pierādītu cik labas jums ir sociālās zināšanas un ka jūs gudrāka par mani?
Tu domā, ka katrs otrais cilvēks Latvijā un šajā forumā sirgst ar psiholoģiskiem traucējumiem un tu vienīgais esi normāls?

Vai tad jūs domājat savādāk?
Vai tad jūs nesaprotat ka tas ka Latvijā ir viena no Eiropas nabadzīgākajām valstīm ir tiešas sekas, ka vairumam iedzīvotāju ir psihiatriskie traucējumi?
Šādus pieņēmumus vari veidot tikai tad, ja esi sertificēts ārsts un esi veicis cilvēkam diagnostiku.

Kurš tad var man to aizliegt?
Vai tad nezinājāt, ka diagnoze ir cilvēka personīgais viedoklis?
Vai tad nezinājāt ka autoatslēdznieks arī veic diagnostiku salauzušam automašīnām un pēc tam to remontē? Bet CSDD izdara slēdzienu, jeb sertifikāciju, ka auto drīkst piedalīties satiksme. Un man nevajag būt par sertificētu autoatslēdznieku lai saremontētu savu vai drauga auto.
Tas pats arī šeit. Es diagnosceju jūsu psihiatriskas traucējumus un man likums, ka arī tādi cilvēki ka jūs, nevarat to aizliegt. Protams likums aizliedz man ārstēt cilvēkus, ja man nav atbilstošas izglītības un treniņa. Bet es to arī nedaru.
Es izsaku savu viedokli ka tas varētu būt izlabots, bet tomēr rekomendēju griezties pie sertificēta speciālista.
Vai tad jūs nezinājāt, ka ja noteikt cilvēka personības psihiatriskus traucējumus, tad var uzreiz zināt viņa rīcības motīvus un citus personīgas īpašības un uzreiz prognozēt ko tas cilvēks tālāk darīs?
Tieši tāpēc es arī trenējos foruma uz tādiem cilvēkiem ka jūs, it īpaši rakstiskā forma, jo tas ir daudz vieglāk analizēt manipulācijas un irracionalu domāšanu paranoidiem cilvēkiem. Reālajā dzīve ir uzmanīgi jāklausās un tas ir biškiņ grūtāk tāda ziņā. Kā arī man būtu jāsatiek daudz cilvēku, tomēr šeit viss tas uzreiz vienkāršots. Daudz cilvēku, viegli analizēt.
Vai redzat cik daudz priekšrocību?
Un izskatās, ka tev pašam ir problēmas šajā ziņā un esi ārpus normas

Vai tad es teicu ka esmu ideāls?
Tieši otrādi. Tomēr atšķirība no jums es apzinos savus trūkumus un cenšos tos izlabot. Tādi cilvēki ka jūs tieši tāpēc arī neesat ārstējami, jo uzskatāt ka jums nekas nekaiš.
Tieši tāpēc cilvēkiem arī jātrenējas diagnoscet, lai reālajā dzīvē varētu izvairīties no tādiem neārstamiem cilvēkiem ka jūs. Vai jūs zināt ka visi psihiatri rekomendē pārtraukt jebkādus kontaktus ar narcistiski un paranoidali slimajiem cilvēkiem?
Vai tad nezināt ko narcisisti izdara kad ar viņiem pārtrauc jebkādus kontaktus?
Viņi izdara pašnāvību. Vai tas ir slikti kad cilvēks izdara pašnāvību? Ja tas ir slikti, tomēr manuprāt tas ir labāk nekā kad tāds slims cilvēks terorizēs citus un dēļ viņa izdarīs pašnāvību vēl kādi pieci cilvēki. Tas ir tāds zelta vidus ceļš. Jo proti tādiem narcisistiem, ka jūs ārstēties negribas, tieši tāpēc arī izvēlas to otro variantu.
pats teici, ka esi aseksuāls, tāpēc meklē problēmas atšķirīgajos no tevis, lai pierādītu, ka pats esi normāls.

Vēl viena neizdevusies manipulācija ar mērķi deskreditet.
Vai tad nedomājat ka pateikt ka aseksuāls cilvēks ir slims, bet seksuāli atkarīgs ir vesels, ir tas pats ka pateikt ka cilvēks bez narkotiskas atkarības ir slims, bet narkomānas ir pilnīgi vesels?
Ja neesi informēts, pasaulē tā ir iekārtots, lielākajai daļai veselu cilvēku ir dzimumtieksme

Kurš tad jums to teica? Vai jūs pati izdomajat?
Lielakaja daļa no sievietēm nekad dzīve nav baudījuši seksuālo orgasmu, jo vinkarši pat nezin ka to sasniegt. Tas ka sieviete nodarbojas ar seksu ar vīrieti pavisam nenozīmē ka tā ir heteroseksuāla.
Tas ka sieviete nodarbojas ar seksu ar vīriešiem lai justos iekārojama arī nekādīgi nenozīmē, ka viņa pēc fakta ir heteroseksuāla, jo viņa nejūt nekādu fizisku baudu, bet tomēr meklē psiholoģisko apliecinājumu. Tas ir pavisam kaut kas cits.
Tas ka lielāka daļa no sievietēm nesaka ka viņas ir aseksuālas nenozīmē ka pēc fakta viņas tādas nav. Ļoti daudz sieviešu vienkārši baidās būt par atšķirīgam, vai apsaukātam, ka jūs to darāt, par nenormālām vai nu vieniem trūkst informācija kas ir īsti tādi ir aseksuāļi.
Līdz ar to jau gandrīz puse no pasaules pēc fakta ir aseksuaļi, kaut gan identificē sevi par heteroseksuāliem.
Pielikāt klāt, tādus pašus vīriešus, kas nu neapzinās kas ir aseksuaļi informācijas trūkuma dēļ, vai baidās būt apsaukāti par nenormāliem.
Līdz ar to mēs ieguvām, ka lielākajā daļa no cilvēkiem ir aseksuāļi un tas ir normāli.
Tas ka seksuāli atkarīgie cilvēki visvairāk kliedz, ka būt seksuāli atkarīgiem ir norma dēļ tā ka viņiem vajag kārtējo devu, pavisam nenozīmē ka viņi ir vairākumā un viņiem nekas nekaiš.
Tieši tāpēc man neko nevajag sev pierādīt. Es jau tāpat visu zinu un varu pavisam viegli argumentēt savu viedokli. Tomēr jūs varat tikai kliegt bez objektīvas argumentācijas, mēģinot aizbāzt mutes pārējiem.
tev nav jāmeklē problēmas un jādiagnozē nepazīstami cilvēki caur internetu

Vai tad es teicu ka es meklēju problēmas citos cilvēkos?
Ne taču.
Vai tad nezinājāt ka es vienkārši trenējos šeit lai reālajā dzīvē varu pavisam vinkarši tādus cilvēkus kā jūs identificēt un izvairīties, lai nezaudētu savu dārgo laiku un nemestu vējā savu naudu?
Kāpēc jūs uztrauc ka es pasaku jūsu diagnozi? Baidaties ka cilvēki zinas ka jūs esat slima uz visu galvu un izvairīsies no jums? Manuprāt tas ir tikai labi, jo būs mazāk cilvēku, kurus jūs traumējat!
Tādēļ, ka es identificēju, ka jūs esat narcisiste es jūs bloķēju, lai netērētu savu laiku.
12.02.2020 11:14 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020

hiacinteburkā teksts @ 12.02.2020 09:46
Kā saka 'slimie domā ,ka visi pārējie arī ir slimi'

Kurš to saka? Pati tikko izdomajat?
Tieši otrādi, slimie cilvēki uzskata ka viņiem nekas nekaiš.
Bet jūs esat manipulatīva narcisiste kura mēģina mani deskreditet, par ko es arī jūs bloķēju!
12.02.2020 11:24 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
hiacinteburkā @ 12.02.2020 09:49
Nē nu protams,ka tas nav OK ilgtermiņā,bet vai tai pašā laikā Tik traģiski,lai šķirtos ja nav bijis 2 nedēļas?

hiacinteburkā @ 12.02.2020 09:53
mīļo sirsniņ,par pirmajām kopdzīves nedēļām vispār var nerunāt,tad viss ir savādāk. Nekad vairs nebūs tieši tā. Vai nu Tikai labāk vai sliktāk. Vai arī mēs visi esam muļķi un vairs nespējam neko izbaudīt un novērtēt...nu tā...pa īstam-kā sākumā!

Šis te ir pilnīgs trollis, jo piereģistrējas tikai šodien.
???
Troļu ferma.
12.02.2020 11:26 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Nobriedušais @ 12.02.2020 11:26

Šis te ir pilnīgs trollis, jo piereģistrējas tikai šodien.
???
Troļu ferma.

nekas no iepriekš minētā nebija teikts Jums,sekojiet līdzi tekstiem,pirms 'uzbruuciet'.
12.02.2020 11:54 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Nobriedušais @ 12.02.2020 11:26

Šis te ir pilnīgs trollis, jo piereģistrējas tikai šodien.
???
Troļu ferma.

nu un ,ka šodien piereģistrējos...kāda tam nu tagad starpība? ? es īsākā laikā pateicu vairāk jēdzīga,nekā Tu visticamāk ilgākā posmā. Atslābsti,diagnozes noteicēj ?
12.02.2020 11:57 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Nobriedušais @ 12.02.2020 11:24

Kurš to saka? Pati tikko izdomajat?
Tieši otrādi, slimie cilvēki uzskata ka viņiem nekas nekaiš.
Bet jūs esat manipulatīva narcisiste kura mēģina mani deskreditet, par ko es arī jūs bloķēju!

manipulatīva es noteikti esmu,kā jau nedaudz katrs no mums,savā veidā. bet par to narcisismu nezināšu gan...tas Jums vairāk zināms,redzu esat daudz lasījis psihiatrijas grāmatas. Vai tas ir kā aizsargmehānisms Jums tāds,nu es domāju,ejot cauri dzīvei līdz ko kāds pasaka ne pa Jūsu prātam-saucat visus par slimiem un nosakat diagnozes? Ziniet psihiskas diagnozes ir vienkārši moderns apzīmējums grēkiem. Vai raustot citus Jums sanāk attālināties no sevis cik to vēlējāties?
12.02.2020 12:14 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
Nobriedušais @ 12.02.2020 11:24

Kurš to saka? Pati tikko izdomajat?
Tieši otrādi, slimie cilvēki uzskata ka viņiem nekas nekaiš.
Bet jūs esat manipulatīva narcisiste kura mēģina mani deskreditet, par ko es arī jūs bloķēju!

es nemēģinu absolūti neko.es forumā esmu nepilnas pāris stundas un Jūs esat pirmais forumā, kurš man jau no sākta gala kretinē un ir pie vienas vietas. Kā pats teicāt,daudz var spriest un analizēt un 'diagnosticēt' pēc cilvēka rīcības,īpaši rakstiskā formā,šeit forumā - nu tad man par Jums jau ātri palika skaidrs. ☝
12.02.2020 12:28 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Ejiet jūs dirst ??
Risiniet savus dialogus paši. Man laikam tomēr viss ok
12.02.2020 21:45 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
???
12.02.2020 22:04 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
pasaciņa @ 12.02.2020 21:45
Ejiet jūs dirst ??
Risiniet savus dialogus paši. Man laikam tomēr viss ok

Bet ka tad ar to vēlmi būt iekārojamai un jūsu pašapziņu? ?
Tas bija viss izdomāts? ?
13.02.2020 00:02 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.02.2020
pasaciņa @ 12.02.2020 21:45
Ejiet jūs dirst ??
Risiniet savus dialogus paši. Man laikam tomēr viss ok

Tu nu gan esi pretīga un nepateicīga ???
13.02.2020 05:48 |
 
Reitings 1
Reģ: 04.04.2020
Uu nejauši ienācu te un ieraudziju zinamu situaciju. Man ir draudzene jau gadu bet seksa mums gandriz vispār r nav. Esam runājuši par to bet tā lidz galam ari neesmu sapratis kas par vainu, vnk negrib un viss.. Reāli pazud interese par cilveku un nav motivācijas pat turpinat attiecības kait gan tiekamies diezgan bieži. Esmu jauns un gribas tomer to seksu, šobrīd ir stipri par maz :( nesaprotu ko darīt, varbūt kads var ieteikt kaut ko?
04.04.2020 06:01 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Pamet!
04.04.2020 11:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits