Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Toksiskas attiecības

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Labdien! Vēršos pie jums pēc padoma. Varbūt vienkārši izkratīt savu sirdi.
Dzīvoju kā apburtajā lokā. Esmu piecu gadu ilgās un toksiskās attiecībās. Kāpēc saku toksiskās? Es nemīlu cilvēku ar kuru dzīvoju kopā. Mana dzīve ir galīgi sabrukusi uz viszemāko dzīves punktu. Pati to vien esmu pieļāvusi. Man ir tikai 22 gadi. Nekur nemācos, nesen zaudēju darbu.
Puisis vispār ir idiots. Viņš ir stumdāms un bīdāms, viņu nekas neinteresē izņemot paspēlēt telefonu vai datoru. Kādreiz dzīvojām Rīgā, es tad vēl mācījos. Pārvācāmies pie viņa vecākiem jo zaudējām darbus un nevarēju nomaksāt īri. Dzīvojam privātmājā visi kopā, mums tik atsevišķs stūris. Un tā jau 4,5 gadus. Puisis ir strādājis gabaldarbus pāris gadus, es sēdēju 4 sienās jo ko man laukos darīt? Nav te nekā pat ne saimniecības.
Kad es viņam jautāju kādu viņš iedomājās dzīvi tālāk viņš saka kaut kur aiziet reizēm un strādāt. Pelnīt naudu tas ir domāts. Viņš ir sekls. Ar viņu nav par ko runāt. Viņu nekas neinteresē izņemot telefona spēlītes. Viņam nav draugu. Man arī šeit tādu nav. Visus draugus esmu pazaudējusi. Viņa plānos neietilpst ne ģimene, nekā vispār. Es nesaprotu pat kāpēc viņš vispār ir ar mani kopā jo dzīvojam kā asinsradi.
Ar viņa vecākiem man vispār nav nekādu attiecību. Es pat ar viņiem nerunāju. Vispār. Sēžu savā stūrī un viss. Man viņi nepatīk un es viņiem arī nepatīku. No mājas viņi mani nav metuši ārā jo viņiem ir pofig par mani. No sērijas ka draugs pats zinās kā viņam būs labāk. Esmu kā spoks šeit.
Skumji, bet pa šo laiku man ir cietusi mentālā veselība. Pēc tām sajūtām ka jūtos bezvērtīga, šausmīgi zems pašvērtējums nokrities, ieilgušas skumjas, degradācija, nolēmu uzmeklēt terapeitu, taču pirms tam kompleksoju par savu ārējo izskatu. Tā arī bija tāda takā vienīgā mana "mentālā" problēma, pa šiem 5 gadiem es vienkārši iekšēji mirstu. Ar terapeitu sanāk aprunāties reizi nedēļā. Viņa uzskata, ka man būtu jāšķirās un jāpadzīvo vienai.
Es pati pirms kāda laika sēdēju iepazīšanās portālos , mēģināju kādu atrast, bet saprotu, ka es neesmu labā stāvoklī, lai kādu trešo personu te jauktu iekšā.
Pa šiem 5 gadiem man ir sačakarēta arī fiziskā veselība, man ir kuņģa problēmas un gaidu rindu uz operāciju.
Tiešām nezinu ko domāt. Bieži vien iešaujas prātā domas ka labāk ir būt mirušai. Kur vēl ļaunāk ja tu zini ka nē tikai fiziskā veselība ir sačakarēta, bet arī mentāli esi degradējies līdz zemākajām punktam.
Kaut kādu iemeslu dēļ izšķirties arī nevaru. Kad esmu teikusi to puisim, viņš raud un krīt ceļos, lai es nekur nebraucu.
Man nav nekādu radu vispār, mātes man nav, tēvs dzīvo Rīgā, bet viņš mani nesapratīs, esmu droša par to. Varbūt iemesls kā man nav kur braukt. Esmu domājusi arī par reālu darbu ar dzīvesvietas piedāvājumu, bet tas viss liekas tāls un neaizsniedzams.
Pilnīgi piekrītu savai terapeitei ka man būtu jāpadzīvo vienai, bet man ir bail no tā ka ja man kaut kas notiek ar fizisko veselību un es esmu viena...
Gribētu vienkārši iekāpt mašīnā un aizbraukt uz visiem laikiem prom. Esmu pazaudējusi visu, darbu, ģimeni, pašvērtējumu, dzīvesprieku, draugus, sevi, savu pašvērtējumu. VISU!
Šķirstu tos iepazīšanās sludinājumus un jūtos kā paralēlajā pasaulē, pa šiem gadiem nav vispār bijušas draudzīgas attiecības nearvienum. Negribu vēl kādu te iesaistīt. Neviens to nav pelnījis
20.01.2020 17:04 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Noteikti jāškiras.
Jāmēģina izveidot kādu rīcības plānu, ko tu darīsi. Meklēsi darbu? Mācīsies? Brauksi uz ārzemēm?
Ieteikums sazināties ar tēvu. Tev reāli nav ko zaudēt. Ja palīdzēs - labi, ja atteiks palīdzību - sliktāk vairs nebūs.
Un centies saglabāk pašapziņu. Tu neesi ne par ko sliktāka par kādu citu. Tu esi bedrē, bet tu noteikti vari tikt no tās ārā.
20.01.2020 17:29 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kaut kā izskatās pēc troļļa, jo naudas nav, nekur nestrādā, dzīvos dziļos laukos, bet terapeits ir? Dīvaini kur tad laukos terapeitu dabūsi. Kas tad tevi uztur, ja abi nestrādājat un draugam tikai dažreiz darbs ir?
Ja tā ir taisnība, tad uzraksti tēvam ka kādu laiku padzīvosi pie viņa kamēr Rīgā atradīsi darbu,nostabilizēsies. Normāls cilvēks un tēvs to saprastu. Gan jau pat pajautājusi neesi ko viņš par to domā.
Vai nav iespēja kaut kur tajos laukos strādāt par pāŗdevēju, tuvejā skolā par sētnieku? Nav kaut kur tuvējā pilsētā kāds gateris vai rūpnīca kur pieteikties darbā? Kur strādā drauga vecāki, varbūt tur var painteresēties?
ŠKIRIES NO TĀ DRAUGA! Lai viņu bīda un bagsta vecāki.
20.01.2020 18:00 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Kādreiz bija darbavietas, kas nodrošināja dzīvesvietu cilvēkiem no rajoniem. Iespējams, ka tas der kā sākums. Kad būsi mazliet atspērusies, skaties uz izglītības iespējām, kaut dzīvesvietu kopmītnēs un kādu darbiņu, ar kuru sevi vari pabarot. Citiem vārdiem - reālistisku plānu pa maziem soļiem, lai no bedres izrāptos. 22 gadi - Tu esi tik jauna un vēl var būt viss skaistais priekšā. To saka trīsdesmitgadniece ar pieredzi :)
20.01.2020 18:00 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Vispirms sakārto jaunas dzīvesvietas un darba jautājumu.
Cilvēks, kas ir nelaimīgs, neko īsti jaunai otrajai pusītei piedāvāt nevarēs, līdz ar to nav jēgas sākt ar jauna puiša meklēšanu. Tev vispirms ir jānokārto attiecības ar sevi un savu dzīvi, negaidi nekādus glābējus. Neviens vīrietis tev to nav parādā.
Veselība ļoti bieži atspoguļo to, kas notiek cilvēkam galvā un ar dzīvi kopumā. Atkal - sakārtosi dzīvi, beigsi dzīvot tādā stresā un sāksi redzēt gaismu tuneļa galā - paliks labāk arì ar veselību; būs vieglāk pievērsties veselības sakārtošanai kopumā.
Pazīstama situācija kopumā. Būs labi.
Tagadējam pusim viedokli, palīdzību vai padomu neprasi. Viņš nav ieinteresēts mainīt dzīvi un pašreizējo situāciju. Viņam ir ērti, jo neko vairāk viņam arī nevajag. Sorry, bet tur mīlestības nav.
Turpini iet pie terapeita.
20.01.2020 18:01 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
fizisko veselību un es esmu viena

Tev ir 22 gadi. Kas tev var notikt? Ne jau pēkšņi bez iemesla sirdstrieka... Kuņģim gaidi rindā uz operāciju. Pateikšu priekšā ja kaut kas notiek tad jāzvana uz 112 un jāsauc ātrie.
Jo vairāk lasa to tekstu, jo vairāk sāk likties ka vai nu trollis vai SamSamantha otrs profils.
20.01.2020 18:02 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Kiskismau @ 20.01.2020 18:00
Kaut kā izskatās pēc troļļa, jo naudas nav, nekur nestrādā, dzīvos dziļos laukos, bet terapeits ir? Dīvaini kur tad laukos terapeitu dabūsi. Kas tad tevi uztur, ja abi nestrādājat un draugam tikai dažreiz darbs ir?
Ja tā ir taisnība, tad uzraksti tēvam ka kādu laiku padzīvosi pie viņa kamēr Rīgā atradīsi darbu,nostabilizēsies. Normāls cilvēks un tēvs to saprastu. Gan jau pat pajautājusi neesi ko viņš par to domā.
Vai nav iespēja kaut kur tajos laukos strādāt par pāŗdevēju, tuvejā skolā par sētnieku? Nav kaut kur tuvējā pilsētā kāds gateris vai rūpnīca kur pieteikties darbā? Kur strādā drauga vecāki, varbūt tur var painteresēties?
ŠKIRIES NO TĀ DRAUGA! Lai viņu bīda un bagsta vecāki.

+++
bet vispār, laukos Rimi, Maxima un Depo vienmēr darbiniekus vajag.
20.01.2020 18:35 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Esmu pazaudējusi visu, darbu, ģimeni, pašvērtējumu, dzīvesprieku, draugus, sevi, savu pašvērtējumu. VISU!

Tur puisis nav vainīgs. Pati vainīga, ka nemāki izdomāt kā sevi nodarbināt un kur nu vēl ar draugiem uzturēt kontaktu. Es arī citus kadrei vainoju pie saviem tarakaniem :D ta ir vienkarsi vieglak....
20.01.2020 18:36 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Viss ir ļoti vienkārši, Tev patīk un apmierina šī situācija. Ja nepatiktu, tad sen jau kaut ko mainītu ?
20.01.2020 19:32 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Kaut kā izskatās pēc troļļa, jo naudas nav, nekur nestrādā, dzīvos dziļos laukos, bet terapeits ir? Dīvaini kur tad laukos terapeitu dabūsi. Kas tad tevi uztur, ja abi nestrādājat un draugam tikai dažreiz darbs ir?

Autore minēja, ka ir zaudējusi darbu nesen. Līdz ar to teraipeits bija iespējams.
Tur puisis nav vainīgs. Pati vainīga, ka nemāki izdomāt kā sevi nodarbināt un kur nu vēl ar draugiem uzturēt kontaktu. Es arī citus kadrei vainoju pie saviem tarakaniem ta ir vienkarsi vieglak....

To, ka viņa pati ir vainīga pie savām dzīves izvēlēm viņa atzina pašā tēmas sākumā. Un vispār - ne viss dzīvē ir atkarīgs no paša cilvēka un ne visu var paredzēt. Tas, protams, nenozīmē, ka jāsēž ar rokām klēpī.
20.01.2020 19:37 |
 
Reitings 115
Reģ: 01.03.2019
Sāc un atjauno kontaktu ar vecajiem draugiem.
20.01.2020 19:48 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Ja neesi trollis, tad bēdz, meklē palīdzību, kaut vai kādā no krīzes centriem.
Sameklē darbu, kur iespējama izmitināšana, būs vismaz kāds atspēriena punkts. Par šo plānu "draugam" nestāsti, kad viss sakārtots, sapako mantas, pasaki ka šķiries un prom. Tad gan galvenais viņu nogriezt kā ar nazi un vairs nekomunicēt.
20.01.2020 20:43 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Kad esmu teikusi to puisim, viņš raud un krīt ceļos


Tas ir pieaudzis vīrietis? Nožēlojami.. Kaut kāds mīkstais. Šādiem agrāk jau dabīgā atlase bija ļoti agri dzīvē, tagad viņus tur pie dzīvības primitīva telefona spaidīšana un demokrātija...
Pamet viņu, un brauc dzīvot pie sava senča.
Ej strādāt par pavāru vai dari ko tamlīdzīgu.. Protams, ja vispār māki to darīt, jo modernās sievietes pat pusfabrikātus piededzina.
20.01.2020 22:46 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
lietotājs @ 20.01.2020 22:46

Tas ir pieaudzis vīrietis? Nožēlojami.. Kaut kāds mīkstais. Šādiem agrāk jau dabīgā atlase bija ļoti agri dzīvē, tagad viņus tur pie dzīvības primitīva telefona spaidīšana un demokrātija...
Pamet viņu, un brauc dzīvot pie sava senča.
Ej strādāt par pavāru vai dari ko tamlīdzīgu.. Protams, ja vispār māki to darīt, jo modernās sievietes pat pusfabrikātus piededzina.

a vispār nepiededzināt pusfabrikātus ir māksla...
ja neiznāji sievietes mūsdienās skolā mācās un tur viņām māca matemātiku, lasīt un tādas prasmes nevis kā māju tīrīt vai gatavot ... no kurienes vispār var būt viedoklis, ka sievietei ir jāmāk gatavot
Kāpēc tu sievietei iesaki pavāra darbu? Visi taču zin ka tas ir vīriešu darbs. Tāpat ir jāpabeidz visaz attiecīga arodskola šajā profesijā .. un tur vēl kaudze bezmaksas prakšu tām nabadzītēm
20.01.2020 23:07 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Nu, ieteikumi jau ir daudz un dažādi. Kā jau te minēja, vispirms vajag sazināties ar tēvu. Ja nevar apmesties pie tēva, ir darba devēji, kuri piedāvā dzīvošanu uz vietas tiem, kuri nav no Rīgas. Kaut vai tas pats Rimi vai Maxima. Pašam sākumam derēs. Pēc tam, ja finanses neatļauj vai ja bail dzīvot vienai, vienmēr pastāv opcija īrēt istabu dzīvoklī, kurā jau dzīvo citi cilvēki vai meklēt kādu ar ko īrēt kopā. Tāds būtu mans plāns, ja es būtu tādā situācijā. 22 gadi taču nekas nav! Visa dzīve priekšā! BET!!! Tas viss, ko te sarakstīju, ir iespējams tikai tādā gadījumā, ja cilvēks pats grib kaut ko mainīt. Patiešām GRIB mainīt, nevis tikai pačīkstēt. Diemžēl, man kaut kā nolasās, ka autore, lai arī cik briesmīga būtu situācija, ir tā pieradusi dzīvot tādās destruktīvās attiecībās, ka nemaz netaisās neko reāli mainīt, kaut gan no tādām attiecībām un tāda čaļa būtu jāmūk prom jo ātrāk, jo labāk.
Autore! Dzīve ir tikai viena un to laiku, kuru tagad iznieko tādās attiecībās, atpakaļ neviens vairs neatdos. Vai tiešām vēlies sev tādu dzīvi? Šis ir tas jautājums, kurš Tev jāuzdod pašai sev. Ja atbilde uz to ir "nē", tad rīkojies!
20.01.2020 23:22 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Ieteikumu te ir daudz un tie ir labi.
No savas puses varu teikt, ka jo ilgāk Tu vilcināsies, jo grūtāk būs ko savā dzīvē mainīt. Nevilcinies! Depresija var ievilkt Tevi kā purva akacī un tā piezogas nemanot. Atjauno kontaktus ar draugiem. Ja būtu vairāk konkrētas informācijas, protams, būtu vieglāk Tev kaut ko ieteikt. Bet saprotams, ka publiski stāstīt personīgu informāciju nav prāta darbs. Ko es Tev novēlu - saņemies un dari labāko priekš sevis! Pat komforta zona Tev ir palikusi nekomfortabla un kaut ko mainot Tu neko zaudēt nevari, tikai iegūt! Katram dzīvē pienāk posms, kas vai nu sagrauj pavisam, vai ļauj pacelties augstāk. Izdari pareizās izvēles un neiznieko savus dzīves skaistākos gadus!
20.01.2020 23:49 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Nelasīju nevienu citu ieteikumu, jo man šovakar drusku slinkums, bet izlasot tavu tekstu, es tev ieteiktu pameklēt auklītes darbu latviešu ģimenē tepat Īrijā, Anglijā. Jā, naudiņa nav ekstra liela, bet tici man, tas tev palīdzēs ļoti, es pati to esmu darījusi, un atgriežoties Latvijā es biju mainījusies ļoti, pieaugu tā teikt. It sevišķi ja tev nav draugu vai radu pie kā braukt uz Latviju ciemos, tas ir ideāli un ja paveicas vēl ar ģimeni tad var iekāroties uz ilgu, labāku un tālāku laiku.
Sakums pa lielam ir tāds, ka pieskati bērnus, mazākus vai lielākus, dzīvojot ģimenē uz vietas, tev ir apamskata dzīvošana, ēšanana, ir vismaz divas brīvdienas nedēļā un par vienu nedēļu tu saņem 100-1500eur. Ja tev nav cilvēku ar ko iet kaut kādās izklaidēs un nauda paliek tev, ja netērējies tad ir ideāli. Man neviena nebija ārzemēs, lieku izdevumu nav, visu naudu sanāca vienkārši iekrāt. Ja paveicas, ir ģimenes kas piedāvā papildus valodu kursus, eksursijas. Ir arī ģimenes no Šveices, Itālijas, kas meklē aukles. Galvenais meklēt latviešu ģimenē un ja nav ticiības saviem spēkiem, tad ir ģimenes kur ir lieli bērni 7-10 gadi, kuriem tur ārzemēs ikdienā tāpat vajag pavaodini piemēram uz skolu.
Ja tev šis interessē un vajag palīdzību, uzraksti man, es tev palīdzēšu atrast un sakārot šo visu.:)
20.01.2020 23:52 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
ui, kļūda, par vienu nedēļu 100-150eur*
20.01.2020 23:54 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
blacke @ 20.01.2020 23:54
ui, kļūda, par vienu nedēļu 100-150eur*
Uk vai Īrijā, £/€100-150 nav liela nauda vienam cilvēkam. Istabiņas maksā tādu summu, un par ko meitene ēdīs un apģērbsies?
21.01.2020 00:30 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Isseyy @ 21.01.2020 00:30
Uk vai Īrijā, £/€100-150 nav liela nauda vienam cilvēkam. Istabiņas maksā tādu summu, un par ko meitene ēdīs un apģērbsies?

Lasàm kārtīgāk... ar dzīvošanu uz vietas. Tātad 100 uz rokas un ēšana no ģimenes ledusskapja un sava istaba mājà kopā.
Un tā nav aukle tā ir au pair.
21.01.2020 00:54 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
ShabbyEve @ 21.01.2020 00:54

Lasàm kārtīgāk... ar dzīvošanu uz vietas. Tātad 100 uz rokas un ēšana no ģimenes ledusskapja un sava istaba mājà kopā.
Un tā nav aukle tā ir au pair.
eh, tad atvainojos, ja jau dzīvošana uz vietas un ēdiens nāk ne no sevis, tad vēl tāda summa ciešama
21.01.2020 01:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits