Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gruzija, Kutaisi

 
Reģ. 09.12.2019
Labrīt! ?
Vakar ļoti spontāni nopirku lidojumu uz Gruzijas pilsētu Kutaisi. Tā kā izlidojam jau šo pirmdien, gribētu dzirdēt atsauksmes no tiem, kas šo pilsētu jau ir izbaudījuši. Kā jūs meklējāt naktsmītni un vai kāda ir couchsērfojusi Gruzijā? Ar ko Jūs pārvietojāties, sabidriskais transports, takši, īrēts auto? Kuras vietas noteikti ir jāaplūko? No kā uzmanīties Gruzijā vai tieši otrādāk - ko izbaudīt?
Ielidojam ar otro pusīti īsi pirms pusnakts (pirmdien) un dodamies prom sestdien arī īsi pirms pusnakts.
Kā arī, vai kāda ir ceļojusi tikai ar mugursomu? Šobrīd nevaru izdomāt vai ņemt vēl līdzi mazo koferi (prioritārā bagāža) vai varu iztikt tikai ar mugursomu ? (no kosmētikas, protams, varu atteikties, tā kā gruzijā ir līdzīgi laikapstākļi pietiks ar vienu virsjaku un vieniem apaviem..)
Būšu pateicīga par jebkādu info!
Paldies jau iepriekš :)
17.01.2020 10:26 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
Sveika! Gruzijā ,tajā skaitā Kutaisi bijām pirms 4 gadiem. Cik ilgu laiku plānojat tur pavadīt? No Kutaisi top apskates objekti ir Okatse kanjons, Prometeja alas, ūdenskritums un Sataplia un vēl viena vieta, kurai netceros nosaukumu. Par šo visu objektu apskati dienas laikā šoferim samaksājām 100 larus. Tādi šoferi, kas piedāvā ekskursijas tur ir ka biezs, nevar atkauties no viņiem, jo uz pieres mums rakstīts tûisti, značit ir daudz naudas. Mūsu šoferis pačīkstēja, ka maz maksāsim, bet izvadāja visur bez problēmām. Kutaisi palikām booking atrastā nakts mītnē. Vidēji par nakti maksājām ap 20 lari no cilvēka. Mums ļoti patīk kalni ,tādēļ daļu laika (no 8 dienām) veltījām Kazbegam. Braucām kā mugursomnieki, lai būtu ērti pavietoties starp pilsētām. Starp pilsētām noteikti maršrutkas jāizmanto, jo baigi pa lēto.
Mēs arī ielidojām pusnaktī, bijām sarunājuši nakts mītni, kur mums atbrauks pakaļ. Vieta gan bija briesmīga (Tbilisi).
17.01.2020 15:45 | Saite
 
Reģ. 03.07.2019
Es par mugursomu. Vienmēr ar draugu tā ceļojam. Nekad nekas nav aptrūcies ceļojumos. Protams, ja nav vēlme katru dienu taisīt Instagramīgas bildes katru dienu citā, īpaši pārdomātā outfitā.
17.01.2020 19:52 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Cik bieži Tu apmeklē forumu?
  • Brīvajos brīžos vairākas reizes dienā
  • Vienreiz dienā
  • Vienreiz nedēļā
  • Vienreiz mēnesī
  • Retāk kā vienu reizi mēnesī
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (1)