Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādi vīrieši dominē mūsu sabiedrībā?

 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2019
Sveiki!
Pacelšu tēmu kura mani ieinteresēja.
Jautājums vairāk laikam meitenēm par puišiem kuriem ir 20gadi un vairāk.
Pēc Jūsu personīgās pieredzes vairums vīriešu uzsākot kaut kādu kontaktu ar Jums ir kādi?
Labie zēni kuri nāk pretī ar visu savu lielo sirdi un grib ļoti iegūt Jūsu uzmanību, vai tomēr sliktie zēni "alfa tēviņi" kuri Jums ir jāiekaro?
Ja skatās ārzemju pickup kursus (par sieviešu savaldzināšanu), tad pilnīgi visos tajos kursos dominē uzskats, ka tomēr ir tā, ka vairums sabiedrībā ir labie zēni, kas protams neesot efektīvi, līdz ar to apmāca tādu attiecību modeli pret meitenēm, kur vīrietis ir alfa un meitenei viņš ir jāiekaro.
Bet neņemiet par piemēru tikai tos vīriešus kuri Jums patīk. Paskatieties uz pilnīgi visiem vīriešiem kopā no Jūsu pieredzes. Kādi īsti dominē?
Paldies par komentāriem!
17.01.2020 09:52 |
 
Reitings 33
Reģ: 17.10.2019
Bulta,
Par degvielu - tas ir atsevišķs stāsts, izklausās pēc meitenes ar kuru ir jāauklējas. Sievietei pašai ir jāspēj darīt un risināt lietas. Uzskatu, ka nav jāprasa palīdzība gadijumos, kad lietas vari izdarīt pati.
It kā biedēt ar precībām uzreiz nevajadzētu. Vismaz es to uztvertu, kā izmisuša cilvēka gājiena. Protams, sākumā ir svarīgi izrunāt vēlmes un mērķus, lai pēc 5 gadiem nebūtu situācija ''bet es taču tev teicu, ka precēties nevēlos.''
P.s pārējiem komentētājiem, nebrūkiet viens otram virsū, katram ir savs stāsts un ceļš ejams :)
01.02.2020 18:23 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
aphoria @ 31.01.2020 18:51

Vīrieši arī mēdz būt dažādi. Nevajag visu reducēt uz balts vai melns.
Izplatīts mīts.
Izlutināts ir "smukais, izskatīgais gals" ... un kurš tad galu galā viņus izlutināja....?

Izskatas ka jūs esat sakarigs cilvēks :)
31.01.2020 20:15 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Aizmirsi ka es biseksuālis, ja gribu varu dabūt seksu pa velti.
31.01.2020 19:20 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Redpill @ 31.01.2020 19:07
Bulta vai tad tu alimentus nemaksā? Ja tev pāri 30 tad vēl ilgi jāmaksā būs...

Maksāju. Bet man tiešām nav problēmu saviem bērniem BMX trasi vai privāto bērnudārzu nopirkt, ja kādu rītu piecelšos un izdomāšu, ka tā vajag, tāpēc turpini dzīvot pie mammas, lai mēneša beigās sanāktu stundiņai seksa pie lēta naktstauriņa ;)
31.01.2020 19:16 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Bulta vai tad tu alimentus nemaksā? Ja tev pāri 30 tad vēl ilgi jāmaksā būs...
31.01.2020 19:07 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Es tērēju laiku uz prostitūtām, lētāk, ertāk, 100% garantēts sex. Tinder, randiņošana tikai piedūrienam.
31.01.2020 19:02 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kas tieši ir piekabes?
Bērni? Bērni nedzīvo pie manis.
Sieviete ar bērnu ir pluss, jo prātiņš +/- vietā. Mana vecuma sievietes bez bērniem parasti ir ar putniem galvā.
Izvēlēties Tu vari visu ko Tu vēlies, bet seksam vajag divus cilvēkus un es nevienam/-ai nenovēlu tērēt laiku ar Tevi, jo ir skaidrs, ka Tu pats par sevi nevari parūpēties vecumā, kad paša bērniem jau būtu jāsāk domāt par pamatskolas izlaidumu.
31.01.2020 18:52 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
peaceful @ 31.01.2020 14:43
Vīriešiem nav jēgas skriet pakaļ, ja gribēs, būsiet kopā, ja nē, tad pieklājīgi aizsūtīs 3 mājas tālāk. Mēs, sievietes, esam vairumā, skaistas, tādēļ vīrieši īpaši neiespringst.
Kādreiz, manu vecāku jaunībā bija tā - ieraudzīja un apprecēja. Tagad, kā mazākā atbildiba jāuzņemās, tā prom. Grūti vispār ar šiem vīriešiem, izlutināti Jūs mums esiet.

Vīriešiem nav jēgas skriet pakaļ, ja gribēs, būsiet kopā, ja nē, tad pieklājīgi aizsūtīs 3 mājas tālāk.

Vīrieši arī mēdz būt dažādi. Nevajag visu reducēt uz balts vai melns.
Mēs, sievietes, esam vairumā, skaistas, tādēļ vīrieši īpaši neiespringst.

Izplatīts mīts.
Kādreiz, manu vecāku jaunībā bija tā - ieraudzīja un apprecēja. Tagad, kā mazākā atbildiba jāuzņemās, tā prom. Grūti vispār ar šiem vīriešiem, izlutināti Jūs mums esiet.

Izlutināts ir "smukais, izskatīgais gals" ... un kurš tad galu galā viņus izlutināja....?
31.01.2020 18:51 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
bulta @ 31.01.2020 18:36
No Tevis bēg tāpēc, ka Tu dzīvo pie mammas 35 gadu vecumā.
Es to neatklāju uzreiz un tā pat bēg...
No tevis bēg jo tev jau ir 2 piekabes + kaut kādas prasības.
Es vēlos tikai izklaides un sex.
31.01.2020 18:42 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
No Tevis bēg tāpēc, ka Tu dzīvo pie mammas 35 gadu vecumā.
31.01.2020 18:36 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Bēg arī ja saki ka gribi nenopietnas attiecības...
31.01.2020 18:28 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
peaceful @ 31.01.2020 14:43
Vīriešiem nav jēgas skriet pakaļ, ja gribēs, būsiet kopā, ja nē, tad pieklājīgi aizsūtīs 3 mājas tālāk. Mēs, sievietes, esam vairumā, skaistas, tādēļ vīrieši īpaši neiespringst.
Kādreiz, manu vecāku jaunībā bija tā - ieraudzīja un apprecēja. Tagad, kā mazākā atbildiba jāuzņemās, tā prom. Grūti vispār ar šiem vīriešiem, izlutināti Jūs mums esiet.

Ko es te daru? Pusmūža krīze.
Ienācu palasīt sieviešu domas.
Mūsdienās sievietes bēg no tiem, kuri vēlas nopietnas attiecības. Nu protams, finālā visas vēlas apprecēties, bet ja Tu iepazīsies ar sievieti un uzreiz teiksi, ka kādreiz vēlies apprecēties, tāpēc meklē to īsto un vienīgo, tad meitene vairumā gadījumu nobīsies, jo viņām vajag laiku un daudz laika. Bet vīrietis ir radījums vienkāršs, grib saprast vai ir vērts tērēt laiku un naudu ar šo sievieti, vai meklēt nākamo.
Redzi, te ir sievietes, kuras pārmetīs, ka vīrietis nav nomainījis tualetes papīra rulli vai uzmīis uz brilles, jo bieži vien pat nepamani, jo vīrietim nav tik bieži jāsēžas uz poda. Un jo, jūs, sievietes teiksies, ja vīrieši šķirsies no Jums, jo jūs nemākat autio riepai spiedienu, eļļas līmeni vai spiedienu apkures sistēmā pārbaudīt? Visas šīs lietas, starpcitu, ir jāzin arī sievietei, jo pirmās divas ir obligātas prasības vadot transportlīdzekli. Kaut kur pārskrēju pāri ierakstam, ka ir sievietes, kuras savam auto nepilda pašas degvielu, jo tas taču esot vīriešu darbs.
Padomā pati - vīrietis, kurš ikdienā strādā nopietnu darbu, risina nopietnas problēmas un ir spējīgs uzturēt gan sevi, gan ģimeni, gan savu biznesu tagad atspēries čekos sievas auto degvielas līmeni, lai pēc smagas darba dienas tā vietā lai laiku pavadītu ar bērniem un atpūstos pats, brauks liet degvielu, jo sievas kundze pa dienu savu manikīru sabojāt negribēja?
31.01.2020 17:41 |
 
Moderators
Reitings 3628
Reģ: 13.11.2016
peaceful @ 31.01.2020 14:43
Vīriešiem nav jēgas skriet pakaļ, ja gribēs, būsiet kopā, ja nē, tad pieklājīgi aizsūtīs 3 mājas tālāk. Mēs, sievietes, esam vairumā, skaistas, tādēļ vīrieši īpaši neiespringst.
Kādreiz, manu vecāku jaunībā bija tā - ieraudzīja un apprecēja. Tagad, kā mazākā atbildiba jāuzņemās, tā prom. Grūti vispār ar šiem vīriešiem, izlutināti Jūs mums esiet.

Tās ir muļķības, ka tajos laikos cilvēki bija atbildīgāki. Vairāk precējās pavisam citu iemeslu dēļ.
31.01.2020 17:24 |
 
Reitings 33
Reģ: 17.10.2019
Vīriešiem nav jēgas skriet pakaļ, ja gribēs, būsiet kopā, ja nē, tad pieklājīgi aizsūtīs 3 mājas tālāk. Mēs, sievietes, esam vairumā, skaistas, tādēļ vīrieši īpaši neiespringst.
Kādreiz, manu vecāku jaunībā bija tā - ieraudzīja un apprecēja. Tagad, kā mazākā atbildiba jāuzņemās, tā prom. Grūti vispār ar šiem vīriešiem, izlutināti Jūs mums esiet.
31.01.2020 14:43 |
 
Reitings 33
Reģ: 17.10.2019
Vakar uzskrēju virsū šim rakstam, taču baigi te nesēžu. Interesanti ir palasīt Jūsu viedokli, ko rakstāt. Bet par to Bultu, kas šamējam noticies, ka ir jāsēž sieviešu forumiņos? Neesmu seksite, bet nevarētu iedomāties nevienu sev zināmu vīrieti, kas kaut reizi būtu iegājis šeit.
31.01.2020 14:40 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2020
dominē sievietes ar pautiem ?
31.01.2020 07:41 |
 
Reitings 149
Reģ: 30.01.2020
Chikitita @ 30.01.2020 20:14
Piekrītu vīrieškunga viedoklim nedaudz, man bij periods kad kļuvu loti pašpietiekama, dzīvoju viena, man bij labi, neviens man smadzenes nečakarēja, gāju un nācu kad gribēju un kā gribēju, gulēju cik un kā gribu, ĒDU KO GRIBU un cik gribu. Attiecības, laulība ievieš korekcijas. Vīrs sāka kontrolēt, pat ēst nevarēju ko gribu, man garšo salāti, tos ēdu katru dienu, un še tev, vīrs sāk brukt pa to virsū ka normālu ēdienu needu un atsakos no viņa ēdiena, kuru negribu, sāka uzvesties kā kontrolējoša māte. Jau ta pedantiska esmu, nē atrada vēl kur piesieties ka kafija izbirusi uz galda ko neesmu savākusi, ka pa agru ceļos cai gribu palikt viena līdz vēlākam vakaram uz dīvāna, ka pelnu pa maz un varu turpināt... Kontrole totāli nobeidz visu, visu, tad tu saproti nu nah*uj to visu.

Nu tas nav gluži par viriešiem, bet pastav divu veidu kontrole ko CILVĒKI (gan sievietes, gan virieši) izmanto.
Cilvēks ar paranoīdas personibas traucejumiem meģinas kontrolēt jūsu uzvedību. Respektīvi cikos majas nakat, ar ko runajaties, ka runajaties, ko gerbjat mugura utt. Tādi cilvēki baidas nodevibu, ka jus viņu krapsiet utt., kaut gan jus to nedarat. Gan sievietes, gan virieši sevi "uzskruve" un tad sakas skandali. Ar tadiem cilvekiem labak nerunat. Jo mazak jus runajat, jo mazak dodat viniem vielu pardomam, jo mazak vini piedoma. Vinus var atpazit pec spriesanas prasmem. Viniem pavisam irracionala domasana (nelogiska).
Cilvēks ar narcistiskiem personibas traucejumiem meģinas kontrolēt jūsu pratu. Viņš uzdos jums daudz visadu jautajumu, ta lai jus nevaretu neko no viniem slept. Un pec tam manipules ar jums. Ar manipulacijam meginot pieradit savu taisnibu. Cilvēki ar narcistiskiem personibas traucejumiem vini ir tie kas tiesi krapj. Jo vini uzskata ka vini ir visgudrakie un neviens nesaprotis, ka vini krapj. Lidz ar to ik tikko jus pamanijat ka cilveks manipule, uzreiz ir janorada kur cilvekam ir jaiet :D Ar tadiem labak vispar nerunaties, jo vini neliks jus miera.
30.01.2020 23:31 |
 
Moderators
Reitings 3628
Reģ: 13.11.2016
Kiki007 @ 30.01.2020 20:19

nah*i,to konkrēto vīrieti ? Ir vīrieši ar kuriem nevajag tikties un ir tādi ar kuriem var dzīvi kopā pavadīt ?

Precīzi!
30.01.2020 20:29 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Chikitita @ 30.01.2020 20:14
Piekrītu vīrieškunga viedoklim nedaudz, man bij periods kad kļuvu loti pašpietiekama, dzīvoju viena, man bij labi, neviens man smadzenes nečakarēja, gāju un nācu kad gribēju un kā gribēju, gulēju cik un kā gribu, ĒDU KO GRIBU un cik gribu. Attiecības, laulība ievieš korekcijas. Vīrs sāka kontrolēt, pat ēst nevarēju ko gribu, man garšo salāti, tos ēdu katru dienu, un še tev, vīrs sāk brukt pa to virsū ka normālu ēdienu needu un atsakos no viņa ēdiena, kuru negribu, sāka uzvesties kā kontrolējoša māte. Jau ta pedantiska esmu, nē atrada vēl kur piesieties ka kafija izbirusi uz galda ko neesmu savākusi, ka pa agru ceļos cai gribu palikt viena līdz vēlākam vakaram uz dīvāna, ka pelnu pa maz un varu turpināt... Kontrole totāli nobeidz visu, visu, tad tu saproti nu nah*uj to visu.

nah*i,to konkrēto vīrieti ? Ir vīrieši ar kuriem nevajag tikties un ir tādi ar kuriem var dzīvi kopā pavadīt ?
30.01.2020 20:19 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Piekrītu vīrieškunga viedoklim nedaudz, man bij periods kad kļuvu loti pašpietiekama, dzīvoju viena, man bij labi, neviens man smadzenes nečakarēja, gāju un nācu kad gribēju un kā gribēju, gulēju cik un kā gribu, ĒDU KO GRIBU un cik gribu. Attiecības, laulība ievieš korekcijas. Vīrs sāka kontrolēt, pat ēst nevarēju ko gribu, man garšo salāti, tos ēdu katru dienu, un še tev, vīrs sāk brukt pa to virsū ka normālu ēdienu needu un atsakos no viņa ēdiena, kuru negribu, sāka uzvesties kā kontrolējoša māte. Jau ta pedantiska esmu, nē atrada vēl kur piesieties ka kafija izbirusi uz galda ko neesmu savākusi, ka pa agru ceļos cai gribu palikt viena līdz vēlākam vakaram uz dīvāna, ka pelnu pa maz un varu turpināt... Kontrole totāli nobeidz visu, visu, tad tu saproti nu nah*uj to visu.
30.01.2020 20:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits