Kādi vīrieši dominē mūsu sabiedrībā?

 
Reitings 103
Reģ: 14.08.2019
Sveiki!
Pacelšu tēmu kura mani ieinteresēja.
Jautājums vairāk laikam meitenēm par puišiem kuriem ir 20gadi un vairāk.
Pēc Jūsu personīgās pieredzes vairums vīriešu uzsākot kaut kādu kontaktu ar Jums ir kādi?
Labie zēni kuri nāk pretī ar visu savu lielo sirdi un grib ļoti iegūt Jūsu uzmanību, vai tomēr sliktie zēni "alfa tēviņi" kuri Jums ir jāiekaro?
Ja skatās ārzemju pickup kursus (par sieviešu savaldzināšanu), tad pilnīgi visos tajos kursos dominē uzskats, ka tomēr ir tā, ka vairums sabiedrībā ir labie zēni, kas protams neesot efektīvi, līdz ar to apmāca tādu attiecību modeli pret meitenēm, kur vīrietis ir alfa un meitenei viņš ir jāiekaro.
Bet neņemiet par piemēru tikai tos vīriešus kuri Jums patīk. Paskatieties uz pilnīgi visiem vīriešiem kopā no Jūsu pieredzes. Kādi īsti dominē?
Paldies par komentāriem!
17.01.2020 09:52 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Gudram, veiksmīgam un vīrišķīgam vīrietim nav laika cīnīties par meiteni, kura satiekas ar vairākiem. Un te mēs atkal nonākam pretrunās, kas ir veiksmīgs. Varbūt, Tavuprāt tas ir tāds, kurš brauc ar pāris gadu vecu, kredītā ņemtu auto, strādā par mazu četrciparu aldziņu un īrē divistabu dzīvokli jaunā projektā? Nē.
Nemelo sev, tādi vīrieši neeksistē. Paralēli viņi satiekas un guļ ar citām, tikai Tev šķiet, ka viņš Tevi aplido mēnešiem.
18.01.2020 12:43 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 18.01.2020 12:43
Gudram, veiksmīgam un vīrišķīgam vīrietim nav laika cīnīties par meiteni, kura satiekas ar vairākiem. Un te mēs atkal nonākam pretrunās, kas ir veiksmīgs. Varbūt, Tavuprāt tas ir tāds, kurš brauc ar pāris gadu vecu, kredītā ņemtu auto, strādā par mazu četrciparu aldziņu un īrē divistabu dzīvokli jaunā projektā? Nē.
Nemelo sev, tādi vīrieši neeksistē. Paralēli viņi satiekas un guļ ar citām, tikai Tev šķiet, ka viņš Tevi aplido mēnešiem.

Man nav jāmelo sev.Es saku,to ko es zinu. Bulta, Tu esi iedomājies, ka sievietēm no Tevis vajadzīga tikai nauda. Un tā arī,jo Tu tiecies ar tādām. Tu pats visu laiku izvēlies sievietes,kuras Tev nav piemērotas un tad secini,ka labāk dzīvot vienam. Iespējams vienam ir vieglāk,bet lasot Tavus tekstus,laimi tajos nesajūtu.
Vairāk vai mazāk katrs vīrietis nonāk pie atziņas,ka vēlās ģimeni. Un tam nav nozīmes četrciparu alga vai piecciparu. Vīrietis ir vīrietis. Viņš vēlās sievieti.
Jā, iespējams,viņš guļ ar citām, bet prātā ir tā viena,kuru dabūt nevar. Un nedomāt par viņu nevar.
18.01.2020 13:12 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiki, ir vīrieši, kuri nekad nebūs ģimenes materiāls, lai vai cik jauki tie izturētos pret sievieti. Un, protams, tādas ir arī sievietes.
Varbūt es izvēlos sievietes, kuras man nav piemērotas, bet ja sieviete man patīk, vai es varu izmainīt savu gaumi sievietēs? Ja es esmu divmetrīgs, slaids, vai man fiziski būtu iespējamas attiecības ar īsu un apaļīgu dāmu? Diez vai. Savukārt slaidās un garās, parasti, ir dārgas sievietes ar lielu piekrišanu no pretējā dzimuma.
Jā, es lieliski māku spēli, es varu sarunāt tikšanos ar jebkuru sievieti, ja es to tiešām vēlētos. Piebraukt kā Šons Konerijs ar Aston Martin DB7 V12(vai Vantage, pārējie ir pārāk dārgi) un nolaistu jumtu, perfekti augumam uzšūtā uzvalkā ar krāsainām zamšādas kurpēm, skanot Fila Kolinsa "You'll be in my heart", aizvest uz lielisku, bet mājīgu kafejnīcu īsam small talk pirms doties pie manis, kur jau iepriekš radīta atmosfēra lieliskam vakaram, rožlapiņas, klusa, liriska mūzika, sveces, kamīns un ziedu buķete kārbā ar viņas mīļākajiem gardumiem, par kuriem esi uzzinājis, uzjautājot to viņas labākajai draudzenei viņai nezinot. Jā, lieliska filma un nedaudz atturīga attieksme pret viņu, liekot viņai pašai spert pirmo soli, liekot viņai pašai piesēsties tuvāk, redzot siltumu viņas acīs un sirdskukstus, kuri ir palikuši skaļi un to ātrais ritms piepilda neērtos klusuma brīžus. Pēc lieliski pavadīta vakara, gaidīt otro vai trešo randiņu, kurā uzdāvināt viņai Laumas veļu, liekot viņai sajusties kā devītajās debesīs. Un atkal - nedaudz neveiklā klusēšana, maigie pieskārieni un tad Tu čukstot vināi ausī nodziedi Ronana Keatinga - When you say nothing at all
The smile on your face let's me know that you need me
There's a truth in your eyes saying you'll never leave me
The touch of your hand says you'll catch me wherever I fall
You say it best
When you say nothing at all
Jā, es spēli māku. Taču tas viss prasa ļoti daudz spēka. Saproti mani, iekārdināt var jebkuru sievieti, bet kā jau Tu teici, dažreiz sievietes pie tā pierod un vēlas to pašu katru reizi. Un būsim reāli, piece de resistance randiņi prasa ļoti lielus resursus un plānošanu. Es to biju gatavs darīt pirms 10 gadiem, bet tagad? Es nezinu. Man patīk iepriecināt, nepārproti, bet man nepatīk sajusties muļķim, aplidojot sievieti un beigās paliekot bešā.
Zini, es esmu ļoti liels romantiķis un pārāk ātri iemīlos cilvēkos, tāpēc, uzskatu, ka labāk ir vienkārši būt džentelmenim, nekā palikt ar salauztu sirdi.
Tāds esmu es, pazīstu vēl tādus. Tie ir lieliski cilvēki. Patiesi, gudri. Taču viņi visi vairs nav gatavi iet cauri tai ugunij un ellei ko sauc par sievietes prātu. Viņi visi strādā labos amatos, ir turīgi, gudri, bet vieni. Jo tā ir vieglāk. Jo tā ir vieglāk, nekā darīt visu kādas sievietes dēļ, palikt ar salauztu sirdi un vēlos vakaros sēdēt dīvānā bez krekla, dziedot Lenija Kravitza - Believe in me
I can't go on
I know not what to do
My heart is worn
I feel as If I'm through
Please believe in me
'Cause what I need is for you
To believe in me
18.01.2020 15:03 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Ja tu jautā, kādi vīrieši dominē, es ar nožēlu varu atzīt, ka dominē sievietes. :(
18.01.2020 15:23 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
bulta

Nu jā, man tik saldens scenārijs atbaidītu. Kāpēc gribi visu tik ļoti iestudēt, kāpēc nevari randiņā vienk ļauties un būt tu pats?
Man vienreiz piektajā randiņā vīrietis uzdāvināja veļu, un es galīgi nebiju priecīga. Pirmkārt, biksītes bija par lielu, izskatījās kā bumbierenes ? komplekta krāsa oranža, un oranžā ir vispār no no priekš manis, nepiestāv arī pie sejas. Tajā brīdī šķita, nu kāpēc tu man ko tādu uzdāvināji ? būtu labāk kopā aizgājuši uz veļas veikalu un izvēlējušies, tas arī būtu seksīgāk.
18.01.2020 15:43 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Lasot bultas tekstu liekas, ka zobos jau kariess iemetās :D
18.01.2020 16:18 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Es nekad neiet pie vīrieša uz mājām,ja neplānotu seksu. Attiecīgi tas nav 5 randiņš,pat 10 nē. Apakšveļa dāvanā mani aizskartu. Ko Tu no sevis esi iedomājies!? ?
Tu izliecies par to,kas Tu neesi,tāpēc arī tas nogurdina. Ja attiecies pret otru kā pret objektu,tad,protams, ir jāviļās,ka mīlestības jūtas nedzimst.
Jādzīvo ir ar atvērtu sirdi!
18.01.2020 16:53 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Ieej vīriešu forumā un uztaisi aptauju, cik vīrieši būs gatavi iet uz 10 randiņiem bez seksa. Ja pēc piektā nav, 99% būs sen atmetušies. Un atkārtoju - uzjautā to vīriešiem, nejautā to sev.
Būs daļa, kas nevedīs uz mājām, tie parasti būs tie, kuri dzīvo kopmītnēs vai pie mammas.
18.01.2020 17:27 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Kiki007
Es ar to vīrieti biju labi pazīstama iepriekš, tāpēc nebija gluži tā, ka 5. reizi dzīvē viņu satieku. Netaisnojos, bet fakts. Viņš to apakšveļu dāvināja ar domu, ka nu es tūlīt izkusīšu, tomēr tā nebija. Tas bija mūsu pēdējais randiņš. Jo nu dāvināt apakšveļu ne savai draudzenei.. man arī tas šķiet ļoti vulgārs žests.
18.01.2020 17:38 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
bulta @ 18.01.2020 17:27
Ieej vīriešu forumā un uztaisi aptauju, cik vīrieši būs gatavi iet uz 10 randiņiem bez seksa. Ja pēc piektā nav, 99% būs sen atmetušies. Un atkārtoju - uzjautā to vīriešiem, nejautā to sev.
Būs daļa, kas nevedīs uz mājām, tie parasti būs tie, kuri dzīvo kopmītnēs vai pie mammas.

Vecīt,kad es biju brīva,man bija 3-5 pieludzēji ar ko tikties. Ja kāds pārāk uzmācīgi mēģināja virzīt lietas tālāk,paskaidroju,ka man sekss ir svarīgs.Es iemīlos,vēlos attiecības pēc tā...pagaidām neesmu gatava. Viss,ja kāds atmetās,tad tikai uz labu. Bet kā likums, tādi,kas pazuda pēc pusgada rakstīja atkal ?
18.01.2020 17:50 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Ketija123 @ 18.01.2020 17:38
Kiki007
Es ar to vīrieti biju labi pazīstama iepriekš, tāpēc nebija gluži tā, ka 5. reizi dzīvē viņu satieku. Netaisnojos, bet fakts. Viņš to apakšveļu dāvināja ar domu, ka nu es tūlīt izkusīšu, tomēr tā nebija. Tas bija mūsu pēdējais randiņš. Jo nu dāvināt apakšveļu ne savai draudzenei.. man arī tas šķiet ļoti vulgārs žests.

Vai ne? Pie tam Lauma..tā ir diezgan ikdienišķa apakšveļa. Ja grib pazīmeties,tad vismaz Amoralles zīda rīta kleitu dāvinātu... savādāk kā to saprast-viņš norāda man kādu veļu vilkt ar viņu tiekoties!? ?
18.01.2020 17:52 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Visādi, bet vispār dominē sliktie tipi, kuri ir labi gultā, bet attiecībās nekādi, ar kuriem nav nākotnes. Un tas ir gan Latvijā, gan ārzemēs. Tos labos un nevainīgos vīriešu tipus neesmu satikusi
18.01.2020 19:21 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Vīrieši izdarīs visu, lai ievilktu tevi gultā. Bet NEKO, lai padarītu par sievu un veidotu ģimeni. Tādi ir šie mūsdienu vīrieši.
Es apskaužu savas vecmāmiņas savā laikā, kur cilvēkiem bija vēlme vienu otru mīlēt pa īstam
18.01.2020 19:26 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
sla @ 18.01.2020 19:26
Vīrieši izdarīs visu, lai ievilktu tevi gultā. Bet NEKO, lai padarītu par sievu un veidotu ģimeni. Tādi ir šie mūsdienu vīrieši.
Es apskaužu savas vecmāmiņas savā laikā, kur cilvēkiem bija vēlme vienu otru mīlēt pa īstam
Vnk. nebija citu variantu, citi laiki, citas paražas...
Un nejau tās laulības bija kā rožu dārzs, lielākā daļa.
18.01.2020 21:43 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
sla @ 18.01.2020 19:26
Vīrieši izdarīs visu, lai ievilktu tevi gultā. Bet NEKO, lai padarītu par sievu un veidotu ģimeni. Tādi ir šie mūsdienu vīrieši.
Es apskaužu savas vecmāmiņas savā laikā, kur cilvēkiem bija vēlme vienu otru mīlēt pa īstam

1. Atkarīgs no tā, kādus vīriešus izvēlies.
2. Man kaut kā diezgan plašā apkārtnē manas vecuma grupas 30+ gandrīz visi vīrieši vai nu ir ģimenes cilvēki, vai arī ceļā uz ģimenes izveidi.
3. Tu nepamatoti idealizē to vecmāmiņu laiku. Cilvēki senāk dzīvoja daudz nabadzīgāk, izvēļu iespējas bija daudz mazākas dažādās dzīves jomās, sievietes nereti dzīvoja kopā ar varmākām un alkoholiķiem un nešķīrās, jo nebija, kur likties.
18.01.2020 21:47 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Bultam cik sapratu ir 2 bērni? Pāri tricāram, pajukusi laulība...
Jums sievietēm tāds vīrietis ir izdevīgs? Kuram ir 'bagāža' no iepriekšējām attiecībām.
18.01.2020 21:56 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Redpill @ 18.01.2020 21:56
Bultam cik sapratu ir 2 bērni? Pāri tricāram, pajukusi laulība...
Jums sievietēm tāds vīrietis ir izdevīgs? Kuram ir 'bagāža' no iepriekšējām attiecībām.

.. un vēl ar tādām pretenzijām pret sievietēm un attieksmi .... un uzvedību ....un vēl kā lielās ar sasniegto ... miljonār vārdā bulta ... sievietei 2020. gadā Lauma apakšveļa nu nepavisam nav nekas īpašs kā dāvana un gan jau pati sieviete zinās kas viņāi no apakšveļas vispār patīk un galu galā der... un manuprāt šīs firmas auditorija ir sievietes 50+ .. un ar jaunajiem modeļiem mēģina paņemt arī 40+ sievietes
.. tev tur tādas prasības pret sievietēm un to un to no viņām sagaidi ... kā no kaut kādām superzvaignēm .. a pats vecmāniņu apakšveļu dāvini.... īsti nesaprotu šo brendu jo nav īsti kategorijā skaista un seksīga apakšveļa ... un nav arī kategorijā ērta, ikdienas apakšveļa (viskoze jau nav kokvilna)....
un Bultiņ ... visas tavas pretenzijas pret sievietēm un tāda apakšveļa ... kuras ir tās slaidās un skaistās 50 gadnieces kurām tu šo veļu taisījies dāvināt? un kura tad ir slaida savos 50? pēc menopauzes tak vielmaiņa palēninās... nu tu kaut kāds galīgi glups vai arī esi fake trollis!
18.01.2020 22:46 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Un es labprātāk klausos Dido atlikušo savas dzīves daļu pie kamīna ar viskija glāzi rokās, nekā bezmērķīgi aplidoju meitenes un slīgstu depresijā, ja tas ilgstoši neizdodas.
Vai nu Tu esi impotents vai arī ar dildo pakaļā. Es principā ticu, ka aprakstītajām prioritātēm var būt arī kāds cits izskaidrojums, bet kaut kā nenāk prātā uz sitiena.
18.01.2020 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Jā, es lieliski māku spēli, es varu sarunāt tikšanos ar jebkuru sievieti, ja es to tiešām vēlētos. Piebraukt kā Šons Konerijs ar Aston Martin DB7 V12(vai Vantage, pārējie ir pārāk dārgi) un nolaistu jumtu, perfekti augumam uzšūtā uzvalkā ar krāsainām zamšādas kurpēm, skanot Fila Kolinsa "You'll be in my heart"......
No kurienes aug kājas pārliecībai, ka šis ir visas sievietes sagaida kaut ko tādu?:)
18.01.2020 23:59 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
labie vīrieši. nesaista un nepatīk man tā saucamie sliktie.
19.01.2020 00:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits