Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāc kā pats nelabais

 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Sveiki! Ir nakts! .. un cilvēks, kurš paradis ar mani gulēt vienā gultā zem segas, nu jau atkal krāc kā dīzeļa motorzāģis ??
Esmu izmēģinājusi precīzi visu, ko man ir ieteikuši man zināmie cilvēki: vēlu uz sāniem (ticiet, ja apveltu ar seju spilvenā, krāktu tāpat ?)
Ik pa laikam piebikstīju, pierunāju likt speciālu gredzenu degunā, izmantot zobu plati, spreju, miega mērītāju... visbeidzot uztaisīja arī deguna operāciju, bet viss velti ? krāc kā pats nelabais, pie kam vēl nereti ar mani sarunājas miegā ?
Ausu aizbāžņi nepalīdz un gulēšana citā istabā arī... jo es viņu dzirdu caur visām durvīm!
Vai ir kādai vēl kāds, JEBKĀDS, brīnumains paņēmiens kā man palīdzēt? Viņam jau viss labi, viņš jūtas izgulējies ?
17.01.2020 01:07 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Paldies Dievam, manējais VĒL nekrāc... bet neko nevar sapriecāties, esmu novērojusi, ka sievietes sūdzās tieši par večiem pēc 40, ka naktīs krāc.
Ja par ieteikumiem, tad nu, vismaz man nekas cits prātā nieienāca - pārbaudīt vai nav miega apnoja? Lai gan, ja saki, ka ir izgulējies, tad arī tas maz ticams..
17.01.2020 01:40 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Spilvenu esi mainījusi? Varbūt par augstu vai zemu galva.
Asinspiediens kāds?
Vakarā pirms gulētiešanas nelieto alkoholu?
Vai pirms gulētiešanas nepieēdas līdz nemaņai?
Kad runā tad miegs ir dziļš?
Nav dienā daudz stresa?
17.01.2020 06:52 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Kiskismau @ 17.01.2020 06:52
Spilvenu esi mainījusi? Varbūt par augstu vai zemu galva.
Asinspiediens kāds?
Vakarā pirms gulētiešanas nelieto alkoholu?
Vai pirms gulētiešanas nepieēdas līdz nemaņai?
Kad runā tad miegs ir dziļš?
Nav dienā daudz stresa?

Alkoholu lietu reizi pa reizei, bet krākšana no tā nemainās - kā krāca tā krāc. Citreiz pieēdas, bet tur es viņu nevaru atturēt, jo viņš pa dienu maz ēd vai neēd vispār. Ja mainītu savus ēšanas paradumus, tad varbūt kaut kas mainītos ?
Runā parasti dziļā miegā. Stress... stress viņam varētu būt, bet tur tāda ļoti stabila nervu sistēma
17.01.2020 08:47 |
 
Reitings 139
Reģ: 05.02.2013
Man tā pati problēma. Manējais arī katru nakti zāģē. Dažreiz nedzirdu, dažreiz izsūtu trimdā uz dīvāna. Griez uz kuru pusi gribi - krāc tāpat :D
Kaklā pūšamais arī neko nav palīdzējis. Labprāt paklausīšos kādus ieteikumus, ko darīt lietas labā.
17.01.2020 08:52 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Par asinspiedienu neatbildēji, jo tas var veicināt krākšanu.
Arī liekais svars var būt pie vainas.
Vakara pieēšanās var būt pie vainas.
Mēles atslābšana un ieslīdēšana var būt pie vainas.
Smēķēšana arī var būt vainīga, jo smēķejot izdalas gļotas, kas tad var aizsprostot elpceļus.
Ja cilvēks ir alerģisks pret putekļu ērcīti, tad naktīs viņi krāc, jo piepamst elpceļi un ir grūti paelpot. Tad regulāri jāmaina gultasveļa jātīra un jāvedina telpas un jāskatās lai matracis nav pārāk vecs. Iespējas daudz un dažadas.
Mans krāca jo gulēja uz pārāk augsta spilvena. Nopirkām to memory foam anatomisko un nekrāc vairāk.
Bieži vien krākšana var norādīt uz to ka vēlāk veidosies miega apnoja. Tas nozīmē to ka uz laiku pārtrūks elpošana. Pavēro vai nav tā ka uz kādu laiku apstājas elpošana, jo tā var būt diezgan nopietna problēma un tad ir obligāti jāvēršas pie ārsta.
17.01.2020 09:12 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Ir brīnumlīdzeklis❗❗❗
Esmu liels krācējs un ja to aizmirstu, tad visticamāk arī nokrācu visu nakti elpojot caur muti.
Iesākumā vajadzētu sākt ar deguna iztīrīšanu - vakarā,ar sālsūdeni, lai naktī viegli elpot. Var iegādāt šādu ebay:
17.01.2020 10:11 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Nākamais solis būtu iegādāties papīra leikoplastu. Maxima 0.89c
Un tad aizlīmēt muti! Man tas palīdz un dzīves patiesība ir tāda, ka tas uzlabo miegu, novērš krāksānu (caur degunu vēl pastāv iespēja), deguns gan arī turas tīrs, jo tur pastāvīgi cirkulē gaiss, rodas veselīga vide, jo smadzenēm nevajag tik daudz gaisa cik var ievilkt caur muti. Zobiem un smadzenēm vajag īpašu vidi, ko var sniegt tikai elpošana caur degunu. Tādēļ šis vajadzētu lietot visiem. Tas nomierina!
17.01.2020 10:21 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Iesākumā vajadzētu sākt ar deguna iztīrīšanu - vakarā,ar sālsūdeni, lai naktī viegli elpot.

Ar sālsūdeni gan nevajadzētu katru dienu tīrīt, jo tas ļoti kairina un sausina gļotādu. Sālsūdens ir vajadzīgs tikai tad ja ir iesnas, nevis ikdienā.
17.01.2020 10:54 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Draudzenes mammas vīrs (cilvēks gados, līdzekļi pietiekami) ir izmēģājis pilnīgi visu un neko nevar padarīt, tā nu viņi guļ atsevišķās istabās un viss. Varbūt var lietot ausu aizbāžņus. Protams, ka abi nelaimīgi, ka tā ir, bet nu situācija ir pieņemta un neko nevar darīt. :(
17.01.2020 11:24 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Pie šīs pašas tēmas vēlos pajautāt:
Kādēļ tad, kad iedzeru miega zāles, es krācu? Bet parastās naktīs ne miņas no tā?
17.01.2020 13:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits