Kāzas

 
Reitings 6
Reģ: 16.01.2020
Sveikas! Šobrīd jūtos pilnīgi salauzta un galīgi nezinu, ko darīt.
Man ir 23, manam draugam 26. Mēs jau divus gadus dzīvojam kopā un viss attiecībās ir superīgi. Es ļoti stipri viņu mīlu, zinu, ka viņš mani arī mīl. Kad uzsākām kopdzīvi un runājām par t, kādu mēs redzam savu nākotni, abi zinājām, ka kādreiz vēlaimies kāzas un bērnus. Abi runājām, ka vēlamies kādu dienu veidot ģimeni. Bet laikam lielākā problēma bija tas, ka neesam precizējuši konkrētu vecumu, kad tas ietilpst plānos.
Tā nu mēs jau divus gadus esam nodzīvojuši. Un jau kādu laiku es sāku arvien vairāk un vairāk domāt par to, ka es jau lēnām gaidu bildinājumu no drauga puses. Varbūt ne gluži šobrīd, bet tuvāko pāris gadu laikā. Tad nu lūk, pēdējā laikā gandrīz visi mūsu draugi precās un šodien es izlēmu pacelt šo tēmu, un konkrēti pajautāt, kad viņš īsti domā mani bildināt un kā viņš uz to skatās.
Viņa atbilde mani maksimāli šokēja un neko citu kā tikai raudāt es šobrīd nevaru. Viņš pateica, ka ļoti stipri mani mīl. Taču viņš uzskata, ka dzīvē viss jāsasniedz un tikai pēc kādiem 10 kopdzīves gadiem var skatīties uz kāzu pusi. Un ātrāk, ka pēc 10 gadiem viņš noteikti neko tādu nedarīs. Šobrīd es jūtos vienkārši salauzta. Liekas, ka viss tas, par ko es vienmēr esmu sapņojusi, ko es vienmēr esmu gribējusi un gaidījusi, vienkārši sabruka. Es ļoti labi apzinos, ka tas bija jāprecizē un jāizrunā jau krietni ātrāk, bet tagad galīgi nezinu, ko darīt. Es viņu tiešām no visas sirds ļoti stipri mīlu un jūtos arī ļoti mīlēta, bet ko man darīt? Es negribu tāpēc šķirties un pamest šo cilvēku. Taču kāzas man vienmēr bija ļoti ļoti svarīgas
16.01.2020 22:00 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.01.2020
Mēs dzīvojam kopā divus gadus. Attiecībās esam 4 gadus, un vēl pirms tam gadu bija attiecības, kad viņš nedzīvoja Latvijā. Ja skaita arī to gadu ar long distance relationship, tad kopā jau 5 gadi.
17.01.2020 13:18 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.01.2020
Arī runājot par īpašumu, budžets mums ir kopīgs. Un veicot kaut kādu lielāku pirkumu, noteikti maksāsim abi. Un, manuprāt, pirkt kopīgu īpašumu, neesot laulībā, ir muļķīgi.
17.01.2020 14:41 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Kā pie mums ir ar likumiem? USA ir tā ka ja šķirās 95% gadijumos īpašums (nekustamais/auto) paliek sievietei.
Tā sauktais 'divorce rape'
17.01.2020 14:55 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Redpill
Amerikā tas likums ir uz precētiem pāriem. Ja esi neprecējies tad arī neko nedabūt.
manuprāt Latvijā, ja neesi precējies, tad mantu dala pēc tāda principa, ka ja tu vari pierādīt ka piedalījies tās pirkšanā tad tikai dabū to. Ja nav palikuši nekādi konta izraksti vai čeki tad principā pierādīt ka tu to pirki nevar. Protams, kāds likuma gudrāks cilvēks var izlabot, jo es tajā visā orientejos švaki.
17.01.2020 15:25 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Taču kāzas man vienmēr bija ļoti ļoti svarīgas
Svarīgas kāzas vai svarīga laulība?
Raugies uz to visu pozitīvi - īpaši ja esi jau izsapņojusi savas kāzas: pēc 10 gadiem varēsi atļauties tieši tādas kāzas, kā esi sapņojusi.
Ja steigsies, vari piedzīvot vilšanos savās ekspektācijās attiecībā uz kāzām, un tad pārdzīvosi vēl vairāk, nekā ja gadiem ilgi gatavosies.
17.01.2020 16:38 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Tā ir tāda tipiska vīrieša reakcija. Viņš atrunājās,patiesība ir tāda,ka viņš vēlās ar Tevi dzīvot kopā un gūt visus kopdzīves labumus neuzņemoties saistības,a mazums kādu labāku atradīs...
Ko darīt? Pateikt,ka Tev tas ir svarīgi. Tev vajag kāzas tuvāko 2 gadu laikā. Ja viņš saka nē,tad savāc mantiņas un adios. Pabaudi dzīvi,izklaidējies,velti laiku sev. Lai čalis paskraida mēnesi,divus. Tiecies, bet nekāda seksa ar viņu. Lai saka,ka mīl un dzīvot nevar un tad Tu tāda, jā es Tevi arī..bet saproti, vēlos būt Tava sieva...
Ja viņš pakaļ neskrien, tad Tev viņu nevajag. Neesi Tu nekāds pagaidu variants kādam
17.01.2020 17:00 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
10 gadus gaidīt ir absurdi, Tev būs 33! wtf? ?
Tici man vīriešu ir pilna pasaule, nevajag savas vēlmes upurēt viena vīrieša dēļ!
Nebūs šis,būs cits! Precēs, uz rokām nesās, vedīs pie rokas un rādis pasaulei-re kāda man sieviņa,pati labākā ?
Mazāk nav vērts ?
17.01.2020 17:08 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Berni japlano pie 30+, Eiropa videjais videjais bij 29-30.
Respektivi par kazam japlano no 25+. Videjam iedzivotajam.
Kuram resursu vairak var izlemt pats, kam mazak atlikt uz velaku laiku.
17.01.2020 17:24 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Īpašumu var pirkt kopīgi tikai, ja ir uz Tava vārda, bet, tad ir jāizvērtē vai varēsi viena pavilkt. Ja viņš skaitīs naudu Tev uz kontu un maksājuma darījuma aprakstā minēs dzīvokli, vai arī pirks tapetes vai ko citu dzīvoklim, būs čeki, tad jārēķinās ar to, kad var būt situācija par naudas atdošanu.
17.01.2020 17:50 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Kiki007 @ 17.01.2020 17:00
Tā ir tāda tipiska vīrieša reakcija. Viņš atrunājās,patiesība ir tāda,ka viņš vēlās ar Tevi dzīvot kopā un gūt visus kopdzīves labumus neuzņemoties saistības,a mazums kādu labāku atradīs...
Ko darīt? Pateikt,ka Tev tas ir svarīgi. Tev vajag kāzas tuvāko 2 gadu laikā. Ja viņš saka nē,tad savāc mantiņas un adios. Pabaudi dzīvi,izklaidējies,velti laiku sev. Lai čalis paskraida mēnesi,divus. Tiecies, bet nekāda seksa ar viņu. Lai saka,ka mīl un dzīvot nevar un tad Tu tāda, jā es Tevi arī..bet saproti, vēlos būt Tava sieva...
Ja viņš pakaļ neskrien, tad Tev viņu nevajag. Neesi Tu nekāds pagaidu variants kādam
Mgtow čali tu ar seksu neuzpirksi, viņš baigi nepārdzīvos, šamā jau raud, ne jau viņš.
17.01.2020 18:20 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Piekrītu tiem, kas saka, ka domas mainās!
Un kāpēc gan nevar baudīt attiecības bez bērniem un precēšanos? Brauciet ceļojumos, izklaidējaties, izbaudiet to, ka esiet divatā.
17.01.2020 19:28 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Šķirties točna nevajag. Viņš jau neteica, ka nekad nevēlas precēties. Vot tad varētu celt brēku... i pat tā, ja tā runātu, pēc gada viņš varbūt domātu citādāk.
17.01.2020 19:33 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
Šobrīd vidējais vecums, kurā vīrieši stājas pirmajā laulībā, ir 32 gadi. Tas nozīmē, ka tavs puisis ir krietni zem tipiskā vecuma, kurā vīrieši laulājas. Nevēlēšanās precēties šādā vecumā par vīrieti vēl neko sliktu neliecina.
Ja jums apkārt "visi draugi precas", tad vai nu jums ir maz draugu, vai arī viņi ir gados vecāki, vai arī tie jūsu draugi ir kāda dikti īpatnēja sociālā grupa (ja līdzīga vecuma cilvēki), kurā vīriešu precību vecums izteikti atšķiras no meinstrīma.
17.01.2020 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tev ir TIKAI 23, kādas kāzas, kāda ģimene ,jābauda dzīve, jo pēc tam reāli tas bremzēs
17.01.2020 22:48 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Piekrītu, tev tiešām ir tikai 23 gadi un viņam tikai 26 gadi.. domas ātri mainās. Un kā viens čoms savai draudzenei teica , ok, precamies, bet tas nozīmē uzreiz arī bērnus un es gribu trīs, tu būtu gatava tagad dzemdēt vienu pēc otra bērnus un būt mamma uzreiz pēc kāzām, nevis tikai precēties kāzu un ballītes pēc?
Pēc tevis rakstītā šķiet, ka gribi kāzas jo visi precās un tu arī gribi ballīti un to visu. :D
17.01.2020 23:32 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.01.2020
Es varbūt kaut kā nepareizi izteicos, bet viņš neuzskata, ka mēs esam par jaunu. Viņš būtu gatavs precēties, viņš būtu gatavs bērniem. Vienīgais, kāpēc viņš to grib darīt pēc 10 gadiem, ir viņa uzskats, ka cilvēku var iepazīt tikai pēc 10+ gadiem kopdzīves. Tikai tad var saprast, vai tas cilvēks ir īstais.
Problēma nav tajā, ka es pieprasu bildinājumu rīt. Man jautājums viņam bija par to, vai tuvāko 3-4 gadu laikā no šodienas, es varētu sagaidīt no viņa bildinājumu. Viņš teica, ka noteikti nē.
18.01.2020 11:44 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Redpill @ 17.01.2020 18:20
Mgtow čali tu ar seksu neuzpirksi, viņš baigi nepārdzīvos, šamā jau raud, ne jau viņš.

Jā,jā...tāds čalis, visa pasaule ap Tavu 15 cm pinčuku grozās ?
Tikai tad,kad meitene aiziet, paraud,tad pieceļās,sakārto savu dzīvi, atrodas desmitiem citu,kas gatavi precēt. Un tad,kurš ir zaudētājs!? Tad pēkšņi aste kājstarpē un smilkst par to kā mīl, kā visu sapratis..tikai dod viņam iespēju!
Dāmas, apzinieties savu vērtību. Jūsu vīriešiem ir Dievam jāpasakās par to,ka Jūs esat izvēlējušās viņus mīlēt! Mīlestība un rūpes ir pati lielākā vērtība dzīvē,ir rūpīgi jāizvērtē,kas ir Jūsu mīlestības vērts!
18.01.2020 12:02 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Andzelikaa @ 18.01.2020 11:44
Es varbūt kaut kā nepareizi izteicos, bet viņš neuzskata, ka mēs esam par jaunu. Viņš būtu gatavs precēties, viņš būtu gatavs bērniem. Vienīgais, kāpēc viņš to grib darīt pēc 10 gadiem, ir viņa uzskats, ka cilvēku var iepazīt tikai pēc 10+ gadiem kopdzīves. Tikai tad var saprast, vai tas cilvēks ir īstais.
Problēma nav tajā, ka es pieprasu bildinājumu rīt. Man jautājums viņam bija par to, vai tuvāko 3-4 gadu laikā no šodienas, es varētu sagaidīt no viņa bildinājumu. Viņš teica, ka noteikti nē.
kā tik pārliecinoši Tu zini, ka iemesls apakšā tam nevarētu, ka esat par jaunu? Varbūt viņš vienkārši kautrējas atzīt, ka vēlas izbaudīt jaunības gadus?
Es apprecējos, bet vīram jau vienmēr esmu teikusi, ka nevēlēšos bērnus līdz 30 gadiem (sanāk gandrīz tie 10 gadi gaidīt viņam :D). To es saku šobrīd. Bet ko es domāšu pēc pieciem gadiem - nezinu nekā. Varbūt izlemšu, ka vispār bērnus dzīvē nekad nevēlēšos, varbūt - gribēšu jau ātrāk par 30.
Dzīvosi -redzēsi. Tagad neiespringsti ne uz kādu ģimenes veidošanu, neieciklējies uz viņa teikto. Tieši tādēļ, ka viņa 10 gadi ir tikai teorētisks izteikums.
18.01.2020 12:06 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
Andzelikaa @ 18.01.2020 11:44
Es varbūt kaut kā nepareizi izteicos, bet viņš neuzskata, ka mēs esam par jaunu. Viņš būtu gatavs precēties, viņš būtu gatavs bērniem. Vienīgais, kāpēc viņš to grib darīt pēc 10 gadiem, ir viņa uzskats, ka cilvēku var iepazīt tikai pēc 10+ gadiem kopdzīves. Tikai tad var saprast, vai tas cilvēks ir īstais.
Problēma nav tajā, ka es pieprasu bildinājumu rīt. Man jautājums viņam bija par to, vai tuvāko 3-4 gadu laikā no šodienas, es varētu sagaidīt no viņa bildinājumu. Viņš teica, ka noteikti nē.

Tādā gadījumā tas tiešām nav jauki. Saprastu, ja negrib šobrīd precēties, jo pašu precēšanos uzskata par nevajadzīgu (vīriešiem tādā vecumā tā mēdz būt). Taču, ja faktiski saka, ka precēties jau var, bet nezina, vai grib precēties ar tevi .... mjā, tas ir sliktāk.
Zināmā mērā labi, ka tu to uzzini 23 g.v., nevis, piemēram, 33 g.v.
18.01.2020 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
SamSamantha @ 18.01.2020 12:06
kā tik pārliecinoši Tu zini, ka iemesls apakšā tam nevarētu, ka esat par jaunu? Varbūt viņš vienkārši kautrējas atzīt, ka vēlas izbaudīt jaunības gadus?
Es apprecējos, bet vīram jau vienmēr esmu teikusi, ka nevēlēšos bērnus līdz 30 gadiem (sanāk gandrīz tie 10 gadi gaidīt viņam :D). To es saku šobrīd. Bet ko es domāšu pēc pieciem gadiem - nezinu nekā. Varbūt izlemšu, ka vispār bērnus dzīvē nekad nevēlēšos, varbūt - gribēšu jau ātrāk par 30.
Dzīvosi -redzēsi. Tagad neiespringsti ne uz kādu ģimenes veidošanu, neieciklējies uz viņa teikto. Tieši tādēļ, ka viņa 10 gadi ir tikai teorētisks izteikums.

Tas par to "varbūt nevēlēšos vispār" gan ir riebīgi pret otru cilvēku, jo ja reiz esat sākotnēji vienojušies, ka abi gribat, tad var sanākt, ka esi viņam tikai dzivi pačakarējusi
18.01.2020 13:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits