Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apsārtums uz sejas

 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Sveikas!
Esmu saskārusies ar mazu problēmiņu.
Es katru dienu lietoju tonālo krēmu un konsīleri, bet esmu sapratusi to, ka man ir nepatīkami ar viņu (t.i. dienas beigās paliek pleķains un nāk nost), bet.. es nevaru nelietot viņu. Man ap degunu ir apsārtums un es nekādīgi netieku no viņa vaļā. Esmu mēģinājusi sejas maskas, krēmus, dažādus līdzekļus sejas ādai, bet tas apsārtums nenāk nost.
Varbūt kādai ir bijis līdzīgs apsārtums uz sejas, ko nekādīgi nevar dabūt nost, bet beigās ir sanācis?
16.01.2020 20:40 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
P.S. Ja kāda teiks, ka tā ir tonālā/konsīlera vaina, tad tā nav, jo agrāk nelietoju neko, bet apsārtums kā bija, tā bija.
16.01.2020 20:40 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Vai esi bijusi pie dermataloga sakarā ar šo apsārtumu.
Varbūt tie ir mazie asinsvadi? Tā sauktais "dzērāja deguns" kad pat nelietojot alkoholu mazie asinsvadi uz deguna ir paplašināti un tāpēc deguns ir sarkans.
No sākuma ir jāsaprot kas tas par apsārtuma veidu. Labāk aizej pie dermataloga citādāk ļoti grūti saprast kas tas vispār ir.
16.01.2020 21:02 |
 
10 gadi
Reitings 2590
Reģ: 21.06.2011
Aizej pie kosmetaloga, kas ir ieinteresēts tavā sejas kopšanas rutīnā mājās.
Agrāk man ziemā bija izteikti sausa, sarkana āda uz sejas, bet atradu lielisku meistari un ar jaunajiem līdzekļiem viss paliek labāk. Un krēmi, kurus pasūtīju/ lika pasūtīt nemaksā dārgi. Svarīgs ir sastāvs, kas draudzējas ar tavu sejas ādu. ☺️
Iepriekš es arī biju izmēģinājusi visādus līdzekļus-dàtgus, lētus, bet uzlabojumi bija tikai īstermiņā.
16.01.2020 22:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits