Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atriebība

 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Vēlos uzzināt jūsu domas un pieredzi par pāri darījumiem un vēlmi atriebties.
Es vienmēr esmu domājusi, ka esmu kabs cilvēks, es vienmēr mēģinu pret citiem rīkoties tā, kā gribētu, kai rīkojas pret mani, ticu labakam cilvēkos un visiem vēlu labu. Bet manas attiecības ar iepriekšējo partneri beidzās tik melni un man pāri daroši, ka es nespēju no tā atgūties. Mēģināju piedot, ilgs laiks pagājis, mēģināju draudzēties. Bet pāri darījuma sajūta ir tik liela, ka nevaru ar to tikt galā. Tagad radusies iespēja viņu sāpināt un sagādāt viņam nepatikšanas. Es saprotu, ka tas ir pilnīgs stulbums, tas ir ļauni un zemiski, bet šī doma mani ir pārņēmusi un nelaiž vaļā. Es katru dienu par to domāju un mēģinu sevi atrunāt, bet tajā pašā laikā šķiet, ka atriebjoties un redzot, ka arī viņš ir sāpināts, es sajutīšos par kripatiņu labāk. Jo nu cil var... tas nenotika vakar, ne arī pirms gada. Trauma ir senāka. Un ja tik ilgi aizvainojums nepāriet... varbūt atriebjoties es varu sevi atbrīvot?
Kāda ir jūsu pieredze? Vai ir gadījies kādam atriebties un kā jutāties?
Vai ir gribējies atriebties un izdevies sevi atrunāt. Kā?
Ir izdevies tikt vaļā no ilgatošaa aizvainojuma sajūtas? Kā?
10.01.2020 12:07 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Dari savas lietas un nedomā par viņu. Gan dzīve izmācīs, lai viss rit savu gaitu.
10.01.2020 12:40 |
 
Reitings 169
Reģ: 20.06.2015
Man arī ir milzīgs aizvainojums palicis no iepriekšējām attiecībām, saprotu, kā tu jūties. Atrodi kaut kādu hobiju, vēlams aktīvu, kur tu vari izlikt visas savas dusmas un emocijas. Man tas ir ļoti palīdzējis!:)
10.01.2020 12:56 |
 
Reitings 120
Reģ: 15.01.2018
Ez ieteiktu atriebties , pašai arī bija tāda situācija. Iepriekšējās attiecībās puisis mani sāpināja,viņš lika "Like" un komentēja citām šmarām bildes. Tad es uzzināju un mēs šķīrāmies,sakravāju savas mantas un biju gatava doties prom. Puisis teica ,ej man Tevi nevajag varu salikt "Like" kam gribu un viņas salaikos manas bildes,tad sapratu te viss ir beidzies.
Domāju atriebšos,tad izdomāju izjaukšu viņa lego pili,izjaucu un aizmetu dažus kauliņus,sajaucu divas puzles kopā un piekakāju viņa segu un uzliku virsū spilvenu,tas bija labs parsteigums viņam.
10.01.2020 13:08 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
kleopatraZ @ 10.01.2020 13:08
Ez ieteiktu atriebties , pašai arī bija tāda situācija. Iepriekšējās attiecībās puisis mani sāpināja,viņš lika "Like" un komentēja citām šmarām bildes. Tad es uzzināju un mēs šķīrāmies,sakravāju savas mantas un biju gatava doties prom. Puisis teica ,ej man Tevi nevajag varu salikt "Like" kam gribu un viņas salaikos manas bildes,tad sapratu te viss ir beidzies.
Domāju atriebšos,tad izdomāju izjaukšu viņa lego pili,izjaucu un aizmetu dažus kauliņus,sajaucu divas puzles kopā un piekakāju viņa segu un uzliku virsū spilvenu,tas bija labs parsteigums viņam.

? ok
10.01.2020 13:16 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Ai, nu viskaut ko esmu mēģinājusi. Nepātiet jau ilgāk kā gadu. Domājat, atriebjoties nejutīšu atvieglojumu un jutīšos slitāk?
10.01.2020 13:17 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tā atriebība tev neliks justies labāk. Pat iespējams vēlāk parmētīsi sev kāpēc tā darīji un būs cits slogs un sirds.
Man arī bija iespēja tā pamatīgi atriebties savam ex kurš bija ambālis ne vīrietis, bet es to neizdarīju. Vai tas ir labi vai slikti grūti teikt, jo kopš tās dienas vairāk uz viņa sociālo tīklu profiliem neesmu skatījusies, neesam draugi un neko nezinu un negribu zināt.
Varbūt tev arī vajadzētu izslēgt viņu no dzīves, citādāk viņa klātbūtne tev atgādinas par šķiršanos un visu slikto.
10.01.2020 13:22 |
 
Reitings 10
Reģ: 10.01.2020
kleopatraZ @ 10.01.2020 13:08
Ez ieteiktu atriebties , pašai arī bija tāda situācija. Iepriekšējās attiecībās puisis mani sāpināja,viņš lika "Like" un komentēja citām šmarām bildes. Tad es uzzināju un mēs šķīrāmies,sakravāju savas mantas un biju gatava doties prom. Puisis teica ,ej man Tevi nevajag varu salikt "Like" kam gribu un viņas salaikos manas bildes,tad sapratu te viss ir beidzies.
Domāju atriebšos,tad izdomāju izjaukšu viņa lego pili,izjaucu un aizmetu dažus kauliņus,sajaucu divas puzles kopā un piekakāju viņa segu un uzliku virsū spilvenu,tas bija labs parsteigums viņam.

Nu bļe. Es zem galda :D
10.01.2020 13:47 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Vari nosutit realus sudus pa pastu bus parsteigums atverot.
https://www.shitexpress.com/
10.01.2020 14:05 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
kleopatraZ @ 10.01.2020 13:08
Ez ieteiktu atriebties , pašai arī bija tāda situācija. Iepriekšējās attiecībās puisis mani sāpināja,viņš lika "Like" un komentēja citām šmarām bildes. Tad es uzzināju un mēs šķīrāmies,sakravāju savas mantas un biju gatava doties prom. Puisis teica ,ej man Tevi nevajag varu salikt "Like" kam gribu un viņas salaikos manas bildes,tad sapratu te viss ir beidzies.
Domāju atriebšos,tad izdomāju izjaukšu viņa lego pili,izjaucu un aizmetu dažus kauliņus,sajaucu divas puzles kopā un piekakāju viņa segu un uzliku virsū spilvenu,tas bija labs parsteigums viņam.

Tas tā kā nopietni? :D
10.01.2020 14:25 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Karma is a bitch un dzīve visu saliks pa plauktiņiem. Neseko viņam nekādos soc.tīklos, neuzturi kontaktu. Lai viņš paliek pagātnē, kur viņam ir vieta un neatskaties uz to savu dzīves posmu (vienīgi tik, cik nepieļaut tādas pašas kļūdas).
10.01.2020 14:28 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Funny @ 10.01.2020 14:05
Vari nosutit realus sudus pa pastu bus parsteigums atverot.
https://www.shitexpress.com/

Ha ha ha
Šis ir ģeniāli
10.01.2020 14:41 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Neredzu jēgu turēt ļaunu prātu vai dusmas uz to, ar ko esi šķīries. Būsim reāli-sākumā jums bija labi. Vienkārši dzīvot tālāk savu dzīvi un '' take it easy''. Es neturētu ļaunu prātu uz otru, ja viņam pazustu jūtas vai atrastu sev citu simpātiju, ar kuru vienkārši velk būt kopā. Tā dzīvē notiek un viss.
Un ir pagājis jau gads. Šī gada laikā tu varēji sev atrast jau citu un vienkārši iemīlēties un tad par kaut kādām dusmām vispār aizmirstu.
Ieteiktu tev pievērsties savai dzīvei un atrast sev jaunus tauriņus un rozā brilles.
10.01.2020 14:52 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Par kādu atriebību tiek runāts?
10.01.2020 15:27 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Ja, piemēram, viņš krāpj tagadējo draudzeni un atriebība būtu pateikt to draudzenei, go for it! Pati jutīsies labāk un būsi izdarījusi labu darbu.
10.01.2020 15:28 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Tā nebija īsti parasta šķiršanās. Detaļās negribu iedziļināties, bet varētu teikt, ka viņš mani apzaga. Nu baigi ļauni izrīkojās un tagad dzīvo cepuri kuldams. Viņš man pamatīgi pabojāja arī darba attiecības ar priekšniecību, jo strādājām vienā uzņēmumā. Rezultātā man nācās aiziet no laba darba.
Jūtas mums jau kādu laiku bija pačabējušas un šķiršanās bija gaidāma. Es pēc viņa galīgi neskumtu. Bet tīri cilvēciski baigi kremt un īsti nav skidrs, kas viņam lika tā rīkoties.
Tagad viņam ir savs uzņēmums, kurā viņš ne līdz galam legāli rīkojas. Kad uzsāka darbību, pats man lielījās par to, kā apiet likumu. Nu un tagad pēc šī visa man iezagās doma, ka es varētu pasūdzēties par viņa nelikumīgajām rīcībām.
10.01.2020 17:11 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Nu un mana morāle tagad cīnās pati ar sevi. No vienas puses es gribu atriebties, jo nu gribas, lai viņš sajūtas slikti. Tad es sāku sevi šaustīt par to, ka vēlos atriebties, bet tajā pašā laikā, viņš rīkojas nelikumīgi un mūsu valstī ir iegājies, ka šmaukties un apiet likumu ir ok, savukārt pasūdzēties par kādu, kas to dara ir fuj, fuj
10.01.2020 17:17 |
 
Reitings 40
Reģ: 22.10.2019
Vispār jautājums pat drīzāk par to, vai jūs sūdzētos, ja zinātu ka kāds nelikumīgi darbojas? Atmazgā naudu, izvairās no nodokļu apmaksas, nelegāli nodarbina, nodarbojas ar kontrabandu utt?
Kam būtu jānotiek, lai sūdzētos? Un ja neatbalstat sūdzēšanos, tad kāpēc?
10.01.2020 17:35 |
 
Reitings 10
Reģ: 10.01.2020
Mans uzskats ir - ja redzi nelikumīgas darbības, ir jāziņo. Kā var vēlēties dzīvot sakārtotā valstī, ja pati neesi gatava pat pirkstiņu pakustināt.
Nezinu par kādām nelikumībām iet runa, bet jāsaprot, ka tādi cilvēki, nevis vnk nemaksā nodokļus valstij, bet arī "uzmet" godīgus uzņēmumus, darbiniekus un citus cilvēkus.
10.01.2020 17:40 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Esmu sūdzējusies par vienas paziņas biznesu. Zin, ja pats nevar ballītē turēt muti, tad lai arī dabū. Un blato no sevis kaut kādu bagātnieku.
Vienu brīdi gribēju iesniegt sūdzību, ka mazā veikaliņā, kurā iepērkos nedod čekus. Tad sākas čeku loterija un sāka dot.
Manuprāt, ir jādzīvo godīgā valstī. Ja no manas algas atvelk 1/3 daļu nodokļos tad kāpēc cits var apiet likumus un nemaksāt vai neizsniegt čekus. Ja visi būtu godīgi tad iespējams tās naudas arī pietiktu.
10.01.2020 18:17 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Es dzīvoju pēc principa- ieklausies savās sajūtās un rīkojies atbilstoši tām ?
Tāpēc,ja jutīsies labāk-ziņo! Ja uznāks sirdsapziņas pārmetumi- zināt par pārkāpumu un neziņot ir līdzatbildība. Mīļā, tas bija Tavs pienākums ?
10.01.2020 20:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits