Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieredzes stāsts par nopirkto drēbju atgriešanu Latvijas veikalos

 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 172
Reģ: 15.04.2019
Daudzas no mums bijušas situācijā, kurā veikalā nopirktais apģērbs izrādījies brāķis vai izmērs tomēr izrādījies par mazu. Varbūt tu vienkārši atnāc mājās un saproti, ka pirkums tevi neapmierina, bet kas notiek tālāk? ?
Saņēmām vēstuli no kādas mūsu lasītājas, kura sūdzās par apģērba atgriešanu Latvijas veikalos. ?
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/221193-pieredzes-stasts-par-nopirkto-drebju-atgriesanu-latvijas-veikalos/
Komentāros dalies ar savu pieredzi un viedokli! ?
07.01.2020 16:21 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Pēc Latvijas likumdošanas pārdevējam nav nekāda pienākuma mainīt preci bez defekta, ja vien tā nav iegādāta internetā, tad var atgriezt nelietotu preci 14 dienu laikā.
07.01.2020 16:36 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Nopirku mēteli pa 150 eiro, aizbraucu mājās un sapratu, ka mētelis man nepatīk un tomēr nav mans.
Tas bija veikalā MANGO, protams, kad zvanīju teicu, ka man neder īsti. Piedāvāja samainīt pret citu, es teicu, ka tomēr nevēlos un gribu naudu atpakaļ. Teica, ka naudu nevar atgriezt, bet tikai dāvanu karti summas vērtībā no viņu veikalu tīkla APRANGA. Tad nu dabūju dāvanu karti un nopirku mēteli Aprangas veikalā tieši.
Vēl pirku kleitu H&M un arī nepatika. Tur gan dabūju naudu atpakaļ.
07.01.2020 17:02 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Esmu piekusi crocs veikalā zābakus, mājas sapratu, ka tomēr nebūs ērti, naudu neatgrieza, piedāvāja mainīt pret kaut ko tajā pašā cenā vai izmaksāt dāvanu kartēs no viņu veikala. Paņēmu dāvanu kartes. Danijā ari esmu nesusi apavus atpakaļ, ari nedeva naudu, bet piedāvāja mainīt vai dāvanu karti, toreiz samainīju uz citu izmēru.
Vienreiz sportlandā gribēju pirkt ziemas jaku, stāvēju rindā un redzēju, ka divus cilvēkus pirms manis ir cilvēki, kas tieši tādu pašu jaku atnesuši atpakaļ atgriezt, jo iekšpusē dūnas ļoti līdušas ārā, es to jaku nenopirku un īsti nezinu kā viņiem beidzās, bet zinu, ka viņi gribēja naudu atpakaļ.
08.01.2020 09:40 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Draugam Newyorker uz ašo nopirkām saulesbrilles, jo saules spīdēja acīs un visa diena bija jāpavada ārā. Samaksājām 15-20 eiro. Nakamajā dienā pamanījām ka brillem vispār bez iemesla ir sākusi lobīties nost krāsa. Nesām prasīt naudu atpakaļ tajā pat dienā kad pamanījām. Pateica ka mēs paši esam lējuši virsū acetonu vai atradušies pārāk ilgi saulē un krāsa sākusi kust. Nopietni ? :D Kur tad lai ar saulesbrillēm iet ja ne ārā saulē. Naudu nedabūjām atpakaļ. Nekas traks jau nav tie 15 eiro, bet iemesls kāpēc neatgriež naudu vispār dumjš. :D
08.01.2020 09:59 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Kiskismau @ 08.01.2020 09:59
Draugam Newyorker uz ašo nopirkām saulesbrilles, jo saules spīdēja acīs un visa diena bija jāpavada ārā. Samaksājām 15-20 eiro. Nakamajā dienā pamanījām ka brillem vispār bez iemesla ir sākusi lobīties nost krāsa. Nesām prasīt naudu atpakaļ tajā pat dienā kad pamanījām. Pateica ka mēs paši esam lējuši virsū acetonu vai atradušies pārāk ilgi saulē un krāsa sākusi kust. Nopietni ? :D Kur tad lai ar saulesbrillēm iet ja ne ārā saulē. Naudu nedabūjām atpakaļ. Nekas traks jau nav tie 15 eiro, bet iemesls kāpēc neatgriež naudu vispār dumjš. :D
man tas pats bija! Nopirku saulenes sev, bija lētas, bet ļoti iepatikās forma. Pēc dažām dienām krāsa nāca nost malās. Naudu neatdeva.
Bet drēbes esmu mainījusi pat 13.dienā. Tur problēmu nebija, teica, tik, lai skatos vai ir vajadzīgais izmērs. Mainīju dažus džemperus un blūzes.
Bet tā principā neredzu iemeslu no veikala puses, kāpēc kaut kas būtu jāmaina. Mērīt visu veikalos var un tā ir pašu vaina, ka bija slinkums kaut ko mērīt un paņēma ar domu, ka gan jau S derēs.
08.01.2020 10:42 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Nopirku jaku Zara veikalā, bet ne sev, diemžēl, neuztrāpīju ar izmēru, bet par laimi, atgrieza naudu...
Biju nopirkusi apavus, diemžēl, neatceros veikala nosaukumu, Alfā. Pēc 3 uzvilkšanas reizēm, pārlūza abiem zābakiem zoles uz pusēm, bet arī vienīgais ko piedāvāja bija Dāvanu karte apavu vērtībā. Šajā gadījumā gan tas, manuprāt, ir netaisnīgi, jo pēc šādas pieredzes es pie viņiem vairs apavus, noteikti, nevēlējos iegādāties........
08.01.2020 11:43 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Brunetee @ 08.01.2020 10:42
man tas pats bija! Nopirku saulenes sev, bija lētas, bet ļoti iepatikās forma. Pēc dažām dienām krāsa nāca nost malās. Naudu neatdeva.
Bet drēbes esmu mainījusi pat 13.dienā. Tur problēmu nebija, teica, tik, lai skatos vai ir vajadzīgais izmērs. Mainīju dažus džemperus un blūzes.
Bet tā principā neredzu iemeslu no veikala puses, kāpēc kaut kas būtu jāmaina. Mērīt visu veikalos var un tā ir pašu vaina, ka bija slinkums kaut ko mērīt un paņēma ar domu, ka gan jau S derēs.

Bieži esmu pirkusi drēbes mazajam brālim, un vienmēr pajautāju vai varēs apmainīt pret citu izmēru, ja nederēs. Vienmēr var. :)
08.01.2020 11:45 |
 
10 gadi
Reitings 1324
Reģ: 29.01.2009
Esmu atgriezusi kleitu Reserved, bet uzreiz, 10 min laikā. Maksāju ar karti, atgrieza skaidrā. Danijā atgriezu nēsātus dārgus zābakus, atgrieza noņemot 10%
08.01.2020 13:57 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Minētie gadījumi ar brāķi saulesbrillēm un zābakiem gan ir pretlikumīga rīcība no pārdevēja puses, piedraudēšana ar ptac parasti palīdz.
08.01.2020 14:52 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.01.2020
Bet tad kā sanāk pēc likuma, daudzos veikalos taču stāv informatīvas zīmes, ka preci var angriest 30 dine laikā.
08.01.2020 16:04 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.01.2020
sorry, kļūda: atgriezt 30 dienu laikā.
08.01.2020 16:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits