Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko darīt ar veco telefonu?

 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Nopirku sev jaunu telefonu un tagad ir problēma-ko darīt ar veco Iphone7? Protams,ka atdod kādam par brīvu negribās,bet,paskatoties ss.com,ir simts sludinājumu-pārdod telefonu par 150-200 euro.Tāpēc visticamāk nav pat vērts mēģināt čakarētie, neviens nepirks.Ko tad darīt ar telefonu?Varbūt ir kaut kādas firmas,kuras var to nopirkt to telefonu?
06.01.2020 19:20 |
 
Ātri pārdosi lombardā?
Bet, ja nopietni, ir arī visādas FB grupas, kur cilvēki pārdod telefonus, ne tikai SS. Tur, manuprāt, ir dzīvāks un biežāks kontakts starp pārdevēju un pircēju
06.01.2020 19:22 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Andelemandele.lv
Facebook pārdošanas grupas, bet uzreiz ieteiktu norādīt pilsētu, jo daudzi telefonus baidās pirkt neredzot dzīvē.
Lombards.
06.01.2020 19:26 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Dažreiz ir akcijas ka var iPhone nodot pirkšanas vietā kā daļu no pirmās iemaksas. iPhone ir aizsardzība ka to var nobloķēt un tad tas vairs nav izmantojams. Pat narkomāni šos telefonus neņem jo lombardi neņem pretī. Zinot ka iPhone var nobloķēt un tos nevar kā androīdus restarēt tad nepirktu lietotu pat par eiro. Var kādam ģimene iedot lietošanā. Es gan ieteiktu no ejoša telefona neatbrīvoties, daudz vietas jau kādā atvilknē neaizņem. Mājās vienmēr jābūt rezervē kādam telefonam ko var izmantot ārkārtas gadījumos ja nu lietojamais telefons nozūd, vai iekrīt podā. Vai vienkārši gadījumos kad kāds palicis bez sava un vajag aizdot ejošu telefonu.
06.01.2020 20:44 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Ja nauda nav svarīga, es atstātu.
Man ir viens rezerves telefons, ja nu gadījumā ar manu kaut kas notiek. Ēst neprasa un stāv āmen. Vienu reizi noderēja, kad ar manu kaut kas notika uz remonta laiku.
06.01.2020 20:56 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Es vasarā pārdevu savu IPhone 7 ss.lv par 220 eur. Man liekas, ka tieši nevajag liekus krāmus atstāt mājās, jo, ilgstoši nelietojot, tiem izžūst baterija, turklāt cena ar katru dienu krītas, jo iznāk jaunāki modeļi. Tieši pēc tam devos ceļojumā un tā naudiņa bija kā reizi tēriņiem.
06.01.2020 21:03 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Mana māsa arī pārdeva savu veco samsung un tagad kad aizveda jauno telefonu uz remontu vairāk kā mēnesi ņem kur gribi vietā citu telefonu. Par laimi bija mans vecais telefons kuru varēju iedot.
Pārdot var daudz kur. Lombardā uzreiz paņems tikai tur iespējams būs mazāka cena nekā pašai pārdodot.
06.01.2020 21:07 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Man ir diezgan daudz telefoni, neesmu skaitījis, bet 5-10 varētu būt. Ikdienā tiek lietoti divi. Savā mūžā gan neesmu tērējis vairāk par 100Eur telefona iegādei, jo, tāpat kā skrūvgriezis, telefons ir instruments un 5x dārgāks telefons man neradīs 5x lielāku pievienoto vērtību manam darbam.
Protams, rezerves lietas vienmēr vajadzīgas, cenšos praktiski visu sadzīvē turēt x2.
06.01.2020 21:13 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Ja ieliksi nedaudz zem tirgus cenas, visticamāk kāds nopirks diezgan ātri. Noteikti arī būs vairāk kā nododot kādā lombardā.
Var atstāt kā rezerves variantu vai kādam draugam/radiniekam atdot/pārdot par lēto.
06.01.2020 22:54 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
ReginaKate @ 06.01.2020 19:20
Nopirku sev jaunu telefonu un tagad ir problēma-ko darīt ar veco Iphone7? Protams,ka atdod kādam par brīvu negribās,bet,paskatoties ss.com,ir simts sludinājumu-pārdod telefonu par 150-200 euro.Tāpēc visticamāk nav pat vērts mēģināt čakarētie, neviens nepirks.Ko tad darīt ar telefonu?Varbūt ir kaut kādas firmas,kuras var to nopirkt to telefonu?
Nu, pārdod par 100€. Es lietotu telefonu neņemtu vispār. Mūsdienās ne. Tāpat visas lietas, kas stāv aizņem kaut kādu vietu prātā un ja ir jau jauna lieta vietā, tad veco var atdot.
Bet var arī veco izmantot kā papildu rīku. Piemēram, navigācija auto, drošības kamera, bēbīškamera, speciāli mūzikai un kā tv pulti + satura straumēšanai uz tv.
bulta @ 06.01.2020 21:13
Man ir diezgan daudz telefoni, neesmu skaitījis, bet 5-10 varētu būt. Ikdienā tiek lietoti divi. Savā mūžā gan neesmu tērējis vairāk par 100Eur telefona iegādei, jo, tāpat kā skrūvgriezis, telefons ir instruments un 5x dārgāks telefons man neradīs 5x lielāku pievienoto vērtību manam darbam.
Protams, rezerves lietas vienmēr vajadzīgas, cenšos praktiski visu sadzīvē turēt x2.

Telefons pa 500€ gan var būt daudz kas vairāk kā telefons pa 100€. Ja lēts telefons ir ar daudz kaitinošiem sīkumiem, tad dārgā gala telefons jau ir tuvu pilnībai. Kamera laba, ātrdarbība laba, funkcijas tādas, kādas lētajiem nav, var veikt 101 darbību vienlaicīgi, bet tas ir aktuāli ļaudīm,kas ir ar tehnisku ievirzi. Tagad arī samsung telefonus var lietot kā datora procesorus - pieslēdzot pie monitora. Tāds lietu redzējums ir raksturīgs cilvēkiem virs 40, tādēļ Tava vecuma ļaudis bieži saņem mazāk algotās darba vietās...
06.01.2020 23:56 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
bulta @ 06.01.2020 21:13
Man ir diezgan daudz telefoni, neesmu skaitījis, bet 5-10 varētu būt. Ikdienā tiek lietoti divi. Savā mūžā gan neesmu tērējis vairāk par 100Eur telefona iegādei, jo, tāpat kā skrūvgriezis, telefons ir instruments un 5x dārgāks telefons man neradīs 5x lielāku pievienoto vērtību manam darbam.
Protams, rezerves lietas vienmēr vajadzīgas, cenšos praktiski visu sadzīvē turēt x2.

Vēlviena nianse ir tā, ka sievietes ir materiālistes un viņām patīk vīrieši ar dārgām lietām. Tākā esi sievietes meklējumos un Tev vairs nav 25gadi, tad lieks prestižš auto, zolīdas kurpes, skaists pulkstenis, dārgs telefons(vēlams iphone) ir tās lietas, kas liks sev pievērst uzmanību un saskatīt Tevi kā fordu džeku. Trulas viņas gan ir...
07.01.2020 11:33 |
 
Reitings 2036
Reģ: 21.02.2015
Es arī savu veco iPhone pārdevu zibens ātrumā. Nopirka priekš skolnieka, jo tiem jau nevajag jaunu, tāpat var pazaudēt utt. Man tieši šķiet, ka iPhone ir tas modelis, ko viegli pārdot lietotu. Ja nu galīgi Tev tie 100€ nav svarīgi, tad atdot kādam. Gan jau kāds bērns vai pusaudzis būs priecīgs.
07.01.2020 12:49 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
.Putns. @ 07.01.2020 11:33

Vēlviena nianse ir tā, ka sievietes ir materiālistes un viņām patīk vīrieši ar dārgām lietām. Tākā esi sievietes meklējumos un Tev vairs nav 25gadi, tad lieks prestižš auto, zolīdas kurpes, skaists pulkstenis, dārgs telefons(vēlams iphone) ir tās lietas, kas liks sev pievērst uzmanību un saskatīt Tevi kā fordu džeku. Trulas viņas gan ir...

Manus telefonus caur miracast var pieslēgt TV, ātrdarbība ir lieliska un kamera pietiekami laba, bet tāpat to izmantoju reti. Argumentu pirkt telefonu par 500Eur tu noteikti man neatradīsi, jo IT nozari pārzinu lieliski un lieliski spēju argumentēt lietu nepieciešamību un to pievienoto vērtību.
Pulksteņi man ir vairāku desmitu reižu dārgāks par telefonu, jo tā ir vērtība, kvalitāte un vēsture, telefons ir nekas vairāk kā sadzīves priekšmets.
07.01.2020 15:37 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Savulaik es mainīju telefonu un arī domāju priekškam vajag dārgu, bet 2 nedēļas palietojot Just5 Blaster sapratu, ka tas tomēr nav tas īstais segments, kas man patiktu. Beigās pārdevu to uz pusi lētāk un nopirku flagmani. Ja nebūtu naudas, tad var būt arī nepirktu, bet šobrīd lietoju jau 2 gadus un jāsaka, ka nav tā, ka lepnums ir tas, kādēļ man patīk dārgā gala telefons. gaišs skaidrs ekrāns, kamera, kompakts izmērs, ko var ielikt kabatā, bet arī jauda ir, led indikātors. Šim telefonam mīnuss ir tik tāds, ka jau tolaik augšējā-apakšējā mala aizņēma par daudz vietas. Izturīgs arī tas ir. Bieži nokrīt zemē, bet nekas nav sasists. Prigrammatūras atjauninājumi 2 gadus ir nākuši un savu aktuālitāti telefons nav zaudējis. Ir grūti iedziļināties, bet viss sīkumu kopums rada labu produktu ko lētajā neatrast.
07.01.2020 16:14 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
pat skaņas čips lētajam telefonam ir lēts un skaņa nav tik laba.
07.01.2020 16:18 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Nu ja jau par tehniskām lietām, tad labi.
Ikdienā lietoju Motorola G4, bet tikai tāpēc, lai lietotu Smart ID. Iepriekš lietoju Blackberry Z30, iespējams, viens no labākajiem telefoniem, kādu esmu lietojis, bet tam uir ļoti švaki ar aplikācijām.
Otru telefonu lietoju CAT S60 termokameras dēļ. Nopirku, jo bija lētāk nopirkt lietotu S60, nekā ekvivalentas kvalitātes termokameru. Ikdienā tādu kluci nēsāt nevēlos.
To CAT arī lietoju kā miracast ierīci, lai nelietotu primāro telefonu, jo jebkurš zvans/ziņa pārtrauc miracast translāciju.
07.01.2020 16:21 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
.Putns. @ 07.01.2020 16:18
pat skaņas čips lētajam telefonam ir lēts un skaņa nav tik laba.

Ļoti, ļoti retiem telefoniem ir atsevišķs DAC procesors, kas pārvērš digitālu skaņas signālu analogā. Telefona skaņas kartes funkcija ir integrēta galvenajā procesorā jeb SOC(System on a chip) un tas neietekmēs skaņu tā, kā to ietekmēs iebūvētie skaļruņi un to izvietojums telefonā. Tiesa, par skaņas kvalitāti telefonā nevar būt ne runas, jo skaļrunis ir viena no tām lietām, kur vajag izmēru, lai tas skanētu labi. Bieži vien kāds pavecs telefons skanēs ievērojami labāk nekā moders high-end tieši tā iemesla dēļ, ka vecam telefonam būs lielāks iebūvētais skaļrunis.
07.01.2020 16:31 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Nu, Motorola G4 ir labs budžeta variants, Ram gan varētu būt vairāk, jo ar gadiem telefons paliek lēnāks un lēnāks. Kamera nestrādā ātri un izšķirtspēja nav apmierinoša. Es savu GS7 varu izmantot kā skaneri un ikdienā arī visādus dokumentus saskanēju, lai nebūtu jānēsājas ar papīriem apkārt - nevajag ne mapi, ne somu...
Attiecībā uz audio - nav jau nekas baigs, bet salīdzinoši ar Galaxy S4mini vai Blaster tā skaņa nav plakana. Ar tiem telefoniem varēja darīt ko vien gribas, bet normālu skaņu uz austiņām/hifi nedabūju. Pirms tam bija Nokia C7- tas bija ļoti labs telefons skaņas ziņā. Nevienu jauno nevaru salīdzināt ar to. Arī ērtuma lietošanas ziņā Symbian bija pārāks par Android (vismaz sākotnēji).
S4 mini es pat uzliku Cyonogen MOD, bet skaņu tas neietekmēja. Ar Cyonogen Mod vienīgais varēja pagriezt skaļumu virs pieļaujamā.
07.01.2020 19:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits