Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kapēc tā notiek?

 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Labvakar..!
Man ir 20 gadi, kopā ar savu draugu esmu jau vairāk kā 2 gadus. Bet pēdējā laikā liekas ka man viņš vispār vairs nepatīk. Šīs ir manas pirmās tik ilgas attiecības tāpēc nezinu kā to uztvert. Viss itkā ir labi un pat superīgi jo draugs mani ļoti mīl un vislaik rūpējas, tāpēc
nesaprotu kas notiek ar mani. Tas ir normāli ka jūtas pagaist, tas ir kāds tāds posms, ir vērts censties sev kaut ko ieskaidrot?? Protams esmu dzirdējusi, ka pēc rozā briļļu perioda nav vairs tā kā sākumā, bet vai 20gados ir jēga ļoti strādāt jau pie attiecībām un vai tas būs ilgtermiņā?
Ceru dzirdēt pieredzes stāstus :)
06.01.2020 16:12 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tas ir normāli ka jūtas pagaist, tas ir kāds tāds posms, ir vērts censties sev kaut ko ieskaidrot??

Tas ir normāli ka pierod viens pie otra, iestājas rutīna. Mīlestībai pazust nevajadzētu.
Kā izpaužas tava nepatikšana? Kaitina lietas ko dara, viņa ieradumi?
06.01.2020 16:31 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Kāds sakars vecumam ar attiecību nopietnību? Es ar vīru iepazinos, kad man bija 17, nu jau 10 gadus esam kopā.
Par posmu...bieži esmu dzirdējusi, ka pēc 2 vai 3 gadiem pārim mēdz veidoties dīvainas domas par attiecību nopietnību, turpinājumu utt. Citi uzreiz izšķirās un tad nožēlo, citi turpina cīnīties par attiecībām un pēc ļoti īsa laika viss nostājas savās sliedēs un izrādās, ka bija vienkārši melnā strīpa uznākusi. Katrs gadījums tomēr ir individuāls un mēs neviena nezināsim, kā jums tur īstenībā iet un kas tieši jums galvā darās. Ja tu pie šīm attiecībām pieej tik skeptiski ar domām, ka 20 gados jau nevar būt cerība uz nopietnām attiecībām, tad varbūt tieši tu vienkārši neesi gatava nopietnām attiecībām, pati no neapzinoties. Bet mans ieteikums būtu - izjauc rutīnu, ja tāda ir izveidojusies, es pieņemu, ka varbūt tā ir vainīga. Aizbrauciet kaut kur kopā, apmeklējiet kādu restorānu kopā, sarunājat randiņu un viss būs ok?
06.01.2020 16:44 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tas ir pilnīgi normāli.
06.01.2020 17:49 |
 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Mēs diezgan daudz ko daram kopā, vismaz iespēju robežās. Acīmredzot problēma ir tikai manī, jo kā jau teicu ka viņš ļoti nopietni uztver visu un ir ļoti jauks. Taču man vienkārši liekas ka man viņš vairs nepatīk kā otrā pusīte, kā cilvēks viņš ir superīgs. Sāku jau pieķert sevi ka skatos uz citiem puišiem un ….. Es nezinu ko tas nozīmē. Vai tas ir tikai tāds periods vai kas
06.01.2020 19:25 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Mans viedoklis ir tāds,ka 20 gados nav jācīnās par attiecībām ?
06.01.2020 22:22 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Tas ir normāli. Ap šiem gadiem parādās divdomības. Bet katram no pāra šis var notikt dažādos periodos. Domāju daudzas attiecības ap šo laiku pajūk tieši tāpēc, ka cilvēki par šo faktu vienkārši nezin un uzskata, ka ar otru cilvēku nekas vairs nevar būt.
Mans viedoklis ir tāds,ka 20 gados nav jācīnās par attiecībām ?

Teiktu, ka atkarīgs no tā kādas attiecības un kādi pēc savas būtības ir paši cilvēki pārī. No gadiem atkarības tur īsti nav.
06.01.2020 22:43 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Tavs puisis ir gluži vienkārši tāds kādu vēlējies, jo to Tev ieskaidroja, ka vēlies. Un gan jau viņš atķeksē lielāko daļu ideāla puiša parametrus, taču tādejādi viņš nav vīrietis, kas ir ar savu galvu uz pleciem, ar savu spēku un egoismu. Kas vnk paņem priekšā un pēc tram egoistiski notinās un neliekās ne zinis. Pietrūkst asu izjūtu un neparedzamības, rakstura noteiktības. 20gados vīrietis vēl nav vīrietis, jo vīrieša smadzenes aug līdz gadiem 30 un arī tad viņš var būt pārāk maigs.
07.01.2020 00:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits