Pārdomas par mīlestību

 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 05.01.2010
Sveikas, vakar runājos ar labu paziņu. Viņš stāstīja, ka ir izšķīries no attiecībām, kuras viņam bijušas nenormāli stipras, Utt, bet attālums, un ikdienas strīdi, ka never būt kopā, izlēma izšķirties. Cik sapratu, kopā bija 3gadus.
Šobrīd , stāsta, ka pieļāvis kļūdu, grib atpakaļ, uttt., grib sākt visu no jauna, un, lai nebūtu tādas kļūdas, jo sapratis, ka tā ir viņa īsta un grib pavadīt visu dzivi. Bet otra puse, jūtas nenormāli sāpināta, un grib būt šobrīd viena, un nevar vairs atbildēt ar to pašu. Vins man jautā, kur palikušas jūtas, jo pēc viņa sacītā , viņa vienmēr ir bijusi ar stipram jūtam. Un tad pēkšņi, vairs nav pat otra iespēja.
Man grūti pašai bija pateikt, jo neesmu tā sāpināta, iespējams.
Ka ar jums ir? Paejot laikam, jūs tomēr atgriežaties pie sava Ex, kuru esat patiesi mīlējušas. Vai arī tomēr , aizmirstat, un vairs nevēlaties.
06.01.2020 11:04 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
ShabbyEve @ 07.01.2020 10:54

Ir jāmeklē līdzvērtīga sieveite, kurai ir tik pat mantas un centa, ja ne pat vairāk.

Es labprāt, bet manā vecumā tādas būs uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas, mammu sev nemeklēju.
07.01.2020 15:31 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
bulta @ 07.01.2020 15:31

Es labprāt, bet manā vecumā tādas būs uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas, mammu sev nemeklēju.

vai jāņem parasta meitene un jāpārtaisa par skaistuli :) Man kura biedrene bija ne pārāk simpātiska, jaunais vīrs uzlaboja :)
07.01.2020 17:24 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
ShabbyEve, vai jāņem parasta meitene un jāpārtaisa par skaistuli Man kura biedrene bija ne pārāk simpātiska, jaunais vīrs uzlaboja .

Redz, labs vīrs, tomēr tā tas ir. Ja sieviete ir laimīga un jūtas mīlēta, no vīra puses.Viņa centīsies, viņa dēļ.Reiz, man bija sieviete, kura dēļ manis, sāka sportot, kura bija sev nosolījusies, ka to nekad nedarīs. Tomēr, mēs kādā ziņā otrus cilvēkus izmainam, pat viņiem neprasot. Tā ir dzīve, viņa ir neprognozējama.Veiksmīgu dienu visiem/ām! ;)
08.01.2020 16:28 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
bulta @ 07.01.2020 15:31

Es labprāt, bet manā vecumā tādas būs uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas, mammu sev nemeklēju.

Kāpēc tu necieni un ienīsti sievietes? Nav brīnums, ka sieva tevi atstāja .. tu izsakies par sevieti kā par kaut kādu darba lopu, kas tev kaut ko ir parādā.. ir parādā pret tevi izturēties kā pret karali utt. nu neko nav parādā viņa tev ... un tāpēc arī esi palicis viens....
08.01.2020 17:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits