Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārdomas par mīlestību

 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 05.01.2010
Sveikas, vakar runājos ar labu paziņu. Viņš stāstīja, ka ir izšķīries no attiecībām, kuras viņam bijušas nenormāli stipras, Utt, bet attālums, un ikdienas strīdi, ka never būt kopā, izlēma izšķirties. Cik sapratu, kopā bija 3gadus.
Šobrīd , stāsta, ka pieļāvis kļūdu, grib atpakaļ, uttt., grib sākt visu no jauna, un, lai nebūtu tādas kļūdas, jo sapratis, ka tā ir viņa īsta un grib pavadīt visu dzivi. Bet otra puse, jūtas nenormāli sāpināta, un grib būt šobrīd viena, un nevar vairs atbildēt ar to pašu. Vins man jautā, kur palikušas jūtas, jo pēc viņa sacītā , viņa vienmēr ir bijusi ar stipram jūtam. Un tad pēkšņi, vairs nav pat otra iespēja.
Man grūti pašai bija pateikt, jo neesmu tā sāpināta, iespējams.
Ka ar jums ir? Paejot laikam, jūs tomēr atgriežaties pie sava Ex, kuru esat patiesi mīlējušas. Vai arī tomēr , aizmirstat, un vairs nevēlaties.
06.01.2020 11:04 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Ja otrs ir nodarījis pāri un noteikti meitene ir raudājusi vairākas dienas, izbesījusies, un pagājis kaut kāds laiks, tad viss, kas tur bijis vienkārši nomirst. Nevar otru sāpinat un tad atcerēties, tikai loģiski, ka meitene vairs nejūt to pašu vai arī vienai viņai ir labi.
-Varbūt meitenei jauna simpātija un jūtas labi jaunajā dzīvē un posmā.
Nekad neatgrieztos un ceru, ka viņa neatgriezīsies.
Es nekad nedodu otras iespējas, ja lēmumi ir bijuši apzināti. Tam nav jēgas. Paies laiks un atkal būs strīdi, sāpes.
Es teiktu, ka vienkārši ar šo pāridarījumu daļa viņas jūtu vienkārši nomirušas.
06.01.2020 12:13 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Pirmajam vīram piedevu visu, jo nemaceju izšķirties. Kad jau man bija jāizvēlas bērni vai vīrietis, logiski, ka izvēlējos bērnus. Jo attiecības bija abusive un tur jau bija iesaistīta policija... pēc laika vīrietis gribēja atsākt attiecības, bet es nevarēju. Es sapratu, ka man labāk ir vienai nekā visu laiku strīdoties. Un par to patieso mīlēšanu man vajag lai mani arī mil, jo pirms tam es mīlēju visus citus tik ne sevi. Ja vīrietis pret mani ir rupjš tad man ir jautājums, ko es mīlu vairāk sevi vai viņu?
06.01.2020 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 05.01.2010
Es vnk domāju, ka mūsdienās nav tā, ka visu ātri pametam, un nemēģinām? Ja ir tā saskaņā un ķīmija. Vnk padodamies. Jo attiecības ir jāstrādā. Un abiem.
Pašai nav tik liela pieredze, jo esmu karjeriste. Bet dazas draudzenes, ir izšķīrušās, pārbaudījušas, ka ir būt brīvāk, un kas ir apkārt. Un sapratušas. Ka tomēr tas īstais bija viņu ex. Bet kad esot kopā. Bieži vien nenovērtē. Gan no vienas puses, gan no otras.
Tāpēc manuprāt ir teiciens “You don’t know what you had until you lose it.”
06.01.2020 14:35 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Tieši tā. Mūsdienās ir pilns ar mazām, naivām meitenītēm, kurām nav ģimenes vērtību.
Ģimene ir svēta lieta un problēmas ir jārisina, nevis no tām jāaiziet.
Attiecības starp diviem cilvēkiem ir smags darbs, ir jārunā, jāstrādā, jāļauj būt katram atsevišķi un jārada neaizmirstamas atmiņas kopā.
Es teiktu, ka tās sievietes, kā Tu pati minēji - aiziet un saprot, ka ex bija īstais ir ļoti, ļoti pelnījušas palikt vienas. Palikt vienas un redzēt, kā ex paliek par lielisku cilvēku, dibina jaunu, laimīgu ģimeni, dzīvo pārticībā un veselībā, kamēr tā sieviete sēž mājās, īrētā dzīvoklī vai pie mammas un visus vīriešus sauc par cūkām. Viss tikai tāpēc, ka attiecībās iestājusies krīze un sieviešu forumā viņai ieteikts būt par stipru, patstāvīgu sievieti un pamest šādas attiecības. Zini, ieteikt pamest attiecības var ģimenes psihologs, vai psihoterapeits uzklausot abu pušu viedokļus, nevis kaut kādi cilvēciņi, kaut kādā puspamestā forumā.
Jā, mūsdienās attiecības sievietēm ir lēta spēle, no kuras aiziet jebkurā mirklī.
06.01.2020 14:46 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Es teiktu, ka tās sievietes, kā Tu pati minēji - aiziet un saprot, ka ex bija īstais ir ļoti, ļoti pelnījušas palikt vienas.

es skatos atpakaļ uz savām 3 ilgstošajām atteicībām, no kurām viena bija laulība varu teikt - paldies Dievam un vairs nekad.
Mūsdienās ir pilns ar mazām, naivām meitenītēm, kurām nav ģimenes vērtību.

Šeit man gan jāpiekrīt, ka sievietes mūsdienās ir naivas, tic visādiem meliem no vīriešiem, solījumiem, pasakām.... pēc 3 gadu draudzības un ir tikai draudzene, pat ne līgava? Kādēļ ir tik daudz nereģistrētas attiecības? Jo tie mīkstie ir vīrieši, nevar uzņemties atbildību par savu draudzeni un apprecēt.
Bet Bulta, es saprotu tavus komentarus, Tev sirds salauzta un Tu nespej pienemt, ka no Tevis aizgaja... divu cilveku kopa dzivošana nav ģimene. No labiem vīriešiem neiet prom, no viņiem bēg :)
06.01.2020 14:55 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Es teiktu, ka tās sievietes, kā Tu pati minēji - aiziet un saprot, ka ex bija īstais ir ļoti, ļoti pelnījušas palikt vienas. Palikt vienas un redzēt, kā ex paliek

Autores tekstā tas ir vīrietis kurš grib atapakļ pie sievietes un ir pieļāvis kļūdu, nevis otrādā. :D
Jā, mūsdienās attiecības sievietēm ir lēta spēle, no kuras aiziet jebkurā mirklī.

Vai nu runā vispārīgi, vai tekstu nesaprati. Autore rakstīja-
et attālums, un ikdienas strīdi, ka never būt kopā, izlēma izšķirties.
Un nekur nav teikts ka sievietei attiecības šajā gadījumā bija spēle.
06.01.2020 14:56 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Jā, mūsdienās attiecības sievietēm ir lēta spēle, no kuras aiziet jebkurā mirklī.

Ja sieviete izcieš pazemojumu un rupjības no vīrieša, tad tiešām no lētām spēlēm ir jāmūk.
06.01.2020 14:56 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kas ir attālums? Kur ir problēma dzīvot kopā?
Strīdi? Pačukstēšu - visiem ir strīdi. Pilnīgi visiem. Visās ģimenēs. T';a ir attīcību sastāvdaļa. Stipri pāri tam viegli tiek pāri, vāji pāri izšķiras.
06.01.2020 14:59 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Visticamāk, ka ja tās bija attāluma attiecības, tas sievietei apnika solījumi no virieša puses par to ka būs kopā un drīz tas attālums beigsies.
Pati biju 2 gadus attāluma attiecībās. Vairāk kā 4000 km attālums, tikšanās reizi 3 mēnešos. Solījumi par to ka dzivosim kopā, visu atrisinās darbā,precības utt... Strīdi, raudāšana,kad vakarā nepiezvana un es gaidu. Tas viss lēnām nogalināja attiecības. Pusotru gadu uz acīm bija rozā brilles, kuras par laimi nokrita un vairāk sevi nemocīju. Un labi ka tā. Tagad ir citas attiecības 100x labākas.
06.01.2020 15:01 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Strīdi? Pačukstēšu - visiem ir strīdi. Pilnīgi visiem. Visās ģimenēs.

Str;idi ir visiem, bet ir stridi, kur tiek cienits otra viedoklis un ir stridi, kur netiek cienits otra viedoklis. Ir stridi par to, kapec esi 23:00 ar draugiem bara un ir stridi kapec neesi nomazgajis traukus. Ir pari, kuri stridas 3 x diena un pateiksu pec pieredzes tas emocionali iztukso un ietekme visu dienu un ir stridi reizi pus gadā. Un arī kā tiek risināti strīdi ar lamāšanos, kaušanos vai mierīgi... un katram ir iespeja izveleties b;ut tādās attiecibas vai ne, ipasi, ja vini NAV gimene :)
06.01.2020 15:03 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Tieši tur ir tā lieta. Tam ir speciālisti, pie kuriem jāiet.
Ja vīrs sev salauž kāju - Tu arī pametīsi, jo kam tāds kopjams invalīds vajadzīgs?
06.01.2020 15:06 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Strīdi? Pačukstēšu - visiem ir strīdi. Pilnīgi visiem. Visās ģimenēs. T';a ir attīcību sastāvdaļa. Stipri pāri tam viegli tiek pāri, vāji pāri izšķiras.

Ir tādi strīdi kur viens otru nemitīgi zāģē, par katru neizdarīto lietu. Atstāji netur krūzi, nesavāci zeķes, 5 min par ilgu vannas istabā...Bet tādi strīdi kā piemēram pie kura ģimenes braukt brīvdienas, jā tiem var atrast kompromisu un tiem tiek pāri. Strīdi kuri no maza sīkuma pāraug uz to kāpēc pirms gada pārāk ilgi biji ārā ar draugiem un atnāci piedzēries tie nav normāli veselīgās attiecībās.
06.01.2020 15:08 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Ja vīrs sev salauž kāju - Tu arī pametīsi, jo kam tāds kopjams invalīds vajadzīgs?

Salauzta kāja nav invalīds un šeit puisis ar meiteni pat nedzīvoja kopā. Nejauc attiecības, kur puišelis nevar 3 gadu laikā sakārtot sev un meitenei dzīves vietu un vismaz bildināt ar LAULĪBU!
06.01.2020 15:11 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Un par ko var strīdēties pāris, kuri nedzīvo kopā?
06.01.2020 15:13 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Man nav skaidrs kā var eksistēt jēdziens - pāris, kas nedzīvo kopā.
06.01.2020 15:18 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
bulta laikam, ka nelasa tēmas pieteikumus vispār....
Man arī nesaprotams, kā 3 gadus var būt cilvēki "kopā" katrs savā pasaules malā.
06.01.2020 15:25 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Bet, es saprotu meiteni, kura neko nevēlas vairs. 1. 3 gadu laikā attiecības pat nav sakārtotas līd "dzīvojam kopā", viņa nav pat bildināta un daudz strīdi... paratsi terapijas vajag pāriem ar stāžu.
06.01.2020 15:29 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Un par ko var strīdēties pāris, kuri nedzīvo kopā?

Tieši tāpēc ka nedzīvo kopā var strīdēties par daudz ko. Visbiežāk tie ir strīdi, kas saistīti ar greizsirdību, neuzticēšanos otram, nezināšanu ko otrs dara, melošanu, komunikāciju.
Tie kas mav bijuši attāluma attiecībās nesapratīs.
06.01.2020 15:29 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Tieši tāpēc ka nedzīvo kopā var strīdēties par daudz ko. Visbiežāk tie ir strīdi, kas saistīti ar greizsirdību, neuzticēšanos otram, nezināšanu ko otrs dara, melošanu, komunikāciju.

Man ir bjusas attiecibas no taluma, es Latvija otra puse Irija, bet taja laika jau bija iphone iespeja uzlikt, ka redz kur otrs cilveks atrodas. Ja nav uzticiba attaluma, tad vinas nebus ari esot tuvuma. Toreiz nestridejamies, bet nespeju vairs gaidit, kad "bus sapelnijis naudu" lai atgrieztos Latvija.
06.01.2020 15:34 |
 
Reitings 35
Reģ: 18.02.2019
ShabbyEve @ 06.01.2020 15:11

Salauzta kāja nav invalīds un šeit puisis ar meiteni pat nedzīvoja kopā. Nejauc attiecības, kur puišelis nevar 3 gadu laikā sakārtot sev un meitenei dzīves vietu un vismaz bildināt ar LAULĪBU!

kāpēc ir jābildina uzreiz? ? tas man liekas vairāk nesaprotams kā jeb kas cits. Ar savu draugu sākam dzīvot kopā pec 2 gadiem, kad iegādājamies kopīgu īpašumu, lēmums bija spontāns, bet Ne nepārdomāts. Kopā esam mazliet vairāk kā 4 gadus, drīz būs bērniņš, bet bildinājumu es pat negaidu. Mums abiem pat nav lielas vēlmes skriet un precēties. Ja man nav vismaz 15k kāzām, tad priekš kam man iet sarakstīties kkada bibliotēka?!
06.01.2020 16:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits