Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Idejas vakariņām.

 
Reģ. 11.04.2019
Sveiciens gan tām, kuras virtuvē jūtas kā karalienes, gan tām, kuras, tāpat kā es, vēl tikai mēģina nepiededzināt visvienkāršākos ēdienus!
Pirms kāda laika nācās iziet no savas komforta zonas - pavisam vienkāršas, lētas maltītes, protams, neizpalika arī našķošanās kafejnīcās. Nu jau teju pus gadu aktīvi šiverējos pa virtuvi, eksperimentējot ar dažādu ēdienu pagatavošanu, bet ne vienmēr tas vainagojās ar izcilību!
Mājās ir vīrietis, kurš labprāt ēd gaļu (vēlams vistas), vārīti kartupeļi un zupas tam ir lielākais bieds!
Man ir tas pienākums vīrietim vēderu piepildīt vakariņu laikā, bet tām jābūt bagātīgām, jo par cik brokastis ir uz vīrieša pleciem, tajās lielākoties tiek ēsti dažādi draņķi un pusdienas darbā izpaliek. Vakariņās visbiežāk gatavoju frī kartupeļus, makaronus, plovu, šad tad uzcepu pelmeņus, mājās gatavoti burgeri laikam ir iecienītākais ēdiens!
Šī iemesla dēļ, vēršos pie Jums pēc ieteikumiem, kā vakariņas papildināt ar īpaši gardām maltītēm! Šoreiz mani ierobežo tas, ka mājās ir tikai katls un panna, tāpēc gardo ēdienu receptes, kas jāpagatavo cepeškrāsnī, šoreiz lai paliek kā Jūsu firmas noslēpums!
Iesakiet man, lūdzu, savas iecienītākās gaļas ēdienu receptes, no kurām tā vien gribas norīt mēli! Labprāt priecātos arī par jaunām, gardām burgeru receptēm un varbūt arī kādu "lētās maltītes" padomu! Varbūt varat ieteikt arī kādu interneta vietni, kur man kā iesācējam smelties dažādas idejas sātīgām vakariņām!
Paldies Jums par ieteikumiem! Lai visām izdevusies atlikusī nedēļas nogale!
05.01.2020 12:47 | Saite
 
Reģ. 10.08.2019
Mani ātrie un garšīgie varianti ir -
Makaroni ar rio mare tunci vai vistas fileju sajaukti ar saldo krējumu. Pavisam vienkārši,uzvāri makaronus, ja ar tunci, tad nolej no bundžas šķidrumu,tunci katlā pie gataviem makaroniem un to visu ar saldo krējumu, tāpat arī ja ar vistu, tikai vistiņu apcep uz pannas, pieliek gataviem makaroniem un samaisa ar saldo krējumu.
Vai maltās gaļas mērce kuru es saucu par wannabe boloņas mērci, apcepu malto gaļu,ar dažādām gaļas un ķiploku garšvielām, klāt pielieku mazliet tomātu pastu, adžiku un spilvas tomātu mērci gaļas ēdieniem, tajā tomātu merecē ir kukuruzā,pupiņas, tomāti, burkāni, sipoli un viss lielos gabalos, manam vīrietim ļoti garšo mana wannabe boloņas mērce.
Vēl viens no top ir sarīvēts kabacis, sarīvēts siers, milti,ola, garšvielas un tad cepu plācenīšus, bet sieru lieku ļoti daudz, dikti garšīgi.
Patīk arī kotletes cept, es cepu tā, ka jaucu malto gaļu ar olu, karoti miltu un karoti krējuma, garšvielas protams, tad cepu uz pannas smuki.
Vēl man ļoti patīk mājās uz pannas taisīt tortiljas, nopērku smērējamu krēmsieru ar zaļumiem, sasmērēju tortiljas pamatni, lieku salātlapas, vistas fileju, tomātiņu, sieru, garšvielas, fitaki sieru, ķiploku majonēzi, ieloku visu tortiljas maizē un uz mazas uguntiņas uz pannas apcepu - fantastiskiiii!!!
Ceru, ka kaut kas noderēs:)
05.01.2020 13:45 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits